Ligue 1 - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Lille - 10. března 2019   15:00

0:1
(0:0)
Lille
86' Pépé
St. Etienne
Ruffier (C) – Debuchy, Saliba, Subotić, Kolodziejczak – Aït Bennasser (76. Nordin), M'Vila – Hamouma (75. Vada), Cabella, Chazrí – Berić (79. Gueye).
Moulin – Gueye, Nordin, Panos, Polomat, Vada, Ghezali.
Lille
Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Y. Koné – Mendes, Xeka – Pépé, Ikoné (90+2. Maia), Bamba (83. Rémy) – Leao (66. Araújo).
Jakubech – R. Fonte, Araújo, Reinildo, Rémy, Soumaoro, Maia.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Diváci dnes viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral v 86. minutě hostující Pépé. Domácí absolutně nezvládli konec zápasu, ve kterém dostal nejdříve v 90+1. minutě červenou kartu Debuchy a v 90+4. minutě po zákroku a rozmluvě s rozhodčím šel pod sprchy také Chazrí. Domácí dnes nebyli horším týmem, ale chyběla jim větší střelba.
St. Étienne se příště utká s s Caen. Lille příště hraje doma s Monakem.
90+5'
90+4'
Červenou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).
90+2'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Thiago Maia.
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).
90+1'
Žlutou kartu dostává Youssouf Koné (Lille OSC).
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
88'
Dosavadní statistika Střel na branku: 1:7.
86'
Lille právě vstřelilo branku!
Dlouhý nákop od vlastního vápna až na polovinu hřiště mířil na NICOLASE PÉPÉHO. Ten si míč ve vápně navedl z pravé strany do středu a vystřelil. jeho střelu, který ještě omylem zblokoval Subotič skončila v síti – 0:1.
84'
Domácí Cabella nahrával po lajně dopředu na Vadu. Ten ale byl pomalejší než Gabriel, takže o míč přišel.
83'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Loïc Rémy.
82'
Domácí Gueye se uvolnil na pravé straně a nacentroval do vápna. Ve vápně ale nikdo v zeleném dresu nebyl, takže míč propadl mimo hřiště.
81'
Domácí Khazri se opět hnal dopředu, ale míč mu utekl a skončil mimo hřiště.
80'
Žlutou kartu dostává Jonathan Bamba (Lille OSC).
79'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Makhtar Gueye.
77'
Po několika soubojích ve středu hřiště se míče zmocnil Vada, který ale o míč hned přišel.
76'
Dlouhý míč hostí dopředu přistál u Sobotiče, který na nic nečekal a míč odkopl na tribunu.
76'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Júsuf Aït Bennasser, přichází Arnaud Nordin.
75'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Valentin Vada.
74'
Rohový kop z levé strany, který zahrával Khazri se dostal pouze na hlavu Fonteho. Ten míč v klidu odhlavičkoval pryč.
73'
Rohový kop pro domácí tým.
72'
Hostující Araújo se hezky protáhl kolem pravé lajny a utíkal dopředu. Zastavil ho až míč, který podle názoru rozhodčího přešel postranní čáru.
71'
Dobrý nákop předvedl domácí Saliba, který našel přesně svého spoluhráče Beriče. Ten si ale nepohlídal ofsajd a hra se přerušuje.
70'
Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).
68'
Ofsajdové postavení Khazriho ukončilo slibnou šanci domácích po pravé straně.
67'
Hostující Araújo hned ukázal rychlé nohy, naběhl si na střed a na hrál do pravé strany na Hamouma. Ten odcentroval do vápna na Beriče. Jeho centr nebyl vůbec přesný a Fonte ho odkopl pryč.
66'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rafael Leao, přichází Luiz Araújo.
65'
Domácí Khazri dostal výbornou přihrávku po lajně a sprintoval dopředu. Když byl ve vápně, tak hledal na druhé straně Hamouma. Přihrávku ale vystihl Gabriel a míč odkopl pryč.
64'
Přímý kop zahrával Xera někam na penaltu. Tam byl ale pohotový Ruffier, který míč chytil do rukavic.
63'
Hosté mají k dispozici přímý kop z levé strany.
62'
Žlutou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).
61'
Hostující Bamba kličkoval na hranici vápna a podjeli mu nohy. Rozhodčí vše pečlivě sledoval a standardní situaci pro hosty nenařídil.
60'
Gabrielova vysoká noha zastavila postupný útok domácích. Míč budou mít na kopačkách hosté.
59'
Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC).
58'
Nepřesný pas dopředu od Fonteho zachytil Saliba, takže nyní mají míč na kopačkách domácí.
