Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Lille - 7. dubna 2019   15:00

78' Oudin (Dingomé)
1:1
(0:0)
Lille
56' J. Fonte  (Mendes)
Reims
Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Baba Rahman – Romao (C), Chavalerin – Cafaro, Dingomé (84. Doumbia), Zeneli (59. Oudin) – Dia (67. Chavarría).
Lemaitre – Doumbia, Disasi, Chavarría, Suk Hjun-Čun, Oudin, Martin.
Lille
Maignan – Celik, J. Fonte, Soumaoro (C), Y. Koné – Mendes, Maia (89. Soumaré) – Pépé, Ikoné, Bamba – Rémy (70. Leao).
Jakubech – Gabriel, R. Fonte, Leao, Pied, Araújo, Soumaré.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Druhý poločas byl rozhodně zajímavější než ten první. V 55. minut otevřel skóre utkání hostující Fonte po rohovém kopu. Vyrovnat se povedlo v 78. minutě střídajícímu Oudinovi, který se prosadil po chytré nahrávce do vápna od Dingomeho. Druhou branku muselo posvětit video. V závěru předvedl nádherný přímý kop Ikone, ale s tím pokusel si Mendy poradil. V nastavení chtěli domácí penaltu za ruku Fonteho, ale rozhodčí se ani nešel podívat na video.
Reims hrají příště 13.4. na hřišti Monaka. Lille příště hraje 14.4. doma s PSG.
90+4'
90+3'
Domácí Cafaro našel pouze hostujícího stopera Fonteho, který míč odvrátil. Fanoušci i hráči domácích se dožadují penalty za ruku.
90+2'
Standardní situace pro domácí tým.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Hostující Ikone dostal možnost zahrát přímý kop z 25 metrů. Jeho dělovku na přední tyč dokázal fantasticky vyrazit Mendy.
89'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Boubakary Soumaré.
88'
Další útočné snažení hostí začíná od vlastního brankáře.
87'
Domácí Cafaro se uvolnil na hranici vápna a vystřelil. Jeho střela levou nohou skončila pouze těsně vedle branky hostí.
86'
Pépé nahrával chytře do vápna, ale spoluhráč ho nepochopil. Míč je na kopačkách domácích.
85'
Hosté nyní kombinují na útočné polovině a chtějí ještě vstřelit branku.
84'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Moussa Doumbia.
82'
Na zemi se nyní nachází domácí Dingome, který už nemůže dál hrát.
80'
Branka je uznána.
79'
Rozhočí se ještě radí s videem.
78'
Reims právě vstřelilo branku!
Domácí se také dočkali. Tristan Dingome chytře našel spoluhráče REMIHO OUDINA ve vápně, ten následně překonal brankáře – 1:1.
76'
Hosté nyní v klidu kombinují na vlastní polovině.
75'
Cafaro si vyměnil míč se spoluhráčem, ale k centru už se nedostal, protože ho dobře odbránil Fonte.
74'
Rohový kop pro domácí.
73'
Po chybě v kombinaci domácích se k míči dostali hosté, kteří míč hned odkopli pryč.
72'
Mendesův centr z rohového kopu našel pouze hlavu domácího Foketa.
71'
Rohový kop pro hosty.
70'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Rafael Leao.
69'
Hostující Pépé se uvolnil na pravé straně hřiště a odcentroval do vápna. jeho centr nikoho ve žlutém dresu nenašel.
68'
Po rohovém kopu Cafara se dostal k hlavičce Engels. Jeho hlavičku dokázal fantasticky vyrazit Maignan.
67'
67'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Pablo Chavarría.
66'
K odraženému míči se dostal domácí Oudin a vystřelil. jeho střela z vápna skončila kousíček vedle branky.
65'
Pépého centr z levé strny našel pouze hlavu Engelse, který míč odhlavičkoval.
64'
Hostující Ikone byl faulován na levé straně hřitšě. Přímý kop budou rozehrávat hosté z 25 metrů.
63'
Domácí Cafaro se uvolnil na levé straně a vystřelil. Jeho střela skončila vedle branky hostí.
