Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Amiens - 28. září 2019   20:00

83' Alioui (Thomas)
1:1
(0:1)
Amiens
13' Mendoza  (Cornette)
Angers
Butelle – Cissé (61. Fulgini), Thomas, I. Traoré (C), Aït-Nouri (72. Kanga) – Santamaría – Thioub, Pereira Lage (46. Ninga), Mangani, Capelle – Alioui.
Petković – Ninga, Pavlović, Fulgini, Pajot, Kanga, Bobichon.
Abed – Berchebru, Rahmouni
Stade Raymond Kopa, Angers
Amiens
Gurtner (C) – Calabresi, Chedjou, Dibassy, Aleesami – Blin, Gnahoré (82. Zungu) – Otero, Mendoza (79. Bodmer), G. Kakuta – Cornette (65. Akolo).
Dreyer – Bodmer, Lefort, Zungu, Diabaté, Akolo, Monconduit.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 12:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.
Je dobojováno! Vypadalo to, že branka Mendozy z úvodu bude rozhodující, ovšem v závěru se parádně prosadil Alioui. I tak si mohli hosté odvézt plný bodový zisk, ovšem to by Otero musel proměnit samostatný únik ve druhé nastavené minutě zápasu. Remíza je zasloužená!
90+6'
90+5'
Domácí brankář Butelle se v závěru rozhodně nenudí. Musel vysoko z branky, aby zasáhl před blížícím se útočníkem soupeře.
90+4'
Fulgini si narazil s Ningou a zakočnoval z nějakých sedmnácti metrů. Střela mu ale vůbec nesedla, Gurtner neměl žádné problémy.
90+2'
Obrovská příležitost pro Amiens! Thomas zaváhal při rozehrávce a sám na branku běžel z levé strany Otero. Ten zakončoval pozdě, Butelle stihl vyběhnout a připsal si nesmírně důležitý zákrok!
90+1'
Hlavní sudí Abed přidal pět minut nad rámec druhého poločasu! Ninga v té první hlavičkoval kousek vedle branky.
90'
Nejaktivnějším hráčem druhého poločasu je jednoznačně Thioub. Ten nyní přešel přes dva hráče, ovšem ten třetí už byl nad jeho síly.
89'
Alioui chtěl napodobit to, co se mu povedlo před malou chvílí. V tomto případě však jeho střela nebyla úspěšná, Maročan zamířil vysoko nad!
88'
Střídající Ninga teď hledal Thiouba na přední tyči, ovšem domácí dvacítka byla na té zadní. Roh pro Angers!
87'
Thioub si znovu postrčil balón kolem bránícího hráče, ovšem vzápětí si pomohl evidentním zatažením za dres, útočný faul.
86'
Spousta nepřesností na kopačkách domácích hráčů. Následovat bude odkop od branky, pro balón běží Gurtner.
85'
Na zemi teď během krátké časové chvíli zůstali ležet hned dva domácí fotbalisté. Oba už jsou na nohou a chtějí se zapojit do hry.
83'
Angers právě vstřelilo branku!
Tak to byla fotbalová paráda! RACHID ALIOUI převzal balón na polovině hřiště a postupoval s nim dopředu. Jelikož se dostal až na nějakých dvaadvacet metrů od branky, rozhodl se pro střelu. Ta byla výstavní, míč šel od břevna za brankovou čáru! Pravděpodobně tam došlo k jemné teči bránícího Dibassyho. Asistence: Romain Thomas.
82'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Eddy Gnahoré, přichází Bongani Zungu.
81'
Po centru Kangy se k hlavičce dostal Ninga. Spolupráce dvou střídajících hráčů zafungovala na jedničku, jenže zakončení bylo horší.
80'
Pokutového kopu se v tuto chvíli dožadoval Thioub! Hlavní rozhodčí Abed jen kroutí hlavou, hra nadále pokračuje.
79'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Mathieu Bodmer.
78'
Čárový rozhodčí zastavuje jednu z mála hostujících útočných akcí ve druhém poločase, ofsajd! Navíc se bude střídat.
