To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí vítězstvím domácího Lille, které tak potvrzuje skvělou formu z posledních zápasů, že by začala další vítězná série OSC? Smutek ve tvářích hráčů Remeše, ti opět prohrávají a potvrzují tak smutnou bilanci z posledních zápasů, kdy se jim nedaří vybojovat plný počet bodů, v tom lepším případě bod za remízu, častěji ale odchází z trávníku bez bodu. Nejinak tomu nebylo ani v dnešním zápase, v němž hosté ukázali až v průběhu druhého poločasu, že fotbal hrát umějí, což na body prostě nestačí.
90+3
90+3
Poslední vteřiny dnešního zápasu, o výsledku je již rozhodnuto.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Mendes pálí z levé strany, z hranice pokutového území, technická střela však míjí branku Remeše.
88
Závěr zápasu se nese ve znamení marné snahy Remeše, která je ale spíše křečovitá, doprovázená spoustou chyb a zbytečných ztrát míče.
86
Nákop na de Prévilleho nebyl přesný, zbytečně "odevzdaný" míč z pohledu Remeše.
85
Remeš vrhá všechny síly do útoku, domácím se tak nabízí více prostoru k případným brejkům.
84
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Ryan Mendes.
82
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Souahilo Meïté.
80
Posledních deset minut tohoto zápasu, Peuget fauluje na vlastní polovině, domácí získávají míč.
78
Odkopem z vlastní šestnáctky řeší Corchia snahu Diega o ohrožení branky Lille.
77
Třetí gól ve vlastní síti může definitivně zlomit odpor hostů, kteří za stavu 1:2 začali, z pohledu domácích, nepříjemně "kousat".
76
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Odaïr Fortes a Antoine Devaux, přichází David N'Gog a Alexi Peuget.
76
74
Odkop od branky Lille, Enyeama si diriguje hráče v poli.
73
Statistika držení míče: 55% : 45%.
72
Lille právě vstřelilo branku!
Origi definitivně napravil své zaváhání, kdy neproměnil pokutový kop, nyní parádně odcentroval z pravé strany, ve vápně hlavičkuje NOLAN ROUX, který posílá míč do branky.
72
Z rohového kopu z pravé strany se domácí neprosazují.
71
Agassa vytěsnil dělovku Boufala z levé strany, roh pro Lille.
69
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Delaplace, přichází Adama Traoré.
67
Domácí budou střídat, do hry se dostane Adama Traoré.
66
Z rohového kopu se hosté neprosazují, domácí tak drží těsné vedení.
65
Odkop od branky Remeše, Agassa zatím nijak nespěchá s rozehrávkou.
62
Je za námi hodina hry, byli jsme svědky třech gólů a hlavně ve druhé půli se hraje pohledný fotbal.
59
Sidibé se nyní prolétl vzduchem po zákroku Devauxe, ale nebyl to faul, alespoň dle sudího.
57
Hosté se zvládli ubránit, alespoň pro tuto chvíli.
56
Gueye přejímá míč ve středu hřiště a směřuje si to k pokutovému území soupeře.
55
Žádné nebezpečí pro branku Remeše, míč končí vysoko nad brankou Agassy.
55
Volný přímý kop domácích z pravé strany, na polovině soupeře.
54
Žlutou kartu dostává Franck Signorino (Stade de Reims).
52
Reims právě vstřelilo branku!
To se dějí věci! NICOLAS DE PRÉVILLE se trefil náramně z volného přímého kopu a hosté snižují na 1:2.
51
A hned vzápětí další nebezpečná standardka Remeše z pohledu domácích, ze vzdálenosti zhruba třiadvaceti metrů!
51
Ano, povedlo se, po zmatku v pokutové území Lille se otřásla branková konstrukce za Enyeamou, míč končí na tyči!
50
Také hosté tak mohou ohrozit branku z volného kopu, také oni rozehrají z dobré pozice.
49
Žlutou kartu dostává Simon Kjaer (Lille OSC).
48
Belgický reprezentant DIVOCK ORIGI napravil své zaváhání z první půle, kdy neproměnil pokutový kop, po volném kopu Boufala se míč dostává na zadní tyč, kde se Origi prosazuje svým důrazem, kdy míč doslova dotlačil do branky.
47
Hned v úvodu druhé půle volný kop pro Lille, domácí rozehrávají z levé strany, konkrétně Boufal.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Sudí Thual nenastavil ani vteřinu a ukončil poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Do kabin odchází rozhodně spokojenější domácí, kterým se v první půli dařilo držet míč, v útočné fázi to bylo trochu slabší, ale i tak má Lille jednogólový náskok. A nebýt neproměněného pokutového kopu, mohl být výsledek ještě jednoznačnější.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, ofsajdem končí útočná akce Lille, hosté rozehrají.
44
Co předvede Sidibé na levém křídle, na polovině soupeře? Vrací míč Mavubovi, který je těsně bráněn, ale udržel míč.
43
Odaïr Fortes v ofsajdu, domácí se tak "zadarmo" dostanou k míči.
42
Mandi tentokrát nezkouší projít po pravé straně, vrací míč zpět.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, domácí s míčem na vlastní polovině.
38
Žlutou kartu dostává Diego (Stade de Reims).
37
V počtu střel na branku mají domácí drtivou převahu – 7:1!
36
Emoce ve středu hřiště, hosté rozhodně nehrají v "rukavičkách".
35
Tým Lille OSC neproměnil pokutový kop, Origi nekopl penaltu ideálně, Agassa vyráží.
34
Pozor, je tu pokutový kop pro Lille po zákroku Bourillona!
34
Podle toho také celá akce dopadla, střela Diega končí vysoko nad brankou, Enyeama nespěchá s rozehrávkou.
33
Na opačné straně mají hosté volný kop, ale z velké dálky.
32
A nyní k němu měli domácí velmi blízko, Sofiane Boufal si všiml, že Agassa je ven z branky a poslal míč obloučkem na branku, jenže nakonec se brankáři Remeše podařilo míč zachytit.
31
Je za námi první půl hodina hry, domácí mají jasnou převahu, dočkáme se druhého gólu v síti Remeše?
30
Žlutou kartu dostává Grégory Bourillon (Stade de Reims).
29
Mandi znovu operuje na pravém křídle, namířil si to do vápna, ale nepřešel přes obránce Lille.
28
Útočný faul odpískán domácím, míč získávají hosté, ale opravdu jen na chvíli, nyní již znovu hrají domácí.
27
Také hosté se dostávají "ke slovu", Mandi centruje z pravé strany, nepřesně, míč končí v autu.
26
Míč odráží bránící hráč, tentokrát již správně, tedy do bezpečného prostoru.
25
Volný přímý kop z pravé strany pro domácí tým, u pokutového území soupeře.
24
Nic nového na hřišti, stále platí, že domácí drží míč a snaží se překonat zformovanou defenzivu soupeře.
21
Statistika držení míče: 61% : 39%.
20
Gól v síti Remeše je ale poměrně zasloužený, za tu aktivitu si to domácí jednoznačně zaslouží.
18
Nešťastný okamžik pro Remeš, domácí rozehráli volný kop, ve zdi změnil dráhu míče jeden z bránících hráčů, který míč zasáhl hlavou a ten nakonec končí u tyče, SÉBASTIEN CORCHIA se tak raduje z prvního dnešního gólu.
18
Vzápětí volný kop pro Lille, z nějakých třiceti metrů.
17
Zaznamenáváme první velkou šanci zápasu, Origi se dostal do zakončení, ale skvěle proti němu vyběhl Agassa a radost z gólu mu překazil.
15
Odkop od branky Remeše, Agassa si dává větší rozběh, míč pak letí až na polovinu Lille.
12
Po faulu mají domácí výhodu volného kopu na polovině soupeře, Sidibé bleskově rozehrál, ale celá akce stejně rychle, jako začala, také skončila.
10
Lille má převahu, zatím ale bez většího efektu.
8
Další útočná akce Lille, Origi s míčem ale neuspěl v souboji s dvěma bránícími hráči.
7
Autové vhazování hostů, z levé strany.
6
Jonathan Delaplace pálí z místa pokutového kopu, ale mířidla měl hodně vychýlené, míč letí hodně mimo branku Remeše.
5
Domácí to zkouší středem, ale tam je zformovaná obrana hostů.
3
Série faulů ve středu hřiště, píská se až ten domácího Corchii.
1

