Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Rennais - 26. srpna 2017   20:00

Toulouse
35' Durmaz  • 58' Diop (Jullien) • 71' Durmaz
3:2
(1:1)
Rennais
7' Mubele  (Gnagnon) • 65' Sarr  (H. Traoré)
Toulouse
Lafont – Amian, Diop, Jullien (C), Moubandje – Gradel (90+3. Sylla), Somália, Cahuzac, Durmaz (85. Blin) – Delort, Toivonen (69. Jean).
Goicoechea – Blin, Boisgard, Jean, Michelin, Sangaré, Sylla.
F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot
Stadium Municipal, Toulouse
Rennais
M'Bolhi – H. Traoré, Mexer, Gnagnon (79. Ludovic Baal), Bensebaini – Amalfitano, André (C) (85. Janvier), Bourigeaud, Maouassa – Mubele, Sarr.
Gertmonas – Ludovic Baal, Danzé, Janvier, Siliki, Prcić, Tell.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Fauly: 19:23.
Je konec, Toulouse ve velmi zajímavém zápase poráží Rennes 3:2! Do vedení ve druhém poločase nejdříve poslal domácí tvrdou ranou Diop, ale po obrovské hrubce v obraně skóre srovnal Sarr. Duel rozhodla 70. minuta, Amalfitano srazil právě příchozího Jeana, dostal druhou žlutou, musel do sprch a Toulouse navíc kopalo druhou penaltu. Švéd Durmaz se opět nemýlil a Toulouse tak bere do tabulky tři body za výhru, celkem jich má šest, Rennes zůstávají body dva.
90+5'
90+5'
Dva útočné fauly Rennes, duel se chýlí ke konci.
90+4'
Sarr centroval před bránu, nakonec z toho byla spíše střela, ale nemířila mezi tři tyče.
90+3'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, přichází Issiaga Sylla.
90+2'
O míč však přišli a domácí jsou stále blíže ke třem bodům!
90+2'
Hosté kombinují na útočné polovině.
90+1'
Baal dostal přihrávku na levou stranu, nacházel se ale v ofsajdovém postavení.
90+1'
Rennes má čtyři minuty nastavení na srovnání!
90'
Bensebaini přišel o míč, ale vzápětí už jsou u něj opět hráči v červeném.
89'
Dlouhý nákop dolétl až k M'Bolhimu.
89'
Nepřesná rozehrávka hostů, Lafont odkopává od vlastní brány.
88'
Toulouse drží míč na vlastní polovině.
87'
Žlutou kartu dostává Ramy Bensebaini (Stade Rennes FC).
87'
Centr domácí odvrátili.
86'
Ovšem o malou chvíli později už ano, znovu u toho byl Mubele, zajímavý přímý kop pro Rennes.
86'
Mubele upadl u postranní čáry, faul se nepíská.
85'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Nicolas Janvier.
85'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Alexis Blin.
84'
Amalfitano fauloval a i on si koledoval o druhou žlutou kartu, rozhodčí tentokrát jen pískl nedovolený zákrok.
83'
Ale Rennes nic nevzdává a i v oslabení dokázalo vybojovat míč a kombinuje.
82'
Domácí teď kontrolují hru a drží míč na svých kopačkách.
80'
Mubele se natahoval po vysokém centru, na míč těsně nedosáhl.
79'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Joris Gnagnon, přichází Ludovic Baal.
79'
Mubele vybojoval míč, vrátil ho Andrému na hranici vápna, ten však nevypálil vůbec přesně.
78'
Hosté se ještě snaží o vyrovnání, kombinují ve středu hřiště.
77'
Gnagnon naštěstí odchází po svých, gesty ukazuje, že chce dokonce pokračovat v zápase.
75'
Při tom se ještě nepříjemně srazil s Gnagnonem, zůstává ležet na trávníku, nevypadá to vůbec dobře.
75'
Další standardka pro hosty, Lafont ji vyboxoval.
74'
Bensebaini se dostal k hlavičce na zadní tyči, v těžké pozici dokázal trefit míč a orazítkoval opět jen tyč domácí branky! Dnes už podruhé.
74'
Sarr faulovaný, přímý kop pro Rennes.
74'
Hosté jsou u míče, v oslabení to však budou mít velice těžké.
73'
Durmaz se tlačil do vápna, ke střele se nedostal.
71'
Toulouse právě vstřelilo branku!
K penaltě se postavil opět JIMMY DURMAZ a opět s přehledem ji proměnil. Úplně stejně jako tu první, přízemní střela, M'Bolhi skákal na opačnou stranu. 3:2 pro domácí!
70'
Proti penaltě se tak důrazně vyhrazoval Amalfitano, až dostal žlutou kartu. Jednu už však na kontě měl, Rennes tedy bude dohrávat v deseti hráčích!
69'
Penalta pro domácí, druhá! Příchozí Jean byl sražen k zemi Bourigeaudem a Toulouse má velikou šanci znovu si vzít vedení zpět!
69'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Ola Toivonen, přichází Corentin Jean.
68'
Hraje se teď ze strany na stranu, Somalia střílel přes obránce, ten míč srazil a M'Bolhi už měl jednoduchou pozici.
68'
Dalekokosnou střelu hostů chytá v klidu Lafont, mířila jen doprostřed.
65'
Rennes právě vstřelilo branku!
Vzápětí je však po obrovské hrubce v obraně Toulouse srovnáno! Julien a Lafont se nedomluvili, kdo si vezme dlouhý míč, a tak šance využil ISMAILA SARR, který se do situace rychle přiřítil a s trochou štěstí dopravil míč do branky.
65'
Julien zahrál v obraně znovu výtečně a vybojoval pro domácí míč.
64'
Vysoký centr ze vzduchu v klidu sebral M'Bolhi.
63'
Domácí jsou nyní mnohem lepší a snaží se definitivně rozhodnout zápas.
62'
M'Bolhi teď podržel Rennes ve hře! Výtečný, lehce tečovaný centr propadl před branku, kde brankář hostí ukázal výborné reflexy a vyrazil míč mířící do branky.
61'
Domácí rozehrají přímý kop po faulu na Maouassu.
60'
Sarr se dostal k přihrávce před branku, tam byl Mubele, který se zajímavě protlačil k míči, ale jeho patička z otočky přesná nebyla.
60'
Domácí se ubránili.
59'
Moubandje výtečně zastavil pronikajícího Mubeleho, roh pro hosty.
58'
Z následného rohu se ale domácí dostávají do vedení! Julienova hlavička našla přesně ISSU DIOPA, který na nic nečekal a tvrdou ranou nedal M'Bolhimu sebemenší šanci!
57'
Krásný signál domácí! Na zadní tyč si naběhl Jimmy Durmaz, byl sám před M'Bolhim, kterého sice překonal, ale míč stihl před brankovou čárou odvrátit Mexer.
57'
Tentokrát se píská faul Rennes, standardka pro domácí.
56'
Ale o míč přišli po dalším útočném faulu.
55'
Nepřesný odkop M'Bolha, domácí jsou nyní lepším celkem.
54'
Toivonen padá kousek před vápnem, faul se nepíská, domácí se zlobí.
54'
Z něj nebezpečí pro Rennes nepřišlo.
53'
Somaila v individuální akci mohl poslat Toulouse do vedení! Rychlonohý záložník nastartoval motor, obešel brankáře, chtěl zakončit do odkryté branky, ale hned tři obránci v červeném se stihli brátit a míč mířící do prazdné brány srazili na roh.
52'
Delort bojoval o míč před pokutovým územím, ale opět se píská jen jeho faul. Domácí útočník se rozčílil a vyfasoval žlutou kartu.
51'
Bourigeaud hledal na zadní tyči volného Mubeleho, ten na míč nedosáhl, navíc byl ve velikém ofsajdu.
51'
Centr mířící do šestnáctky domácí odvrátili.
50'
Delort se na levé straně rval o míč, ten ale nevybojoval, navíc fauloval.
49'
Ještě v průběhu centru ale rozhodčí zapískal, útočný faul domácích.
48'
Delort faulovaný, přímý kop i na druhé straně.
48'
Útočný, ostrý faul Bourigeauda však zastavuje hosty. Záložník Rennes by si měl dávat pozor, jelikož už má na kontě žlutou kartu.
47'
Roh odvrácen, hosté pokračují v tlaku.
47'
Bourigeaud centroval, Somalia srazil prudký míč na rohový kop.
46'
Sarr hned v úvodu faulovaný kousek před vápnem, standardka ze zajímavé pozice pro Rennes.
46'
První půle je u konce, stav je zatím nerozhodný 1:1. Aktivnějším týmem byli rozhodně hosté, kteří si vypracovali několik šancí, nejlepším hráčem na hřišti byl Mubele, který zařídil i první gól. Obtočil se s míčem a vypálil přesně k tyči. Toulouse srovnalo z ojedinělé šance. Durmaz byl podkopnutý v pokutovém území a sám poté penaltu proměnil. Domácí ale budou muset ve druhé půli hru zlepšit, jestli chtějí bodovat.

Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
45+2'
45+1'
Mubele vybojoval míč u postranní čáry a byl faulovaný.
45'
Gradel si skvěle zpracoval míč, ještě předtím však fauloval Toivonen a akce domácích je tak zastavena. Nastavují se dvě minuty.
44'
Toulouse dlouho kombinovalo na vlastní polovině, po nákopu Lafonta se dostalo jen k půlící čáře.
43'
Žlutou kartu dostává Jimmy Durmaz (Toulouse FC).
43'
Toivonen vymyslel pěknou přihrávku na Delorta, tomu však chyběla rychlost k obejití obránce, následný centr hostující obrana zblokovala.
42'
Rennes drží míč na vlastní polovině.
41'
Žlutou kartu dostává Benjamin Bourigeaud (Stade Rennes FC).
40'
Další nepřesná rozehrávka domácích, hra je teď plná nepřesností na obou stranách, ani jeden tým nedrží míč delší dobu pod kontrolou.
39'
Saar faulovaný i postranní čáry, standardka pro Rennes.
38'
Gnagnon výtečně zastavil akci domácích, ti však kombinují stále s míčem na kopačkách.
37'
Toivonen udržel míč pro Delorta, který však pálil z první hodně mimo.
36'
Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (Toulouse FC).
36'
Mubele hned mohl vrátit vedení pro hosty! Tvrdou ranou z pravé strany těsně minul.
35'
Sám JIMMY DURMAZ se ujal exekuce a střelou po zemi, na opačnou stranu, než skákal M'Bolhi, srovnal stav utkání! To je rána pro Rennes, které doposud kontrolovalo duel.
33'
Penalta pro domácí! Durmaz se snažil na hranici vápna obejít protihráče, byl podražen a vybojovat penaltu!
33'
A další nepřesná rozehrávka Toulouse! Je znát frustrace na hráčích domácího celku, stejně tak i na fanoušcích, někteří z nich pískají.
32'
Amianův další nákop si tentokrát ohlídala obrana Rennes.
31'
Velmi nepřesný nákop Amiana, u míče jsou opět hosující hráči.
30'
Domácí akce pokračoval, Delort ovšem nestihl Toivonenovu přihrávku na hrací ploše.
30'
Delort dostal přihrávku od Toivonena do rychlého protiútoku, nedokázal však přesně odcentrovat.
29'
Maouassa je navíc faulovaný, musel být ošetřován, ale je v pořádku.
28'
Dumarzův centr hosté srazili a jsou u míče.
28'
Domácí opět zbytečně přišli o míč, Rennes se řítilo do rychlého protiútoku, Maouassa však nepřihrál přesně.
27'
Hosté se ubránili, Delort navíc hrál v ofsajdové pozici.
27'
Přímý kop pro Toulouse.
26'
Mubele srazil k zemi Cahuzaca, žlutá karta i pro něj.
25'
Žlutou kartu dostává Morgan Amalfitano (Stade Rennes FC).
23'
Bensebaini byl špatně hlídaný, míč mu dopadl přesně na hlavu, ale obránce Rennes orazítkoval jen pravou tyč! Mohl to být jeho první gól za Stade.
23'
Sarr se tlačil po levé straně, vybojoval rohový kop.
22'
Za dlouhým nákopem sprintoval Delort, proti němu M'Bolhi. Delort sice míč ve vzduchu stihl zasáhnout, ale brankáře hostí nepřekonal, ten mu včas zmenšil úhel.
21'
Po nepřesné rozehrávce domácích odkopává M'Bolhi od vlastní branky.
20'
Amalfitano sice po rohovém kopu se štěstím obešel protihráče, poté však vypálil hodně mimo.
20'
Mubele opět ukázal rychlost na pravé straně, nadcentroval před branku a tam si málem míč srazil do vlastní branky Diop!
19'
Bansebaini se snažil prosadit po levé straně, vybojoval jen aut.
18'
Další nepřesná rozehrávka domácích, kterým se zatím vůbec nedaří.
17'
Mubele unikl po pravé straně a snažil se zakončit mezi nohy Lafonta! To se mu sice povedlo, míč však skončil těsně vedle levé tyče.
17'
Nepřesná rozehrávka domácích, Gradel nestihl míč na hrací ploše.
16'
Cahuzac faulovaný, rozehrávají hráči ve fialovém.
15'
Akce Rennes neměla dlouhého trvání, míč skončil v zámezí.
14'
Brankář hostí už je na nohou a rozehrává od vlastní branky.
13'
M'Bolhi je stále ošetřován.
12'
M'Bolhi se srazil s domácím hráčem, píská se útočný faul. Brankář Rennes musel být ošetřován.
12'
Toivonen zkusil střelu volejem za hranicí vápna, sražena na roh.
11'
Teď již útočí domácí, kteří jsou určitě nepříjemným začátkem utkání zaskočeni.
10'
Durmaz padá ve vápně, Schneider nepíská! Tentokrát už to penalta pro Toulouse být mohla.
10'
Ovšem jejich tlak neměl dlouhého trvání.
9'
Hosté se po vstřeleném gólu opět tlačí dopředu.
7'
Žlutou kartu dostává Issa Diop (Toulouse FC).
7'
Centr sice domácí obrana odvrátila, ale míč se dostal zpátky do vápna, kde byl FIRMNIN NDOMBE MUBELE, který se výtečně uvolnil a přízemní ranou k pravé tyči otevřel skóre!
6'
Domácí rychle vybojovali míč, ale Cahuzac pokazil přuhrávku a je tu přímý kop po faulu na Maouassu.
6'
Hosté kombinují na půli hřiště.
5'
Centr hostující obrana odvrátila, poté ještě chtěl Delort vybojovat penaltu rozhodčí zůstává po jeho pádu v klidu.
5'
Necitilvě přerušená akce domácích, Toivonen mohl jít sám na branku, ale Toulouse rozehraje přímý kop z dobré pozice.
4'
Faul na polovině hřiště, rozehrávají domácí.
3'
Moubandje čistě zastavil hostující protiútok, Rennes ale pokračuje na míči.
2'
Přetažený centr Maouassy nestihl nikdo z hostů.
1'
Toulouse ve fialových dresech začíná u míče, Rennes v červených brání.
1'

Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop, Jullien (C), Moubandje – Gradel, Somália, Cahuzac, Durmaz – Delort, Toivonen.
Náhradníci: Goicoechea – Blin, Boisgard, Jean, Michelin, Sangaré, Sylla.

Stade Rennes FC: M'Bolhi – H. Traoré, Mexer, Gnagnon, Bensebaini – Amalfitano, André (C), Bourigeaud, Maouassa – Mubele, Sarr.
Náhradníci: Gertmonas – Ludovic Baal, Danzé, Janvier, Siliki, Prcić, Tell.

Rozhodčí: F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot.
Zajímavá novinka, po dnešním duelu Rennes oznamí na tiskové konferenci posilu. Podle posledních informací by to měl být český brankář Tomáš Koubek ze Sparty!
Přestože z posledních vzájemých utkání více vyhrálo Rennes, lehkým favoritem je Toulouse. Vybojují důležité body domácí, nebo se z první výhry budou radovat hosté?

Toulouse

Prozatím šestnácté místo patří domácímu celku, který z prvních tří klání získal tři body za těsné vítězství 1:0 nad Montpellierem, dohromady dosud vstřelil pět branek, avšak devět inkasoval. Naposledy totiž prohrál na hřišti PSG 2:6.

Rennes

To hosté na první vítězství stále čekají. V minulém kole mu byli hodně blízko na svém trávníku, když nad Dijónem vedli už 2:0, avšak soupeř nakonec vyrovnal z penalty ve 2. minutě nastavení druhé půle. Předtím Rennes prohrálo doma s Lyonem 1:2 a bod za remízu 1:1 si odvezlo z Troyes.
Dobrý den, Ligue 1 rozehraje již své 4. hrací kolo, na řadu přijde i duel mužstev, které možná zatím spíš zaostávají za očekáváním a nachází se v úplném spodku tabulky, a sice Toulouse a Rennes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.