Ligue 1 - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Angers - 4. května 2019   20:00

0:1
(0:1)
Angers
42' Bahoken  (Tait)
Bordeaux
Costil – Sabaly, Lauray, Pablo – Poundjé, Bašić (77. Youssouf), Otávio (72. Adli), Benrahou – Kamano (60. Plašil), de Préville – Briand.
Poussin – Adli, Karamoh, Palencia, Plašil, Sankharé, Youssouf.
Angers
Boucher – Manceau, I. Traoré, Pavlović, Pellenard – Santamaría – Fulgini (76. Capelle), Reine-Adélaïde, Pajot (74. Mangani), Tait (89. El Mellali) – Bahoken.
Mandrea – Capelle, Cissé, Diaw, El Mellali, Kanga, Mangani.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna jediná branka. Na konci prvního poločasu se po hezké akci trefil agilní Stéphane Bahoken a Angers vystřelil tři body na hřišti Bordeaux. Hodně cenné tři body.
90+4'
90+3'
Jednu z posledních akcí domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Farid El Mellali.
87'
Hosté zvládají konec utkání na jedničku. Soupeře nepouští do zakončení a míří za vítězstvím.
85'
Hosté hrozí z rychlých brejků. Domácí už vsadili vše na útočnou kartu, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
83'
Žlutou kartu dostává Zaydou Youssouf (Girondins Bordeaux FC).
81'
Deset minut mají domácí na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Na nějaký obrat to ale zatím nevypadá.
79'
Ale i tentokrát to hosté zvládli a ubránili se. Angers tedy stále vede o jednu branku a kráčí za cenným vítězstvím.
78'
Rohový kop pro Bordeaux.
77'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Toma Bašić, přichází Zaydou Youssouf.
76'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Pierrick Capelle.
74'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Thomas Mangani.
72'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Henrique Otávio, přichází Yacine Adli.
70'
Je před námi posledních dvacet minutek. Domácí i nadále prohrávají o jednu branku a je tedy jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
68'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku, rozhodčí hru přerušil, takže chvíli se hrát nebude.
66'
Domácí hráč fauloval a zastavil tím akci svého celku. Na tahu jsou hosté, kteří zatím nikam nepospíchají.
64'
Po delší době se dopředu vydali i hosté. Flavien Tait ale na hranici velkého vápna tak dlouho váhal, až o míč přišel.
62'
Domácí to zkouší hlavně dlouhými nákopy, ale zatím jim to nevychází. Hosté vysoké míče v pohodě sbírají.
61'
Na trávníku je český záložník Jaroslav Plašil, tak uvidíme, jak tato legenda Bordeaux rozhýbe zálohu domácích.
60'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Jaroslav Plašil.
58'
Toma Bašić se dostal ve vápně k míči, ale jeho zakončení bylo velmi nepřesné a stav utkání se ani tentokrát nemění.
56'
Stéphane Bahoken se dostal do slibné šance, udělal kličku brankáři, ale míč mu nakonec utekl a zakončit už nedokázal.
54'
Nyní z toho byl centr z pravé strany, ale žádný z domácích hráčů se do zakončení nedostal.
52'
Domácí se snaží tlačit dopředu, ale ve druhém poločase se jim vůbec nedaří.
50'
Hosté hrají ve druhém poločase velmi aktivně a stále se tlačí dopředu. Bordeaux se zatím nemůže dostat do hry.
48'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00 hodin.
První poločas je za námi. V úvodu utkání byl lepší domácí celek, ale postupem času se hra vyrovnala. V závěru poločasu udeřili po rychlé akci hosté a vedou tedy na hřišti Bordeaux 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Domácí se ještě snaží něco vymyslet a odpovědět na inkasovanou branku.
42'
Angers právě vstřelilo branku!
Dočkáme, protože po další akci jdou hosté do vedení 1:0! Flavien Tait vymyslel parádní přihrávku před branku a STÉPHANE BAHOKEN míč krásně usměrnil za brankáře. Povedená akce.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.
39'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí se ještě snažili něco vymyslet, ale znovu to skončilo útočným faulem.
38'
Žlutou kartu dostává Alexandre Lauray (Girondins Bordeaux FC).
38'
Rohový kop pro domácí Bordeaux.
37'
Dopředu se vydali i domácí fotbalisté, ale znovu to skončilo jen útočným faulem.
35'
Hosté zahrávali nadějnou standardní situaci, ale vše skončilo nepřesným centrem a domácí se v pohodě ubránili.
33'
Po rychlé akci to vzal na sebe Vincent Manceau, ale jeho technickému pokusu zhruba dva metry chyběli. Myšlenka to ale špatná nebyla.
31'
V posledních minutách jsou o něco aktivnější hosté, ale ve finální fázi se jim nedaří podle představ.
29'
Další akci Angers ukončil pomezní rozhodčí, protože unikající Stéphane Bahoken byl podle něj v ofsajdu.
27'
Hostující hráč se skvěle prodral do vápna, ale nakonec byl skvělým skluzem zastaven a do zakončení se tedy nedostal.
25'
Nicolas de Préville dojel protihráče a může být rád, že za svůj zcela zbytečný zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
23'
Tempo hry malinko opadlo a nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy. Žádná velká ofenzivní show to rozhodně není.
21'
Z rohu ale nic nebylo. Následné snažení hostů skončilo útočným faulem, takže na tahu už jsou znovu domácí.
20'
Rohový kop pro Angers.
18'
Vůbec poprvé zahrozili také hosté. Po rychlé akci to vzal na sebe Baptiste Santamaría, ale jeho pokus přesný nebyl a Benoît Costil zasahovat nemusel.
16'
Domácí akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
14'
Angers se stále pouze brání. Směrem dopředu ještě nepředvedlo nic.
12'
Domácí celek je aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale Angers velmi dobře brání a domácí do zakončení nepouští.
10'
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo, takže na první branku, ale vlastně i na první střelu na branku stále čekáme.
10'
A po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Bordeaux.
9'
Domácí vybojovali rohový kop, první v tomto utkání.
7'
Nyní se do míče opřel Nicolas de Préville, ale jeho rána přesná nebyla a Zacharie Boucher byl bez práce.
5'
Začátek utkání je zatím velmi opatrný. Ani jeden celek nechce udělat chybu a na první střelu na branku stále čekáme.
3'
A další akce hostujícího celku skončila útočným faulem, takže na tahu jsou hráči Bordeaux.
2'
Jako první se dopředu vydali domácí, ale neuspěli. K ničemu nevedla ani akce Angers.
1'
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Girondins Bordeaux FC: Costil – Sabaly, Lauray, Pablo – Poundjé, Bašić, Otávio, Benrahou – Kamano, de Préville – Briand.
Náhradníci: Poussin – Adli, Karamoh, Palencia, Plašil, Sankharé, Youssouf.