57'
Hostující Bamba dostal zprava přihrávku na hranici vápna a vystřelil. Jeho střela skončila jenom o kousek vedle branky.
57'
Nepřesná přihrávka Khazriho ukončila útočné snažení domácích.
55'
Rohový kop v klidu dokázala domácí obrana odbránit.
54'
Rohový kop pro hostující tým.
53'
Žlutou kartu dostává Yann M'Vila (AS Saint-Étienne).
53'
Dlouhý nákop domácích dopředu na Beriče byl až moc dlouhý. Míč si stáhl Maignan a nyní kombinují hosté.
52'
Domácí Khazri se hezky prokličkoval až do vápna. Tam ale nenašel skulinku pro střelu a o míč přišel.
52'
Domácí nyní uklidňují hru. Kombinují na vlastní polovině.
50'
Hostující Pepe si chtěl narazit se soupeřem a jít dopředu, ale výborný obranný zákrok Subotiče útočnou akci hostí zastavil.
49'
Hosté se rychle rozeběhli dopředu, ale nepřesná přihrávka Bamby vše zhatila.
48'
Rohový kop, který mířil od Xeky do malého vápna dokázal v klidu ukrýt do rukavic domácí brankář Ruffier.
47'
46'
Zajímavý míč se odrazil do malého vápna na úplně volného Pepeho. Ten ale svojí ránou brankáře Ruffiera nepřekvapil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
V prvním poločase byl k vidění zajímavý fotbal z obou stran. K vidění bylo i mnoho šancí, které měli Ikone, Berič nebo Pepe, ale ani jeden svoji šanci neproměnil, takže po poločase platí stále skóre 0:0.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 53%:47%
Střely celkem: 6:6
Střely na branku: 1:3
Rohové kopy: 6:2
Fauly: 3:6
45+1'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45+1'
Hostující Ikone dostal nádherný míč za obranu a běžel sám na branku. Jeho zakončení bylo ale hrozné a míč skončil vysoko nad brankou.
44'
Domácí Hamouma se na pravé straně zmocnil míče a nacentroval do vápna. Jeho centr už byl zbytečný, protože Berič ve vápně fauloval.
43'
Zajímavou kombinaci hostí na hranici vápna ukončila nepřesná přihrávka Xeky.
42'
Rohový kop, který zahrával Khazri se pouze odrazil od hlavy Saliby, který o tom ani nevěděl.
41'
41'
Hostující Bamba fauloval na útočné polovině. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
40'
Ošetřování je u konce, pokračuje se ve hře.
39'
Na zemi nyní leží jeden z domácích hráčů, který je ošetřovaný.
38'
Hostující Celik se po přešlapovačce u lajny dostal k centru do vápna. Jeho centr byl nepřesný a skončil mimo hřiště.
36'
Ani tento rohový kop se domácím nepovedl a Bamba běžel dopředu. Bohužel se mu nepovedla přihrávka a míč skončil mimo hřiště.
36'
Další rohový kop pro domácí
35'
Rohový kop domácích z levé strany dokázala hostující obrana odvrátit.
35'
34'
Po chybě v rozehrávce domácího hráče se k míči na pravé straně dostal Ikone. Nahrál do vápna na Pepeho, který ale prázdnou branku trefit nedokázal.
32'
Na penaltovém puntíku se k odraženému míči dostal domácí Berič, který hned vystřelil na branku. Jeho dělovka skončila těsně vedle levé tyče branky hostí.
31'
Na levé straně se uvolnil domácí Cabella, který nacentroval do vápna. Jeho centr dokázala hostující obrana odhlavičkovat.
30'
Hostující útočník Ikone dostal míč na pravou stranu a zkusil kličku do vápna. Ta se mu ale nepovedla a míč mu Subotič odkopl pryč.
29'
Hostující Mendes měl volno na pravé straně, tak nacentroval do vápna. jeho centr byl zblokovaný a skončil mimo hřiště.
28'
Rohový kop, který zahrával Hamouma z pravé strany byl moc dlouhý a skončil mimo hřiště.
27'
Rohový kop pro domácí.
26'
Hezký sprint přes celé hřiště ukázal hostující Ikone. Bohužel se mu nepovedlo zakončení z levé strany.
25'
Rohový kop, který mířil do malého vápna dokázal v klidu odhlavičkovat hostující Gabriel.
25'
24'
Bamba už je na nohou a bude pokračovat.
23'
Na zemi nyní leží hostující Bamba, který dostal tvrdý úder nejspíše do nohy.