77'
Kapitán Traoré zůstal úplně volný na zadní tyči. Bylo to ale tím, že si Thomas pomohl jasným útočným faulem.
76'
Rozběhla se závěrečná patnáctiminutovka tohoto zápasu, Thioub teď na pravé straně vybojoval už devátý roh pro Angers.
74'
Po následném rohovém kopu se k hlavičce dostal jeden z domácích fotbalistů. Jeho pokus z malého vápna mířil vysoko nad branku!
73'
Balón se odrazil na hranici šestnáctky. Thioub si jej připravil na levou nohu a poslal výbornou střelu, která mířila mezi tři tyče. Gurtner podržel svůj tým, reflexivně vyrazil na roh!
72'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Wilfried Kanga.
71'
Thioub to vzal na sebe a po individuální akci vybojoval zajímavou standardní situaci pro svůj tým! Hosté se teď hodně zlobí na rozhodčího.
70'
Byl to Aït-Nouri, který se po kratším ošetření zase vrací na trávník. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečných dvacet minut.
68'
Hra je přerušena, u rohového praporku teď zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, který se drží za levou nohu.
67'
Z levé strany centroval Aït-Nouri. Balón se odrazil kousek za velké vápno, kde se do něj opřel Santamaría, který nemířil přesně!
66'
Kakuta dělal kličku, ale podklouzl. Hostující fotbalista se rychle zvedl ze země a dokázal balón zase vybojovat zpátky.
65'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Quentin Cornette, přichází Chadrac Akolo.
64'
Domácí se snaží kombinovat na útočné polovině, ale do zakončení se nedostávají. Největší příležitost druhého poločasu měli hosté.
62'
Dlouhý výkop Gurtnera, míč si přesně na kopačku zpracoval Mendoza, který vybojoval druhý roh pro hosty v tomto zápase.
61'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Cissé, přichází Angelo Fulgini.
60'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná půlhodina hry. Brankář Butelle už běží pro balón, aby mohl odkopávat.
59'
Na centrovaný míč Cisséého si na malém vápně vyskočil Alioui, který z voleje zakončoval těsně vedle tyče!
58'
Největší problémy dnes domácí defenzivě dělá jednoznačně Mendoza. Venezuelan teď vybojoval standardní situaci.
57'
O zakončení z nějakých pětatřiceti metrů se pokoušel Santamaría. Střela mu nevyšla, navíc Gurtner byl připravený na malém vápně.
56'
Mangani se marně natahoval po dlouhé přihrávce od svého spoluhráče. Balón se dostal do zámezí, vhazovat budou hosté.
55'
Pro centr z pravé strany si doběhl gólman Butelle, který ukryl balón v rukavicích a už hledá, komu by následně rozehrál.
53'
Brankář Gurtner teď dělal riskantní kličku na hranici velkého vápna. Naštěstí pro Amiens mu vyšla, hostující kapitán pak volil dlouhý odkop.
52'
Na tahu už zase domácí. Ti vybojovali svůj šestý rohový kop v zápase, rozehrávat jej budou z levé strany hřiště.
51'
Obrovská šance hostů na navýšení skóre! Otero dostal parádní pas za obranu, obelstil bránícího hráče a pokoušel se zakončoval na vzdálenější tyčku. Balón poslal kousek vedle branky!
50'
Přihrávka Thiouba na Cissého byla dlouhá. Gurtner jde pro míč, aby mohl odkopávat od branky, domácí příznivci pískají.
49'
Cissé teď posílal z pravé strany zajímavý centr do pokutového území. Pro balón si došel dnes jistý brankář Gurtner.
48'
Chvíli se nehrálo, protože na trávníku zůstal ležet Santamaría. Zdá se, že domácí fotbalista bude v pořádku a zapojí se do hry.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:04.
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Mendoza poslal hosty do vedení, jenže ti jakoby se uspokojili a začali se soustředit na bránění. Domácí se poté dostali do několika slušných příležitostí, ovšem ani jednu z nich nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku.
45+4'
45+3'
Hosté si nyní vypomohli s brankářem Gurtnerem, který rozhodně nikam nepospíchal. Víc už se nejspíše nestane.
45+2'
To se nevidí často! Domácí se dostali ke třem střelám během pár vteřin, ovšem všechny jejich pokusy byly zblokované!
45+1'
Budou to tři minuty, ovšem ta první už spěje ke svému konci. Je tady pátý rohový kop pro fotbalisty Angers!
45'
Domácí rozehrávají jednu z posledních útočných akcí z vlastní poloviny hřiště. Uvidíme, kolik sudí Abed přidá nad rámec první půle.
43'
Thioub si postrčil balón kolem bránícího hráče, poté šel hodně teatrálně na zem. Rozhodčí to viděl dobře, přímý kop se pískat nebude!
42'
Mendoza ležel u postranní lajny, přesto se mu podařilo pozdržet rozehrávku Thiouba, který se zrovna zvedal pro balón.
41'
Po hodně nepřehledné situaci zakončoval z otočky Santamaría. Pro jeho zblokovanou střelu si vyběhl Gurtner.
40'
Blíží se závěr prvního poločasu, tempo hry nám v posledních minutách trochu opadlo, domácí budou rozehrávat roh!
39'
Mendoza je znovu na nohou, teď už i na trávníku. V tuto chvíli musí sledovat kombinaci protivníka na vlastní polovině hřiště.
38'
Do hlavičkového souboje se dostali Calabresi s Thioubem. Míč šel do zámezí od domácího fotbalisty, odkopávat bude Gurtner.
37'
Mendoza zůstává ležet na trávníku, hra je přerušena. Vypadá to, že střelec zatím jediné branky bude muset střídat.
35'
Pozdě byl v souboji Cissé, který místo míče zasáhl zezadu nohy Mendozy. Viděl žlutou kartu, ovšem kdyby byl rozhodčí přísnější, nikdo by nemohl říct ani slovo!
34'
Domácí rozehrávali rohový kop, o pár vteřin později byli blízko vyrovnávacímu gólu! Na centr si na malém vápně vyskočil Thomas, jehož hlavička mířila doprostřed pod horní tyč. Výborný reflex předvedl brankář Gurtner!
32'
Hodně riskantní rozehrávka Amiens na vlastní polovině hřiště. Hostující fotbalisté to zvládli, později o balón stejně přišli.
31'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Domácí po inkasované brance výrazně přidali a svého soupeře v podstatě k ničemu nepouštějí.
30'
Alioui to přehnal a agresivitou na polovině hřiště. Místo balónu zasáhl pouze nohy protihráče, Aleesami se těžce zvedá z trávníku.
29'
Hosté jsou v posledních minutách hodně pasivní a většinu míčů pouze odkopávají. V tuto chvíli je vysvobodil faul na Mendozu.
28'
Maročan Alioui neměl komu přihrát, a tak se rozhodl pro střelu z nějakých dvaceti metrů. Gurtner s problémy vyrážel na rohový kop!
27'
Gnahoré teď při odkopu nešťastně trefil svou ruku a domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu. Rozhodčí zůstal klidný, v takových případech se penalta podle pravidel nepíská!
26'
Se čtrnáctkou hrající Aleesami si při zpracování pomohl rukou, domácí budou rozehrávat další standadní situaci.
25'
Angers se s postupem času dostává do hry. Domácí fotbalisté jsou v těchto chvílích aktivnějším a nebezpečnějším týmem.
24'
Pěknou individuální akcí se prezentoval Santamaría. Francouz si přehodil bránícího hráče, poté z voleje netrefil branku!
22'
Cornette se po právu zlobí na hlavního rozhodčí. Balón šel do zámezí skutečně od Traorého, hosté měli kopat roh.
21'
K odraženému míči se na hranici šestnáctky dostal Alioui, jehož zakončení z voleje mířilo vysoko nad branku!
20'
Aleesami si v souboji s Thioubem pomáhal rukama, rozhodčí pískal faul. Následovat bude standardka pro Angers!
19'
Právě Otero byl o malou chvíli později ostře dohrán domácím kapitánem. Fotbalista v červeném dresu zůstal ležet na trávníku, měl by být ale v pořádku.
