Bernardoni – Maouassa, Landre, Briancon, Alakouch – Ripart (71. De. Bouanga), Valls, Bobichon, Thioub – Depres (81. Bozok), Guillaume (81. Alioui).
Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin, Cafaro (77. Ojo), Kamara (72. Ndom) – Chavarría (80. Suk Hjun-Čun).
J. Carrasso – Fontaine, Métanire, Ndom, Martin, Ojo, Suk Hjun-Čun.

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:11.
A je konec. Utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, i přesto, že oba týmy nám předvedli obrovské šance. Druhý poločas patřil opět hostů, avšak závěr již domácím. Druhý poločas nebyl již tak aktivní jako ten první. Druhý poločas nám přinesl dosti faulů, žlutou kartu však jednu. Oba celky opět spolu drží pospolu a bodově jsou na tom zase stejně. Na držení míče jednoznačně vyhráli domácí.
90+3'
90+2'
Hráči obou týmů se již nikam neženou a drží míč na středu hřiště.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
88'
Domácí to již zkouší z velké dálky a jejich střely branku pouze míjí.
87'
Blíží se nám konec utkání a stále jsme neviděli branku, ovšem šancí mnoho. Dočkáme se aspoň jedné branky ?
86'
Do brankoviště domácích přilétl pozemní centr, který však žádný z hráčů nezastihl a míč tak vápnem, pouze proplachtil.
85'
Rohový kop nebyl zahrán nejlépe a míč putoval přímo do rukavic Mendyho.
84'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
83'
Čerstvý Bozok se ihned tlačil dopředu, ale přes dva obránce neprošel.
81'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Rachid Alioui.
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Clément Depres, přichází Umut Bozok.
80'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Suk Hjun-Čun.
79'
Rohový kop byl zahrán na zadní tyč, kde však přichází k faulu, ve vzdušném souboji, následuje odkop od brány.
78'
77'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Oluwaseyi Ojo.
76'
Hra se v posledních minutách výrazně uklidnila a oba celky si kradou míč na středu hřiště.
73'
Bouanga se uvolnil a dostal se na hranici vápna, odkud zkusil tvrdou pozemní střelu, kterou však Mendy skvěle vyrazil. Na následující dorážku nabíhal Thioub, u míče byl však dříve obránce Konan.
72'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Hassane Kamara, přichází Aly Ndom.
71'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Denis Bouanga.
70'
Domácí měli výhodu tří rohů v řadě, ani jeden však nedokázali využít.
69'
Domácí výrazně začali tlačit a nyní měl Mendy opět plné ruce práce. Po rychlé kombinaci domácích přišla dobrá přihrávka na Deprese, který zkusil střelu po zemi, tu mu však Mendy skvěle vyrazil.
67'
Rohový kop ukončuje rozhodčí svou píšťalkou. V brankovišti nastal útočný faul od domácích a nyní se mohou stěhovat na svojí polovinu
66'
Vzápětí na to přišel dobrý centr od Thiouba, na zadní tyč, kde si naběhl Guillaume, jeho dobrou hlavičku tečovanou o zem, skvěle vyrazil Mendy na roh.
65'
Domácí opět pokračují v nepřesnostech. Nyní měli výbornou akci, ale nepřesná přihrávka rozhodla.
62'
Hosté byli blízko první branky. Do vápna přiletěl dobrý centr, přesně na kopačku Chavarríi, ten však těsně minul branku.
60'
Žlutou kartu dostává Baptiste Guillaume (Nîmes Olympique).
59'
Guillaume teď tvrdě zfauloval Engelse a rozhodčí mu bez váhání uděluje žlutou kartu.
56'
Domácí se dostali do vápna, kde však přišel útočný faul a odkopávat bude brankář Mendy. Depres se ještě dohadoval s rozhodčím, že žádný faul nezpůsobil, ten však jeho rčení odmítl a málem mu udělil žlutou kartu.
55'
Domácí se dopustili obrovské chyby v obraně a měli velké štěstí, že se míč neodrazil zpět na kopačku soupeře.
53'
Ve druhém poločase sledujeme zatím spíše fauly, než nějaké velké šance, zřejmě jsem to zakřikl.
50'
Hosté pokračují opět v aktivním fotbale a domácím nedávají žádnou šanci. Nyní však přichází faul a domácí si poprvé zahráli na míči.
47'
A je tu hned první šance druhé půlky. Foket poslal do vápna dobrý centr, z levé strany, na který si vyskočil Kamara, jeho hlavičkový pokus však skončil nad.
46'
A je tu konec prvního poločasu. Již od začátku jsou tím lepším týmem hosté. Vytvořili si mnoho dobrých šancí, ty však nedokázali využít. I domácí se o pár snažili, tam však rozhodli hlavně nepřesné přihrávky. Utkání je zatím poměrně bez faulů, a tak jsme mohli sledovat nerušený první poločas. Asi největší šancí v prvním poločase, byla nastřelená levá tyč, z kopačky Kamary v 10. minutě. Domácí se poté pokoušeli o pár hlavičkových soubojů, ty však skončili pouze nad. Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45'
Bobichon poslal míč do vápna u toho byl však nejdříve brankář Mendy a posílá ho do bezpečí.
44'
Po nevydařené střele přichází aspoň další přímý kop pro domácí.
43'
Domácí hráči jsou teď natlačeni na polovině hostů a obránci mají plné ruce práce, udržet je pohromadě.
41'
Přímý kop byl příliš přetažený, a tak míč končí za brankou. Následuje odkop od brány.
40'
Domácí budou zahrávat přímý kop z 38 metrů.
38'
Další centr hostů, který letěl na zadní tyč, nezastihl žádný hráč a Bernardoni ho sbírá přímo ze vzduchu.
37'
Přímý kop byl zahrán špatně a hosté se mohou opět posunout na polovinu domácích.
36'
A rozhodčí píská faul na polovině hostů, s ním přichází přímý kop pro domácí.
35'
Druhý roh skončil podobně, ovšem tentokrát ho pryč vyrazil brankář Mendy.
34'
Míč byl poslán na přední tyč, kde byl připravený kapitán Cafaro a následuje tak další roh.
34'
Pro domácí je tu rohový kop.
32'
I domácí se pokoušeli ozvat. Briancon zkoušel poslat do běhu Riparta, to se mu však přes obránce nepodařilo.
30'
Hosté jsou opravdu ve varu a tlačí se neustále dopředu. Nyní do vápna domácích, přilétl další centr, na který si naběhl Oudin, ovšem ani tentokrát brankáře neprostřelil.
28'
A hned tu máme další šanci. Oudin poslal vzdušnou přihrávku do vápna, kterou dobře zpracoval Chavarría, který měl před sebou již brankáře Bernardoniho. Toho se pokusil obstřelit, na to byl však brankář připraven.
27'
Hra pokračuje a dopředu se ženou hráči Reims.
24'
Neuvěřitelné, co teď hosté nedali. Rohový kop byl poslán na přední tyč, kde míč brankář pouze vyrazil a dostal se na kopačku Romaa. Romao měl před sebou prázdnou branku, tu však cca metr před ním, přestřelil.
23'
I hosté budou zahrávat svůj první roh.
20'
A další akce! Valls poslal do vápna dobrý centr z pravé strany, na který nejvýše vyskočil Guillaume, avšak ani na podruhé se mu nepodařilo rozvlnit síť, míč skončil pouze nad.
19'
Ihned na to se domácí opět pokoušeli do útoku, ale nepodařilo se jim projít přes hostující obranu.
17'
Thioub poslal do vápna dobrý centr, na který vyskakoval Guillaume, ten byl však svržen k zemi, ale rozhodčí žádnou penaltu nepíská. Fanouškům se jeho výrok nelíbí.
15'
Hosté nadále pokračují v útočném fotbale a drží se na středu hřiště.
14'
Přímý kop byl nacentrován do vápna, kde však ještě dříve, než byl kop zahrán, vyběhl Chavarría a postranní sudí ihned vyhodil svůj praporek vzhůru.
13'
Hosté budou zahrávat přímý kop.
12'
Hráči Nimes zatím hrají takový zmatený fotbal a neví kam přihrát dříve.
10'
A je tu první velká šance, do které se pustili hosté. Nejdříve přiletěl dlouhý centr na Chavarríu, který si míč perfektně zpracoval a přihrál na volného Kamaru, který se dostal až do vápna a vystřelil. Jeho pokus však trefil pouze levou tyč.
9'
Míč opět putuje na polovinu domácích, kde však hosté o něj vzápětí přichází.
7'
Domácí si vybojovali první rohový kop v utkání. Roh byl poslán na přední tyč, kde byl však připravený hostující obránce Konan, který míč následně odhlavičkoval pryč.
6'
A domácí se poprvé rozhodli něco vymyslet, ovšem neúspěšně. Bobichon poslal dlouhou přihrávku na Riparta, který byl však chycen v ofsajdu.
4'
Domácí se zatím nemohou dostat do útoku a na míči jsou spíše hosté.
3'
Vzápětí na to přichází ta stejná situace a opět byl Oudin chycen v ofsajdu.
2'
Hosté se pokoušeli o první akci, ta se však nevydařila, páč byl Oudin načapán v ofsajdu.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí v červených dresech. Soupeř nastupuje v zelených.
1'

Nîmes Olympique: Bernardoni – Maouassa, Landre, Briancon, Alakouch – Ripart, Valls, Bobichon, Thioub – Depres, Guillaume.
Náhradníci: Valette – Paquiez, Harek, Hsissane, De. Bouanga, Alioui, Bozok.

Stade de Reims: Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin, Cafaro, Kamara – Chavarría.
Náhradníci: J. Carrasso – Fontaine, Métanire, Ndom, Martin, Ojo, Suk Hjun-Čun.

Rozhodčí: K. Abed – Y. Boutry, M. Berchebru.

Stade de Reims:

Reims je na tom stejně jako její dnešní soupeř Nimes. Nachází se na 15. místě s 9 body a bilancí 2-3-3. Jediné proč je Nimes před nimi, je skóre. Reims v této sezóně vstřelili pouze 4 branky, zatímco jich 9 obdrželi. V posledním ligovém zápase remizovali 0:0 s Bordeaux, který před dvěma týdny navštívil Pražský Eden. Reims se s Nimes setkalo již mnohokrát a padlo zde mnoho remíz. Reims jsou v utkání outsideři, co se týče kurzů, ovšem já si myslím, že nás čeká vyrovnaná bitva. Hráčem ke sledování byl zvolen Xavieru Chavalerinovi, který vstřelil poslední branky Reims na hřišti soupeře.
Nîmes Olympique:

Nimes se v posledních 5 zápasech poměrně trápí. Uhráli pouze 3 remízy a 2 prohry. Nyní se drží na 14. místě s 9 body a bilancí 2-3-3. V minulém kole podlehli 3:0 silnému Montpellier. Dnes je čeká Reims, který se nachází ihned pod nimi a rozhoduje pouze skóre. Poslední vzájemný zápas skončil remízou 2:2. Nimes vstupuje do zápasu jako kurzový favorit a uvidíme zda tu roli potvrdí. Nimes budou chybět dva klíčový hráči, kvůli mnoho obdrženým kartám. Hráč ke sledování byl zvolen Sadu Thiouba, který letos dokázal vstřelit dvě branky a připsal si i dvě asistence.
Dobrý den, vítám Vás u 9. kola Francouzské nejvyšší soutěže. Dnes se podíváme na vyrovnané utkání Nîmes Olympique – Stade de Reims. Oba celky se drží ve spodní části tabulky a mají stejně bodů, myslím že se máme na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.