To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Je konec! Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo tři branky, z toho dvě vlastní a nakonec vítězství Nantes, které zdolalo Bordeaux 2:1. Domácí se dostali do vedení, ale hosté vyrovnali. Ve druhém dějství si ale Jug srazil míč do své branky a celek Nantes tak vybojoval důležité a cenné vítězství. Bordeaux dnes nezískalo ani bod.
90+4
90+3
Domácí kontrolují konec zápasu, který zvládli skvěle a vybojovali tři body.
90+2
Žlutou kartu dostává Henri Saivet (Girondins Bordeaux).
90+1
Hlavní rozhodčí přidal 3 minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Hosté vybojovali rohový kop, ale ani z něho nedokázali udeřit.
87
Málem bylo vyrovnáno, ale míč směřující do branky vyrazil tělem Alejandro Bedoya! Sané byl blízko, ale stav se nemění.
85
Žlutou kartu dostává Rémi Gomis (FC Nantes).
83
Nyní to domácí sehráli skvěle, ale finální přihrávce chyběla přesnost. Jinak by Gomis šel sám na branku hostů.
82
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cheick Diabaté, přichází Diego Rolán.
80
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda hosté zaberou a dokáží alespoň srovnat.
78
Ani tentokrát to hostům nevyšlo, protože Enzo Crivelli byl podle rozhodčího v ofsajdu.
76
Hosté působí hodně nervózním dojmem. Po inkasované brance se jim vůbec nedaří a domácí celek tak kráčí za vítězstvím.
74
Celek Bordeaux vybojoval rohový kop, ale na Plašilův centr si žádný hráč naběhnout nedokázal.
73
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Nicolas Maurice-Belay, přichází Henri Saivet.
73
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Thomas Touré, přichází Enzo Crivelli.
72
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Rémi Gomis.
70
Další branku chtěl přidat domácí Hansen, ale z dálky nezamířil přesně.
68
Nantes právě vstřelili branku!
Velká smůla pro hosty, protože si vstřelili vlastní branku. Po centru míč nechtěně zasáhl Diabaté a kulatý nesmysl orazítkoval tyč, jenže vzápětí se od AŽBEHO JUGA odrazil do branky a Nantes je znovu ve vedení.
67
Domácí to nyní sehráli dobře a zatlačili svého soupeře. Nakonec vybojovali roh.
67
Bleskovou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
66
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Georges-Kévin Nkoudou, přichází Vincent Bessat.
64
Georges-Kévin Nkoudou byl nyní hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán útočný faul.
63
Z úvodního rohu ale hosté nic nevytěžili a stav zápasu se tedy stále nemění. Nantes hraje s Bordeaux 1:1.
62
Hostující celek vybojoval svůj první rohový kop v tomto utkání.
60
Po skvělém centru zakončil hlavou z malého vápna Thomas Touré, ale branku Nantes těsně minul!
59
Další akci Nantes zakončil Deaux, ale jeho střele scházela přesnost a Jug zasahovat nemusel.
57
Jeden z domácích hráčů upadl před vápnem Bordeaux, ale faul se nepíská.
56
Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim ve druhém poločase nedaří podle představ a na další branku stále čekáme.
54
Na druhé straně se do zakončení z hranice velkého vápna dostal Grégory Sertic, ale Riou si s jeho přízemním pokusem v pohodě poradil.
52
A další kombinační akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou.
51
Z hranice penalty hlavičkoval domácí Bedoya a míč skončil těsně vedle pravé tyče!
50
Thomas Touré to zkoušel individuálně na levé straně, ale přes dva bránící hráče se neprodral.
48
Ale o první zakončení se postaral domácí Georges-Kévin Nkoudou, který napřáhl z hranice velkého vápna a jen těsně minul.
47
Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí dopředu.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které už nabídlo dvě branky. Do vedení šli domácí, ale hosté rychle odpověděli a srovnali na 1:1. Žádná další branka už nepadla a stav je tedy nerozhodný. Ve druhém poločase je stále o co hrát a máme se tak na co těšit. Bude to ještě hodně zajímavé.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Grégory Sertic se dral do vápna Nantes, ale na poslední chvíli byl zastaven a o míč obrán.
42
Z hranice velkého vápna to zkusil domácí Pallois, ale hradbu těl nepropálil.
41
K zajímavé standardní situaci se postavil Wahbi Khazri, který obstřelil zeď, ale míč orazítkoval jen levou tyč!
39
Opět se hraje na polovině domácího celku, který je v posledních minutách pod tlakem.
38
Vzápětí to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč skončil v zámezí.
36
Z dálky to zkusil hostující Khazri, ale i s tímto pokusem si domácí brankář nadvakrát poradil.
35
A opět v akci Riou. Tentokrát musel zasahovat na malém vápně, ale s přízemní přihrávkou si poradil.
34
Na druhé straně musel zasahovat Riou, ale s centrovaným míčem si dokázal poradit.
33
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a na další branku si tak ještě musíme počkat.
32
A nakonec vybojovali domácí svůj druhý rohový kop.
31
Domácí jsou u míče a snaží se prokombinovat před branku, kterou střeží Ažbe Jug.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a stav zápasu mezi Nantes a Bordeaux je 1:1. Sledujeme zajímavý duel.
28
Bordeaux právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Po přihrávce před branku šel do skluzu domácí KIAN HANSEN, který si kulatý nesmysl nešťastně srazil do vlastní branky.
26
Hosté přidali a je to znát. Nyní jsou aktivnější a jdou za vyrovnáním.
25
Po zajímavém centru dopadl kulatý nesmysl těsně vedle tyče. Domácí měli nyní i trochu toho pověstného štěstíčka.
24
Hosté se hned vydali dopředu a vybojovali zajímavou standardní situaci.
23
Tak nyní si ale domácí vše vynahradili, protože po skvělé kombinační akci jdou do vedení. Na konci všeho byl JORDAN VERETOUT, který byl sice v úhlu, ale i tak prostřelil Juga.
22
Po dobrém centru se do zakončení dostávalo několik domácích hráčů, ale ani jednomu se to nakonec nepodařilo.
20
Úvodních dvacet minutek branku nepřineslo a stav zápasu mezi Nantes a Bordeaux je tak stále 0:0.
19
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale celá jejich akce skončila zbytečným útočným faulem.
17
Nakonec to Bordeaux zkusilo dlouhým nákopem, ale ten byl hodně nepřesný a míč doputoval do zámezí.
16
Hostující fotbalisté drží míč na své polovině a kombinují...
15
Utkání je zatím velmi opatrné a ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu. Je vidět, že se hraje o důležité body a příliš branek zřejmě nepadne.
13
Nakonec z toho byl centr z pravé strany, ale ani jeden z hostujících hráčů se do zakončení nedostal.
12
Celek Bordeaux se usadil na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.
11
Dopředu se nyní vydali domácí fotbalisté, ale vše skončilo další hodně nepřesnou přihrávkou.
10
Začátek duelu patřil domácímu celku, ale nyní je aktivnější Bordeaux, které se stála tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet.
8
Další akce hostů skončila nepřesným centrem a stav zápasu se tedy nemění.
7
Po rychlé akci měl první branku na noze Khazri, ale míč směřující do branky vykopl jeden z domácích zadáků!
5
Z prvního rohu ale nic nebylo a na úvodní branku si tak budeme muset ještě počkat.
4
Po další akci Nantes je tu úvodní rohový kop.
3
Poprvé se dopředu vydali i hosté, kteří slibně kombinovali, ale nakonec se k ničemu nedostali. Začátek duelu je hodně opatrný.
2
Kombinační akci Nantes ale zastavil pomezní rozhodčí, podle kterého byl Nkoudou v ofsajdu.
1
Domácí jsou u míče a hned se tlačí před branku Bordeaux.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

