Máme za sebou tento šílený zápas. Ten jasně ovládli hráči PSG a zaslouženě si připisují tři body do tabulky, které jim zajišťují mistrovský titul. Jedno je jasné, dnešní noc bude v Paříži hodně dlouhá. Loučím se a přeji příjemný zbytek nedělního dne.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 13:7. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 6:7.
PSG si v tomto zápase s chutí zastřílelo a navíc si výhrou zajišťuje mistrovský titul.
90+1
90+1
Píská se konec utkání a PSG se stává vítězem LIGUE 1!
90+1
Nastavuje se jedna minuta nad rámec hracího času.
90
A mohlo to být již o deset branek. Teď ovšem předvedl brankář Dreyer dva neuvěřitelné zákroky!
89
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tohle jméno je prostě už samo o sobě legendou. ZLATAN IBRAHIMOVIČ dostal míč a svou střelou nedává brankáři domácího celku žádnou šanci.
87
Nyní jsou u míče hráči Troyes. Ti kombinují a ženou se do útoku. Nakonec z toho bude rohový kop.
86
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Rincón, přichází Johan Martial.
85
To je prostě neuvěřitelné, jak hosté bojují o míč i za tohoto stavu. Lucas teď precizní prací obral o míč Sauniera.
83
Hráči PSG dnes ukazují, jaká síla v nich je. A hlavně to, že se s nimi ve fotbalové Evropě prostě počítat musí. Nyní jsou u míče a kombinují před vápnem domácího týmu.
81
Zlatan Ibrahimovič byl teď ve vápně u míče a snažil o střelu. Nakonec byl zablokován za pět minut dvanáct.
79
Hráči domácího týmu teď byli v šanci. Camus však místo hlavy zahrál rukou, a tak rozhodčí hru přerušuje.
78
Ibrahimovič vyslal svou dělovku na branku. Dreyer jeho střelu vyráží na rohový kop.
77
Tak takový debakl nepamatuji už hodně dlouho. Uvidíme, jestli se podaří hostům vstřelit ještě nějakou branku. Zatím to vypadá, že mobilizují všechny síly a budou se o to pokoušet.
75
EDINSON CAVANI se postavil k pokutovému kopu. První střelou neuspěl a brankář ho vychytal. Následnou dorážku si však pohlídal a posouvá PSG do vedení o osm branek!
74
Byla nařízena penalta pro PSG.
74
Karaboué fauloval ve vápně Cavaniho a vyfasoval červenou kartu!
73
Tak a máme tu první žlutou kartu dnešního utkání. Tu vyfasoval Xavier.
72
Sympatické od domácího týmu je, že hráči se stále snaží vstřelit alespoň branku. Zatím se jim však nedaří překonat dnes velmi dobře hrající obranu PSG.
70
Dvacet minut hry nám ještě zbývá. Teď se hraje ve středu hřiště. Hostující fanoušci již oslavují výhru svého týmu. Nevím, co by se muselo stát, aby hosté již nezvítězili.
68
Obrana domácího týmu toho má jistě už plné zuby. 90% času se odehrává před brankou Troyes.
66
Po dobré kombinaci domácích se dostal do zakončení Pi. Hostující brankář předvedl hodně dobrý zákrok a střelu vyrazil na rohový kop.
65
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Anele Ngongca, přichází Lossémy Karaboué.
64
Hráči PSG jsou stále u míče a kombinují. Stále mají chuť střílet branky a já se jim vůbec nedivím.
61
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Maxwell.
61
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Lucas Moura.
58
Sedmá branka PSG. To je debakl panečku. Vlastní branku si vstřelil MATTHIEU SAUNIER. Vlastenec to byl pěkný, to jo.
58
PSG je na hřišti pánem a domácí by nejraději slyšeli už závěrečný hvizd.
55
Tento Švéd je opravdu nezastavitelný. ZLATAN IBRAHIMOVIČ dostal do vápna pěknou přihrávku a krásnou střelou kompletuje svůj hattrick, který vstřelil během devíti minut!
52
Co k tomu říct. ZLATAN IBRAHIMOVIČ dostal skvělý centr do vápna, a to zakončení? To byla jedním slovem fantazie. S jakým přehledem teď skóroval tento Švéd, to se jen tak nevidí.
51
Možná se budu opakovat, ale na hřišti není moc co popisovat. Hráči PSG jsou u míče a kombinují na útočné polovině stále a stále.
49
Hráči domácího týmu zahrávali rohový kop. Na centr z něj nejvýše vyskočil Pi a hlavičkoval. Hlavička letěla vysoko nad.
48
Tak to vypadá, že i druhý poločas bude v režii PSG. Hráči jsou u míče a kombinují na útočné polovině.
46
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mouhamadou Dabo, přichází Alois Confais.
46
Jak je ten fotbal jednoduchý. Cavani předal míč ZLATANU IBRAHIMOVIČOVI, který s přehledem skóruje. PSG tak vede již o čtyři branky.
46
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Gregory van der Wiel, přichází Marquinhos.
46
Dámy a pánové, máme za sebou první poločas dnešního utkání, a ten zatím jasně ovládl favorit z Paříže. Ten během šesti minut dokázal vstřelit tři branky a vede tak zaslouženě o tři branky. Druhý poločas začne zhruba v 15:03.
45
45
David Luiz teď předvedl své zkušenosti a s domácím útočníkem si pohrál jako kočka s myší.
44
PSG drží míč na útočné polovině. Zde hráči kombinují. Uvidíme, jestli uvidíme ještě nějakou branku do konce prvního poločasu.
42
Domácí teď ohrozili branku hostů nenápadnou akci. Zakončení bylo zablokováno na rohový kop.
