Ligue 1 - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Amiens - 16. prosince 2017   20:00

Troyes
78' Darbion
1:0
(0:0)
Troyes
Samassa – Deplagne, Vizcarrondo, Giraudon, Ch. Traoré – Bellugou, Azamoum (C) – Grandsir (68. Darbion), Khaoui, Pelé (68. Nivet) – Suk Hjun-Čun (76. Niane).
Zelazny – Cordoval, Gabriel, Darbion, Nivet, Niane, Confais.
Letexier – Mugnier, Rahmouni
Stade de l'Aube, Troyes
Amiens
Gurtner – El Hajjam, Gouano, Adénon, Dibassy – Monconduit (C), Zungu (81. Koita) – Manzala (68. Gope-Fenepej), G. Kakuta, Gakpé (81. Charrier) – Mou. Konaté.
Bouet – Bourgaud, Gope-Fenepej, Charrier, Ielsch, Koita, Avelar.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:8. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 18:14.
Nesmírně zajímavé utkání je za námi! Domácí berou zasloužené tři body, ale výhra se nerodila snadno. O svém vítězství rozhodl až dvanáct minut před koncem Darbion, který míč doslova dotlačil do branky. Troyes tak tomuto soupeři vrací porážku z ligového poháru. Hodně diskutovaná bude situace z prvního poločasu, když rozhodčí ukázal na hodinky a uznal branku. Po osmi minutách se ale rozhodl jinak. Je pravda, že míč podle všeho skutečně za brankovou čarou nebyl.
90+4'
90+3'
Hráči Troyes se v poslední minutě dostali do přečíslení dva na jednoho! Niane rovnou střílel, ovšem jeho pokus skončil vysoko nad brankou!
90+2'
Druhá nastavená minuta se blíží ke svému konci, za žlutou kartu je v samotném závěru potrestán také domácí Niane.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Poté odpískal útočný faul, rozehrávat bude brankář Samassa.
90'
V poslední minutě se hosté dostali do své jediné šance! Ovšem byla obrovská! Koita zůstal úplně volný na hranici penalty, Samassa předvedl skvělý zákrok. O dorážku se snažil také Konaté, jenže jeho střele zabránili domácí zadáci!
89'
Nikdo z domácích už balón nestihl na hrací ploše. Pro míč tak běží gólman Gurtner, který bude rozehrávat od vlastní branky.
88'
Hodně prostoru dostal za hranicí velkého vápna Deplagne. S jeho pokusem si ale poradil hostující brankář, který míč vyrazil před sebe!
87'
Domácí teď budou hrozit především z rychlých brejků. K jednomu takovému se dostali nyní. Nakonec vybojovali rohový kop.
86'
Včasný výběh předvedl brankář Samassa, který se dočkal potlesku. Domácí brankář poté volil dlouhý výkop na polovinu soupeře.
84'
Fotbalisté v bílém se nakonec přeci jen dostali ke střele. Ta ale skončila vedle branky, Samassa s následnou rozehrávkou nikam nepospíchá.
83'
Taktickým faulem si teď na polovině hřiště pomohl Deplagne, který po zásluze vidí žlutou kartu. Standardní situace pro hosty!
82'
Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím hrají jen po velké vápno. Poté ve většině případů přijdou o míč.
81'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Bachibou Koita.
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Charly Charrier.
80'
Naopak domácí se hnali do rychlého kontru! Ten ale zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajdové postavení!
79'
Uvidíme, co úvodní branka udělá s hostujícím celkem, který se dnes ještě nedostal k žádné vážnější příležitosti, ze které by případně mohl skórovat.
78'
Troyes právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do zaslouženého vedení! V pokutovém území vznikl závar, k míči se dostal STÉPHANE DARBION, jehož pokus vyrazil brankář. Domácí fotbalista byl u balónu včas a míč doslova dotlačil ve skluzu až do sítě!
76'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Suk Hjun-Čun, přichází Adama Niane.
76'
Konaté měl ruce hodně vysoko a zasáhl protihráče. I on je v tuto chvíli potrestán žlutou kartou!
75'
Nivet si teď všiml, že je Gurtner venku z branky a přehazoval ho. Míč nakonec těsně proletěl vedle hostující branky!
74'
Korejský fotbalista byl v pořádku a zapojil se do další akce. Jenže to přehnal s důrazem a vidí žlutou kartu!
73'
V pokutovém území se se srazili dva hráči. Na zemi zůstává ležet Suk Hjun-Čun, se kterým to nevypadá moc dobře.