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Baša, Sidibé – Gueye, Mavuba, Delaplace – Boufal, Roux, Origi.
Náhradníci: Elana – Traoré, Meïté, Koubemba, Mendes, Rozehnal, Pavard.

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred, Weber, Signorino – Bourillon, Oniangué – Fortes, Devaux, Diego – de Préville.
Náhradníci: Placide – Fofana, Moukandjo, Peuget, N'Gog, Mfulu, Glombard.

Rozhodčí: Thual – Benech, Lang.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Olivier Thual. Na čarách mu budou pomáhat David Benech a Gilles Lang. Čtvrtým rozhodčím je Nicolas Dzubanowski.
Vzájemné zápasy
Na podzim skončil vzájemný duel těchto dvou týmů v Remeši vítězstvím domácího týmu, který vyhrál 2:0.
STADE DE REIMS

Remeš bojuje doslova o každý bod. Vyhrát ligový zápas je v posledních kolech zřejmě nad síly tohoto týmu, který, až na zápas 28. kola proti Nantes (3:1) v lepším případě pouze remizuje. Po celkem slušné podzimní části přichází jarní trápění, které Remeš vrhlo do neklidných záchranářských vod!

LILLE OSC

Domácí budou chtít v dnešním zápase navázat na vítěznou sérii, kterou přerušila porážka v posledním kole na hřišti St. Étienne (0:2). Předtím se Lille radovalo ze tří výher v řadě a v tabulce Ligue 1 se posunulo do klidných "vod". Díky vyrovnanosti spodní části tabulky však stále Lille nemůže být v klidu, náskok před prvním sestupujícím je "pouze" devítibodový.

SC Bastia – Lille OSC 2:1
Lille OSC – Lyon 2:1
EA Guingamp – Lille OSC 0:1
Lille OSC – Stade Rennes 3:0
St-Étienne – Lille OSC 2:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí LILLE OSC přivítá na Stade Pierre-Mauroy ve Villeneuve d'Ascq STADE REIMS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.