Ligue 1 - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nîmes : St. Etienne - 26. října 2018   20:45

Nîmes
74' Alioui (Bozok)
1:1
(0:1)
St. Etienne
1' Cabella  (Debuchy)
Nîmes
Bernardoni – Alakouch (29. De. Bouanga), Briancon (C), Landre, Maouassa – Thioub, Valls, Savanier, Ripart – Bozok (89. Depres), Guillaume (70. Alioui).
Valette – Paquiez, Miguel, De. Bouanga, Bobichon, Depres, Alioui.
Letexier – Ocak, Jouannaud
Stade des Costières, Nîmes
St. Etienne
Ruffier – Debuchy, Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes (83. Dioussé), M'Vila – Monnet-Paquet (78. Diony), Cabella, Nordin (62. Salibur) – Chazrí.
Moulin – Saliba, Polomat, Salibur, Dioussé, Diony, Berić.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 6:15.
Je dobojováno. Domácí dali úvodní branku už v první minutě, držet těsný náskok se jim dařilo až do čtyřiasedmdesáté minuty, kdy srovnal po pěkné akci Denis Bouanga. Poté se už nikdo netrefil a zápas tak skončil dělbou bodů.
90+6'
90+6'
Další pokus Chazrího končí mimo tři tyče. A už to vypadá, že je zápas u konce.
90+5'
Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).
90+4'
Proti Cabellově střele vytasil další dobrý zákrok brankář domácích a podržel tak svůj tým.
90+4'
Thioubovi se nepovedlo stočit balon tak, aby se dostal před branku ke spoluhráčovi. Další akce domácích je tak u konce a na druhou stranu mohou zamířit hosté.
90+2'
Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (Nîmes Olympique).
90+1'
Domácí zahrávali volný přímý kop, ohrozit branku hostů se jim však nepovedlo. Hned na to unikají na druhou stranu hosté.
90'
Nastavovat se bude ještě pět minut navíc.
89'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Umut Bozok, přichází Clément Depres.
89'
Utkání se blíží k samému konci a stav je stále nerozhodný. Oba celky si vytváří slibné šance, ty však gólem nekončí. Nyní jsou u balonu domácí a míří před branku domácích.
87'
Salibur našel z levé strany centrem v pokutovém území Chazrího, ten však svou střelu poslal mimo tři tyče.
85'
Cabella hledal přihrávkou Chazrího, ten však na míč nedosáhl a do akce šli opět domácí hráči. Jenže následnou střelu z hranice velkého vápna dokázal pokrýt Ruffier.
85'
Hosté ve středu hřiště přišli o balon a toho využili domácí hráči, kteří se bleskově přemístili na druhou stranu a snaží se znovu ohrozit brankáře Ruffiera.
83'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ole Selnaes, přichází Assane Dioussé.
83'
Žlutou kartu dostává Rémy Cabella (AS Saint-Étienne).
82'
Znovu z toho nic nebylo a velmi rychle se tak domácí hráči přemisťují zase na polovinu Saint-Étiennu.
81'
Hosté budou zahrávat další rohový kop.
79'
Jeden z domácích se procpal do pokutového území, kde následně upadl. U sudího se dožadoval penalty, ten však naznačuje, že se o faul nejednalo.
78'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Loïs Diony.
77'
Hosté se snažili najít odpověď, ale jejich snaha před domácí brankou byla marná.
75'
Hráč, který teprve před malou chvíli naskočil na hřiště ze střídačky, dává veledůležitou branku pro svůj tým.
74'
Nîmes právě vstřelil branku!
Domácí se dočkali a zaslouženě srovnávají stav tohoto utkání. Ve druhé půli měli velký tlak a to přineslo kýžené ovoce. RACHID ALIOUI byl uvolněn spoluhráčem a mezi dvěma obránci se dostal až do pokutového území, kde se pravačkou trefil přesně k bližší tyči – 1:1. Asistence: Umut Bozok.
73'
Následně pak zahrávali hosté rohový kop, ale ani z této standardní situace nezapršelo.
72'
Cabella střílel jen do boční sítě domácí branky. I šance hostů zůstala bez gólového efektu.
70'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Rachid Alioui.
67'
Denis Bouanga zblízka pálil na hostující branku a trefil její břevno! Znovu tak domácí hráči měli blízko ke srovnání stavu skóre.
66'
Žlutou kartu dostává Yann M'Vila (AS Saint-Étienne).
65'
Hosté jsou stále pod tlakem, hráči Nîmes se urputně snaží o vyrovnání, které však zatím znovu nepřichází.
63'
