Ligue 1 - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nantes : Angers - 21. prosince 2019   20:45

Nantes
17' Blas (Abíd)
1:2
(1:0)
Angers
51' Bobichon  (Santamaría) • 88' El Mellali
Nantes
Olliero – Basila, Benavente, Krhin, Moutoussamy, Ndilu, Youan.
Pignard – Luzi, Danos – El Bedoui
La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes
Angers
Butelle – Aït-Nouri, Thomas, I. Traoré, Manceau – Santamaría – Capelle (46. Thioub), Mangani, Bobichon (84. El Mellali), Fulgini – Bahoken (66. Alioui).
Petković – Alioui, Bamba, El Mellali, Pavlović, Pellenard, Thioub.

Já děkuji za pozornost a u dalších přenoaů se těším na počtenou!
V Nantes se urodilo překvapení kola. Pátý celek tabulky prohrál s desátým. Angers celoudobu hrálo spíše druhé housle, závěr a posledních 20 minut však zvládlo lépe, dalo dvě branky a uspělo na hřišti kanárků. Fanoušci byli pěkně naštvaní když odcházeli, dnes chtěli tři body. Angers to zvládlo lépe takticky, přežilo šance apk samo udeřilo. První půle patřila Nantes, prvních patnáct minut také tomuto francouzskému klubu, ale Angers se chytlo v poslední půlhodině a nadělalo zmatky v obraně, otočilo duel ve svůj prospěch a jede domů se třemi body. V Nantes musí být zklamaní, počítali s výhrou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:7.
Střely mimo: 5:4.
Rohy: 5:4.
Ofsajdy: 1:1.
Fauly: 14:6.
90+3'
90+3'
Zahráli to chytře jen nakrátko a do strany a drželi míč mimo nebezpečnou zónu.
90+3'
Další brejk pro hosty, zastaven nedovoleně. Bude se kopat těsně před vápnem, zajímavá standardka. To je voda na mlýn domácím, ti už cítí šanci na tři body.
90+2'
Nantes už jsou nervózní a míč je neposlouchá.
90+2'
Opatrnost a bezpečnost nade vše.
90'
Žlutou kartu dostává Nicolas Pallois (FC Nantes).
90'
Sudí nastaví tři minuty nad rámec.
89'
Pro domácí je to šok a kříž přes jejich plány. Toto se nečekalo, že Angers tu uspěje a odveze si tři body. Čekal se možná jeden nebo prohra, ale hosté dokázali překvapit.
88'
Angers právě vstřelilo branku!
Je tu zázrak!!! Hosté jdou do vedení, poprvé v utkání a skoro na jeho konci. Domácí přišli o míč, akce se rozvinula po levém křídle a pak přišla přihrávka přes osu a střela doprostřed brány, kterou si ovšem Lafont srazil rukama do brány, jelikož nemohl tak tvrdou střelu zbrzdit rukavicemi. Autorem branky je FARÍD EL MELALI. Bez asistence.
86'
Hra je rozkouskována, to není nic pro domácí, kteří chtějí tři body a výhru, kdežto Angers by asi stačil bod a také tak hrají, prezentují se tímto způsobem, přerušují hru, hrají co nejdále od své branky.
85'
Angers zatím nemá okna v defenzívě a tak se domácí nemohou prosadit.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Farid El Mellali.
84'
Kombinace nyní domácím vychází, teď jí ještě přenést před branku.
83'
Centr ze standardky Angers boxuje brankář pryč a hosté mají po rejdech. Teď musí vše založit znovu.
81'
Rychlý přechod do útoku hostů z Angers, ten byl zastaven nedovoleným zákrokem, následovat bude standardka.
81'
Tak kdo rozsekne tento vyrovnaný zápas? Nebo, že by to skončilo remízou?
80'
Kanárci operují s míčem okolo postavené obrany hostů.
78'
Pořádně vystrašil Butelleho. Krásná křižná příhra Coulibalyho na spoluhráče, ten pálil z otočky a těsně netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
75'
Hosté se dožadují penalty. Těžko říct. Sudího píšťalka mlčí.
74'
Tak teď musejí domácí vyzdvihovat a děkovat Lafontovi, ten je zachránil od další zkázy. Hosté už šli sami na bránu, on je ale přečetl a nepustil do šance. Parádní práce brankáře Nantes.
73'
Kanárci hrají v klidu, nechávají soupeře vyběhat a pak budou chtít najít mezírku v defenzívě.
72'
Útok hostů zpomalen, ti teď kombinují okolo obránců Nantes.
72'
Touré, přišel o míč a domácí musejí rychle zpátky.
71'
Hosté odvracejí centr z rohu.
69'
Angers a jejich obrovská šance!!! Utekli po křídle, předložili míč na střed vápna a chtěli střílet, do střely jim ale skočil obránce Nantes, který zachránil domácí od pohromy..
68'
Pallois, Blas, ale nic z toho. Ještě domácí, stále v držení míče. Obehrávají val soupeře z Angers.
68'
Kanárci aktivnější směrem dopředu.
68'
Hlavička hostů, Lafont chytá do koše.
66'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Rachid Alioui.
65'
Stylová patička hostů, a pak se dostali do zakončení, avšak chyběl kousek a hráč skluzoval s míčem do branky, místo toho míč nestihl ještě na ploše a tak bude vykopávat brankář Nantes.
64'
Nepříliš pohledný fotbal předvádějí oba mančafty.
63'
Blas zase ohrozil branku, brankáře vylekal, avšak míč letěl příliš vysoko.
62'
Mangani pálil nad, nesklopil nárt a nemohl oto dopadnout jinak.
61'
Zajímavý roh, prodloužený, ale koncový hráč vzadu na vápně míč už nestačil nasměrovat do branky.
60'
Zkoušeli rovnou pálit, míč neměl potřebnou razanci a zeď vyskočila právě včas a zamezila jít míči na branku.
60'
Standardka z poměrně dobré pozice. Hosté kopají.
59'
Výtečný zákrok obránce Nantes, ten zamezil jít hostům sám na branku.
58'
Jsou to zase šachy.
58'
Hra se zklidnila a ztratila spád.
57'
Hráč Angers padá při souboji na své polovině, faul to byl, o tom žádná.
56'
Nantes zatím nemá odpověď.
55'
Úspěšná hra defenzívy domácích.
53'
Ludovic Blas se blýsknul náramnou střelou, navedl si míč na nohu a pálil těsně vedle šibenice.
53'
Kdo vybojuje míč ve středu hřiště bude král, tak to vypadá nyní na hřišti.
51'
Autorem branky je ANTONÍN BOBICHON. Centr zprava přímo na hlavu Bobichona, ten hlavičkoval, bankář vyrazil míč do země a ten mu propadl a ža za brankovou čáru, byl celým objemem za čárou, i přesto se ho snažil LAfont ještě vytáhnout. Marně. Je srovnáno. Asistence: Baptiste Snatamaría.
49'
POstup středem hřiště Angerských zastaven těsně před šestnáctkou.
48'
Krásná průniková přihrávka na Bahokena, poslední klička poslednímu obránci nevyšla, velká škoda.
48'
Dlouhý centr likviduje hlavou Appiah a posílá míč směrem na útočníka.
47'
Angers a jejich dvě nebezpečně šance, spíše příležitosti, které bohužel pro ně, nevyužili a to je velká chyba.
46'
Angers s míčem na kopačkách, jsou vyhnáni mimo nebezpečnou zónu.
46'
Jako první dopředu vyrazili hosté.
46'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Sada Thioub.
46'
Domácí rozehráli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Nantes je lepším týmem na hřišti, vede 1:0, lépe kombinuje, hraje kompaktněji a do obrany se vrací všichni hráči. Angers by potřebovalo buď využít standardku, jako se to už málem stalo, nebo zlepšit hru do útoku a vyrovnat. Kvalitnější hru předvádí domácí. Jak dopadne druhá půlka? Sledujte náš přenos.
45+1'
Ťukes obránců Angers, povedený.
45+1'
Domácí se hnali do šance, byli zastaveni na poslední možnou chvíli.
45'
Nastavuje se jedna minuta nad rámec
45'
Appiah se vysouvá s míčem dopředu, nedokázal se probojovat do šance.
44'
Herní rádius se přesunul do středu. Tam se odehrává většina času v posledních minutách.
43'
Sled hlavičkových soubojů, míč mají hosté, ztrácejí ho a dopředu se žene Nantes.
41'
Bobichon neslavně přestřelil, dostal míč na hranici vápna, pálil zprvní, avšak bránu minul.
40'
Appiah neubránil soupeře, ten odcentroval, míč si však našel ve vápně Lafont.
40'
Na hřišti to jiskří, tvrdé souboje, skluzy.
39'
Simon kličkoval u postranní čáry, vhazovat budou domácí.
38'
Nantes hraje výborně do obrany, všichni brání poctivě a přesouvají se po ztrátě zpátky na svou polovinu vypomáhají celé defenzívě.
37'
Roh pro hosty, Lafont chytá, míč mu vypadává, ale první je u něj právě brankář Lafont.
36'
Dobrý presink Coulibalyho, ten dostal kulatý předmět zpět.
35'
Hra nabrala na tempu a nasazení, hráči dohrávají souboje agresivněji.
34'
Lafont nepospíchá s rozehrou.
33'
Aut vhodí hosté. Jsou to oni, kdo pokračuje s míčem.
