To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec branku nenabídl a Marseille tak hrála s Bordeaux 0:0. Domácí byli o něco málo aktivnější, ale směrem dopředu se jim nedařilo. Nutno dodat, že remíza je asi spravedlivá.
90+3
90+3
Už se nic nestane, týmy si body rozdělí.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Ale domácí nic nevymysleli a po nepřesném centru bude od své branky rozehrávat Prior.
86
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou domácí borci, kteří už pospíchají dopředu.
85
Po zblokované střele je tu další roh, tentokrát ale pro hostující celek.
84
Ale hosté se v pohodě ubránili a vypadá to, že dnes se branky nedočkáme.
83
Rohový kop pro domácí celek.
82
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Lamine Sané.
80
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Jussiê.
78
Tak nakonec z toho byl ještě jeden roh pro domácí, ale i tentokrát se Bordeaux ubránilo.
77
Domácí zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani z něho se nedočkali úvodní branky.
76
Rohový kop pro Marseille.
75
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Enzo Crivelli, ale jeho pokus byl spíše propagační a Mandanda si s tím poradil.
73
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Lucas Silva, přichází Michy Batshuayi.
71
Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že stav je stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69
Hosté zahrávali rohový kop a jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale s tímto slabým pokusem neměl Mandanda žádný problém.
67
A po rohu hlavičkoval Steven Fletcher, ale míč skončil nad brankou, kterou střeží Prior.
66
65
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Georges-Kévin N'Koudou.
63
A ani z následného rohu nic nebylo.
62
Ve vápně se k míči dostal André Biyogo Poko, který byl zhruba na rohu malého vápna, ale s jeho pohotovým zakončením si Mandanda poradil!
61
Žlutou kartu dostává Nicolas N'Koulou (Olympique Marseille).
59
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Adam Ounas, přichází Diego Rolán.
57
Dopředu se hnal Bouna Sarr, ale na hranici velkého vápna byla zastaven parádním obranným skluzem!
55
Ale ze svého druhého rohu hosté nic nevytěžili a na tahu jsou opět domácí fotbalisté.
54
Rohový kop pro Bordeaux.
53
Ale zahrozili hosté! Po rychlém brejku se na malém vápně k míči dostával Cédric Yambéré, ale na poslední chvíli byl zastaven a nezakončil.
51
Ani z dalšího rohu celek Marseille nic nevytěžil. Domácí mají nyní velký tlak, ale Bordeaux zatím odolává.
50
Z prvního rohu ve druhém poločase ale nebylo vůbec nic, takže na úvodní branku stále čekáme.
49
48
Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí dopředu.
46
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Mauricio Isla, přichází Jacques-Alaixys Romao.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas je za námi. Domácí byli aktivnější, ale branku nevstřelili. Hosté hrozili hlavně z rychlých brejků, ale neprosadili se a Marseille tak hraje s Bordeaux 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Domácí se vydali dopředu a jeden z hráčů upadl ve vápně, ale pokutový kop rozhodčí neodpískal.
42
Ve velké šanci se zjevil Adam Ounas, který se nakonec dostal do zakončení a trefil tyč domácí branky! Celek Marseille měl nyní velké štěstí.
40
Do konce prvního poločasu zbývá pět minutek a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
Domácí jsou v této fázi zápasu jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale Bordeaux zatím odolává.
36
Po dobrém centru musel zasahovat Prior, ale před dotírajícím hráčem to zvládl a kulatý nesmysl sebral a pomohl tak svým zadákům.
34
Ani z tohoto rohu nic nebylo a Marseille tak hraje s Bordeaux stále bez branek.
33
K další střele se odhodlal Thauvin, ale s jeho pokusem si hostující brankář Prior poradil a míč následně skončil v zámezí, roh pro Marseille.
31
Velká šance domácích! Po centru se ve vápně dostal k hlavičce osamocený Steven Fletcher, ale branku těsně minul!
30
Žlutou kartu dostává Pablo (Girondins Bordeaux).
28
Kombinační akci domácích zastavil opět pomezní rozhodčí, ofsajd. Uvidíme, zda něco vymyslí hráči Bordeaux.
26
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože vše skončilo nepovedeným centrem a od své branky bude rozehrávat Mandanda.
25
24
Žlutou kartu dostává Karim Rekik (Olympique Marseille).
22
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Prior.
20
Žlutou kartu dostává Thomas Touré (Girondins Bordeaux).
19
A nyní se ve vápně zjevil hostující Thomas Touré, který to vyzkoušel z úhlu, ale míč skončil nad břevnem domácí branky.
17
Držení míče: 67% – 37%.
16
Ale pozor na hosty. Po rychlé akci se na hranici velkého vápna uvolnil Ounas, ale jeho přízemní střele pár decimetrů chybělo.
14
Domácí to nyní vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral pozorný Jérôme Prior.
12
Hostům se zatím směrem dopředu vůbec, ale vůbec nedaří. Domácí se v pohodě brání a navíc v útoku působí velmi dobrým dojmem.
10
A další slibnou šanci Marseille zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu jsou tedy hráči Bordeaux.
8
Po centru se k hlavičce dostal Steven Fletcher, ale po jeho pokusu skončil míč vysoko nad břevnem a od své branky bude rozehrávat Prior.
6
Domácí jsou v úvodu jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Bordeaux se zatím pouze brání.
4
Z následného rohu nic nebylo a na první branku si tedy ještě musíme počkat. Domácí ale začali pořádně zostra.
3
Registrujeme první velkou šanci! Po rychlé akci si na zpětnou přihrávku naběhl domácí Florian Thauvin, který ale z hranice penalty Priora neprostřelil!
2
A po dlouhém nákopu se dva hráči srazili, zůstali ležet na trávníku a rozhodčí hru hned přerušil, bude se ošetřovat.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – Manquillo, N'Koulou, Rekik, Mendy – Isla, Silva – B. Sarr, Thauvin, Cabella – S. Fletcher.
Náhradníci: Pelé – Rolando, Ocampos, N'Koudou, Romao, Batshuayi, Dja Djedjé.

Girondins Bordeaux: Prior – Debuchy, Guilbert, Pablo, Contento – Biyogo Poko, Yambéré, Plašil (C) – Ounas, Crivelli, T. Touré.
Náhradníci: Bernardoni – Sané, Rolán, Jussiê, Vada, Malcolm, Poundjé.

Rozhodčí: Schneider – Zitouni, Viala.
Poslední vzájemné zápasy

Bordeaux – Marseille 1:1
Bordeaux – Marseille 1:0
Marseille – Bordeaux 3:1
Marseille – Bordeaux 2:2
Olympique Marseille se v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze 39 bodů a nachází se na čtrnáctém místě. Domácí vyhráli v lize naposledy 2. února, od té doby pouze několikrát remizovali a poslední dva zápasy prohráli, a to s Rennes a naposledy s Bastií.

Girondins Bordeaux se také v této sezoně trápí. Hosté nasbírali 42 bodů a jsou na třináctém místě. V posledním kole Bordeaux vyhrálo na hřišti Monaka a dnes by na vítězství chtělo navázat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu poslední zápas 33. kola ve kterém přivítá Marseille celek Bordeaux. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.