Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Nantes - 24. srpna 2019   20:00

Amiens
72' Zungu (Guirassy)
1:2
(0:0)
Nantes
54' K. Coulibaly  (Abíd) • 85' Simon  (Rongier)
Amiens
Gurtner – Jallet, P-D. Gouano (C), Dibassy, Aleesami – Monconduit, Blin – Timite (35. Lefort), G. Kakuta (71. Mou. Konaté), Akolo (64. Zungu) – Guirassy.
Dreyer – Gnahoré, Zungu, Mou. Konaté, Talal, Lefort, Cornette.
Jérémy Stinat – Christophe Mouysset, Aurélien Berthomieu
Stade de la Licorne, Amiens
Nantes
Lafont – Fábio, Girotto, Pallois, Lucas Lima – A. Touré, Abíd – Louza, Rongier, Bamba (73. Simon) – K. Coulibaly.
Olliero – Wagué, D. Appiah, Benavente, Moutoussamy, Simon, Youan.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 0:15. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:13.
Je dobojováno. Druhý poločas nakonec nabídl tři branky. Nejprve se do vedení dostali hosté, domácí ale srovnali. Poslední slovo však měli opět hráči Nantes, kteří strhli vedení na svou stranu v pětaosmdesáté minutě a to už nepustili. Ze hřiště soupeře tak vezou tři body, domácí naopak zůstanou bez jediného bodu.
90+3'
90+2'
Do akce se nyní vrhli ještě domácí, mají tak asi poslední šanci na to, aby se pokusili vyrovnat.
90+1'
Abdoulaye Touré se nohou natahoval po míči, těsně před domácí brankou ale na něj nakonec nedosáhl.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.
90'
Imran Louza si naběhl před branku soupeře a poté zakončil. Míč ale jen orazítkoval břevno domácí brány.
89'
Domácí nyní ještě vybojovali rohový kop.
89'
Nyní nepřetlačili domácí hráče hosté, ti zakončili a míč, který letěl na branku Gurtnera, nakonec končí mimo.
88'
Další šance domácích nekončí srovnáním stavu. Hosté si tak po střele Guirassyho mohli notně oddychnout.
87'
Domácí z další akce mohli zakončit, když na brankáře hostů unikal Guirassy, ale dobře mu sekundoval obránce hostů, který nebezpečí před Lafontem uhasil.
85'
Nantes právě vstřelili branku!
Nyní se už hosté prosadili a jdou opět do vedení. Rongier našel volného MOSESE SIMONA, který si s míčem naběhl na hranici malého vápna, kde pěknou střelou přehodil Gurtnera a poslal balon za jeho záda – 1:2. Asistence: Valentin Rongier.
84'
Po pěkné souhře hostů chtěl z levé strany centrovat balon Simon, ovšem trefil pouze nárt jednoho z domácích obránců.
83'
Další akce domácích, ti vycítili šanci a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Ale hosté byli proti.
82'
Simon se na levé straně uvolnil a poté nacentroval míč směrem k pokutovému území. Jenže jeho přihrávku nikdo ze spoluhráčů nevystihl.
80'
Domácí založili akci z vlastní poloviny, dále se však nedostali. Hosté se v obraně prezentovali dalším obranným zákrokem a pomohli Lafontovi, jenž mohl být mezi třemi tyčemi v klidu.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu. Stále je stav nerozhodný. Do vedení se nejprve dostali hosté, avšak domácí dokázali srovnat.
79'
Hosté přispěchali s další akcí, po které zakončoval Abdoulaye Touré, ale bylo to opět hodně nepřesné.
78'
Hosté poslali další pozdrav na domácí branku, avšak balon končí zase mimo tři tyče.
77'
Autové vhazování zahráli hosté a hned se s míčem dostali směrem dopředu. Avšak jejich následný pokus zaletěl jen nad branku domácího celku.
75'
Domácí ožili a znovu se natlačili před branku hostů, avšak jejich pokus skončil hodně vedle branky Nantes.
73'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoul-Kader Bamba, přichází Moses Simon.
72'
Amiens právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno. Po pěkně sehrané akci dostal míč až téměř k zadní čáře BONGANI ZUNGU a poté vystřelil. Míč se sice dostal k hostujícímu brankáři, ale ten nedokázal zabránit tomu, aby nepřešel brankovou čáru – 1:1. Začíná se znovu od začátku. Asistence: Sehrou Guirassy.
71'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Moussa Konaté.
70'
Coulibaly byl u dorážky a z otočky zakončil, míč ale trefil jen obránce domácího celku.
70'
Čas rychle plyne, zejména pro domácí hráče, kteří se stále nemohou dostat k vyrovnání. Hosté tak drží nadějný výsledek.
69'
Autové vhazování zahrají hosté.
68'
Přímo na Gurtnera se řítil Abdoul-Kader Bamba, jenž poté vystřelil, ale trefil přímo právě domácího brankáře, jenž míč vyrazil do bezpečí.
67'
Střela Monconduita byla sražena na rohový kop. Ten zahraje právě domácí hráč, který nevyslal vůbec špatnou střelu na branku hostů.
66'
Lefort na levé straně nabral rychlost a dostal se k velkému vápnu, jeho centr do něj ale zastavila obrana hostů.
64'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Chadrac Akolo, přichází Bongani Zungu.
62'
Hosté jsou stále hodně aktivní a do zakončení z větší dálky se dostal Louza, ale jeho pokus nakonec končí mimo.
61'
Alexis Bilin nyní upadl po souboji se soupeřem, ale je v pořádku a už se okamžitě zapojil do hry.
60'
Do konce zápasu zbývá odehrát něco málo přes třicet minut, počítáme-li případné nastavení a domácí hráči stále ztrácejí jednu branku.
59'
