Ligue 1 - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nantes : Amiens - 21. dubna 2019   15:00

Nantes
49' K. Coulibaly (Waris) • 55' K. Coulibaly (Lucas Lima) • 59' Rongier (Limbombe)
3:2
(0:0)
Amiens
62' Otero  (Blin) • 77' Timite  (Monconduit)
Nantes
Dupé – Edgar Ié, Diego Carlos, Pallois, Lucas Lima – Rongier (C), A. Touré, Moutoussamy (84. Evangelista) – Waris (90+1. Kolo Muani), K. Coulibaly, Limbombe (79. Kwateng).
Olliero – Boschilia, Evangelista, Kolo Muani, Kwateng, Louza, Ch. Traoré.
Léonard – Lang, Hebrand
La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes
Amiens
Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Dibassy, Pieters – Zungu (58. Timite), Monconduit (78. Bodmer), Blin (90+1. Lefort) – Otero, Guirassy, Mendoza.
Dreyer – Adénon, Bodmer, El Hajjam, Lefort, Timite, G. Traoré.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.

Fauly: 14:12.
Fotbalisté Nantes a Amiens nám vynahradili první nezáživnou polovinu a ve druhém poločase nám předvedli podívanou par excellence! Vypadalo to na pohodové vítězství Nantes, když po výborném nástupu do druhého poločasu vedli již 3:0. Hosté se nevzdali a utkání dvěma brankami ještě zdramatizovali, ale na body to nestačilo – Nantes – Amiens 3:2!
90+5'
90+4'
John Stiven Mendoza (Amiens) posílal další vysoký míč do vápna, ale i s ním si obrana Nantes poradila.
90+3'
Hosté poslali do šestnáctky Nantes dlouhý centr, ale nikdo si jej nedokázal najít, a tak se domácí osvobodili.
90+2'
Hlavní sudí Léonard nastavuje utkání o 4 minuty.
90+1'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Jordan Lefort.
90+1'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Majeed Waris, přichází Randal Kolo Muani.
90'
Útočný faul Cheicka Timiteho (Amiens) zastavil tlak hostů.
88'
A Maxime Dupé (Nantes) musel podržet svůj tým! Cheick Timite se propracoval k hlavičce, ale trefil pouze střed branky a tam si poradil právě domácí brankář. Amiens však cítí šanci.
87'
Abdoulaye Touré (Nantes) fauloval a poté ještě bral hostům míč, resultovalo z toho žlutá karta.
86'
Kalifa Coulibaly (Nantes) předvedl útočný faul a domácí se opět stahují rychle do defensivy.
84'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Samuel Moutoussamy, přichází Lucas Evangelista.
84'
Jako správný kapitán mohl dodat razítko na vítězství Nantes Majeed Waris, ale jeho utažená rána těsně minula pravou tyč hostující branky!
83'
Kalifa Coulibaly (Nantes) v ofsajdu a Régis Gurtner spěchá rychle s rozehrávkou. Amiens bojuje ve zdánlivě ztraceném zápase o bod.
81'
Samuel Moutoussamy táhl brejk Nantes, ale přes obránce nenašel připraveného Kalifu Coulibalyho v šestnáctce.
79'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Anthony Limbombe, přichází Enock Kwateng.
78'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Thomas Monconduit, přichází Mathieu Bodmer.
77'
Amiens právě vstřelilo branku!
Tak drama je na světě! Thomas Monconduit zahrál volný přímý kop na plně volného CHEICKA TIMITEHO a ten svou hlavičkou definitivně vrátil Amiens do zápasu – 3:2! Asistence: Thomas Monconduit.
75'
Maxime Dupé (Nantes) musel být na pozoru, mezi dvěma obránci se prosadil Sehrou Guirassy (Amiens) a jeho ostrá rána mířila mezi tyče. Ke štěstí domácího brankáře pouze do středu branky.
73'
S rohového kopu hostů nakonec těžili Nantes, ale rychlý brejk skončil pouze sraženým centrem Majeeda Warise do boční sítě.
72'
Alexis Blin (Amiens) sice nedostal centr před branku, ale je z toho pro hosty alespoň rohový kop.
