Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : Amiens - 25. listopadu 2017   20:00

0:2
(0:1)
Amiens
29' Mou. Konaté  (Dibassy) • 66' Zungu
Metz
Didillon – Rivierez, Philipps, Niakhaté, Assou-Ekotto – Dossevi (83. Mollet), Cohade (C), Cafú, Nguette – Niane (63. Rivière), Roux.
Kawašima – Balliu, Basin, Mollet, Poblete, Rivière, Wollscheid.
Antony Gautier – Mickaël Annonier, Benjamin Pages
Stade Saint-Symphorien, Mety
Amiens
Gurtner – El Hajjam, Gouano, Dibassy, Adénon – Zungu, Monconduit (C) (83. Ielsch) – Bourgaud (63. Gakpé), G. Kakuta, Manzala (74. Cornette) – Mou. Konaté.
Bouet – Baradji, Cissokho, Cornette, Gakpé, Ielsch, L. Traoré.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Amiens si nakonec výhru pohlídali a vyhráli 2:0.
V prvním poločase jsme viděli vyrovnaný výkon, ale přece jenom dali hosté gól, když se ve 29. minutě hlavou prosadil Moussa Konaté a poslal Amines do vedení 1:0.
Ve druhém poločase v 66. minutě Bongani Zungu natáhl a krásnou ránou k pravé tyči zvýšil náskok na 2:0. Méty ani dnes nevstřelili branku a dál se potácí se špatnou formou.
90+4'
90+4'
Méty se nemohou dostat do zakončení.
90+3'
Po střetu je na zemi hostující hráč a hra je přerušena.
90+1'
U míče jsou nyní hosté, kteří ale jenom odkopli míč.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
88'
Domácí mají rohový kop. Po něm se dostal do zakončení útočník Mét, ale ten zfauloval hostujícího brankáře.
87'
Domácí hráč zahrál rukou při zpracovávání míče.
86'
Nguette skvěle prošel po levé straně, ale brankáře Gurtnera nepřekonval.
85'
Méty měly přímý kop, ale ten šel přímo do hostujícího brankáře.
83'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Florent Mollet.
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Thomas Monconduit, přichází Julien Ielsch.
81'
Méty mají přímý kop z dvaceti metrů.
80'
Méty měly rohový kop, ale s ním si lehce poradili hosté.
79'
Střela domácího hráče skončila vedle brány a nyní je na zemi ošetřován Gouano.
77'
Domácí se dostali opět ke střele, ale ta byla zblokována.
74'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Harisson Manzala, přichází Quentin Cornette.
72'
Žlutou kartu dostává Nolan Roux (FC Méty).
72'
Moussa Niakhaté se dostal do zakončení ve vápně, ale hlavou přestřelil bránu Gurtnera.
70'
Nyní mají Méty rohový kop.
69'
Domácí se dál trápí v koncovce, což potvrzuje pouze pět vstřelených gólů za třináct zápasů v lize.
66'
Amiens právě vstřelilo branku!
BONGANI ZUNGU dostal míč na hranici vápna a krásnou ránou k pravé tyči poslal Amiens do dvoubrankového vedení!
63'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Emmanuel Bourgaud, přichází Serge Gakpé.
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Emmanuel Rivière.
61'
Domácí hráč šel v souboji loktem dopředu a rozhodčí mu odpískal faul.
60'
Domácí jdou dopředu po pravé straně, ale následná střela skončila nad bránou.
59'
Nyní měli hosté šanci, když dostali míč do vápna, ale k ohrožení brány nedošlo.
58'
Domácí hráč se pokoušel projít do vápna, ale nepodařilo se mu to nejlépe.
56'
Centr hostů do vápna byl moc přetažený a do zakončení se žádný hráč Amiens nedostal.
55'
Nyní jsou u míče hosté, kteří pokračují ve své kombinaci.
52'
Domácí obrana zachytila přihrávku Amiens.
50'
Nguette byl ve vápně, kde z otočky vystřelil, ale přestřelil bránu Amiens.
48'
Domácí se dopustili faulu ve středu hřiště.
46'
Hned na začátku zápasu se dostal ke střele domácí Dossevi, ale Gurtner předvedl fantastický zákrok.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
45+1'
45+1'
Domácí hráč Niane vystřelil, ale jeho rána šla vedle brány.
45+1'
Z něj ovšem nic nebylo a rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Ke konci poločasu mají domácí přímý kop.
43'
Střelu z dálky zkusil hostující hráč, ale mířil jenom do brány, kde byl připraven Roef.
42'
Domácí hráč srazil Manzalu, který se nyní těžko zvedal.
40'
Konaté byl opět ve velké šanci, ale zamířil pouze vedle pravé tyče.
38'
Méty poslaly centr do vápna z pravé strany, tam na něj číhal Niane, ale z voleje přestřelil bránu.
35'
Velkou šanci měl hostující hráč Moussa Konaté, když si obešel brankáře, ale poté zamířil jenom do boční sítě!
32'
Domácí měli rohový kop, ale k ohrožení brány nedošlo.
29'
Krásný centr dostal na hlavu MOUSSA KONATÉ a posílá Amiens do vedení 1:0! Asistence: Dibassy.
25'
Hostující útočník neprošel přes obránce domácích a Didillon se postará o odkop od brány.
19'
Nguette si chtěl vymodlit penaltu, ale rozhodčí jí nepískl.
18'
Kakuta ukázal svou techniku, když prošel přes dva hráče ve vápně.
17'
Bourgaud zfauloval domácího hráče a Méty mají přímý kop.
16'
Méty májí autové vhazování na pravé straně, ale následně o míč přišli.
14'
Niane se dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho ránu k pravé tyči chytil Gurtner.
12'
Dopředu nyní postupují hráči Amiens, ale přihrávka do vápna neprošla.
10'
Manzala se nyní provinil faulem, ale rozhodčí mu pouze domluvil.
9'
Nyní mají hosté v bílých dresech rohový kop. Ovšem s ním si skvěle poradila domácí obrana a jde do protiútoku.
7'
Hosté se nyní málem dostali do vápna, ale nakonec skvěle zasáhla obrana domácích.
5'
Příliš dlouhou přihrávku domácí hráč nestihl na hřišti, ale Méty budou mít rohový kop.
3'
Domácí měli přímý kop, ale s ním si poradili hosté.
2'
Hosté se málem dostali ke střele, ale nakonec z toho sešlo.
1'