Kalifa Coulibaly se u malého vápna opřel do střely a díky včasnému zákroku Gurtnera, který míč tečoval na roh, domácí neinkasují znovu.
58'
Z levé strany se posunul k hranici velkého vápna hostující Valentin Rongier, jeho pokus ale končí jen vedle tyče domácí branky.
56'
Domácí hráči se pokusili zareagovat a dostali se ke střele před hostující brankou, tu ale zneškodnila obrana soupeře.
54'
A hosté se z této standardní situace prosazují a jdou do vedení. Po rohovém kopu, který zahrál Mahdí Abíd, si v pokutovém území naskočil KALIFA COULIBALY a poslal míč k levé tyči z pohledu domácího brankáře – 0:1. Asistence: Mahdí Abíd.
53'
Thomas Monconduit zachytil míč po střele hostů a poslal ho za zadní čáru. Následuje tak rohový kop pro Nantes.
50'
Stále jsme se nedočkali úvodní branky, oba celky se snaží o zakončení, oba brankáři jsou však zatím velmi pozorní.
48'
Z levé strany zahráli hosté volný kop, avšak centr do pokutového území nikdo nezachytil. Míč mají domácí hráči a hned s ním směřují opět až na druhou stranu.
47'
Fábio vyslal nebezpečnou střelu z levé strany, ta se však stočila jen vedle domácí branky a míč si převzala obrana Amiens.
46'
Střely na branku: 0 – 1
První poločas je za námi. V něm jsme se branky nedočkali. Domácí ale dohrávají o deseti hráčích, když byl ve čtyřiatřicáté minutě vyloučen Dibassy, jenž hodně tvrdě prošlápl nohu soupeři. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:05.
45+4'
45+3'
Hosté se ještě dostali do šance, Fábio však z pravé strany špatně odcentroval. Míč končí jen v moci domácích fotbalistů.
45+1'
Hostující Touré nyní přidržel nedovoleně protihráče a dostává žlutou kartu.
45'
Nad rámec řádné hrací doby se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.
43'
Souboj o míč u středové čáry vyhráli domácí a pokusili se projít na polovinu hostů. Ale ti je o balon připravili a rázem tak skončila další akce Amiens.
42'
Na opačné straně pak zahrozili zase domácí hráči, jejich střela z hranice velkého vápna skončila mimo tři tyče.
41'
Mahdí Abíd napřáhl k tvrdé ráně a míč končí jen těsně vedle domácí branky. Velká šance na hostující straně.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu. Dočkáme se ještě první branky, nebo skončí tato část hry bezbrankově?
39'
Gurtner ale poté musel už zasáhnout, když zneškodnil střelu Mahdího Abída.
37'
Na pravé straně převzal balon Girotto a spěchal s ním do blízkosti domácí brány, ale jeho pokus pravačkou zamířil mimo.
36'
Z pravé strany unikl Gaël Kakuta, domácí hráč ale slibně se rodící akci do zdárného konce nedotáhl.
35'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Jordan Lefort.
34'
Dibassy nyní velmi tvrdě podrazil soupeře a od sudího okamžitě vidí červenou kartu. Domácí budou dohrávat v deseti hráčích.
30'
Po třiceti minutách hry je stále stav bezbrankový, na úvodní gól si tak musíme počkat.
29'
Hra pokračuje dále a už mají míč zase domácí. Ti ale o něj záhy přišli a autové vhazování zahrají hosté.
28'
Jelikož panuje velké teplo, sudí nyní nařídili občerstvovací pauzu.
26'
Alban Lafont si doběhl míč, který na něho mířil po střele domácího hráče a hned ho rukou rozehrál zpět svým spoluhráčům, které posílá do akce.
25'
Po pravé straně unikli domácí a hned se pokusili o kombinaci, ta však ztroskotala už na polovině hřiště. Svou akci tak domácí zakládají znovu.
23'
Abdoul-Kader Bamba z hranice velkého vápna vyslal pozdrav směrem k brance Amiens, ovšem Régis Gurtner dokázal v pohodě zakročit.
22'
Hosté se pak vydali do rychlého protiútoku a vybojovali rohový kop.
22'
Marně se nyní zase pokusili dobýt branku hostů domácí hráči, kteří vyslali pokus směrem k Lafontovi, ten ale nemusel zasahovat, neboť mu pomohla pozorná obrana.
20'
Domácí převzali iniciativu a hned se dostali na hostující polovinu. Tam však zakročil Lucas Lima a nedovolil hráčům Amiens, aby ohrozili branku Nantes.
16'
Kterého Aleesami fauloval a inkasuje žlutou kartu.
16'
Na druhé straně přispěchal za míčem k rohovému praporku domácí Haitam Aleesami, ale nakonec ho o míč obral protihráč.
15'
Po levé straně unikl Mahdí Abíd, ale nakonec se k centru na druhou stranu nedostal. Jeho spoluhráč se tak marně natahoval nohou o převzetí přihrávky.
14'
Mahdí Abíd zajel nešetrně do soupeře a sudí ho okamžitě napomíná. Příště by to už mohlo být za žlutou kartu. U balonu jsou hráči Amiens.
11'
Hosté opět zakončovali, z levé strany to zkusil Louza, ale jeho pokus se taktéž mezi tři tyče nevešel.
9'
Postupně se do akce dostalo Amiens, avšak další pokus domácích nevyšel.
7'
Hosté otočili hru po tom, co domácí špatně stříleli a dostali se ke střele, která končí mimo tři tyče. Následuje odkop od domácí branky.
5'
Delší dobu se střídaly oba celky v akcích, ale nic z toho nebylo. Nyní jsou u míče zase domácí hráči a už se pokoušejí ohrozit branku soupeře.
2'
Domácí se dopustili faulu a u míče tak budou hosté, kteří už směřují před branku Régise Gurtnera.
1'
Domácí se hned v úvodu utkání dostali do útočné akce, ale tu přesně nezakončili. Nicméně stále drží míč na polovině hostů.
1'