FC Nantes: Riou – Cissokho, Vizcarrondo, Djilobodji, Hansen – Alhadhur, Deaux – Bedoya, Veretout, Nkoudou – Bammou.
Náhradníci: Dupé – Veigneau, Gomis, Bessat, Bangoura, Shechter, Audel.

Girondins Bordeaux: Jug – Mariano, Sané, Pallois, Contento – Plašil, Sertic – Diabaté, Maurice-Belay, Khazri – T. Touré.
Náhradníci: Prior – Yamberé, Crivelli, A. Traoré, Rolán, Saivet, Faubert.

Nantes – Bordeaux 1:2
FC Nantes si zatím v této sezoně špatně nevede. Domácí vybojovali zatím 24 bodů a nachází se na devátém místě. Celek Nantes tedy zatím nemá sestupové, ale ani pohárové starosti a hraje klidný střed tabulky. V posledních týdnech se ale domácí trápí a na výhru už čekají čtyři kola. Poslední tři zápasy navíc prohráli, takže dnes musí zabrat.

Girondins Bordeaux vstoupilo do této sezony skvěle. Hosté zatím získali 31 bodů a v tabulce jim patří slušné páté místo. Na vedoucí Marseille ztrácí Bordeaux pouze sedm bodů, takže i dnes by hosté potřebovali bodovat. Poslední kolo navíc Bordeaux zvládlo, když doma porazilo Lorient. Hosté neprohráli poslední tři zápasy, tak uvidíme, jak si povedou dnes na horké půdě Nantes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 18. kolo a my budeme sleodvat duel, ve kterém přivítá celek Nantes slavné Bordeaux. Mírný favoritem tohoto duelu je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.