To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Fotbalisté Toulouse dnes uhráli výtečný výsledek na hřišti Rennes a potvrdili tak, že se jim na Stade de la Route de Lorient opravdu nebývale daří, po loňské výhře 3:2. Rennes dnes nehrálo špatně, ale v koncovce se domácím vůbec nedařilo, čehož dokázali hosté využít a smrtícími brejky zasadili tři tvrdé údery domácím ambicím na ligové body.
90+4
90+4
Habibou se jen tak tak nedostal do zakončení uvnitř vápna Toulouse, i střela Konradsena zpoza vápna končí nad brankou, domácím dnes prostě není přáno.
90+2
Ještě dvě minuty se bude hrát, Steven Moreira pálí zpoza vápna, ale žádné nebezpečí pro branku Toulose, Boucher v pohodě chytá.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, ve vápně Toulouse je tvrdě atakován bránící Akpa-Akpro, který se nechává ošetřovat.
89
Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Toulouse FC).
89
Ninkov vybojoval aut z pravé strany, který sám také vhodí.
88
Domácí se sice ubránili, ale stále nezažehnali nebezpečí pro svou branku, hosté se drží na jejich polovině.
86
Rohový kop Toulouse, hosté rozehrají z levé strany.
84
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Óscar Trejo.
82
Ninkov posílá nepřesnou přihrávku, míč se dostává mimo hrací plochu a nechtěně tak dává prostor poslednímu střídání v zápase.
80
Hosté se ubránili a již pouze zhruba něco málo přes deset minut je dělí od zasloužených tří bodů.
79
Rohový kop pro Rennes, Henrique rozehraje z levé strany.
78
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Gelson Fernandes, přichází Vincent Pajot.
77
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Pavle Ninkov.
74
Závar před brankou Toulose, kde se Pedro Henrique snaží dostat míč do branky, ale nebyl v ideální pozici.
73
Až nyní se to povedlo po přesném centru z pravé strany, kdy ve vápně hlavičkuje Toivonen, ale ten posílá míč pouze nad branku.
72
Hosté se stále brání na vlastní polovině, Rennes ale zatím marně hledá cestu k šestnáctce soupeře.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, Rennes s míčem na polovině soupeře.
69
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Paul-Georges Ntep, přichází Henrique.
68
U střídaček obou týmů nyní hodně živo, připravuje se střídání na obou stranách.
66
Závar v pokutovém území Rennes, ale domácí obrana nakonec může děkovat za nepřesné střely soupeře.
65
Rohový kop pro Toulouse vybojoval Akpa-Akpro, hosté rozehrají z levé strany.
64
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Philipp Hosiner.
63
To už je pro domácí hodně tvrdý úder, z něhož se budou nesmírně složitě dostávat.
61
Toulouse právě vstřelilo branku!
Znovu skvělá práce Regattina, který tentokrát s míčem pronikl od půlící čáry až k pokutovému území, kde přihrává WISSAM BEN YEDDEROVI, jenž se z otočky trefuje přesně!
60
Danzého střela z pravé strany nebyla špatný, gólman Boucher kontroloval dráhu míče, směřujícího mimo branku.
59
Ben Yedder v ofsajdu, hosté jsou čím dál nebezpečnější!
57
TONGO DOUMBIA dostal parádní míč od z pravé strany a byť byl v těžké pozici, dokázal přesnou hlavičkou překonat gólmana Costila, který byl na míč krátký.
55
Rohový kop tentokrát pro hosty, po rychlém protiútoku.
54
Rohový kop pro Rennes, domácí rozehrají z pravé strany.
53
Nepřesný pas hostů, míč končí u Costila, který okamžitě rozehrává.
51
Míč opět mimo hrací plochu, tentokrát ale vhazují domácí.
49
Autové vhazování hostů, z levé strany, na vlastní polovině.
47
Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (Toulouse FC) za hraní rukou před brankou Rennes.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:06.
