To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo jasným vítězstvím favorizovaného PSG, které dnes táhl, kdo jiný, než skvělý Ibrahimović, který během zápasu v mnoha situacích předvedl svou genialitu – parádní přihrávky, přesné hlavičky, fantastická kopací technika = hattrick, byť za pomoci dvou proměněných pokutových kopů! Toulouse hrálo hodně sympatický fotbal, rozhodně nebránilo a snažilo se hrát aktivně, odměnou jsou mu dva góly do sítě hlavního kandidáta na ligový trůn, na víc prostě nebylo.
90+1
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ezequiel Lavezzi, přichází Adrien Rabiot.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
90
Poslední minuta základní hrací doby, je rozhodnuto, hosté vedou o dvě branky.
89
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
ZLATAN IBRAHIMOVIĆ to zkusil opět doprostřed brány, ale tentokrát se Boucher nenechal nachytat, dokázal střelu vyrazit, jenže na pohotovou dorážku Zlatana nestačil a je to třetí gól tohoto skvělého Švéda.
88
Ale pozor, tam zahrál domácí Sylla rukou a rozhodčí ukazuje na pokutový kop!
88
Z necelých dvaadvaceti metrů trefuje Zlatan pouze dobře postavenou zeď.
87
Ibrahimović byl faulován před pokutovým územím Toulouse a je to hodně dobrá pozice pro hvězdného Švéda.
86
Domácí rozehráli z pravé strany, ale obrana PSG v pohodě odvrací.
85
Fauloval Pastore, ale obešlo se to bez karetního trestu.
85
Aurier faulován na půli PSG, šance pro Toulouse.
83
Autové vhazování PSG z pravé strany, Ibrahimović rozděluje další míče na půli soupeře.
82
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Clément Chantôme, přichází Eden Ben Basat.
80
Poslední desetiminutovka, hosté drží jednobrankový náskok, domácí se snaží o vyrovnání, povede se jim to?
79
A znovu to byl vysoký Ibrahimović, který se dostal k hlavičce, tentokrát ale poslal míč přímo do míst, kde byl připraven Boucher.
78
A pozor, další hrozba pro branku Toulouse, znovu volný kop pro PSG.
77
Ibrahimović s míčem na levé straně, ale nestihl míč na hrací ploše, přesto budou hosté vhazovat.
76
Hraje se převážně ve středu hřiště, domácí vhazují z levé strany.
74
A hned to vypadá o něco nadějněji, než před okamžikem, domácí prohrávají již "pouze" o gól.
72
Toulouse právě vstřelilo branku!
WISSAM BEN YEDDER se těsně na hranici ofsajdu dostal k míči, dobrou práci odvedl důrazný Martin Braithwaite, od něhož se nakonec míč odrazil právě k Ben Yedderovi, který se pohotovou trefou prosadil a snižuje na 2:3.
70
Poslední dvacetiminutovka již vypadá na jasnou záležitost, hosté kralují a dá se očekávat, že klidně své vedení ještě navýší.
69
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Óscar Trejo.
68
Ano a právě ZLATAN IBRAHIMOVIĆ si na bližší tyči naběhl na centr Cabayeho z levé strany a lehkým "líznutím" hlavou dává třetí gól hostů.
68
Další volný kop pro PSG, další šance pro Ibrahimoviće.
66
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas, přichází Javier Pastore.
66
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Yohan Cabaye.
66
Hlavička Ibrahimoviće nad branku, odkop od branky Toulouse.
66
Rohový kop pro PSG z pravé strany.
65
Parádní střela Ibrahimoviće! Boucher jen tak tak vyráží!
63
Faul domácích na vlastní polovině, volný kop pro PSG.
62
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa Akpro, přichází Issiaga Sylla.
62
A domácí připravují střídání, do hry přijde Sylla.
61
Dobrá střela domácího Chantômeho z pravé strany, kterou musí likvidovat výtečným zákrokem Sirigu.
60
Hodina hry za námi a hosté drží jednobrankový náskok.
59
Na trávníku zůstává ležet domácí Akpa Akpro, kterého svalil k zemi van der Wiel.
58
Z hlediště se ozývá pískot, ale jedno je jasné, domácí opět prohrávají a musí dotahovat náskok soupeře, podaří se jim to i napodruhé?
57
A hosté nyní získávají jasnou převahu.
56
Ibrahimović na sebe navázal tři bránící hráče na levé straně, přesnou přihrávkou do vápna nachází EZEQUIELA LAVEZZIHO, který se otočil na levé noze a byť se mu střela příliš nepovedla, míč nakonec končí v brance.
53
Akpu Akpro nepustil do zakončení pozorný Maxwell, míč bude rozehrávat Sirigu.
52
Lucas bojuje s obráncem Toulouse na pravé straně, domácí hráč úspěšnější.
51
Míč "sbírá" ze vzduchu pozorný Boucher.
50
Již se opět hraje, Ibrahimović vybojoval pro PSG rohový kop z levé strany.
48
Hůře je na tom, paradoxně, hráč PSG, který musí být ošetřován a s jeho levým nártem to nevypadá dobře.
47
Thiago Motta tam nakopl v souboji o míč domácího Chantômeho.
47
Nepříjemný střet dvou hráčů na půli PSG.
46
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 15:01 hodin.
První poločas, který nabídl parádní fotbalovou podívanou, je u svého konce. Zaznamenali jsme dva góly, po jednom na každé straně, když nejprve dostal hosty do vedení Ibrahimović, který se ve 32. minutě prosadil z pokutového kopu, ale za dvanáct minut později, minutu před koncem poločasu, vyrovnal pohotovou střelou Ben Yedder.
45
45
Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (Toulouse FC), který si při oslavě gólu vysvlékl dres.
44
WISSAM BEN YEDDER si naběhl na centr Didota z pravé strany a z voleje trefenou střelou, uvnitř vápna, dává první gól Toulouse a je vyrovnáno!
44
Statistika držení míče: 41% : 59%.
44
Dán Braithwaite nedokázal odcentrovat z pravé strany, ale přesto domácí zůstávají u míče.
43
Ibrahimović parádně našel za obranou Toulouse naběhnuvšího Silvu, ale ten v jasné pozici netrefuje branku!
42
Ani opakovaný centr PSG nenašel "adresáta" v pokutovém území Toulouse.
42
Ibrahimović si již hledá ve vápně pozici pro hlavičku.
41
Rohový kop pro PSG vybojoval na pravé straně aktivní Lavezzi.
40
Posledních pět minut první půle před námi, hosté kombinují na půli soupeře.
39
Lucas vybojoval pro PSG autové vhazování na půli soupeře.
38
Domácí nyní několikrát dobře zahrozili, ale vyrovnat se jim nepodařilo a nyní se již musí bránit.
37
Hosté se v pohodě ubránili, ale domácí zůstávají u míče.
36
Rohový kop pro Toulouse.
35
Ibrahimović zahrál rukou na vlastní polovině a domácí budou rozehrávat volný kop.
34
Žlutou kartu dostává Serge Aurier (Toulouse FC), který nemístně komentoval jedno z rozhodnutích sudího Rainvilleho.
33
A domácí měli i tentokrát namále, dravý průnik Lucase, kterého vysunul parádní přihrávkou Ibrahimović, zastavil až dobrý obranný zákrok jednoho z obránců Toulouse.
32
ZLATAN IBRAHIMOVIĆ se z pokutového kopu nemýlí a střelou doprostřed brány dává první gól zápasu.
31
Žlutou kartu dostává Uroš Spajić (Toulouse FC).
31
Byla nařízena penalta.
31
Ostrý faul domácího Spajiće ve vlastním pokutovém území na pronikajícího Lavezziho.
30
Je za námi první půl hodina hry a zatím jsou domácí vyrovnaným soupeřem favorizovanému PSG.
28
Hlavička jednoho z hráčů v bílém končí těsně nad brankou Toulouse, stav zůstává bezbrankový.
27
Rohový kop budou mít k dispozici hosté, kteří zahrozili z rychlého protiútoku.
26
Gólová šance domácích, Braithwaite tam zaváhal těsně před brankovou čárou a míč stačil ještě chytit Sirigu!
25
Žlutou kartu dostává Thiago Motta (Paris Saint-Germain), který ostře fauluje domácího Didota na půli soupeře.
24
Lucas postupuje po pravé straně, ale ztratil míč a hrát mohou domácí.
23
Sirigu musí zasahovat proti střele domácího Aguilara.
22
Hra je zatím hodně neurovnaná, na hřišti je k vidění hodně faulů a nepřesných míčů.
20
PSG na polovině soupeře, nákop Verrattiho končí v náruči Bouchera.
19
Není to nic vážného, Aurier normálně pokračuje v zápase, Sirigu má míč a bude vykopávat.
18
Aurier musí na ošetření za postranní čáru.
18
Matuidi fauluje domácího Auriera v hlavičkovém souboji.
16
Hosté dobře napadají rozehrávku soupeře, ale domácí zatím hrají hodně pozorně.
14
Pařížané se zatím hodně spoléhají na nakopávané míče na Ibrahimoviće, ale tato taktika zatím není příliš úspěšná.
12
Domácí jsou v úvodu zatím vyrovnaným soupeřem favorizovaným hostům.
11
Ale obrana Toulouse zasáhla dobře a nepustila útočné hvězdy PSG do koncovky.
10
Nebezpečí pro branku Toulouse, volný kop pro PSG, z levé strany, z blízkosti rohového praporku.
9
Maxwell vhazuje z levé strany, na vlastní polovině.
7
Zlatan Ibrahimović nyní nevyzrál na bránícího Akpa Akpra.
5
A vzápětí další nákop, ten je ale již nepřesný a domácí budou moci vhazovat.
4
Dlouhý nákop obrany PSG, ale míč se vrací zpět na půli hostů.
3
Domácí pálí na branku z pravé strany, míč prolétl vedle vzdálenější tyče.
1