Další střela Savaniera končí na pohotovém obranném zákroku hostujícího hráče. Ten poté poslal balon za zadní čáru a následuje rohový kop.
62'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Yannis Salibur.
62'
Denis Bouanga si nabíhal z podobného místa jako před malou chvílí a jeho pokus opět končí mimo tři tyče.
60'
Další šance domácích, ti mají v posledních chvílích tlak, ale znovu se jim nedaří vyrovnat.
58'
Domácí vybojovali další rohový kop, k hlavičce se dostal Ripart, ale balon skončil znovu vedle hostující branky.
57'
Hosté to opět přehnali s tvrdostí, Perrin kopl soupeře a může být rád, že hlavní sudí opět netasí žlutou kartu. Ač už několikrát v zápase klidně mohl.
55'
Denis Bouanga si v pokutovém území zpracoval míč a poté jedovatou střelou ho posílá těsně vedle hostující branky. Další velká šance domácích.
54'
Domácí pak zahrávali volný přímý kop, ale jejich dlouhý nákop do pokutového území sebrala obrana hostů a poslala ho do bezpečí.
52'
Fait Maouassa unikal podél levé postranní čáry směrem k brance hostů, byl ale podkopnut soupeřem a poslán k zemi. Sudí opět řeší vše domluvou. Maouassa potřebuje ošetření, chvíli se hrát nebude.
51'
Subotić chtěl skluzem sebrat míč Chazrímu, jenže ho minul a druhý jmenovaný pokračoval dále do blízkosti domácí branky. Hosté tak mohou zakombinovat.
50'
Ruffiera obtěžovali domácí hráči a nedařilo se mu odkopnout míč do bezpečí. Nakonec to přeci jen vyšlo a hosté tak míří na polovinu domácího celku.
49'
Vahbí Chazrí převzal míč od spoluhráče a jal se ke střele. Jenže jeho pokus zastavila precizní obrana domácího celku.
48'
Neven Subotić poslal přihrávku na Monneta-Paqueta, druhý jmenovaný ale na balon nedosáhl.
47'
Alespoň vybojovali autové vhazování, po kterém se dostali blíže brance hostů, nic z toho však nebylo.
46'
Domácí založili hned na úvod druhé půle akci, ale nakonec se do ohrožení hostující branky nedostali.
46'
Střely na branku: 4 – 3
První poločas je za námi. V něm jsme viděli úvodní branku už v první minutě, když hlavou poslal balon do domácí sítě Rémy Cabella. Na jeho přesnou trefu nikdo nenavázal, a tak do kabin jdou hráči Saint-Étiennu s vedením v zádech. Uvidíme, co nám přinese další část hry, která začne přibližně ve 21:50.
45+3'
45+2'
První poločas se už pouze dohrává, ani jeden tým se příliš nikam nežene. Hosté stále drží jednobrankový náskok.
45'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty navíc.
44'
Denis Bouanga napálil míč z levé strany, ale poslal ho pouze do rukou připraveného hostujícího gólmana Ruffiera. Znovu tak akce domácích končí zmarem.
43'
Hosté znovu zastavili nákop domácích a rázem tak skončila další jejich slibně se rodící akce. Nyní se musí vracet zpět do obrany, neboť do protiútoku míří zase hosté.
41'
Dlouhý nákop na nabíhajícího domácího hráče zastavila obrana hostů a stočila míč jiným směrem.
40'
Vahbí Chazrí zahrál volný přímý kop z levé strany a poslal balon přímo na domácí branku. Jenže tam si bezpečně naskočil Bernardoni a celou akci tak zastavil.
39'
Domácí obrana opět nepustila hosty do vážnější šance před brankou Paula Bernardoniho a ten tak odkopává míč od své branky.
38'
Další náznak domácí šance zastavil ofsajd. Bylo odmáváno a u míče jsou znovu hráči hostujícího Saint-Etiénnu.
37'
Dělovka Vallse skončila na Ruffierovi, který vlehu likviduje další střelu fotbalistů domácího celku.
36'
Další pokus domácích hasil Ruffier a hned na to balon odkopl od své branky směrem dopředu. Jenže agilní domácí hráči míč vybojovali zpět na svou stranu.
35'
Další akce byla nyní k vidění na domácí straně, Stéphane Ruffier tak musel opět zasahovat proti jedovaté střele Briancona.
33'
Agilní Vahbí Chazrí byl sražen domácím brankářem k zemi a vypadalo to, že se zranil. Sudí nechal hru plynout a poté šel situaci zkontrolovat. Hostující hráč zřejmě inkasoval ránu na ústa, ale ne zapřičiněním domácího hráče. Bylo to od balonu.
33'