Amiens SC: Gurtner – Jallet, P-D. Gouano (C), Dibassy, Aleesami – Monconduit, Blin – Timite, G. Kakuta, Akolo – Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Gnahoré, Zungu, Mou. Konaté, Talal, Lefort, Cornette.

FC Nantes: Lafont – Fábio, Girotto, Pallois, Lucas Lima – A. Touré, Abíd – Louza, Rongier, Bamba – K. Coulibaly.
Náhradníci: Olliero – Wagué, D. Appiah, Benavente, Moutoussamy, Simon, Youan.

Rozhodčí: Jérémy Stinat – Christophe Mouysset, Aurélien Berthomieu.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba týmy utkaly dvakrát a pokaždé se z výhry radovalo Nantes. Nejprve na hřišti Amiens po výhře 2:1, poté těsně 3:2 zvítězili hráči Nantes i na svém hřišti. Domácí hráči tak mají svému soupeři dnes rozhodně co vracet.
FC Nantes

Hosté z Nantes se nacházejí na čtrnáctém místě a připsali si zatím jen jeden bod za remízu 0:0 doma s Marseille. Předtím na hřišti Lille padli 1:2. Určitě by se rádi nacházeli ve vyšších patrech tabulky a dnes budou bojovat o bodový zisk, nejlépe tříbodový. Čeká nás zajímavý zápas mezi oběma celky, tak si ho nenechte ujít.
Amiens SC

Fotbalisté dnes domácího Amiens SC jsou v tabulce nejvyšší francouzské ligy na devátém místě a dosud zapsali tři body za jednu výhru 1:0 nad Lille a jednu prohru s Nice. Na jeho hřišti padli 1:2 z jejich pohledu. Dnes by před svými diváky rádi zase bodovali a v tabulce se posunuli o nějaký ten stupínek výše. Uvidíme, jak se jim proti Nantes povede.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu třetí kolo francouzské Ligue 1 a v jeho rámci prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Amiens SC a FC Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.