72'
Další rohový kop pro domácí! Dnes už osmý, naopak hosté se ještě k rohu nedostali. I to hovoří o obrovském tlaku Troyes!
71'
Fotbalisté v modrém mají i nadále navrch a jsou aktivnějším týmem. Hosté se dnes především brání. Zatím však ještě neinkasovali!
69'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce soupeře. Hlavní rozhodčí ale zůstává klidný, hra pokračuje.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Stéphane Darbion.
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Bryan Pelé, přichází Benjamin Nivet.
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Harisson Manzala, přichází George Gope-Fenepej.
67'
Samassa musel na zem, aby míč dokázal vyrazit před sebe. Následná dorážka už byla zbytečná, Gakpé byl totiž v ofsajdovém postavení!
66'
Po delší době se teď do kombinace dostali také fotbalisté v bílém. Ti obléhají velké vápno soupeře, domácí se dobře brání.
65'
V posledních minutách se hraje především ve středu hřiště. Závěr utkání se blíží a je evidentní, že nikdo nechce udělat chybu.
63'
Grandsir si míč naváděl na střed. Poté se rozhodl pro střelu, ovšem ta skončila hodně vysoko nad hostující brankou!
62'
Domácí fotbalisté teď chybovali v rozehrávce a přišli o míč. Ani jejich soupeř následně celou situaci nevyřešil nejlépe a musí se rychle vracet!
61'
Hosté se dostali ke standardní situaci. Ty se jim dnes příliš nedaří, Amiens na svou první větší příležitost v tomto duelu stále čeká.
60'
Slibně rozvíjející se akce domácích! Tu ale zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!
59'
Gurtner není rozhodně oblíbencem domácích fanoušků. Ti teď znovu velmi hlasitě pískají, hra se v posledních minutách dost kouskuje.
57'
Následná standardní situace nebezpečí pro hosty nepřinesla. Další střela z dlouhé vzdálenosti byla zblokována, domácí zůstávají u balónu.
56'
Adénon to nyní přehnal s důrazem a nemůže se divit, že vidí žlutou kartu. Deplagne se velmi těžce zvedá ze země.
55'
Pelé to zkusil z dlouhé vzdálenosti. Jeho střela ale skončila pouze vedle hostující branky, další práce pro Gurtnera.
54'
Grandsir teď balón nestihl na hrací ploše. Domácí fotbalista se velmi zlobí, rozehrávat bude Gurtner, příznivci Troyes opět pískají.
53'
V akci opět Suk Hjun-Čun. Dostal loktem od Adénona a diví se, že hostující fotbalista z celé situace odešel bez žluté karty.
51'
Na centr Grandsira z pravé strany si naběhl Suk Hjun-Čun, který se dostal do zajímavého zakončení patičkou. Míč proletěl těsně vedle tyče!
50'
Druhá půle začala ve vysokém tempu. Jedna útočná akce střídá tu druhou. Pro míč si nyní doběhl Samassa, který ihned rozehrává.
49'
Do zajímavého kontru se dostali hosté. Manzala střílel na zadní tyč, ovšem trefil pouze probíhajícího spoluhráče, kterým byl Konaté.
48'
K žádné příležitosti se nedostali, přesto však fotbalisté v modrém zůstávají u míče a kombinují před pokutovým územím soupeře.
47'
Domácí fotbalisté do druhé půle vstoupili daleko aktivněji. Bude z toho další rohový kop v jejich prospěch, který rozehrají z pravé strany.
46'
Nesmírně zajímavá první půle je za námi! Domácí byli nebezpečnější a vypracovali si několik šancí. Tu největší měl Suk Hjun-Čun, jehož hlavička se odrazila od břevna dolů. Hlavní rozhodčí ukázal na hodinky a branku uznal. Poté se běže poradit a gól opět platil. Po několika dlouhých protestech hostujícího celku ale Letexier názor změnil. Kvůli tomu se také nastavovalo osm minut. Na první přesný zásah tak stále čekáme! Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45+9'
45+8'
Do zakončení se dostal v poslední minutě první půle Konaté. Jeho pokusu však chyběla razance, Samassa neměl větší problémy.
45+7'
Vždy, když se Gurtner dostane k míči, domácí příznivci hlasitě pískají. Hostující brankář teď navíc pokazil rozehrávku.
45+6'
Kapitán Azamoum šel do skluzu na středu hřiště a místo balónu zasáhl protihráče. Hlavní rozhodčí vytahuje první žlutou kartu v utkání.
