Angers - St. Etienne | ONLINE | 24.5.2019 21:05 | Ligue 1 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : St. Etienne - 24. května 2019   21:05

Ukončeno
Angers
70' Moulin(vl.) 
1:1
(0:0)
St. Etienne
64' Nordin  (Hamouma)
Angers
Sestavy:
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Pellenard – Santamaría – Fulgini (79. El Mellali), Reine-Adélaïde, Pajot (69. Capelle), Tait – Bahoken (83. Kanga).
Náhradníci:
Boucher – Bamba, Aït-Nouri, Thomas, Capelle, El Mellali, Kanga.
Rozhodčí
Hamel – Pignatelli, Drouet
Stade Raymond Kopa, Angers
St. Etienne
Sestavy:
Moulin – Perrin (C), Fofana, Kolodziejczak – Debuchy, Chazrí, M'Vila, Nordin (79. Ghezali) – Hamouma (84. Gueye), Cabella – Berić (75. Abi).
Náhradníci:
Ruffier – Aït Bennasser, Vada, Salibur, Abi, Ghezali, Gueye.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že oba celky uvidíme v následující sezóně Ligue1, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek pátečního večera.
Více bylo na balonu Saint-Étienne, naopak Angers bylo zase nebezpečnější. Ovšem hosté převazu nevyužili a domácí šance neproměnili, a tak zápas doputoval do remízového stavu, který ale ani pro jeden tým nic neřeší. SCO ukončuje sezónu v klidných vodách Ligue1 a ASSE zase na pozici zaručující Evropskou ligu v následujícím ročníku. Oba celky si od svých táborů zasloužily potlesk, a tak byl zřejmě vše podle jejich představ.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Za obranu si naběhl Wilfried Kanga, který už měl před sebou jen posledního muže. Ovšem jeho zakončení právě Jessy Moulin vykopl pravou nohou, a tak utkání skončí remízou.
90+2'
Tak tohle vypadalo pro domácí celek hodně nadějně! Na pravé straně šestnáctky byl v náběhu Jeff Reine-Adélaïde, ovšem Jessy Moulin byl u míče dříve a celou akci výborně překazil.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby. To je také čas, který týmům zbývá a přetížení misek vah na svou stranu.
89'
Žlutou kartu dostává Farid El Mellali (Angers SCO), jenž přišlápl nohu soupeři. Nepřipadalo mi, že se jednalo o zákrok, který musel být ohodnocen kartou, ale budiž.
88'
Bude se některé mužstvo radovat z vítězství nebo budeme sledovat na závěr francouzské ligy remízu. Na levé straně byl zatažen za ruku Charles Nathan Abi, a tak ASSE bude rozehrávat standardní situaci.
87'
Do konce zápasu už chybí pár minut, při pohledu na zelený pažit sledujeme útočnou akci Angers. Ovšem hostující obrana opět zafungovala na jedničku.
84'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Makhtar Gueye.
83'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Wilfried Kanga.
82'
Na druhé straně se přes krajního obránce dostal Pierrick Capelle, který vymyslel přízemní centr před branku. Obrana v bílých dresech opět zafungovala na jedničku a akci překazila.
81'
Na hranici šestnáctky si chtěl Romain Hamouma narazil míč se spoluhráčem. Jenže celá akce byla zastavena a hostující hráči musí spěchat zase zpátky.
80'
Další rozehrání domácího celku od rohového kopu bylo přetažené na zadní tyč. Jenže míč byl příliš vysoký a zamířil mimo hrací plochu, bude se tak kopat od branky ASSE.
79'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Lamine Ghezali.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Farid El Mellali.
76'
Teď se mohou hosté jen držet za hlavy, protože to co zahodili, to snad není ani možné! Domácí brankář zastavil dvě střely z vápna. O druhý pokus se postaral z nadějné pozice Vahbí Chazrí, který ho napálil do gólmana a třetí zakončení už srazila obrana nad branku.
75'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Charles Nathan Abi.
75'
Po rohovém kopu se k nepříjemné střele dostal Flavien Tait, který mířil k pravé tyči. Jenže Jessy Moulin vytáhl parádní zákrok, kterým drží svůj tým ve hře o vítězství.
74'
Další přihrávka mířila zprava před branku, kde se na zadní tyči snažil celou situaci zavřít Flavien Tait. Ovšem předním tečoval míč Mathieu Debuchy, a tak se bude kopat další rohový kop.
72'
Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne), který je prvním potrestaným hráčem v utkání. Hostující hráč si pomohl nedovolenými prostředky, proti unikajícímu soupeři.
70'
Angers právě vstřelilo branku!
Trochu kuriózně, ale je vyrovnáno! Po centru z pravé strany se ke střele dostal Flavien Tait, jehož pokus orazítkoval tyč. Ovšem balon se odrazil ven a od nohy JESSYHO MOULINA zamířil zpátky za brankovou čáru. To je Saint-Étienne trochu nešťastný moment.
69'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Pierrick Capelle.
68'
Pokračujeme dál v utkání, které je zatím příznivější pro hostující celek. Navíc hráči v bílých dresech znovu útočí, ale tentokrát vymysleli nepřesný pas před branku.
67'
Angers vybojovalo další roh, po kterém centr mířil na hranici malého vápna. Ovšem z branky vystartoval Jessy Moulin, který míč vyboxoval do bezpečných míst hrací plochy.
64'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hostující celek rozehrával standardní situaci, po které se po pravé straně protáhl před branku Romain Hamouma. Technicky nadaný hráč se zachoval týmově, když předal míč pod sebe, kde se nacházel ARNAUD NORDIN. Jeho zakončení placírkou pak zamířilo přesně pod břevno. Asistence: Romain Hamouma.
63'
A gól ani neuvidíme na druhé straně! Romain Hamouma se skvěle protáhl doprostřed hrací plochy, odkud přihrál na pravou stranu hranice pokutového území, kde se nacházel Vahbí Chazrí. Proti němu vystartoval gólman, a tak šel pokus jen nad bránu.
62'
Za obloučkem se do šestnáctky hnal Angelo Fulgini, který mohl být autorem prvního gólu. Jenže domácí hráč balon promáchl a poté se ještě bolestivě srazil s brankářem.
61'
Štrasburk se právě dostal do vedení, a tak domácímu celku dnes nebude stačit ani případné vítězství. Vraťme se ale na zelený pažit, kde míč drží opět hráči v bílých dresech.
59'
Saint-Étienne je ve druhé pětačtyřicetiminutovce aktivnější. Hostující celek je opět v útoku, který po centru zakončil Timothée Kolodziejczak, jehož hlavička šla nad branku.
57'
Po souboji před domácí šestnáctkou zůstal na zeleném pažitu ležet Baptiste Santamaría, který se ale po chvilce zvedl. Budeme moci pokračovat v probíhajícím druhém poločase.
56'
O krásný pas před branku se pokusil Romain Hamouma, jenž hledal nabíhajícího Roberta Beriće. Ovšem bránící hráč poslal balon opět na rohový kop.
55'
Angelo Fulgini se pokusil o kolmou přihrávku za obranu, kam mířil Stéphane Bahoken. Ovšem bránící hráč se otočil a míč zastavil. K balonu se ale vrací Angers, protože prvně jmenovaný byl faulován.
53'
Na hranici šestnáctky zůstal zapomenutý Jeff Reine-Adélaïde, jehož zklamal první dotek. Balonu se tak zmocnil Jessy Moulin, jenž proti útočníkovi vystartoval.
52'
Při pohledu na tabulku zjistíme, že Angers bojuje na dálku se Štrasburkem o dvanáctou příčku, ovšem zatím se nachází jeden bod za celkem, který v tomto přenosu nesledujeme.
51'
Už s jistotou vám mohu oznámit, že z nejvyšší francouzské soutěže padají Guingamp a Dijon. Do baráže pak míří Caen, které vyzve soupeře z Ligue2.
49'
Ve druhé pětačtyřicetiminutovce je u balonu téměř neustále Saint-Étienne, které se znovu snaží najít recept na překonání domácí hráze. Jenže v šestnáctky přišel znovu výborný obranný zákrok.
48'