62'
Po nepřesné nahrávce hostujícího Mendese jsou opět na míči domácí.
61'
Domácí útočník Dia utekl hostující obraně a ve vápně vystřelil. Jeho střela skončila těsně vedle branky.
60'
Další útočná akce hostí začíná od jejich brankáře.
59'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Rémi Oudin.
57'
U míče nyní hosté, kteří kombinují mezi sebou.
56'
Lille právě vstřelilo branku!
Rohový kop z pravé strany kopal Thiago Mendes a kopl ho výborně. Míč poslal do malého vápna, kde si ho našel JOSE FONTE a přesnou hlavičkou posílá svůj tým do vedení – 0:1.
55'
54'
Domácí Cafaro dostal míč doprava a hned vystřelil. Jeho střela skončila pouze v postranní síti.
53'
Míč mají nyní pod kontrolou domácí hráči na vlastní polovině.
51'
Domácí křídelník dostal míč doprava na křídlo a centroval do vápna. Jeho centr zablokoval jeden z hostujících obránců.
50'
Hostující tým nyní kombinuje na polovině hřiště.
49'
Po trvdém centru z levé strany do vápna s k hlavičce dostal domácí Dia. Jeho hlavičku v klidu Maignan chytil.
48'
Míče se ujal Pépé, který míč poslal vzduchem do malého vápna. Tam byl nejvýše Engels, který míč odhlavičkoval pryč.
47'
Hostující Bamba byl faulován. Hosté mají k dispozici přímý kop z třiceti metrů.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas branku nenabídl. Většinu šancí si vytořili hosté, konkrétně hostující Pépé byl nejaktivnějším mužem první půle. Jenomže nidko svoji šanci proměnit nedokázal. Hlavní rozhodčí rozdal 4 žluté karty. Každý tým dostal dvě. Na konci poločasu byl ošetřován Pépé, ale jeho zdravotní stav by měl být v pořádku.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 42%:58%
Střely na branku: 0:2
Rohové kopy: 1:1
Fauly: 9:6
Souboje: 9:8
45+3'
45+2'
Útočné snažení Reims ukončilo ofsajdové postavení jednoho z nich.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
45'
Hostující Pépé dostal míč asi 30 metrů od branky a zkusil vystřelit. Jeho střelu Mendy v klidu chytil.
43'
Žlutou kartu dostává Abdul Baba Rahman (Stade de Reims).
42'
Po hezké kombinaci domácích na pravé straně se ke střele z vápna dostal Zeneli. Jeho střelu zablokovala hostující obrana.
41'
Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Stade de Reims).
40'
Míč, který z rohového kopu mířil do malého vápna si stáhl do rukavic Maignan.
40'
Rohový kop pro domácí tým.
39'
Míče se ujal Mendes, ale jeho centr na zadní tyč si pohlídal Mendy.
38'
Pepe byl faulován asi 10 metrů od poloviny hřiště. Hosté budou rozehrávat z místa přestupku.
37'
Nepřesná přihrávka Ikoneho doleva končí mimo hřiště.
36'
Hostující Ikone utíkal sám na branku, ale bohužel ztratil rychlost a rozhodl se centrovat před branku. Jeho centr odkopl pryč Foket.
35'
Pepe utekl soupeři středem hřiště a nahrál doprava Bambovi. Ten vystřelil, ale jeho střela skončila vysoko nad brankou.
34'
Dobrou nahrávku dostal dopředu domácí Dia, ale poté celou akci ukončil nepřesnou přihrávku do pravé strany.
33'
Engels už odchází za čáru, vypadá to, že má problémy s okem.
32'
Na zemi nyní leží domácí Engels.
31'
Přímý kop domácích do vápna dokázal odvrátit hostující obránce Fonte.
30'
Žlutou kartu dostává Thiago Maia (Lille OSC).
29'
Diváci na stadionu nyní vidí kombinaci domácích na polovině hrací plochy.
28'
Hostující Celik posílal centr dopředu na Remyho, ale jeho centr byl moc vysoký, takže si pro něho došel pouze Mendy.