Na vlastní polovině si několikrát míč vyměnili hosté a až poté se vydali směrem k domácí brance. Z levé strany pak střílel Vahbí Chazrí, jeho pokus však zamířil jen vedle branky Nîmesu.
32'
Domácí však byli proti, k ničemu takovému soupeře nepustili a hned se vydali do další útočné akce.
31'
Na opačnou stranu se po chvilce vydali zase hosté ze Saint-Étiennu a ti by naopak rádi přidali pojistku v podobě druhé branky.
30'
Domácí pokračují v útočném tažení na branku hostů, ale stále se jim nedaří srovnat nepříznivý stav.
29'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Denis Bouanga.
28'
Chazrí byl nečistě sražen k zemi soupeřem, sudí vše vyřešil domluvou.
27'
Na druhé straně kombinovali před velkým vápnem hosté, jenže obrana domácích je včas dokázala připravit o balon a sama ho pak dostala blíže polovině hostů.
26'
Od úvodní branky uplynulo pětadvacet minut a dalšího přesného zásahu jsme se zatím nedočkali. A měli k němu několikrát blízko domácí hráči.
24'
Cabella dostal přihrávku a unikal směrem k domácí brance, jenže se vystavil ofsajdu a to postrannímu sudímu neuniklo.
23'
Ten však fotbalisté Olympique nezahráli dobře, trefili pouze hráče v postavené zdi a ten odvrátil balon do bezpečí. Do akce tak jdou znovu hosté.
22'
Domácí vybojovali volný přímý kop z pravé strany.
21'
Dlouhý nákop Vahbího Chazrího bez větších problémů ukryl Bernardoni a také on pošle míč zpět do hry dlouhým nákopem.
21'
Thioub zakončoval z výskoku hlavu a do akce šel opět Stéphane Ruffier, jenž dalším zákrokem svůj tým podržel. Následně pak odkopl balon daleko od své branky.
20'
Domácí více ožili a tlačí se před hostující branku. Nyní však žádnou střelu nevyslali.
18'
Nyní už ale Ruffier musel zasahovat. Proti obloučku z kopačky Téjiho Savaniera zakročil rukavicemi a poslal míč do bezpečí.
17'
Thioub se obtočil kolem své osy a poté z rohu velkého vápna vyslal střelu, se kterou však brankář hostů neměl sebemenší problém.
16'
Ke střele se ale nedostali, míč tak sebral domácí brankář a odkopl ho od svého zařízení.
15'
Autové vhazování provedl Vahbí Chazrí a hosté tak zůstávají na polovině svého soupeře.
14'
Nicméně hosté vybojovali rohový kop, který zahrál Chazrí, ovšem jeho centr v pokutovém území nikoho z jeho spoluhráčů neoslovil. Následuje tak odkop od domácí branky.
13'
Chazrí byl u zrodu další šance na straně Saint-Étiennu, ale jeho pokus znovu zneškodnila obrana domácího Nîmesu.
12'
Na úvod sledujeme hodně ofenzivní podívanou, oba celky se snaží o akce před brankou soupeře a nezaujatému divákovi se musí hra zatím líbit.
11'
Vahbí Chazrí pálil na branku domácích, jeho pokus však nohou odkopl do bezpečí jeden z domácích fotbalistů.
10'
Rémy Cabella byl po delší době v šanci na straně hostů, jenže jeho zakončení tentokráte přesné nebylo.
9'
Zmatky v pokutovém území, domácí nadvakrát nedokázali protlačit míč za Ruffierova záda. Ten tak může v klidu odkopnout balon zase až na polovinu domácích.
8'
Savanier potáhl akci podél levé postranní čáry, jeho dlouhý nákop před velké vápno ale nikdo z jeho spoluhráčů nesebral.
7'
Akce vystřídala akci a v té další byli opět domácí hráči, jenž se snažili o další zakončení před Ruffierem, ale nic z toho znovu nebylo.
5'
Hráči Nîmes se natlačili před branku hostů a střela Riparta pak skončila jen těsně nad břevnem branky hostů. Následuje tak další odkop od ní.
4'
Domácí hráči se znovu vydali do blízkosti hostující branky, ovšem znovu se ke střele, která byl Ruffiera ohrozila, se nedostali.
4'
Z této standardní situace ale nezahrozili a následuje tak odkop od branky hostujícího Saint-Étiennu.
3'
To je pro domácí šok. Jenže ti se hned otřepali a dostali se do akce na druhé straně, ovšem jejich zakončení chybělo více přesnosti. Přesto vybojovali rohový kop.
1'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A hned je z toho úvodní branka zápasu. RÉMY CABELLA se dostal k odraženému míči a těsně před domácí brankou zakončil hlavou k pravé tyči – 0:1. Asistence: Mathieu Debuchy.
1'
Hosté se hned na úvod první půle vydali do útoku a kombinují na domácí polovině.
1'