22'
Průnikovou přihrávku hostí dopředu dokázal pohotově zblokovat domácí Kolodziejczak.
21'
Domácí Cabella si vyměnil míč s Ikonem a pádil dopředu. Míč mu ale uskočil za čáru.
20'
Hostující Xeka nyní pohladil soupeře kolíky přes kotníky. Rozhodčí je ale dnes s opatrný, takže ani hostující záložník zatím kartu nedostal.
19'
Rohový kop zahrával Khazri,ale jeho centr na Subotiče dokázal přečíst a chytit hostující brankář Maignan.
19'
18'
Dlouhou přihrávku dostal dopředu hostující Leao, ale výborně hrající Subotič ho dokázal ubránit a míč mu ukopl.
17'
Další útočná akce domácích skončila nepřesností Khazriho.
16'
Hostující Ikone dostal míč na hranici vápna, udělal pěknou kličku soupeři, ale k zakončení se už nedostal, protože se mu míč zamotal mezi nohy.
15'
Poslední napomenutí nyní dostal hostující Pepe, který sáhl po domácím obránci Subotičovi.
13'
Domácí Berič unikl s míčem na noze protihráči a běžel do vápna. Jeho kličku dokázal vystihnout hostující obránce a tím ukončil celou akci.
12'
Nyní domácí kombinují na polovině hřiště a čekají na další šanci.
10'
Domácí záložník Ait Bennasser chyboval při rozehrávce ve středu hřiště, čímž nabídl šanci hostujícímu Pepemu. Ten běžel z úhlu sám na Ruffiera, ale ten ho dokázal vychytat.
9'
Přímý kop, který zahrával Khazri byl moc dlouhý a míč skončil mimo hřiště.
8'
Další ostrý zákrok předvedl hostující Mendes. Domácí mají k dispozici přímý kop z 35 metrů.
7'
Dlouhou přihrávku z poloviny hřiště na Leaa vystihl domácí stoper Subotič, který míč odkopl do bezpečí.
6'
Tvrdý zákrok ve středu hřiště předvedl domácí Kolodziejczak.
5'
Hostující Leao unikal dopředu a po kontaktu s domácím Salibou spadl. Rozhodčí ale s ledovým klidem penaltu nepíská.
4'
Domácí Hamouma dostal míč na prvou stranu a odcentroval do vápna. Jeho centr nebyl vůbec přesný. Míč je nyní na kopačkách hostí.
3'
Dlouhý nákop Saliba dopředu byl na Beriče moc dlouhý, takže míč skončil mimo hřiště.
2'
Domácí Cabella byl faulovaný ve středu hřiště. Hlavní rozhodčí zatím kartu nevytahuje.
1'

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Saliba, Subotić, Kolodziejczak – Aït Bennasser, M'Vila – Hamouma, Cabella, Chazrí – Berić.
Náhradníci: Moulin – Gueye, Nordin, Panos, Polomat, Vada, Ghezali.

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Y. Koné – Mendes, Xeka – Pépé, Ikoné, Bamba – Leao.
Náhradníci: Jakubech – R. Fonte, Araújo, Reinildo, Rémy, Soumaoro, Maia..
Lille OSC:
Hosté jsou na 2. místě tabulky. Nyní drží místo, které zaručuje postup do základní skupiny Ligy Mistrů. Doposud získali 54 bodů. Na 1. PSG ztrácí propastných 17 bodů. Na 3. místo mají náskok 5 bodů. Mají pozitivní skóre 44:23. Jejich nejlepší střelec je Nicolas Pepe, který vstřelil v letošní sezoně 16 branek a na 8 přihrál. V posledních pěti zápasech získali 11 bodů.
Poslední tři zápasy:
Lille VS. Dijon 1:0
Štrasburk VS. Lille 1:1
Lille VS. Montpellier 0:0
AS Saint Étienne:
Domácí jsou na 5. místě francouzské nejvyšší soutěže. V 27 zápasech získali 43 bodů. Mají pozitivní skóre 36:33. Jejich nejlepší střelec je Wahbi Khazri, který vstřelil v aktuální sezoně 12 branek a na 3 přihrál. Na 4. místo, které zaručuje postup do Evropské ligy ztrácí 1 bod. V posledních pěti zápasech získali pouze 6 bodů.
Marseille VS. St. Etienne 2:0
Dijon VS. Saint Etienne 0:1
St. Etienne VS. PSG 0:1
Zdravím všechny fanoušky Ligue 1. V rámci 28. kola se utkají týmy Saint Étienne a Lille.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.