FC Méty: Didillon – Rivierez, Philipps, Niakhaté, Assou-Ekotto – Dossevi, Cohade (C), Cafú, Nguette – Niane, Roux.
Náhradníci: Kawašima – Balliu, Basin, Mollet, Poblete, Rivière, Wollscheid.

Amiens SC: Gurtner – El Hajjam, Gouano, Dibassy, Adénon – Zungu, Monconduit (C) – Bourgaud, G. Kakuta, Manzala – Mou. Konaté.
Náhradníci: Bouet – Baradji, Cissokho, Cornette, Gakpé, Ielsch, L. Traoré.

Rozhodčí: Antony Gautier – Mickaël Annonier, Benjamin Pages.
Ve 14. kole francouzské Ligue 1 se proti sobě utkají týmy FC Méty a Amiens SC. V posledním vzájemném utkání před čtyřmi lety skončilo remízou 1:1. Métám se zatím vůbec nedaří a nacházejí na posledním místě s pouhými čtyřmi body a skóre 5:24. Amiens jsou na tom lépe a momentálně jsou na dvanáctém místě se skóre 11:14. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Antony Gautier a jeho asistenti Mickaël Annonier a Benjamin Pages. Hrát se bude na Municipal St.-Symphorien, Méty. Tento stánek nabídne kapacitu pro 26 700 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.