69'
John Stiven Mendoza (Amiens) viděl také žlutou kartu, a to za následné protesty.
69'
Alexis Blin (Amiens) udeřil rukou do hrudníku Kalifu Coulibalyho a uviděl žlutou kartu.
67'
Samuel Moutoussamy (Nantes) prováhal ideální moment pro přihrávku a poté mu již zaběhl Anthony Limbombe do ofsajdového postavení.
65'
Erik Pieters (Amiens), jenž už má jednu žlutou kartu trefil v souboji do obličeje soupeře, ale druhá žlutá karta pro něj z toho nebude.
62'
S brankami se nám roztrhl pytel, ale co teď předvedl JUAN FERNEY OTERO? Ten napřáhl zhruba z třiceti metrů a jeho dělovka se zastavila až pod horní tyčí! Brankář Maxime Dupé jen bezmocně plachtil vzduchem a poté kroutil hlavou – 3:1! Asistence: Alexis Blin.
59'
Nantes právě vstřelili branku!
Fotbalisté Amiens jsou zralí na ručník! Domácí je vykombinovali u levé postranní lajny a centr do šestnáctky zakončil ranou z první kapitán VALENTIN RONGIER – 3:0! Asistence: Anthony Limbombe.
58'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Cheick Timite.
57'
VAR branku potvrdil – 2:0!
57'
Hlavní sudí ještě kontroluje branku u videa, zda nebyl před dosažením branky faulován obránce Amiens.
55'
Nantes je po zásluze odměněno za svou aktivitu druhou brankou! Rohový kop propadl až na hlavu KALIFY COULIBALYHO, jenž se do hlavičky položil opravdu parádně a koníčkem poslal míč do sítě – 2:0! Asistene: Lucas Lima.
55'
Nantes hraje absolutně jiný fotbal, než tomu bylo v prvním poločase. Samuel Moutoussamy našel na penaltě Valentina Rongiera, ale ten nenasměroval svou ránu mezi tyče.
53'
A opět Anthony Limbombe, tentokrát si o levé postranní lajny míč natáhl na střelu, ale té chyběla přesnost. Odkopávat od branky bude Régis Gurtner.
51'
Anthony Limbombe (Nantes) si hodil míč kolem obránce, ale centr jeho spoluhráče v šestnáctce nenašel.
49'
Teď už se KALIFA COULIBALY raduje a posílá Nantes do vedení! Zpracoval si přihrávku na hraně ofsajdu, naznačením si položil obránce a ranou za háčky rozvlnil síť – 1:0! Asistence: Majeed Waris.
49'
S následným rohovým kopem si poté na přední tyči poradil Emil Krafth.
48'
Fotbalisté Nantes vstoupili do druhého poločasu dobře a oku diváka nabídli konečně také šanci! Kalifa Coulibaly se prosadil mezi dvěma protihráči a jeho hlavička mířila pod horní tyč, tam se však vytáhl se svým zákrokem Régis Gurtner a míč posunul nad svou branku!
47'
První dlouhý nákop obranu Amiens nepřekvapil.
46'
Fotbalisté Nantes rozehráli druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:05 .
Držení míče: 62% – 38%.
Střely na branku po 1. poločase: 0:0!
Oba týmy vyprovodil z trávníku mírný pískot, souboj ze spodku tabulky Ligue 1 nepřináší zatím dech beroucí představení. Na šanci si budeme muset počkat do druhého poločasu a branku snad uvidíme také ve druhém dějství. Malinko více útočné snahy mají zatím domácí Nantes, ale přesto je stav po 1. poločase spravedlivý 0:0!
45+4'
45+3'
Na druhé straně je to s tím prostorem v útočné fázi obdobné, John Stiven Mendoza neprocpal svůj centr před branku Dupého.
45+2'
Nantes dlouze kombinovali, ale není kudy do obrany Amiens. Míč nakonec skončil po nepovedené přihrávce až u brankáře Régise Gurtnera.
45+1'
Sudí Léonard nastavuje první poločas o 3 minuty.
44'
Abdoulaye Touré (Nantes) ošetřován již za postranní lajnou a může se hrát. Hlavní sudí Léonard jistě tyto prostoje promítne do nastavení.