K dalšímu centru se odhodlal Mathieu Debuchy, jenž v zadní části šestnáctky našel jen soupeře, toho málem předskočil jeden z hostů. Poté míč mířil znovu do pokutového území, kde už byl napřažený Robert Berić, jemuž skočil pod nohy soupeř.
47'
Při pohledu na zelený pažit neevidujeme žádnou změnu, a tak se pokračuje v základní jedenáctkách. Na trávníku je v kombinaci stále hostující mužstvo.
46'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení druhého poločasu. Saint-Étienne začíná další část zápasu kombinací na vlastní polovině hrací plochy.
46'
Začal druhý poločas.
Za potlesku končí úvodní pětačtyřicetiminutovka, ve které jsme vstřelenou branku neviděli. Ovšem blíže k ní mělo v sedmé minutě Angers, ale skvělým zákrokem se předvedl Jessy Moulin. I poté se hrála zajímavá podívaná, ale akce končily v předfinální fázi. Uvidíme, co si hráči pro nás připraví v další části hry.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát šedesát vteřin nad rámec normální hrací doby prvního poločasu.
45'
Krásnou akcí se prezentoval Flavien Tait, který si cestou do šestnáctky narazil míč se spoluhráčem. Poté přišel jeho pokus z pravé strany pokutového území, který byl ale hodně nepřesný.
43'
Nadějný útok Angers končí ještě před zakončením, protože ve vzduchu vlaje praporek pomezního rozhodčího. Saint-Étienne už je znovu na míči a volí postupnou kombinaci.
42'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se blíží ke konci a stav je stále bezbrankový. Sledujeme další postupný útok hostujícího celku, který o balon přišel.
40'
Saint-Étienne dostalo další šanci na reparát, který opět nesložilo. Další centr od rohového praporku zamířil na první tyč a byl znovu odvrácen domácí obranou.
39'
Akce ASSE byla nedovoleně zastavena na levé straně. K rozehrání míče se postavil Vahbí Chazrí, jehož centr byl odvrácen na další roh. Ovšem ani po centru od praporku se střely mezi tři tyče nedočkáme.
38'
Hlavní rozhodčí z trávníku vykázal Vincenta Pajota, jenž utržil tržnou ránu na hlavě. Ovšem ošetření proběhlo hodně rychle, a tak je domácí hráč znovu ve hře.
37'
Mathieu Debuchy nejprve zastavil přihrávku do strany a poté se pokusil o přenesení hry na levou stranu, kde byl v náběhu jeho spoluhráč. Ovšem krajní obránce celou situaci zneškodnil.
35'
Baptiste Santamaría musel hodně zamakat, aby míč udržel na hrací ploše. Ovšem to se mu nepovedlo, a tak je tu další roh pro ASSE. Po odvráceném centru se k zakončení z velké dálky odhodlal Romain Hamouma, jehož snažení bylo zablokované.
33'
Mathieu Debuchy při odchodu ze zeleného pažitu ukazuje, že inkasoval ránu loktem do obličeje. Ovšem vylučovat se rozhodně nebude, a tak můžeme pokračovat ve hře.
32'
Po nepřehledné situace zůstal v šestnáctce ležet Mathieu Debuchy. Celou akci při ošetřování projednává hlavní sudí s kolegou u videa. Uvidíme, co z toho bude.
31'
Středem pole se hnal do pokutového území Vahbí Chazrí, kterého nedovoleně atakoval Mateo Pavlović. Sám faulovaný hráč z přímého kopu zakončil jen vedle pravé tyče.
30'
Po půlhodině hry byla vyslána kolmice za obranu, za kterou běžel Stéphane Bahoken. Ovšem z branky ještě rychleji vystartoval Jessy Moulin, jenž celou akci překazil.
29'
Další centr vyslal Jeff Reine-Adélaïde, jenže jeho snažení bylo hodně mizerné. Centr byl totiž přetažený a doputoval až za postranní čáru.
28'
Hraje se hodně od šestnáctky k šestnáctce. Pár šancí k vidění už ale bylo, ovšem na úvodní branku stále čekáme. Změnit to může Angers, které kombinuje na útočné polovině.
27'
Na levé straně pronikl do šestnáctky Vahbí Chazrí, který se snažil přihrát někam na penaltu. Ovšem jeho přihrávku zastavil jen první bránící hráč.