Angers SCO: Boucher – Manceau, I. Traoré, Pavlović, Pellenard – Santamaría – Fulgini, Reine-Adélaïde, Pajot, Tait – Bahoken.
Náhradníci: Mandrea – Capelle, Cissé, Diaw, El Mellali, Kanga, Mangani..
Poslední vzájemné zápasy

Angers – Bordeaux 1:2
Bordeaux – Angers 0:0
Angers – Bordeaux 2:2
Angers – Bordeaux 2:1
Angers – Bordeaux 1:1
Angers SCO je na tom dost podobně. Hostující celek má 42 bodů a nachází se na 13. pozici, takže ani hosté už o nic nehrají. Ti mají záchranu jistou a v posledních kolech se jim taky příliš nedaří. Hosté totiž z posledních pěti utkání pouze jednou vyhráli, ale na druhou stranu, také pouze jednou prohráli.
Girondins Bordeaux FC už sezonu pouze dohrává. Pro domácí celek to nebyla nejlepší sezona, protože zatím získal jen 38 bodů a to stačí až na 14. místo, což je na tento klub málo. Bordeaux už má téměř jistou záchranu, ale dnes nebere nic jiného, než tři body, protože má co napravovat. Domácí totiž z posledních tří kol nezískali ani bod.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu 35. kolo a my budeme sledovat duel mezi Bordeaux a Angers. Mírným favoritem tohoto zápasu jsou domácí fotbalisté, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.