27'
Domácí Cafaro dostal míč, ale obranný zákrok Celika ho o míč hned připravil.
25'
Domácí Zeneli dostal vysoký míč doprava, ale poté v souboji fauloval, takže se dopředu s míčem nedostal.
23'
Žlutou kartu dostává Adama Soumaoro (Lille OSC).
22'
Domácí Foket byl faulován na polovině hřiště. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
21'
Domácí Cafaro se šikovně prtáhl do vápna a už nahrával do ohně, ale vše překazil hostující Fonte, který mu nahrávku zablokoval.
20'
Další útočnou akci začnou domácí od vlastního brankáře.
18'
Hosté nyní kombinují na polovině hřiště.
17'
Hostující Pepe dostal míč na hranici vápna a hned vystřelil. Jeho střelu dokázal pohotově chytit Mendy.
16'
Centr dopředu od Engelse byl moc razantní, takže skončil až u Maignana.
15'
Domácí Cafaro postupoval dopředu po levé straně, ale poté mu míč ujel od nohy a skončil v autu.
14'
Dobrý míč do pravé lajny dostal Remy, který nahrával do vápna. Jeho nahrávku dokázal ukrýt do rukavic Mendy.
13'
Přímý kop dostal na hlavu Soumaoro, ale jeho hlavička skončila nad brankou.
12'
Domácí Romao fauloval soupeře, hosté mají k dispozici přímý kop ze zhruba 40 metrů.
11'
Po nepřesném výkopu Maignana se míč dostal až k Mendymu.
10'
U míče opět hosté, kteří hledají cestu k brance soupeře.
Dosavadní statistika držení míče: 27%:73%.
8'
Míč se ani nedostal do vápna a rozhodčí už pískal, protože jeden z hostí se dopustil útočného faulu.
7'
6'
Hosté nyní kontrolují hru kombinací na půlce hrací plochy.
4'
Slibnou kombinací hostí u vápna soupeře ukončila nepřesná přihrávka Ikoneho.
2'
Domácí hráči nyní kombinují na polovině hřiště.
1'

Stade de Reims: Mendy – Foket, Engels, Abdelhamid, Baba Rahman – Romao (C), Chavalerin – Cafaro, Dingomé, Zeneli – Dia.
Náhradníci: Lemaitre – Doumbia, Disasi, Chavarría, Suk Hjun-Čun, Oudin, Martin.

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte, Soumaoro (C), Y. Koné – Mendes, Maia – Pépé, Ikoné, Bamba – Rémy.
Náhradníci: Jakubech – Gabriel, R. Fonte, Leao, Pied, Araújo, Soumaré..
Poslední vzájemné zápasy:
2018 Lille VS. Reims 1:1
2018 Lille VS. Reims 2:4
2017 Lille VS. Reims 2:0
Lille OSC:
Hosté jsou na nádherném 2. místě, které jim v současné chvíli zaručuje účast v Lize mistrů. Na 3. Lyon ztrácí 4 body a mají zápas k dobru. Na 1. pSG ztrácí Lille 20 bodů. Doposud získali hosté 60 bodů z 30 zápasů. Mají pozitivní skóre 48:26. Jejich nejlepší střelec je útočník Pepe Nicolas, který vstřelil 18 branek a na 9 nahrál, v tabulce střelců je na 2. místě.
Poslední tři zápasy:
Nantes VS. Lille 2:3
Lille VS. Monako 0:1
St. Etienne VS. Lille 0:1
Stade de Reims:
Domácí jsou na 6. místě nejvyšší soutěže. Doposud získali v 30 zápasech 46 bodů. Mají skóre 31:31. Jejich nejlepší střelec je francouzský Oudin Remi, který vstřelil 9 branek a na dvě přihrál. Na vlastním hřišti získali v 15 utkáních 27 bodů.
Poslední tři utkání:
Štrasburk VS. Reims 4:0
Reims VS. Nantes 1:0
Dijon VS. Reims 1:1
Zdravím všechny fanoušky francouzské fotbalové ligy. V rámci 31. kola LIGUE 1 se utkají týmy Reims a Lille.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.