Ligue 1 - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Marseille : Lille - 2. listopadu 2019   17:30

Marseille
47' M. Sanson (Kamara) • 79' Gabriel(vl.)
2:1
(0:0)
Lille
83' Soumaoro  (Yazıcı)
Marseille
Mandanda – Sakaj, Álvaro González, Ćaleta-Car, Amavi – M. Sanson, Kamara, Rongier – B. Sarr (74. Radonjić), Benedetto, Payet.
Pelé – Maxime López, Chauí, Radonjić, Aké, Strootman, Germain.
El Hadj – Mouysset, Berthomieu
Stade Vélodrome, Marseille
Lille
Maignan – Gabriel, Djaló (75. Bamba), Soumaoro – Celik, André, Soumaré, Reinildo – Yazıcı, Rémy (65. Osimhen), Ikoné.
Jardim – Bamba, Osimhen, Xeka, J. Fonte, Araújo, Pied.

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl malinko aktivnější celek Marseille, který také nakonec bere všechny tři body, protože Lille udolal 2:1. Domácí byli lepší, ale v útočné fázi se jim dnes nedařilo. Hosté bojovali, ale na body to nestačilo.
90+6'
90+5'
Domácí brání své vedení a vypadá to, že to zvládnou a získají všechny tři body.
90+3'
Po centru zakončoval Victor Osimhen, ale z první poslal míč nad branku Mandandy.
90+1'
Rozhodčí přidal pět minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hosty ale zastavil útočný faul, takže hrát budou domácí.
87'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale nic z toho nebylo, takže na tahu je celek Lille, kterému už moc času nezbývá.
86'
Domácí drží míč, kombinují a nikam se netlačí, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
84'
Žlutou kartu dostává Jordan Amavi (Olympique Marseille).
84'
Žlutou kartu dostává Victor Osimhen (Lille OSC).
83'
Lille právě vstřelilo branku!
Jenže pozor, protože hosté bleskově snižují na rozdíl jedné branky! Po rohovém kopu se dostal k hlavičce ADAMA SOUMAORO a Mandanda byl bez šance!
81'
Hosté mají deset minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali, to bude pořádná fuška.
79'
Marseille právě vstřelilo branku!
A je to 2:0! Po zblokované střele a několika odrazech se nakonec k míči dostal hostující obránce GABRIEL, který ho hlavou nešťastně poslal za svého brankáře.
77'
Hosté se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale do zakončení se dostávají pouze sporadicky.
75'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Jonathan Bamba.
74'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Bouna Sarr, přichází Nemanja Radonjić.
72'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté zůstali u míče, ale nic nevymysleli.
71'
Rohový kop pro Lille.
70'
Individuálně to vyzkoušel hostující Nanitamo Jonathan Ikoné, který se dostal ke střele, ale místo branky ohrozil rohový praporek.
68'
Po rohu byl u míče jako první Mike Maignan, který znovu pomohl svým zadákům.
67'
Rohový kop pro Marseille.
65'
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Victor Osimhen.
63'
Míč poslal do vápna znovu Payet, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal.
62'
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že celek Marseille stále vede pouze 1:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Aktivní Dimitri Payet už je na trávníku a bude pokračovat. Pokud by střídal, byla by to pro domácí velká ztráta.
57'
Dimitri Payet zůstal ležet na trávníku a je ošetřován, tak uvidíme, jestli domácí hráč bude v pořádku.
55'
Po tomto rohu si pro míč došel Mike Maignan, který tak výrazně pomohl svým zadákům.
55'
Po zásahu hostujícího brankáře je tu další roh pro domácí celek.
54'
52'
Domácí jsou po vstřelené brance při chuti a stále se tlačí dopředu.
50'
Z následného rohu nic nebylo a domácí stále vedou o jednu branku.
49'
Celek Lille se hned snažil odpovědět, ale se střelou si Mandanda poradil a míč vyrazil na roh!
47'