32'
Bahoken pořádně protáhl Lafonta, svou střelu z úhlu, která byla velmi nebezpečná i když byla z úhlu.
31'
Kanárci na balónu a pěkně kombinují, to má nápad, myšlenku, avšak do šance to nevede.
30'
Angeršští zatím neznají recept na dobrou hru soupeře. Ta je kompaktní, blok se přesouvá přesně a nepouští protivníka do šancí, nedělá mezery v obraně.
29'
Nantes drží míč a soupeř musí běhat bez něj, což je náročnější než s ním.
28'
Krásná průnikovka na Coulibalyho, ale ten o balón přišel, poslední obránce ho nepustil na brankáře.
27'
Ruka hráče Nantes, hrát budou Angers.
27'
Touré, a teď pomaleji, nechají míč kolovat ze strany na stranu.
25'
Lafont podržel své druhy při obrovské šanci hostů!!! Ti mohli zakončovat, tam to ještě zadržel bek Nantes. Druhou střelu už musel likvidovat domácí brankář.Neselhal, předvedl se v dobré světle.
25'
Míč mají v držení hosté, vymýšlejí jak dostat míč před branku.
24'
Coulibaly si při postupu na branku ukopl míč a musí vybojovat míč zpět presinkem.
23'
Kanárkům se nedaří prodrat se do útoku a udržet se tam delší chvíli.
22'
Další pomalá rozehra Angers. Opatrně přes stopery.
21'
Simon se utrhl obráncům a postupoval vpřed, pak byl ovšem obrán o kulatý předmět.
20'
Bahoken viditelně fauloval soupeře. Míč budou rozehrávat domácí.
20'
Další závar kanárků, avšak nebyl využit. Hosté se ta tak ubránili.
17'
Nantes právě vstřelili branku!
Autorem branky je LUDOVIC BLAS. Domácí přelstili protivníka na půlce a uháněli dopředu, dobře si přihráli, kolmou přihrávkou a hráč vypálil ne nijak tvrdě ani přesně, brankářovi míč prošel přes rukavice. Chyba brankáře, míč ltěl přímo na něj a on si s ním neporadil. Fanoušci jsou u vytržení. Asistence: Mehdi Abíd
17'
Nyní zase sklapla past na půlce, o míč přišly straky.
16'
Appiah táhl míč po pravém křídle, s akcí ale neuspěl.
15'
Zákroku brankáře Lafonta tlekají domácí fanoušci.
14'
Taktická bitva, soupeři jsou na sebe připraveni a ani jeden nedokáže reagovat na hru soupeře.
13'
Hosté odkopli míč po špatně zahraném rohu domácích.
13'
Touré, Blas, centr, další roh bude následovat.
13'
Ten ale vyboxoval brankář.
12'
Nantes v útoku a zlobí protivníkovu obranu, domácí vybojovali roh.
10'
Touré fauloval zezadu při postupu soupeře směrem brána a následovat bude standardka.
9'
Hrát budou Angeršští, rozehráli a zkouší se prosadit, jde to ztuha.
8'
Volný přímý kop. Centr do vápna, kroucený, ale našli si ho hosté a míč odklidili do bezpečí.
7'
Útok po levém křídle domácích, faul a pokračovat se bude volným přímým kopem.
7'
Nantes kombinuje rozvážně, hledá volné prostory.
Straky toho ale nevyužily, domnívají se, že byli faulováni, audí to vidí jinak.
6'
Nyní už ale žlutí, postupný útok, velice pomalý a chyba....
5'
Domácí napadají, ale s míčem na nohou stále straky.
4'
Faul na Coulibalyho. Kopat budou domácí.
3'
Obrovská šance hostů, patička do volného prostoru a střela pod brankářem, ten si ale lehl a nepustil míč za svá záda.
3'
Butelle musel zahrát hlavou, byl mimo vápno a dopředu se dral soupeř. M|íč odhlavičkoval a bylo po šanci domácích.
2'
Po tvrdším souboji zůstal na hřišti ležet hráč Nantes.
2'
Pomalejší rozjezd zápasu.
1'
Teď kombinují ve středu hřiště kanárci.
1'
Straky rozehrály a pomalu postupují na polovinu soupeře.
1'
Na místě konání prší, takže to budou mít hráči těžší. POdmínky, ne přímo pro fotbal.
Nantes ve žlutých a Angers v černobílých dresech, jako straky.

FC Nantes: Lafont – Ch. Traoré, Pallois, Wagué, D. Appiah – Louza, A. Touré – Simon, Blas, Abíd – K. Coulibaly.
Náhradníci: Olliero – Basila, Benavente, Krhin, Moutoussamy, Ndilu, Youan.

Angers SCO: Butelle – Aït-Nouri, Thomas, I. