Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Štrasburk - 2. listopadu 2019   20:00

Angers
26' Bahoken
1:0
(1:0)
Angers
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Santamaría – Pereira Lage (86. Bobichon), Fulgini, Mangani, Ninga (60. Thioub) – Bahoken (41. Alioui).
Petković – Thioub, Alioui, Bobichon, Kanga, Pajot, Pavlović.
Batta – Danizan, Boutry
Stade Raymond Kopa, Angers
Štrasburk
Sels – Simakan, S. Mitrović (C), Caci, Djiku – Fofana, Bellegarde (85. Sissoko), Liénard (63. Lala) – Thomasson – Mothiba (63. Zohi), Ajorque.
Kamara – Carole, Corgnet, Lala, Da Costa, Zohi, Sissoko.

On-line přenos končí. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera.
Jednogólový zápas rozhodla penalta, kterou už ve 26. minutě proměnil Stéphane Bahoken. Výjimečné na tom je, že právě on do svého nynějšího působiště v Angers loni v létě ze Štrasburku přestoupil.
V bitvě u řeky Maine nevylovil Štrasburk ani jeden bod. Jeho soupeř z Angers si své teritorium uhlídal a může slavit posun na druhé místo Ligue 1!
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:20.
90+5'
90+3'
Hosté se domů nechtějí vrátit s prázdnou, a tak se snažili ještě něco vymyslet. Byl to centr pro Thomassona, který však na něj nedosáhl.
90+1'
Fotbalisté Angers už natahují čas. Za tohoto stavu je to nejlogičtější možné řešení.
90'
Ten bude ukončen za pět minut.
89'
Jako utržený od řetězu pak vletěl do souboje Rayan Aït-Nouri (Angers) a stal se druhým karetně potrestaným hráčem zápasu.
88'
Roh, který následoval, hosté odvrátili.
87'
Fulgini (Angers) měl na kopačce definitivní rozhodnutí! Z pravé strany pokutového území zamířil do bližší šibenice, ale Sels vynikajícím zákrokem udržel šance svého celku nad vodou.
86'
Střídání v týmu Angers: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Antonin Bobichon.
85'
Střídání v týmu Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Ibrahima Sissoko.
84'
A rohový kop také pro Angers. Ani Manganiho načechraný pas však uvnitř vápna paseku nenadělal.
82'
Domácí ubránili roh. Následný pokus o bleskový protiútok zmařila nekvalitní přihrávka.
80'
Ofsajd a v něm Thioub (Angers).
77'
Až v 77. minutě vytáhl Florent Batta poprvé žlutou kartu. A ukázal ji hráči, kterým je Kévin Zohi (Štrasburk). Proti pravidlům hřešil podražením.
76'
Statistika držení míče: 37% : 63%.
75'
Lépe si vedl Ajorque (Štrasburk), který se při sólo průniku prokličkoval až do Butelleho těsné blízkosti. Následně svou akci také zakončil, a to jak obstřelením gólmana, tak i pravé tyče!
73'
Ne, ne, ne. Lala (Štrasburk) ani tentokrát nikoho ze spoluhráčů do palebné pozice nepřivedl.
72'
Předchozí roh hosté neprovedli podle svých představ, a tak si smějí napravit reputaci.
70'
Zato domácí ze standardky zahrozili! K přímému volnému kopu se postavila dvojice Alioui, Mangani a právě posledně jmenovaný se do balonu opřel co to šlo. Výsledkem byla rána, která prosvištěla kolem pravé tyče!
67'
A pomohlo mu to k rohovému kopu. Ten běžel rozehrát Lala (Štrasburk), ale nepočínal si úspěšně.
64'
Štrasburk okysličil svou hru hned dvojím střídáním.
63'
Střídání v týmu Štrasburk: ze hřiště odchází Lebogang Mothiba, přichází Kévin Zohi.
63'
Střídání v týmu Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Kenny Lala.
62'
Fofana (Štrasburk) při snaze vyrovnat vyprášil Butelleho rukavice! Tomu říkám rána jako z děla. Příště ji jen lépe umístit a bude to ok.
60'
Avizované střídání v týmu Angers: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Sada Thioub.