45+4'
Domácí vybojovali standardní situaci. Centr však našel pouze prvního bránícího hráče, žádná větší šance z toho pro fotbalisty Troyes nebyla.
45+3'
Třetí ofsajd na straně Amiens během posledních tří minut. Tentokráte se do něj dostal Gakpé, domácí rychle rozehrávají.
45+2'
Konaté teď postupoval úplně sám na Samassa. Znovu ho zastavil ofsajd. Dnes už potřetí se hostující fotbalista dostal do postavení mimo hru!
45+1'
Osm minut přidává Letexier nad rámec první půle! Ještě předtím ale odmáván a následně i odpískán ofsajd, ve kterém se ocitl znovu Konaté.
45'
Další útočný faul. Hra se teď hodně kouskuje. Uvidíme, kolik minut hlavní sudí nakonec přidá nad rámec prvního poločasu.
44'
Hráči v bílém se teď dožadovali odpískání rohového kopu. Rozhodčí však ukazuje pouze na odkop od brány, zahraje si tedy i Samassa.
43'
Domácím byl v tuto chvíli odpískán útočný faul, kterým se podle všeho provinil Suk Hjun-Čun. Brankář Gurtner s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá.
41'
Neuvěřitelné! Ač hlavní rozhodčí gól dvakrát uznal, nakonec branka přeci jen neplatí. Domácí fanoušci velmi hlasitě pískají, rozehrávat bude brankář Gurtner!
39'
I nadále můžeme jen čekat na to, jak hlavní rozhodčí celou situaci vyřeší. Momentálně se baví s oběma trenéry. Oba se velmi zlobí. Čekáme, jaký bude konečný verdikt!
36'
Stále se nehraje! Sudí Letexier před malou chvíli branku uznal, jenže hostující lavička se pořádně zlobila, všichni jsou nyní mezi oběma střídačkami, opravdu zajímavá situace!
34'
Rozhodčí se nyní vydal poradit k videu. Téměř tři minuty se už nehraje, domácí příznivci pískají!
33'
Nesmírně kuriózní situace! Po pátém rohovém kopu se k hlavičce dostal Suk Hjun-Čun, jehož pokus šel od břevna dolů. Rozhodčí po chvíli ukázal na hodinky a domácí slavili! Jenže opakované záběry ukazují, že míč nejspíše nepřešel přes brankovou čáru!
31'
Až teď. Přišel totiž útočný faul, na zemi zůstal chvíli ležet Suk Hjun-Čun. Ten však bude nejspíše v pořádku.
30'
Snad dvě minuty teď hosté drží míč a kombinují. Domácí napadají velmi vysoko,o všem k balónu se v posledních chvílích dostat nemohou.
29'
Fotbalisté v bílé kombinaci budou muset od začátku, balón teď putuje až na posledního, kterým je v tuto chvíli Adénon.
28'
Z dlouhé vzdálenosti to teď zkusil kapitán Monconduit. Ten však ohrozil spíše příznivce za domácí brankou. Střela skončila vysoko nad!
27'
Po centru z levé strany se ve vápně objevil úplně volný Khaoui! Ten však svůj pokus poslal pouze doprostřed brány, Gurtner tak neměl větší problémy!
26'
Hosté nyní zklidňují tempo hry, přihrávají si na vlastní polovině a hledají skulinku v defenzivě svého soupeře.
24'
Nejprve míč Traoré stihl na hrací ploše a ještě dokázal rozehrát. Poté už balón nedoběhl, hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku.
23'
Hráči Troyes postupovali do velmi slibného kontru. Celou situaci ale nevyřešili nejlépe a o míč nakonec přišli.
22'
Standardní situaci rozehrávali hosté. Nakonec se domácí obrana dokázala osvobodit jen za cenu dlouhého odkopu do bezpečí.
21'
Do velkého vápna hostů nyní lítal jeden centrovaný míč za druhým. Celou situaci nakonec vyřešil Gurtner, který zatím působí velmi jistým dojmem.
20'
Z nějakých dvaadvaceti metrů to zkoušel Deplagne! Gurtner musel předvést těžký zákrok, míč nakonec dokázal vyrazit!
19'
Domácí však mají v posledních minutách určitě více ze hry a jsou nebezpečnější. Vybojovali další rohový kop z pravé strany hřiště.
18'
Neuvěřitelné, co domácí nyní neproměnili! První střelecký pokus z velkého vápna vyrazil Gurtner před sebe. K následné dorážce se dostal Grandsir, který měl před sebou prázdnou branku. Hostující gólman se ještě stihl zvednout a předvedl neskutečný zákrok!