24'
ASSE zastavilo útočnou akci soupeře jen za cenu faulu. K rozehrání standardní situace se postavil Angelo Fulgini, jehož cent našel spoluhráče. Ovšem následná hlavička mířila hodně vysoko nad branku.
23'
V pokutovém území se tentokrát dobře pohyboval Romain Hamouma, který sklepl míč pod sebe, odkud přišlo zakončení. Jenže Ismaël Traoré byl znovu na správném místě a balon srazil na další roh.
22'
Kombinace hostujícího mužstva byla rozehrána na pravou stranu, odkud odcentroval na zadní tyč Mathieu Debuchy. Ovšem míč z jeho kopačky našel jen soupeře.
20'
Centr od rohového praporku mířil někam za penaltu, kde se nacházel Rémy Cabella. Hostující hráč nejprve míč vůbec netrefil a podruhé byl jako pokus zablokován.
19'
Na levé straně se o překonání obránce snažil Vahbí Chazrí, ovšem Ismaël Traoré byl úspěšnější. Saint-Étienne ale bude rozehrávat další rohový kop.
18'
Jeff Reine-Adélaïde i Mathieu Debuchy jsou v pořádku. Oba hráči si podali ruce a bude se moct pokračovat v zápase. ASSE získalo míč a znovu myslí na ohrožení soupeřovy branky.
17'
Na zeleném pažitu zůstala po souboji ležet dvojice hráčů. Jedním z nich je Mathieu Debuchy, a tak hostující tým míč zakopl do zámezí.
16'
Znovu je na tahu Saint-Étienne, které už kombinuje na útočné polovině. Hostující celek vymyslel centr z pravé strany, ale balon byl před útočníkem odvrácen.
15'
Angers se zmocnilo balonu a kombinovalo mezi obránci. Ovšem po přechodu do útoku o balon přišlo. Na druhé straně byla Hamoumova střela zablokovaná.
12'
Z velké dálky se do míče opřel Romain Hamouma, jehož pokus měl mířit do vzdálenější šibenice. Jenže zakončení proletělo asi metr nad břevnem.
11'
Hráči v bílých dresech útočili po pravé straně, odkud také přišel centr. Ovšem nabíhající Robert Berić na balon nevyskočil, jenže ASSE pokračuje v tlaku.
9'
Hostující brankář musel být znovu na pozoru, jelikož před jeho branku mířil centr z levé strany. Hra Saint-Étienne je zatím hodně za očekáváním, ale je to pochopitelné, když téměř o nic už nehraje.
8'
Poprvé se do útočné akce hnalo ASSE, které vymyslelo jen vysoký nákop. Pro balon si vyběhl gólman, který okamžitě hru otáčí na druhou stranu.
7'
Domácí celek se ocitl v obrovské šanci! U levé tyče se nacházel Angelo Fulgini, jehož pokus vykopl brankář před sebe. K dorážce se dostal ještě Flavien Tait, jehož pokus mířil do levého spodního rohu. Ovšem Jessy Moulin se natáhl a míč vyrazil na další roh.
6'
Do dnešního střetnutí nastoupilo Angers SCO v černé sadě, naopak AS Saint-Étienne zvolilo bílou barvu. Vraťme se na zelený pažit, kde je u míče domácí brankář, jenž pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.
4'
Domácí Vincent Pajot se hnal znovu do šestnáctky, odkud z pravé strany přihrával před branku. Ovšem vracející se obránce míč odvrátil na roh. Po dalším centru přišla hlavička, která mířila do míst, kde stál Jessy Moulin.
3'
Rohový kop pro Angers. Centr od praporku poslal do hry Angelo Fulgini, který na hranici malého vápna našel Vincenta Pajota. Jeho hlavička vyletěla do vzduchu, odkud míč sebral gólman.
2'
Do pokutového území pronikal Flavien Tait, jenž byl na hranici atakován. Domácí hráč po souboji upadl, ovšem rozhodčí byl blízko a ukazuje, že se má pokračovat ve hře.
1'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení zápasu posledního kola francouzské nejvyšší soutěže. Jako první se balonu chopili, ovšem směrem dopředu nic nevymysleli.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Pellenard – Santamaría – Fulgini, Reine-Adélaïde, Pajot, Tait – Bahoken.
Náhradníci: Boucher – Bamba, Aït-Nouri, Thomas, Capelle, El Mellali, Kanga.

