To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou a nutno dodat, že zaslouženě. Hosté se dnes prezentovali velmi dobrým taktickým výkonem a získaný bod na hřišti favorizovaného Rennes je jim odměnou. Domácí opět pouze remizují a znovu tak ztrácí další dva body...
90+3
90+3
Odkop od branky Dijonu, vypadá to, že dnes se oba týmy rozejdou smírně.
90+1
Sudí se rozhodl nastavit tři minuty.
90+1
Míč získávají domácí, kteří si to ve třech namířili směrem k vápnu Dijonu.
90
Dijon získává další roh, domácí defenziva se musí mít na pozoru!
90
V poslední minutě řádné hrací doby vykopává Baptiste Reynet od branky Dijonu.
89
Benjamin André (Rennes) se odvážil ke střele zpoza vápna, ale míč hodně podebral a poslal ho vysoko nad branku.
89
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Firmin Ndombe Mubele, přichází Aldo Kalulu.
88
Adrien Hunou (Rennes) vybojoval autové vhazování na polovině soupeře, předtím ale budou domácí střídat.
87
Marvin Martin (Dijon) rozehrál z pravé strany, ale domácí se s přehledem ubránili.
86
Ludovic Baal (Rennes) odehrál míč raději na roh, hosté tak budou moci zahrávat z pravé strany.
84
Míč letí do vápna Dijonu, kde hlavičkuje Giovanni Sio, ale míč prolétl vedle branky.
83
Ramy Bensebaini (Rennes) si připravuje míč a bude rozehrávat volný kop na polovině soupeře, z pravé strany, ale poměrně z dálky.
82
Po nepřesném centru z levé strany to již neplatí, Benoît Costil (Rennes) si bere míč a rychle rozehrává.
81
Dijon měl k dispozici volný kop z pravé strany, rozehrával ho Marvin Martin, ale nepřesně, přesto hosté zůstávají s míčem na polovině soupeře.
80
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Romain Amalfitano, přichází Anthony Belmonte.
80
Sanjin Prcić (Rennes) rozehrál, míč se dostal před vápno, odkud z voleje vypálil Adrien Hunou, ale branku o několik metrů minul.
79
Rohový kop Rennes, z levé strany.
78
Nepřesný nákop hostů, Benoît Costil (Rennes) chytá a rychle rozehrává od své branky.
76
Benjamin André (Rennes) vhazuje z levé strany, na útočné polovině, domácí zůstanou u míče.
75
Romain Amalfitano (Dijon) nepřešel přes bránícího Bensebainiho, ale moc ho to mrzet nemusí, jeho spoluhráči znovu vybojovali míč na své kopačky.
74
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Yoann Gourcuff, přichází Adrien Hunou.
74
Ofsajd zastavil akci Dijonu, kdy se Loïs Diony (Dijon) dostal za obranu Rennes.
72
Volný kop Rennes, z pravé strany, na útočné polovině, ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky.
71
Dijonu se nyní opět daří zastavovat útočné akce soupeře.
70
A Benoît Costil (Rennes) musel zasahovat, po dobré střele Abeida!
68
Odkop od branky Dijonu, míč směřuje na levou stranu, kde Marvin Martin zrychluje rozehrávku hostů.
66
Faulem si pomohl v hlavičkovém souboji Wesley Saïd (Rennes), u pokutového území Dijonu, míč získávají hosté.
65
Wesley Saïd (Rennes) dokázal dostat míč z pravé strany před branku, tam ale nebyl nikdo v červenočerném.
63
Giovanni Sio (Rennes) v ofsajdu, míč tak získávají hosté.
62
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Frédéric Sammaritano, přichází Marvin Martin.
62
Statistika držení míče – 53% : 47%.
60
Je za námi hodina hry, stav je vyrovnán a Rennes má v tuto chvíli zřetelnou převahu.
58
Rennes právě vstřelilo branku!
Firmin Ndombe Mubele (Rennes) rozhodující měrou přispěl k vyrovnávacímu gólu, znovu předvedl velkou rychlost, jeho střelu z levé strany Reynet vyrazil pouze před dobíhajícího WESLEY SAÏDA, který doklepl míč do branky.
56
Mehdi Abeid (Dijon) fauluje na své polovině Wesley Saïda a musí strpět domluvu hlavního sudího.
55
První povedená akce Rennes, po velmi dlouhé době, kdy Sio sklepl dlouhý nákop a poslal míč nabíhajícímu Firminu Ndombe Mubelemu, ten ve velké rychlosti nasprintoval z levé strany do zakončení, ale trefil jen boční síť.
54
Útočným faulem končí akce Dijonu, který se ve druhé půli nikam nežene a soustředí se na střed hřiště.
53
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Wesley Saïd.
52
Benoît Costil (Rennes) znovu v pozici falešného libera, Rennes si neví rady s tím, jak přejít přes střed hřiště, obránci tak často volí nákopy dopředu.
50
Benoît Costil (Rennes) je daleko před svým vápnem a zrychluje tak rozehrávku svého týmu.
48
Sanjin Prcić rozehrál, poslal míč do vápna Dijonu, kde však vyboxovává Baptiste Reynet (Dijon).
47
Rennes získává v úvodu druhého poločasu volný kop z levé strany, na útočné polovině.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
Bouřlivý pískot vyprovází zejména domácí borce do kabin, diváci v hledišti Roazhon Parku jsou hrubě nespokojeni s tím, co zatím měli možnost sledovat. Domácí jsou směrem dopředu hodně bezradní, totéž se dá říci i o Dijonu, ovšem ten má tu výhodu, že dokázal po rohovém kopu skórovat.
45+3
45+1
Dvě minuty nastavil sudí nad rámec pětačtyřiceti minut.
45
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, Baptiste Reynet (Dijon) vybíhá z branky a jde si pro míč na hranici vlastní šestnáctky.
43
Vedení Dijonu je hodně překvapivé, navíc dostat gól v závěru poločasu je vždy hodně nepříjemné.
42
Dijon právě vstřelil branku!
Šlo zřejmě o nacvičenou situaci Dijonu, kdy Sammaritano rozehrál rohový kop na Haddadiho, ten poté odcentroval do vápna, kde se hlavou prosadil JULIO TAVARES.
41
Žlutou kartu dostává Ramy Bensebaini (Stade Rennes FC).
41
Mezitím hosté vybojovali rohový kop z levé strany.
41
Další zraněný hráč leží na trávníku, jde o hostujícího Amalfitana, utkání se hraje hodně ostře.
40
Posledních pět minut nás dělí od poločasové přestávky, domácí Ramy Bensebaini ztrácí míč a vhazovat tak budou moci hosté.
39
Diváci pískají, předváděná hra se jim vůbec nelíbí, ale to je asi tak jediné, co s tím mohou udělat.
37
Ne, nedaří se ani jednomu mužstvu, bojuje se hlavně u půlící čáry, na šance je tenhle zápas zatím hodně skoupý.
36
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Cédric Varrault, přichází Ádám Lang.
35
Dijon po delší odmlce na útočné polovině, místo dopředu si ale hosté přihrávají dozadu a míč směřuje až k Reynetovi.
34
Tak nakonec místo rohového kopu Rennes je tu odkop od branky Dijonu.
33
Ještě předtím ale nutné ošetřování jednoho z bránících hráčů Dijonu.
32
Rohový kop po střele Sia, kterou Baptiste Reynet vyráží mimo branku Dijonu.
30
Baptiste Reynet (Dijon) se zapojuje do rozehrávky svého týmu a máme za sebou první půl hodinu, zatím hodně slabého fotbalu.
28
Nic nového, domácí stále na polovině Dijonu, ale v dostatečné vzdálenosti od branky soupeře.
26
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
24
Hraje se ve středu hřiště, domácím se ale moc kombinace nevede, míč odskakuje od kopaček.
22
Domácí vhazují z levé strany, na útočné polovině, záhy ale míč ztrácejí.
20
Je za námi úvodních dvacet minuty, v první desetiminutovce se hrál velmi dobrý fotbal, ale v té druhé to byla jedna velká fotbalová nuda.
18
Další volný kop Dijonu, míč ale vzápětí získávají domácí, kteří zkouší rychlý brejk, pas na Diakhabyho ale končí v autu.
17
Statistika držení míče – 51% : 49%.
16
Hosté měli k dispozici volný kop z nějakých třiceti metrů, Mehdi Abeid branku Rennes vysoko přestřeluje.
15
Série faulů na obou stranách nyní nepříjemně kouskuje hru.
13
Míč směřuje ke Costilovi, který vykopává od své branky.
11
Romain Amalfitano (Dijon) faulován, hosté zůstanou u míče, zatím bojují u půlící čáry.
10
Míč končí v autu, hosté rychle vhazují, z levé strany, na své polovině.
8
Nyní zahrozili také domácí, Giovanni Sio (Rennes) dostal přihrávku za obranu, ale gólmana Reyneta nepřekonal.
7
Z ničeho nic šance hostů, Julio Tavares usměrnil míč mezi obránci a poslal ho těsně vedle branky!
6
Giovanni Sio (Rennes) nepřešel na půlící čáře přes protihráče, domácí ale nepřišli o míč.
5
Nepřesný nákop hostů končí v náruči Costila, který vyhání své spoluhráče dál od vápna, aby mohl rozehrát.
3
Fouad Chafik (Dijon) tam ostře zajel do obránce Gnagnona a gólmana Costila a po zásluze dostal žlutou kartu.
2
Trojice hráčů se nyní bolestivě srazila v pokutovém území Rennes.
1

Stade Rennes FC: Costil – Danzé, Gnagnon, Bensebaini, Baal – Diakhaby, Prcić, André, Mubele – Gourcuff – Sio.
Náhradníci: M'Bolhi – Zeffane, Mexer, G. Fernandes, Saïd, A. Kalulu, Hunou.

Dijon FCO: Reynet – Chafik, Varrault, Lotiès, Haddadi – Lees-Melou, Abeid, Amalfitano – Sammaritano, Diony, Tavares.
Náhradníci: Leroy – Lang, Belmonte, Riviére, Bela, Martin, Bouka Moutou.

Rozhodčí: Thual – Lompre, Pages.
DIJON FC
Dijon také drží delší sérii, ale na rozdíl od Rennes, bez výhry. Nebýt domácího vítězství nad Caen, v utkání 25. kola doma 2:0, trvala by série porážek od 28. ledna v celkem šesti soutěžních zápasech. Aktuálně se tak Dijon namočil do bojů o záchranu.
STADE RENNES
Rennes se stalo remízovým krále Francie druhé poloviny sezóny. Hned šest ligových duelů z osmi skončilo nerozhodně! Bilance bez porážky sice slušná, ale zároveň je to značná bodová ztráta, která zřejmě zavřela Rennes cestu do pohárové Evropy.
Vítejte u onlajn přenosu utkání devětadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE RENNES přivítá na Roazhon Parku DIJON FCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.