16'
Po kratším ošetření už se zase pokračuje. Vypadá to, že bude hostující obránce v pořádku a za malou chvíli se znovu zapojí do hry.
15'
Brankář Gurtner se dostal do srážky s Adénonem. Hostující fotbalista se nezvedá, rozhodčí přerušují hru.
14'
Amiens v dobré příležitosti! Úplně sám byl na levé straně Konaté, který se však dostal do těžkého úhlu a ještě přihrával pod sebe. Tam ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
13'
Hraje se převážně ve středu hřiště, na míči jsou nyní fotbalisté Amiens, kteří budou v tuto chvíli vhazovat z poloviny.
12'
Hosté vybojovali velmi zajímavou standardní situace. K žádnému ohrožení domácí branky nedošlo, Samassa bude odkopávat.
11'
Samassa šel na zem. Nakonec zasahovat nemusel, střelecký pokus Kakuty z velkého vápna byl zblokovaný, hosté však i nadále zůstávají u balónu.
10'
Konaté šel do souboje šlapákem, odnesl to Pelé. Hostující hráč si mohl oddechnout, že za tento velmi tvrdý zákrok neviděl žlutou kartu.
9'
Dlouhý míč teď směřoval na levou stranu hřiště. Gakpé se po něm natahoval marně, balón nakonec skončil až v zámezí.
8'
Další útočný faul, fotbalisté v bílém rychle rozehrávají a už směřují na polovinu svého soupeře. Domácí se musí bránit.
6'
Do žádné větší příležitosti se domácí nedostali. I nadále ale zůstávají na míči a kombinují před velkým vápnem soupeře.
5'
Na levé straně ve výborně uvolnil Pelé, který následně centroval do vápna. Domácí fotbalista se dožadoval odpískání ruky, nakonec z toho bude rohový kop.
4'
Domácí fotbalisté se zlobí, hlavní rozhodčí pískal útočný faul poblíž rohového praporku. Celek Amiens se tedy dostane k míči.
3'
Do zajímavé příležitosti se hnal Konaté. Toho ale zastavil praporek čárového, který signalizoval ofsajdové postavení!
2'
Hosté do utkání vstoupili lépe, dostali se také ke střele. Ta však skončila vedle domácí branky, rozehrávat bude Samassa.
1'

ESTAC Troyes: Samassa – Deplagne, Vizcarrondo, Giraudon, Ch. Traoré – Bellugou, Azamoum (C) – Grandsir, Khaoui, Pelé – Suk Hjun-Čun.
Náhradníci: Zelazny – Cordoval, Gabriel, Darbion, Nivet, Niane, Confais.

Amiens SC: Gurtner – El Hajjam, Gouano, Adénon, Dibassy – Monconduit (C), Zungu – Manzala, G. Kakuta, Gakpé – Mou. Konaté.
Náhradníci: Bouet – Bourgaud, Gope-Fenepej, Charrier, Ielsch, Koita, Avelar.

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni.
Oba celky se už v této sezoně jednou potkaly. Bylo to v rámci domácího poháru, hrálo se taktéž na půdě Troyes. Domácí však na svého soupeře nestačili a podlehli mu 1:2. Dokáží jim to vrátit a připsat si tři body? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně Amiens SC, což je momentálně jedenáctý tým tabulky. Hosté jsou na tom daleko lépe, zaznamenali už jednadvacet bodů. Při zápasech tohoto celku příliš branek nepadá, což prokazuje také skóre 16:19. Venku hráli devětkrát a posbírali celkově osm bodů. Poslední dva zápasy se Amiens nepovedly, přišly totiž dvě porážky. Moussa Konate zaznamenal čtyři góly a je nejlepším střelcem svého týmu v dosavadním průběhu této sezony.
ESTAC Troyes má na svém kontě osmnáct bodů a je na 17. příčce tabulky. Jen díky lepšímu skóre se nachází na pozici, která ještě baráž nezajišťuje. Na domácí půdě letos hráli devětkrát a dokázali získat pouhých jedenáct bodů, což je třetí nejhorší statistika ze všech mužstev. Jejich nejlepším střelcem je momentálně Sok Hjon-čun, který má v tuto chvíli pět přesných zásahů. Troyes prohrál už třikrát v řadě, poslední vítězství je z konce listopadu.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Francouzská Ligue 1 má na programu osmnácté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká utkání, ve kterém ESTAC Troyes na domácí půdě přivítá Amiens SC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.