59'
Výměnu hráčů však připravuje kouč Angers.
58'
Pasivně hrající Štrasburk se dostává k pokutovému území jen sporadicky. Hru východofrancouzského celku by mohlo oživit střídání.
57'
S další hrozbou, tentokrát v podobě centru, přišel od postranní čáry Ninga (Angers). V tomto případě pomohli brankáři Selsovi spoluhráči.
55'
Sels (Štrasburk) musel zasahovat až o chvíli později, kdy na něj ze střední distance pálil Fulgini. Jeho dobře mířená střela letěla na vzdálenější pravou tyč.
53'
Tou měl být nízký centr na nabíhajícího Ningu, hosté však míč k reprezentantovi Čadu nepustili.
52'
S míčem přilepeným na kopačkách hrající domácí by rádi vymysleli nějakou další kulišárnu.
50'
Při záběru na střídačky byl vidět Bahoken (Angers). Prozatím jediný střelec utkání, který v závěru poločasu střídal kvůli zranění, momentálně kulhá o berlích.
49'
Následný roh, který zexekuoval Mangani (Angers), už žádnou neplechu nenadělal.
48'
Po změně stran první náznak šance. Alioui (Angers) dostal přihrávku do pokutového území, ale vracející se Simakan mu na poslední chvíli míč ukopl.
46'
Během poločasové pauzy nedošlo ke střídání.
46'
Na Stade Raymond-Kopa v Angers vládne po prvním poločase spokojenost, tamní tým totiž díky penaltě vede nad Štrasburkem 1:0. Vedení domácím přitom zařídil muž, který už v zápase nepokračuje. Bahoken totiž při srážce se soupeřem utrpěl zranění, kvůli němuž musel být předán do péče zdravotníků.
Držení míče: 38% : 62%.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:0. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:8.
45+3'
45+2'
O navýšení náskoku usilující Fulgini (Angers) nastřelil pouze jednoho z bránících hráčů.
45'
Úvodní dějství potrvá ještě tři minuty.
44'
A po něm se ve velké šanci objevil Mothiba (Štrasburk)! V situaci, které předcházel rohový kop a spoluhráčova přihrávka hlavou, z malého vápna o fous přehlavičkoval břevno!
43'
Roh pro Štrasburk.
41'
Střídání v týmu Angers: při zmíněné srážce utrpěl zranění také Stéphane Bahoken a ten utkání opravdu nedohraje, nahrazuje ho Rachid Alioui.
40'
Nějaké zranění si při plnění defenzivních povinností zřejmě přivodil Simakan (Štrasburk) a je nad slunce jasné, že bude potřebovat lékařskou pomoc.
38'
Poté, co Ajorque (Štrasburk) vešel do pokutového území, hledal lépe postaveného spoluhráče. Tuto přihrávku však zachytil kapitán Traoré.
37'
Historie se opakovala a na centrovaný míč si nejvýše vyskočil obránce Thomas (Angers).
36'
Nicméně hned z další akce vytěžili hosté roh.
35'
Z pravé sstrany centrující Bellegarde (Štrasburk) našel pouze protihráčovu hlavu.
33'
Poměrně ostře si Bahoken (Angers) vyšlápl na jednoho ze soupeřů. Zatím jediný střelec utkání může být rád, že se to obešlo bez karetního postihu.
31'
Statistika držení míče: 43% : 57%.
30'
Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by mělo. Hraje se totiž na jejich polovině a u míče je soupeř.
29'
Před fotbalisty Štrasburku stojí jasný úkol: co nejrychleji vyrovnat. Podaří se jim to?
26'
Angers právě vstřelilo branku!
STÉPHANE BAHOKEN potápí svého bývalého zaměstnavatele gólem z pokutového kopu! Selsovi nepomohlo ani to, že odhadl směr střely, protože na míč rychle kutálející se k jeho pravé tyči prostě a jednoduše nedosáhl.
24'
Penalta pro Angers! Sudí ukázal na bílý puntík poté, co Ajorque stáhl k zemi Santamaríu.
23'
Například teď rozjeli akci u levého okraje vápna. Do pokutového území už měl namířeno Ninga (Angers), ale jeden z obránců mu před nosem zavřel dveře.