Nîmes Olympique: Bernardoni – Alakouch, Briancon (C), Landre, Maouassa – Thioub, Valls, Savanier, Ripart – Bozok, Guillaume.
Náhradníci: Valette – Paquiez, Miguel, De. Bouanga, Bobichon, Depres, Alioui.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Monnet-Paquet, Cabella, Nordin – Chazrí.
Náhradníci: Moulin – Saliba, Polomat, Salibur, Dioussé, Diony, Berić.

Rozhodčí: Letexier – Ocak, Jouannaud.
Vzájemné zápasy:

Jediným duelem těchto dvou soupeřů bylo v poslední době klání 3. kola Coupe De France, z něhož vzešlo vítězně domácí Saint-Étienne, které přetlačilo Nîmes poměrem 2:0.
AS Saint-Étienne:

Tradiční klub z jihovýchodu Francie se v posledních v podstatě vždy umisťuje těsně pod pohárovými pozicemi. Loni z toho bylo konkrétně 7. místo, přičemž je od předkolo Evropské ligy dělilo pouze horší skóre než šesté Bordeaux. V tomto ročníku je Saint-Étienne také na relativně slušné vlně. Kromě očekávané prohry s PSG a třígólové nadílky od Lille zatím letos neztratili všechny tři body.

Nîmes Olympique:

Druhý přímo postupující celek z druhé francouzské ligy poslední sezóny sice ztratil na první Remeš 15 bodů, ale i přesto letos dostal příležitost bojovat mezi francouzskou elitou, kde se mu však zatím nedaří úplně ideálně. Po úvodních dvou vítězstvích nad Angers a Marseille se forma vicemistra Ligue 2 výrazně propadla, když nevyhrál už 8 utkání po sobě a poslední čtyři zápasy dokonce ani nevstřelil branku.

10 zápasů, 15. místo, 10 bodů (2-4-4)
Dobrý den a vítejte u textového přenosu utkání 10. kola Ligue 1 mezi Nîmes Olympique a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.