40
Ibrahahimovič dobře našel ve vápně Pastoreho, který hned z první vystřelil. Těsně před brankou byla však třela zblokována na rohový kop.
39
Tak utkání se nám poněkud uklidnilo. Hraje se převážně ve středu hřiště.
37
Camus teď dostal dobrou přihrávku a snažil se o zakončení. Při něm však upadl, a tak to nebylo příliš šťastné a úspěšné.
34
Domácí mohli snížit skóre. Po dost možná nechtěné přihrávce se dostal do zakončení Gueye. Toho však dobrým zákrokem vychytal Trapp. Následná dorážka šla pouze do boční sítě.
33
Stále stejný obrázek hry. Hráči PSG kombinují na útočné polovině a domácí tým se brání.
30
Domácí obrana si neodpočine ani minutku. Hráči PSG jsou v neustálém tlaku na obránce. Vůbec jim to nezávidím.
28
Další povedená akce, která byla zakončená přihrávkou před branku. Zlatanovi chyběl metřík, aby se dostal k míči.
27
Zlatan Ibrahimovič se dostal k míči a zkoušel se prosadit svou dělovkou. Střela se mu tedy moc nepovedla, nakonec i tak ale ohrozila branku. Letěla těsně vedle tyče.
25
Ibrahimovič byl ve vápně poslán k zemi, hlavní rozhodčí však jasným gestem naznačil, že tohle rozhodně neposoudí jako nedovolený zákrok.
24
PSG stále ukazuje svou sílu. Nyní kombinuje na útočné polovině a stále má chuť útočit. Není se čemu divit, stačí se podívat na ty zvučné jména na soupisce.
22
Tak to byl kolotoč panečku, hosté vedou už o tři branky a dá se říct, že prakticky za šest minut rozhodli dnešní utkání, i když je teprve začátek utkání.
19
Tak to je opravdu koncert. Na střelu Cavaniho dokázal ještě brankář Dreyer reagovat, na následnou dorážku ADRIENA RABIOTA už odpovědět nedokázal – 0:3.
17
Skvělá kombinace PSG ve středu hřiště a JAVIER PASTORE šel sám na brankáře. Toho lišácky přehodil lobem a dává tak druhou branku.
17
Domácí fanoušci i přes nepříznivý stav podporují své hráče.
16
Hned z rozehrávky šli domácí dopředu a hosté měli v obraně značné problémy. Nakonec byla první střela zablokována a druh šla nad branku.
13
Tak to byla chyba domácího obránce jako hrom! Ten z nepochopitelných důvodů poslal přihrávku na EDINSONA CAVANIHO, který šel sám na brankáře. První střelu se podařilo Dreyerovi zastavit, na dorážku však už neměl šanci – 0:1.
13
Tak kromě jedné šance domácích je to utkání ve znamení PSG. Hráči moc domácím nepůjčují míč.
11
Švédskému útočníkovi ve službách PSG je nyní odpískán ofsajd.
10
Cavani teď ukázkově přihrál na Ibrahimoviče, a ten vypálil z voleje na branku. Jeho střela nebyla přesná a mířila hodně vedle pravé tyče.
9
Silva se dostal ve vápně k míči a vypálil z otočky na branku. Střela mířila přesně do míst, kde stál připravený Dreyer.
9
Ibrahimovič teď dostal dobrý míč na pravou stranu a snažil se dostat míč do vápna. Tam jej zablokoval jeden z obránců.
8
Domácí teď měli výhodu v podobě rohového kopu. Tu ovšem nevyužili, a tak jsou u míče hráči PSG.
6
Tak zatím to vypadá, že zápasu bude v režii PSG. Hráči tohoto týmu nyní kombinují před vápnem domácího týmu a vymýšlejí nějakou akci.
4
Tak teď už je u míče PSG a hned z toho byla šance pro Zlatana Ibrahimoviče. Ten však v dobré šanci nastřelil jen obránce domácího týmu.
2
Velmi povedená kombinace domácích. Nakonec se dostal do zakončení Camus. Ten však v dobré šanci nezamířil přesně.
1
Tak nám právě začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujal favorit dnešního zápasu, tedy PSG.
1

ESTAC Troyes: Dreyer – Ngongca, Saunier, Rincón, Dabo – Nivet (C), Xavier, Pi, Camus – Jean, Gueye.
Náhradníci: Grandel – Ben Saada, Confais, Darbion, Martial, Karaboué, Othom.

Paris Saint-Germain: Trapp – van der Wiel, Silva (C), Luiz, Maxwell – Pastore, Stambouli, Rabiot, Di María – Ibrahimović, Cavani.
Náhradníci: Sirigu – Augustin, Kimpembe, Kurzawa, Moura, Marquinhos, Nkunku..
Poslední vzájemné utkání, jenž se hrálo v listopadu 2015, skončilo lépe pro PSG, to vyhrálo 4:1 po brankách Cavaniho, Ibrahimoviće, Kurzawy a Augustina. Za Troyes se prosadil Ayasse.
PSG už ligu mírně vypouští, neboť má náskok dvaadvaceti bodů. Přesněji mají hráči Paříže 74 bodů a kladné skóre 68:15. V minulém kole PSG remizovalo doma s Montpellier 0:0. Troyes je přímo na opačném konci tabulky, momentálně je jasně poslední se ziskem 14 bodů a záporným skóre 21:59. V minulém kole Troyes prohrálo v Nice 2:1.
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu z francouzské Ligue 1. Na programu je zápas, ve kterém změří síly ESTAC Troyes a Paris Saint-Germain. Zápasem, jenž je naplánován na 14:00, Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.