22'
Fotbalisté Angers jsou v posledních minutách aktivnější a vytrvale hledají skuliny v soupeřově obraně.
20'
Lépe si vedl Mangani (Angers), jenž důraznou střelou z dálky donutil Selse k zákroku na zemi.
18'
A tak zaveleli k útoku domácí. Jmenovitě Manceau, který se nadechl k sólu. Během něj se mu podařilo obehrát dva soupeře, na třetího už ovšem nevyzrál.
17'
Nízký centr, který zleva vyslal Ajorque (Štrasburk), předbrankovým prostorem pouze proskákal.
16'
Statistika držení míče: 42% : 58%.
14'
To stejné platilo i pro rohový kop Štrasburku, takže stále pokračujeme za bezbrankového stavu.
13'
Z něj už žádné nebezpečí nevyvstalo.
12'
Má slova vyslyšel Ninga! Po průnikové přihrávce Pereiry Lageho střílel sice z ostrého úhlu, ale i tak Selse pořádně vystrašil. Po jeho zákroku bude Angers ještě zahrávat rohový kop.
11'
Tradiční seznamovací desetiminutovku máme za sebou, tak už by se konečně mohlo něco začít dít. Prozatím totiž neevidujeme žádný střelecký pokus.
9'
Toho faulem zastavil Lienard (Štrasburk). Následná standardka skončila neúspěchem.
8'
Byli to domácí. A okamžitě roztáhli hru doprava, kde má působiště rychlík Manceau.
7'
Právě tam probíhají usilovné souboje o míč. Tak kdopak si merunu nakonec odnese?
6'
Teď už se hraje výhradně kolem středového kruhu.
5'
Domácí se pak pokusili založit rychlý brejk, avšak vinou špatné přihrávky zůstalo jen u pokusu.
4'
Ten přišel rozehrát Lienard (Štrasburk), ale svým pasem nikoho z nabíhajících spoluhráčů nenašel.
3'
Exekutor Liénard (Štrasburk) vyprodukoval centr, který byl odvrácen na rohový kop.
2'
I oni útočnou akci nakonec odrazili a po Thomasově faulu rozehrají standardku z pravé strany.
1'
A hned nakopl míč dopředu. Tam ale hosté dlouho nevydrželi a po ztrátě míče museli pospíchat zpět.
1'
Rozehrávku provedl Štrasburk.
1'
A je to tady! Hráči oficiálně nastupují na trávník.
Speciální utkání odehraje Stéphane Bahoken, kamerunský reprezentant ve službách Angers totiž nastoupí proti svému bývalému zaměstnavateli.
Fotbalisté už se intenzivně rozcvičují.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Aït-Nouri – Santamaría – Pereira Lage, Fulgini, Mangani, Ninga – Bahoken.
Náhradníci: Petković – Thioub, Alioui, Bobichon, Kanga, Pajot, Pavlović.

RC Štrasburk: Sels – Simakan, S. Mitrović (C), Caci, Djiku – Fofana, Bellegarde, Liénard – Thomasson – Mothiba, Ajorque.
Náhradníci: Kamara – Carole, Corgnet, Lala, Da Costa, Zohi, Sissoko.

Rozhodčí: Batta – Danizan, Boutry.
A jak jsou na tom hosté? Ti se po ubojované výhře nad Nice očistili ze sestupového bahna. Na nejtěsnější možné vítězství by snad i rádi navázali, jenže sami dobře vědí, že to pro ně nebude vůbec, ale opravdu vůbec snadné. Zatím z pěti cizích stadionů si totiž odvezli pouhý bod a krajně nepříznivé skóre 0:6. Co myslíte, podaří se jim gólový půst konečně ukončit?
A favoritem jsou samozřejmě domácí. Navzdory tomu, že už před měsícem ztratili formu, se stále drží v popředí tabulky. A i když z posledních čtyř utkání jen dvakrát remizovali, patří jim pěkná šestá pozice.
Jeden hraje o poháry, zatímco druhý o záchranu. Týmy s odlišnými starostmi si to mezi sebou rozdají v sobotu od 20 hodin, kdy Angers přivítá Štrasburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.