Sudí Fautrel nenechal ale dlouho hrát a po pár vteřinách první poločas ukončil, do kabin odchází s jednogólovým náskokem hosté, které dostal do vedení ve 42.minutě, po krásné akci, Pešić. Domácí nehrají špatně, mají častěji míč na svých kopačkách, ale zatím nemají dostatek klidu a prostoru v zakončení.
45+3
45+3
Již se hraje, Aguilar s ovázanou hlavou za postranní čárou.
45+2
A na trávník spěchají lékaři Toulouse, vidíme tam i krev na tváři Aguilara!
45+1
Žlutou kartu dostává Sanjin Prcić (Stade Rennais FC) za ostrý faul v souboji s Aguilarem, kterého velmi nepříjemně udeřil loktem do obličeje.
45+1
Jednu minutu nastavil sudí Fautrel.
45
Poslední minuta prvního poločasu, resp. řádné hrací doby, hosté vedou o gól a vypadá to, že s vedením půjdou i do šatny.
44
Statistika držení míče: 56% : 44%.
43
Hosté zúročili první brejkovou situaci ve vedoucí gól, jak zareagují domácí?
42
Rychlý protiútok hosté končí gólem, Adrien Regattin odvedl velký kus práce, když nejprve ve vápně zpracoval přihrávku z levé strany, poté se i dokázal zbavit bránícího hráče a v pádu přihrát ALEKSANDARU PEŠIĆOVI, který střelou z voleje dává první gól zápasu.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, nepřesný nákop domácích, Boucher bude moci rozehrát od své branky.
38
Ntep faulován na polovině Toulouse Tisserandem, domácí zůstávají u míče.
37
Ben Yedder ztrácí míč ve středu hřiště a domácí útočí po pravé straně přes Prciće a Danzého.
35
Míč ve středu hřiště, hosté mohou kombinovat, stále platí, že sledujeme vyrovnané utkání.
33
Míč směřuje z levé strany do pokutového území Toulouse, na zadní tyči se však nikdo z domácích k němu nedostal, odkop od branky.
32
Faulů je v dosavadním průběhu zápasu opravdu hodně, po dalším na domácího Habiboua má Rennes k dispozici volný kop z levé strany, na polovině Toulouse.
31
Ani z druhého rohového kopu hosté branku Rennes neohrozili, míč získávají domácí.
30
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Tongo Doumbia.
29
První rohový kop Toulouse obrana Rennes odvrací, ale pouze na další roh, tentokrát hosté rozehrají z pravé strany.
28
Étianne Didot opouští hrací plochu za pomoci lékařů, nemůže ani došlápnout, utkání tak pro něho končí.
28
Rohový kop pro Toulouse, Ben Yedder rozehraje z levé strany. Ale až poté, co Didota odnesou lékaři týmu mimo hrací plochu!
27
Didot už je na nohou, ale s jeho pohybem to není kdovíjaké, budou hosté muset střídat?
26
U střídaček je nyní ošetřován jeden z hráčů Toulouse, je to hráč s osmičkou na zádech Étienne Didot.
24
Ale byl z toho jen rychlý protiútok Rennes, který nakonec končí odpískaným ofsajdem.
24
Rozhodčí Fautrel rozhodně s kartami nešetří, volný kop hostů, z pravé strany, na polovině Rennes.
23
Žlutou kartu dostává Habib Habibou (Stade Rennais FC) za faul na Tisseranda, na polovině Rennes.
22
Žádné nebezpečí pro branku Toulouse, naopak, domácí se musí bleskově vracet na svou polovinu.
21
Další volný kop pro Rennes, tentokrát z levé strany.
19
Domácí rozehráli volný kop, ve vápně hlavičkoval Falou Diagné, a to velmi dobře, gólman Boucher předvedl výtečný zákrok!
18
Žlutou kartu dostává Abel Aguilar (Toulouse FC) za ostrý skluz proti Ntepovi.
17
Toivonen sprintuje za míčem, před ním zřejmě odehraje bránící Grigore, ale ten pod tlakem chybuje, míč odkopává pouze na roh!