AS Saint-Étienne: Moulin – Perrin (C), Fofana, Kolodziejczak – Debuchy, Chazrí, M'Vila, Nordin – Hamouma, Cabella – Berić.
Náhradníci: Ruffier – Aït Bennasser, Vada, Salibur, Abi, Ghezali, Gueye.

Rozhodčí: Hamel – Pignatelli, Drouet.
Vzájemná utkání

V novodobé historii odehrály oba kluby mezi sebou devět zápasů, v nichž Angers nikdy nezvítězilo. Naopak Saint-Étienne se pětkrát radovalo ze tří získaných bodů a čtyři utkání došla do remízového stavu.

Poslední duel se odehrál začátkem listopadu loňského kalendářního roku. Střetnutí nabídlo hned sedm branek a ovládlo jej ASSE, které zvítězilo 4:3

Saint-Étienne – Angers 4:3 (2:2).

Branky: 26. Diony (Perrin), 45+1. Debuchy (Kolodziejczak), 73. Manceau (vla.), 89. Hamouma (Cabella) – 24. Pavlović, 45+4. Tait (Pavlović), 71. Bahoken (Tait).

Karty: 50. Nordin (SET) – 29. Reine-Adélaïde (AGR)

Držení míče: 60 % : 40 %. Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:10.
Angers SCO

Domácí celek se usadil v klidných vodách tabulky a najdeme jej s pětačtyřiceti body na třináctém místě. Angers v posledních duelech neoplývá velkou formou, vždyť v pěti utkáních získal pouhé čtyři body a přišel mírný propad. Ovšem SCO i tak sezónu dohrává v klidu, jelikož se nachází daleko od sestupových příček. a pokud by zvítězilo proti ASSE, má ještě šanci o jedno místečko povyskočit výše. Nejlepším střelcem týmu je Kamerunec Stephane Bahoken, jenž se postaral o jedenáct gólů.

Poslední zápasy Angers:

Lille – Angers 5:0
Angers – PSG 1:2
Bordeaux – Angers 0:1
Angers – Reims 1:1
Lyon – Angers 2:1
AS Saint-Étienne

Jako první zhodnotíme vystoupení Saint-Étienne, které zažilo úspěšnou sezónu a jistě pátou pozici bere všemi deseti. Hostující celek získal pětašedesát bodů a postoupil do skupinové fáze Evropské ligy. ASSE zažilo výbornou sezónu a již se nemůže v tabulce posunout ani sesunout. Saint-Étienne v posledních pěti zápasech zaznamenali dvanáct bodů a momentálně prokazují nejlepší formu v Ligue1. Nejlepším střelcem tohoto celku je Tunisan Wahbi Khazri, který se prosadil třináctkrát.

Poslední zápasy Saint-Étienne:

ASSE – Nice 3:0
ASSE – Montpellier 0:1
Monaco – ASSE 2:3
ASSE – Toulouse 2:0
Reims – ASSE 0:2
Vítám všechny fotbalové nadšence u závěrečného kola francouzské Ligue1. Do střetnutí nastoupí Angers SCO a AS Saint-Étienne. Oba kluby už mají své jisté, a tak půjde o to, kdo z nich zakončí sezónu vítězstvím. Celé kolo startuje pět minut po deváté hodině a je jasné, že celou soutěž ovládlo favorizované PSG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.
27. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 26 21 2 3 71:24 65
2. Marseille 26 15 7 4 36:25 52
3. Rennais 26 13 5 8 31:24 44
4. Lille 26 13 4 9 33:27 43
5. Monaco 26 11 6 9 42:41 39
6. Štrasburk 26 11 5 10 32:29 38
7. Lyon 26 10 7 9 40:26 37
8. Reims 26 9 10 7 24:20 37
9. Montpellier 26 10 7 9 32:29 37
10. Nice 26 10 7 9 38:36 37
11. Nantes 26 11 4 11 28:28 37
12. Bordeaux 26 9 8 9 38:32 35
13. Stade Brest 26 8 10 8 34:35 34
14. Angers 26 9 6 11 25:33 33
15. St. Etienne 26 8 5 13 28:42 29
16. Metz 26 6 10 10 24:34 28
17. Dijon 26 6 9 11 25:32 27
18. Nîmes 26 7 6 13 26:39 27
19. Amiens 26 4 10 12 29:47 22
20. Toulouse 26 3 4 19 21:54 13
Články odjinud