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Spajić, Yago – Aurier (C), Chantôme, Aguilar, Didot, Akpa Akpro – Braithwaite, Ben Yedder.
Náhradníci: Ahamada – Sylla, Zebina, Furman, Sirieix, Trejo, Ben Basat.

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Alex, Silva (C), Maxwell – Lucas, Verratti, Motta, Matuidi, Lavezzi – Ibrahimović.
Náhradníci: Douchez – Marquinhos, Digne, Cabaye, Rabiot, Pastore, Ménez.

Rozhodčí: Rainville – Stien, Saint-Cricq Lompre.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Nicolas Rainville. Na čarách mu budou pomáhat Laurent Stien a Cyril Saint-Cricq Lompre. Čtvrtým rozhodčím je Didier Falcone.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se střetly v této sezóně na podzim, kdy v Paříži, v osmém ligovém kole, zvítězil domácí PSG brankami Marquinhose a Edinsona Cavaniho hladce 2:0. Poslední prohra PSG s Toulouse se datuje do roku 2009, kdy na podzim zvítězilo FC na svém hřišti 1:0. Od té doby následuje osm vítězství pařížského klubu v řadě!
Toulouse FC
Toulouse se po pětadvaceti odehraných kolech nachází s bodovým ziskem třiatřiceti bodů na desátém místě, tedy přesně uprostřed ligové tabulky. FC je před jednáctou Basitií pouze o skóre, dvanáctý Montpellier i třináctý Lorient ztrácejí pouze bod. Na týmy před sebou má Toulouse již ztrátu větší a v závěru ligy tak bude spíše odrážet útok týmů pod ním.
Poslední odehrané zápasy:
Toulouse FC – AS Monaco 0:2
Marseille – Toulouse FC 2:2
Toulouse FC – St-Étienne 0:0
Toulouse FC – SC Bastia 1:3
FC Lorient – Toulouse FC 1:3

Nejlepšími střelci domácího celku jsou se sedmi góly Francouz Wissam BEN YEDDER a Dán Martin BRAITHWAITE.
Paris Saint-Germain
Hosté mohou v dnešním utkání učinit další podstatný krůček k obhajobě mistrovského titulu, byť nejbližší pronásledovatel, Monako, vydřel povinné vítězství 3:2 nad Remeší. PSG má na čele ligové tabulky aktuálně dvoubodový náskok a pokud dnešní utkání zvládne a přiveze si z Toulouse všechny body, vrátí zpět rozdíl mezi PSG a druhým Monakem na pět bodů.
Paris SG – FC Nantes 5:0
EA Guingamp – Paris SG 1:1
Paris SG – Bordeaux 2:0
AS Monaco – Paris SG 1:1
Paris SG – Valencien. 3:0

Nejlepším střelcem hostujícího celku je Švéd Zlatan IBRAHIMOVIĆ, který se do sítě soupeře trefil již devatenáctkrát.
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí TOULOUSE FC přivítá na Stadium Municipal v Toulouse PARIS SAINT-GERMAIN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.