18'
Zdálo se, že Otero bude postupovat sám na branku. Hostujícímu hráči chyběla vyšší rychlost, kapitán Traoré se stihl vrátit.
17'
Aktivní Aït-Nouri vybojoval autové vhazování na levé straně. Poté však dlouho váhal s rozehrávkou, neměl potřebnou nabídku.
16'
Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareagují domácí. Ti se zatím spíše brání, fotbalisté Amiens jsou i nadále nebezpeční.
15'
O přihrávku si říkal opět Mendoza. Pas Calabresiho byl dlouhý, venezuelský fotbalista neměl šanci na úspěch.
13'
Amiens právě vstřelilo branku!
Obrovské zaváhání domácí obrany! Míče se na pravé straně zmocnil Cornette, který posílal dobrou přihrávku zhruba na úroveň penalty. Tam si naběhl JOHN STIVEN MENDOZA, jenž otevřel skóre dnešního utkání! Asistence: Quentin Cornette.
12'
Aït-Nouri teď na levé straně jasně přišlápl nohu hostujícího fotbalisty, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího Abeda.
11'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Zatím sledujeme vyrovnanou partii, na vážnější příležitost stále čekáme.
9'
Další střelecký pokus hostujícího týmu z dlouhé vzdálenosti. Kakuta mířil hodně nepřesně, rozehrávat bude Butelle.
8'
Alioui se skvěle uvolnil na levé straně a posílal střílenou přihrávku do vápna. Pereirovi chyběli zhruba dva kroky k tomu, aby uklízel do prázdné branky!
7'
Souboj u rohového praporku, do kterého se zapojili Chedjou a Aït-Nouri. Nakonec z toho bude odkop od branky.
6'
Přihrávka za obranu pro Otera. Jako první se k míči dostal Butelle, který se vzápětí dočkal hlasitého potlesku.
5'
Několik nepřesností na obou stranách. Alioui se marně dožadoval odpískání nedovoleného zákroku, hra pokračuje.
4'
K vidění je hodně opatrný úvod zápasu. O přihrávku si na levé straně říkal Aleesami, který už balón nezastihl na hrací ploše.
3'
Z nějakých dvaceti metrů to zkoušel Blin. Hostující fotbalista zakončoval na vzdálenější tyč, jeho střele chyběla větší razance. Snadná práce pro domácího brankáře!
2'
Hosté se až na konci druhé minuty dostali k míči. Zahrál si také brankář Gurtner, který rozehrával na levou stranu hřiště.
1'

Angers SCO: Butelle – Cissé, Thomas, I. Traoré, Aït-Nouri – Santamaría – Thioub, Pereira Lage, Mangani, Capelle – Alioui.
Náhradníci: Petković – Ninga, Pavlović, Fulgini, Pajot, Kanga, Bobichon.

Amiens SC: Gurtner – Calabresi, Chedjou, Dibassy, Aleesami – Blin, Gnahoré – Otero, Mendoza, G. Kakuta – Cornette.
Náhradníci: Dreyer – Bodmer, Lefort, Zungu, Diabaté, Akolo, Monconduit.

Rozhodčí: Abed – Berchebru, Rahmouni.
Utkání mezi Angers a Amiens začíná tradičně ve 20:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si zápas nenechte ujít.
Amiens SC je na tom o něco hůře. Hostující celek také odehrál 7 utkání, ale získal pouze 8 bodů, což v průběžné tabulce stačí na patnáctou příčku. Naposledy se celek Amiens představil na svém hřišti, kde ale nestačil na Bordeaux a s pátým týmem tabulky prohrál 1:3.
Angers SCO vstoupilo do této sezony skvěle. Domácí celek má po sedmi zápasech 15 bodů a nachází se na druhé pozici za PSG, ovšem celek z Paříže má stejný počet bodů, jen lepší skóre. Angers je zatím velkým překvapením, tak uvidíme, co předvede dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu 8. kolo a my budeme sledovat duel mezi Angers a Amiens. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé dnes nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.