15
Rychlá akce domácích, Prcić hledá na pravém křídle Danzého, ten "z první" zkouší přihrát do vápna, ale nepřesně, hosté odvrací alespoň do autu.
14
Celá akce Toulouse končí střelou Regattina z levé strany, rozhodně to nebyl marný pokus, ale Costil v pohodě chytá.
13
Rohový kop Toulouse, Ben Yedder rozehraje z levé strany.
12
Z volného kopu se hosté neprosazují, gólman Costil tak může v pohodě rozehrát od vlastní branky.
11
Žlutou kartu dostává Gelson Fernandes (Stade Rennais FC) za lehké stažení pronikajícího Regattina, volný kop pro Toulouse.
10
Zatím sledujeme pohledný fotbal, hosté na polovině Rennes.
8
Ntep poslal míč na bližší tyč, kde se ale Toivonen v souboji s bránícím hráčem soupeře nedokázal prosadit.
7
A je z toho rohový kop pro Rennes, domácí rozehrají z pravé strany.
6
Romain Danzé vhazuje z pravé strany, na polovině Toulouse.
5
První střela na branku Toulouse s níž si ale gólman Boucher v pohodě poradil.
4
Domácí nyní s míčem na polovině Toulouse, Moreira s míčem na levé straně, ale netroufl si jít do vápna.
3
Nákop hostů na Ben Yeddera, ten byl ale v ofsajdu, míč tak získávají domácí.
1
Hosté vhazují na polovině Rennes, ale vzápětí míč ztrácejí.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Mexer, Diagné, Konradsen – Prcić, Fernandes – Moreira, Habibou, Ntep – Toivonen.
Náhradníci: Sorin – Henrique, Armand, Doucouré, Pajot, Hunou, Hosiner.

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Grigore, Moubandje – Akpa-Akpro, Tisserand, Didot, Regattin – Ben Yedder, Aguilar (C), Pešić.
Náhradníci: Vidal – Sylla, Yago, Ninkov, Doumbia, Sirieix, Trejo.

Rozhodčí: Fautrel – Gringore, Shurra.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Fredy Fautrel. Na čarách mu budou pomáhat Cyril Gringore a Cedric Shurra. Čtvrtým rozhodčím je Christian Guillard.
Vzájemné zápasy
V minulém ročníku se poprvé týmy střetly v Toulouse, kde tehdy Rennes doslova "řádilo" a zvítězilo 5:0! V jarní odvetě však Rennes doma "padlo" 2:3.
Stade Rennes FC
Rennes má za sebou těžký úvod nového ligového ročníku, kdy se střetl s Lyonem (venku 0:2), PSG (doma cenná remíza 1:1) a v posledním kole také s Olympique Marseille (venku 0:3). I přes těžký úvod se Rennes drží v tabulce Ligue 1 poměrně vysoko, ze šesti kol získal osm bodů a je aktuálně na slušném osmém místě! Další body pak může přidat již dnes v souboji s Toulouse, v němž jsou domácí favoritem.

Toulouse FC
Fotbalisté Toulouse mají za sebou divokou domácí přestřelku s Caen, s nímž na svém hřišti remizovali 3:3. Caen šlo do vedení ještě v 76. minutě, pak ale nastastal divoká desetiminutovka, běhěm níž nejprve domácí srovnali v 833. minutě, hosté však šli o tři minuty později opět do vedení, aby minutu poté srovnal na konečných 3:3 Pavle Ninkov. Toulouse se tak i díky tomuto bodu drží aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky se sedmi body ze šesti utkání.

OGC Nice – Toulouse FC 3:2
Toulouse FC – Lyon 2:1
SC Bastia – Toulouse FC 1:0
Toulouse FC – Évian TG 1:0
Stade Reims – Toulouse FC 2:0
Toulouse FC – SM Caen 3:3
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE RENNES přivítá na Stade de la Route de Lorient v Rennes přivítá TOULOUSE FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.