Domácí se rychle dostávají do vedení 1:0! Po centru neudržel hostující brankář míč, k tomu se dostal MORGAN SANSON, který ho nakonec propasíroval do branky! Hosté signalizují faul na brankáře, ale marně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:34 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který toho zatím příliš nenabídl. Domácí jsou o něco aktivnější, ale vymyslet nic nedokázali a Marseille tak hraje s Lille stále 0:0.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Po faulu se nyní domácí trenér hodně zlobil. Rozhodčí ho musel uklidňovat, zatím se ale vše vyřešilo domluvou.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek.
39'
Ani domácím útočná akce nevyšla a od své branky bude rozehrávat Mike Maignan, který zatím příliš práce neměl.
37'
Po delší době se dopředu vydali i hosté. Prokombinovali se až od vápna, ale do zakončení se žádný z nich nedostal.
34'
Nic zajímavého se na trávníku neděje. Ani jednomu celek se směrem dopředu nedaří a na první branku stále čekáme.
32'
Žlutou kartu dostává Nanitamo Jonathan Ikoné (Lille OSC).
30'
Na druhé straně se po střílené přihrávce zjevil na zadní tyči Zeki Celik, ale nedokázal míč usměrnit za Mandandu!
28'
Po centru hlavičkoval domácí Álvaro González, ale měl to hodně složité a branku trefit nedokázal.
26'
Celek Lille se zatím stále hlavně brání. Nikam se netlačí a vyčkává na chybu soupeře.
24'
Následné snažení domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
23'
Žlutou kartu dostává Tiago Djaló (Lille OSC).
22'
Domácí hráč se dostal do vápna, v pádu ještě zakončil a míč orazítkoval levou tyč! Velké štěstí pro Lille!
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a stále čekáme na první větší šanci.
18'
Hiroki Sakaj je na pravé straně velmi aktivní a hostujícím hráčům dělá svým pohybem obrovské problémy.
16'
Po centru si pro míč skvěle došel Mike Maignan, který tak výrazně pomohl svým zadákům.
15'
Už se opět hraje na polovině Lille. Domácí celek je v tomto utkání favoritem, ale je jasné, že to nebude mít vůbec jednoduché.
13'
Míč poslal do vápna Yusuf Yazıcı, ale centr vůbec nezvládl a míč skončil v zámezí.
12'
Duje Ćaleta-Car nezvládl malou domů a doslova daroval rohový kop hostům.
11'
Sakaj utek po lajně, poslal míč do vápna, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a na první zakončení stále čekáme.
9'
Hostující celek se zatím nikam příliš netlačí. Soustředí se na obranu a vyčkává, takže hraje tak, jak v celém průběhu této sezony. Zodpovědně.
7'
Po narážečce si to do vápna namířil Dimitri Payet, ale byl zdvojen a nakonec se k míči vůbec nedostal.
5'
Ale akce hostů k ničemu nevedla. Míč už mají zase domácí, kteří si trpělivě přihrávají.
3'
Hiroki Sakaj to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal a hrají hosté.
2'
Domácí začali aktivně a hned se tlačí před branku soupeře.
1'
Poslední vzájemné zápasy

Marseille – Lille 1:2
Lille – Marseille 3:0
Marseille – Lille 5:1
Lille – Marseille 0:1
Lille – Marseille 0:0
Lille OSC je na tom o něco lépe. Hostující celek zatím vybojoval 18 bodů a nachází se na třetí pozici, když na vedoucí PSG ztrácí 9 bodů, což je po jedenácti kolech poměrně dost. Celek Lille v posledním kole hostil Bordeaux a po dobrém výkonu z toho byla výhra 3:0.
Olympique Marseille si zatím nevede podle představ. Po jedenácti kolech mají domácí totiž pouze 16 bodů a nachází se až na sedmé pozici. Celek Marseille má problémy hlavně směrem dopředu, protože v jedenácti zápasech vstřelil pouze 12 branek a to je na Marseille velká bída. V posledním kole hrál celek Marseille na hřišti PSG, kde prohrál vysoko 0:4. Dnes mají tedy domácí co napravovat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Marseille a Lille. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to dnes celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.