42'
Alexis Blin (Amiens) zasáhl ve vzdušném souboji loktem do obličeje Abdoulaye Tourého a hra je přerušena. Domácí hráč ošetřován.
40'
Anthony Limbombe (Nantes) nebyl ve špatné střelecké pozici, ale ještě míč posouval na spoluhráče, který však trefil svou ranou pouze obránce. Nicméně jak je již zvykem, byl odmáván zpětně ofsajd, který patřil přihrávce zhruba z před deseti vteřin.
38'
Erik Pieters (Amiens) trefil při svém odkopu protihráče a odkopávat od své branky bude Régis Gurtner (Amiens).
37'
Po následném autovém vhazování se v šestnáctce s míčem otočil a dobře zorientoval Kalifa Coulibaly (Nantes), ale problém poté nastal v koncovce, která měla rugbyové parametry.
36'
Bakaye Dibassy (Amiens) odpálil míč na tribunu, čímž ukončil akci domácích.
34'
Lucas Lima (Nantes) předváděl kouzla u postranní lajny, ale jeho průnik mezi dvěma protihráči nebyl úspěšný.
32'
Pokus o pokutový kop? Hodně naivní, pád Sehroa Guirassy byl až teatrální.
30'
Hodně soubojový je zatím tento zápas, další přetahovaná skončila autem pro Nantes, jenž vybojoval u praporku Majeed Waris.
28'
Valentin Rongier (Nantes) fauloval při napadání Bongani Zungu a míč přisouzen hostům.
27'
Následný volný přímý kop posla z pravé strany vysoko nad branku John Stiven Mendoza (Amiens). Odkopávat od své branky bude Maxime Dupé.
25'
Nicolas Pallois (Nantes) zatáhl za záchranou brzdu a jeho zatažení za dres bylo potrestáno žlutou kartou.
24'
Lucas Lima (Nantes) byl nachytán obranou Amiens v ofsajdové pasti.
22'
Alexis Blin (Amiens) se dopustil nedovoleného zákroku, hrát budou „žlutí“.
20'
Brankář Régis Gurtner (Amiens) je v pořádku na nohách a hra bude pokračovat.
18'
Na hrací ploše zůstal ležet Régis Gurtner a vyžádal si ošetření. Na hrací plochu již míří lékaři hostujícího výběru.
16'
Nicolas Pallois (Nantes) si pohlídal postup Sehroa Guirassyho a obral jej u postranní lajny o míč.
14'
John Stiven Mendoza (Amiens) byl příliš agresivní při své útočné snaze a byl mu odpískán útočný faul.
12'
Anthony Limbombe (Nantes) si nachystal na hranici šestnáctky míč na pravačku, ale jeho technická střela zamířila daleko od pravé tyče hostující branky.
10'
Régis Gurtner (Amiens) si vyběhl pro centr z kopačky Edgara Ie a schoval jej v rukavicích.
8'
Samuel Moutoussamy (Nantes) chycen v ofsajdu, hrát budou hosté.
6'
Erik Pieters (Amiens) by si měl dát větší pozornost. Hlavní sudí vidět další jeho faul a opět jej odpískal.
4'
Hodně rychlá žlutá karta pro hostujícího Erika Pieterse (Amiens), ale za tento tvrdý zákrok se nemůže vůbec ničemu divit.
2'
Hosté se provinili ve středu hrací plochy nedovoleným zákrokem, hrát bude Nantes.
1'
Amiens zahájili dnešní střetnutí.
1'

FC Nantes: Dupé – Edgar Ié, Diego Carlos, Pallois, Lucas Lima – Rongier (C), A. Touré, Moutoussamy – Waris, K. Coulibaly, Limbombe.
Náhradníci: Olliero – Boschilia, Evangelista, Kolo Muani, Kwateng, Louza, Ch. Traoré.

Amiens SC: Gurtner – Krafth, P-D. Gouano (C), Dibassy, Pieters – Zungu, Monconduit, Blin – Otero, Guirassy, Mendoza.
Náhradníci: Dreyer – Adénon, Bodmer, El Hajjam, Lefort, Timite, G. Traoré.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrand.