Metz - St. Etienne | ONLINE | 2.2.2020 17:05 | Ligue 1 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Metz : St. Etienne - 2. února 2020   17:05

Ukončeno
Metz
44' Nguette (Diallo) • 63' Diallo (Nguette) • 70' Nguette (Pajot)
3:1
(1:0)
St. Etienne
89' Hamouma  (M'Vila)
Metz
Sestavy:
Úkíddžá – Centonze, Bronn, Boye, Udol – Maïga, N'Doram, Pajot (88. Angban) – Nguette (72. Ambrose), Diallo (C), Niane (81. Delaine).
Náhradníci:
Delecroix – Ambrose, Angban, Delaine, Fofana, Gakpa, Yade.
St. Etienne
Sestavy:
Ruffier – Debuchy, Saliba, Perrin (C), Trauco (67. Diony) – Cabaye (74. Youssouf), M'Vila – Honorat, Chazrí, Bouanga – Abi (46. Hamouma).
Náhradníci:
Moulin – Aholou, Diony, Dioussé, Fofana, Hamouma, Youssouf.
Přenos se aktualizuje automaticky

S konstatováním, že Opa Nguette zaznamenal dvě vstřelené branky, se loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera.
Méty dnešní výhrou unikají ze sestupových pozic, kam spadlo Amiens. Navíc se domácí mužstvo dotáhlo pouze dva body za dnešního soupeře. Mizérie Saint-Étienne tak dál trvá a také hosté se budou muset strachovat o příslušnost v Ligue 1.

ASSE sice v dnešním střetnutí mělo více šancí, ale téměř všechny zahodilo. Naopak Méty se dnes dobře vyspaly a hned třikrát se prosadily. Forma domácího mužstva roste, když vyhrálo poslední tři zápasy.
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
V poslední minutě mohly Méty přejít do otevřené obrany soupeře. Ovšem mají nahráno, a tak raději raději ušetřily pár vteřin.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že se budou hrát ještě tři minuty.
89'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
V náběhu za obranu se nacházel ROMAIN HAMOUMA, který si píchl míč do strany a poté jej poslal za brankovou čáru. Hostující záložník neměl ze vstřeleného gólu žádnou radost.
88'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Victorien Angban.
87'
Přenesení hry mířilo na levou stranu, kde si míč do běhu zpracoval Denis Bouanga. Hostující záložník pak poslal brankáři tvrdou ránu, kterou Alexandr Úkíddžá zlikvidoval až napodruhé.
86'
Do pokutového území vnikl Loïs Diony, jemuž se klička nevydařila, přesto se míč k němu vrátil. Jeho pokus pak ohrozil pouze diváky na tribuně.
85'
K rozehrání přímého kopu se postavil Vahbí Chazrí, který zamířil do zdi. Následně přišel centr z pravé strany, který byl odvrácen do míst, kde stál znovu Tunisan. Jeho slabé zakončení pak chytil Alexandr Úkíddžá.
84'
Kousek za šestnáctkou byl faulován Loïs Diony, a tak bude Saint-Étienne rozehrávat standardní situaci z nadějné pozice. Podaří se hostujícímu mužstvu zaznamenat alespoň čestný úspěch?
82'
Bohužel někteří hráči ASSE by nejraději odešli už z hrací plochy a je na nich vidět nechuť ve hře. Hostující mužstvo dnes zahodilo příliš vyložených šancí.
81'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Thomas Delaine.
80'
Zpoza šestnáctky vystřelil Vahbí Chazrí, který nastřelil ruku soupeře, ovšem pokutový kop z toho nebude. Do velké příležitosti se tak dostal Zaydou Youssouf, jenž trefil vybíhajícího brankáře.
79'
Saint-Étienne je znovu na polovině soupeře, jenomže kombinace je bez pohybu. Celou akci na sebe tak chtěl vzít Romain Hamouma, jenž o míč přišel.
78'
Na levé straně se rozeběhl Vincent Pajot, který se ale rozhodl počkat na spoluhráče. Domácí mužstvo pak vzalo zpátečku a míč putoval až k brankáři.
76'
U postranní čáry se pohyboval Romain Hamouma, který přihrál do šestnáctky, kde se pohyboval Vahbí Chazrí. Jeho pokus do bližšího spodního rohu pokryl Alexandr Úkíddžá.
75'
Hostujícímu mužstvu se vůbec nedaří, další centr z pravé strany mířil k soupeři. Jenomže Méty opět volí pouze dlouhý nákop.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yohan Cabaye, přichází Zaydou Youssouf.
73'
Dalším potrestaným hráčem je Yohan Cabaye (AS Saint-Étienne), který zezadu podrazil soupeře a uviděl tak žlutý kartónek.
72'
Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Thierry Ambrose.
70'
Méty právě vstřelily branku!
Troufám říci, že o vítězi je rozhodnuto! U postranní čáry patičkou prohodil Habib Diallo hned dva soupeře, čímž dostal do náběhu Vincenta Pajota. jeho přihrávku se snažil zastavit ještě Loïc Perrin, ovšem míče se stejně chopil OPA NGUETTE, který zblízka prostřelil Stéphanea Ruffiera. Autor dvou branek si při zakončení ublížil a pro dnešek dohrál.
69'
Další centr zamířil na zadní tyč, kde se zjevil jeden z hostujících hráčů. Dlouho mu ale trvalo zpracování, a tak Alexandr Úkíddžá se přesunul a nohou zasáhl.
68'
Saint-Étienne vybojovalo faul, a tak rozehrávalo standardní situaci z třiatřiceti metrů. Ovšem centr mířící na první tyč byl znovu odvrácen.
67'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Miguel Trauco, přichází Loïs Diony.
66'
Pokud chce Saint-Étienne bodovat, potřebuje vstřelit rychle kontaktní gól. Do hry už za malou chvilku přijde Loïs Diony, který by tomu měl dopomoci.
64'
Fanoušci domácího mužstva oslavují dvoubrankové vedení svého mužstva. Méty tak dělají další krůček, který by jim měl pomoci v cestě za záchranou. Naopak ASSE se dostává v tabulce do nepříjemné pozice.
63'
Méty právě vstřelily branku!
Vedení domácího mužstva je dvoubrankové! Na levé straně se ocitl osamocený Matthieu Udol, jehož centr pro kapitána sklepl Opa Nguette. HABIB DIALLO se na hranici šestnáctky otočil a zamířil přesně na první tyč, Stéphane Ruffier se do správného postavení nedostal včas.
62'
Domácí celek drží balon a ukrajuje tak důležité vteřiny ze zápasu. Ovšem kombinaci sledujeme jen kolem středového kruhu.
61'
Sledujeme poněkud hluchou část zápasu a nějak se není čeho chytit. Méty se to pokoušely změnit, ovšem teatrální pád Habiba Dialla nebyl považován za penaltový.
60'
Hodina hry je minulostí a Méty mají stále jednobrankový náskok. Navíc domácí mužstvo drží balon na vlastní polovině a rozhodně nikam spěchat nebude.
58'
Fanoušci Mét se sice dobře baví, ale jejich mužstvo hraje opravdu zle. Kromě gólové šance nám toho moc nepředvedlo a téměř neustále se brání. Zcela určitě to je obrázek druhého poločasu.
57'
Znovu se domácí celek ubránil, ale opět byl k vidění jen odkop k soupeři. optický tlak Saint-Étienne tak dále roste, jenomže pas z pravé strany byl nepřesný.
55'
Středem hrací plochy k hostující brance se hnal Habib Diallo, kterému ale nevyšla klička. Na druhou stranu se tak hnalo ASSE, které nezvládlo přihrávku do strany.
54'
Saint-Étienne stupňuje svou aktivitu a výrazně si říká o vyrovnání. Ovšem přihrávka na hranici pokutového území byla zachycena, jenomže Méty balon znovu odevzdaly.
53'
Poněkud kostrbatou kombinaci předvedlo ASSE na pravé straně šestnáctky. Přesto se dostalo k zakončení, které vyslal Vahbí Chazrí, ovšem brankář zakročil. Za vyraženým míčem se ještě vydal Yann M'Vila, jemuž balon skočil tak, že vystřelil lýtkem a pouze nad branku.
51'
První potrestaným hráčem v utkání je střídající Romain Hamouma (Saint-Étienne), který do souboje přispěchal pozdě a ve skluzu trefil soupeře.
49'
V náběhu se nacházel Vincent Pajot, který byl soupeřem poslán k zemi. Méty pak rozehrávaly míč, který putoval zpátky, kde jeden ze stoperů chyboval. Ovšem celou situaci včasným výběhem zlikvidoval Alexandr Úkíddžá.
48'
Těžko říct, který z hráčů Saint-Étienne se posune na hrot, když ze hry odešel Charles Nathan Abi. Zatím to vypadá, že jeho místo zaujal Vahbí Chazrí.
47'
Z levé strany putoval až do šestnáctky Habib Diallo, jehož pokus nohama vyrazil Stéphane Ruffier. Tentokrát na straně ASSE chyboval William Saliba.
46'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k pokračování zápasu, do něhož se také tvořivý záložník Romain Hamouma. Úvodního výkopu druhého poločasu se chopily Méty, jejichž nákop byl odvrácen.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Charles Nathan Abi, přichází Romain Hamouma.
46'
Začal druhý poločas.
Téměř celý první poločas se hrál od vápna k vápnu a nic moc se nedělo. Saint-Étienne bylo aktivnější, ovšem zahodilo dvě velké příležitosti, a tak v samotném závěru přišel trest. Méty se po chybě obránce dostali do příležitosti, kterou proměnil Opa Nguette. Pokud chce ASSE myslet na bodový přísun, musí ve druhé části zabrat.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že v prvním poločase se bude hrát ještě šedesát vteřin.
44'
Méty právě vstřelily branku!
V závěru poločasu se skóre poprvé mění a k radosti fanoušků jsou ve vedení Méty! Brankářův nákop prodloužil Habib Diallo, který míč poslal za chybujícího Miguela Trauca. Nabídnuté situace využil pak OPA NGUETTE, jehož pokus zapadl přesně do vzdálenějšího spodního rohu branky.
42'
Centr od rohového praporku zamířil na zadní tyč, kde byla přesila hráčů ASSE, kteří společnými silami míč dopravili za postranní lajnu.
41'
Až na pravou stranu si musel zaběhnou domácí kapitán, která následně odcentroval. Loïc Perrin netrefil míč ideálně, a tak Méty budou rozehrávat rohový kop.
40'
To je až neskutečné, co ASSE zahodilo! Alexandr Úkíddžá podcenil situaci před brankou a nedostal se přes hráče k míči. Naopak toho se chopil Vahbí Chazrí, který udělal dva kroky do strany, přesto trefil nohu ležícího gólmana.
39'
Úvodní poločas se blíží ke konci a stav je stále bez branek. Další centr Saint-Étienne mířil do pokutového území, kde ve vzduchu vládl Alexandr Úkíddžá.
38'
V zápalu boje nakopl Vahbí Chazrí do lýtka Ibrahima Nianea, který zařval na celý stadion. Hostující hráč se tak omlouval, jelikož tohle bylo hodně za hranicí pravidel.
37'
Ve hře se objevuje stále více nepřesností, poslední předvedl Mathieu Debuchy. Francouzský obránce totiž nezvládl zpracování a balon mu utekl za postranní lajnu.
34'
Hostující mužstvo rozehrávalo rohový kop, jenomže centr nepřeletěl v šestnáctce ani prvního bránícího hráče. Hra se tak otáčí na druhou stranu, ovšem Yohan Cabaye zasáhl ve skluzu. Po něm dostal důrazné kázaní od hlavního rozhodčího.
33'
Tentokrát to Saint-Étienne zkusilo dlouhým nákopem, čímž obranu soupeře nepřekvapilo. Naopak Méty se vydaly na druhou stranu, jenže pokus byl zblokovaný, a tak Stéphane Ruffier v pohodě zasáhl.
32'
Jeden z hostujících hráčů vnikl do pokutového území a pokusil se o přihrávku před branku. Jenomže Méty se znovu odkopem osvobodily.
31'
Hráči ve vínových dresech znovu lehce ztratili míč, a tak se museli velmi rychle vracet. U pravé postranní čáry byl znovu faulován Vahbí Chazrí.
30'
Půl hodiny hry je minulostí a stav je stále bezbrankový. Je vidět, že se hraje o hodně a ani jeden z týmů nechce udělat první chybu.
27'
Publikum se zlobí, protože na hrací ploše skončil po souboji Vincent Pajot. Jenomže William Saliba použil v souboji jen tělo, a tak se ničím neprovinil.
26'
Standardní situace byla ze strany ASSE špatně rozehrána, ovšem Habib Diallo poslal balon jen na rohový kop. Centr pak mířil na hranici malého vápna, kde byl faulován Alexandr Úkíddžá.
25'
Charles Nathan Abi se probojoval k míči, který si pak hodil kolem obránce. Ovšem svou rychlostí se před něj nedostal, ale za nedlouho přišel další faul Mét.
24'
Zatím sledujeme utkání, v němž je šancí jako šafránu. Hraje se spíše od šestnáctky k šestnáctce, ale o nudě se nedá ani mluvit.
23'
Další pas hostujícího celku mířil do pokutového území, ovšem byl znovu odvrácen. Na druhou stranu pak mířil Habib Maïga, který měl proti sobě trojici soupeřů.
22'
Vahbí Chazrí byl znovu faulován a vybojoval pro Saint-Étienne standardní situaci. Sám ji pak rozehrál, ale balon nasměřoval pouze do zdi.
21'
V pokutovém území ASSE došlo k souboji mezi kapitány. Úspěšnější byl Loïc Perrin, jenž Habiba Dialla k balonu nepustil, následuje odkop od brány.
19'
Méty na útočné polovině pokazily další snadnou přihrávku, míče se tak chopil Vahbí Chazrí. Ovšem než se Tunisan otočil, už byl o něj obrán.
18'
Domácí mužstvo je stále u míče a kombinuje, jenomže hráčům bez balonu schází pohyb, a tak bylo nutno hrát znovu k obráncům Mét.
17'
Vahbí Chazrí už odešel za postranní čáry a dle projevu to vypadá, že bude moci pokračovat v utkání. Saint-Étienne mezitím vrátilo soupeři balon a bude se znovu bránit.
16'
Po zákroku Johna Boyea zůstal ležet na hrací ploše Vahbí Chazrí. Méty tak svou akci přerušily a míč odehrály za postranní čáru. Na trávník už míří lékařský tým ASSE.
15'
Patnáct minut hry je minulostí a stav zápasu je stále bezbrankový. Blíže ke gólu mělo Saint-Étienne, které nechalo vyniknout domácího brankáře.
13'
Opa Nguette dohrál souboj, v němž došlápl na nohu soupeře. Domácí hráč mohl být prvním potrestaným, ale Yann M'Vila bude jistě v pořádku.
11'
Pas hostujícího mužstva putoval do šestnáctky, kde se v tu chvíli nacházel pouze brankář. Alexandr Úkíddžá rychle rozehrál, jenomže míč se k němu znovu rychle vrátil.
10'
U postranní čáry si rukou pomohl Miguel Trauco, jenž zahodil soupeře. Méty tak rozehrály standardní situaci, ovšem míč poslal hlavou nad branku Habib Diallo.
9'
Za obranu Saint-Étienne mířil Habib Diallo, jehož po chvíli dostihl hned dva bránící hráči, kteří domácího kapitána vytlačili do strany.
9'
Hra se uklidňuje, jelikož Méty kombinují mezi obránci. Aktivita domácího mužstva je na začátku střetnutí hodně slabá.
7'
Fanoušci Mét odpálili dýmovnice, a tak v pokutovém území domácího mužstva není nic vidět. S rozehráním rohu se muselo chvíli počkat, ovšem následně nad branku zamířil Loïc Perrin.
6'
Centr od rohového praporku zamířil na první tyč, odkud byl odvrácen za šestnáctku. ASSE se balonu znovu zmocnilo a následující centr byl sražen na další roh.
5'
Méty se pokusily o přihrávku na střed, která úspěch neslavila, a tak musejí spěchat rychle zpátky. ASSE je totiž na tahu a znovu zakončují. Ke střele se odhodlal Vahbí Chazrí, jenž trefil soupeře a vybojoval další roh.
3'
Z obrovské dálky se na druhé straně napřáhl Habib Diallo, jehož pokus postrádal razanci. Stéphane Ruffier tak zaznamenal první zákrok, při němž se ani nezapotil.
2'
Hostující mužstvo rozehrávalo rohový kop, po kterém míč do ohně, kdy byl úspěšný Alexandr Úkíddžá. Avšak akce Saint-Étienne dál trvala, ránou do spodního rohu se prezentoval Denis Bouanga, ovšem brankář byl úspěšný.
1'
Jdeme na to, další utkání Ligue 1 začalo! Méty do dnešního střetnutí nastoupily ve vínových dresech, naopak Saint-Étienne zvolilo bílou sadu.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Méty: Úkíddžá – Centonze, Bronn, Boye, Udol – Maïga, N'Doram, Pajot – Nguette, Diallo, Niane.
Náhradníci: Delecroix – Ambrose, Angban, Delaine, Fofana, Gakpa, Yade.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Saliba, Perrin, Trauco – Cabaye, M'Vila – Honorat, Chazrí, Bouanga – Abi.
Náhradníci: Moulin – Aholou, Diony, Dioussé, Fofana, Hamouma, Youssouf.
Až v minulém kole zastavilo Saint-Étienne sérii nezdarů, když přehrálo předposlední Nimes. Hostující mužstvo je hodně za očekáváním, jelikož v minulé sezóně postoupilo přímo do Evropské ligy. Aktuálně se ale ASSE nachází až na patnáctém místě, když získalo osmadvacet bodů. V případě vítězství se ale může posunout až na devátou příčku, to jen ukazuje na vyrovnanost francouzské nejvyšší soutěže. O mnoho hůře jsou na tom Méty, které bojují o příslušnost v Ligue 1, když se nacházejí na prvním nesestupovém místě – tedy sedmnáctém. Domácí celek zatím posbíral třiadvacet bodů a jeho forma narůstá, v posledních čtyřech případech Méty dvakrát vyhrály a stejný počet i remizovali. Jejich náskok na osmnácté Amiens je čtyřbodový, a tak se dá očekávat tuhý boj v druhé polovině sezóny.
Vítám všechny fotbalové nadšence u dvaadvacátého kola Ligue 1, v němž se představí FC Méty a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 27 22 2 3 75:24 68
2. Marseille 28 16 8 4 41:29 56
3. Rennais 28 15 5 8 38:24 50
4. Lille 28 15 4 9 35:27 49
5. Reims 28 10 11 7 26:21 41
6. Nice 28 11 8 9 41:38 41
7. Lyon 28 11 7 10 42:27 40
8. Montpellier 28 11 7 10 35:34 40
9. Monaco 28 11 7 10 44:44 40
10. Angers 28 11 6 11 28:33 39
11. Štrasburk 27 11 5 11 32:32 38
12. Bordeaux 28 9 10 9 40:34 37
13. Nantes 28 11 4 13 28:31 37
14. Stade Brest 28 8 10 10 34:37 34
15. Metz 28 8 10 10 27:35 34
16. Dijon 28 7 9 12 27:37 30
17. St. Etienne 28 8 6 14 29:45 30
18. Nîmes 28 7 6 15 29:44 27
19. Amiens 28 4 11 13 31:50 23
20. Toulouse 28 3 4 21 22:58 13
Články odjinud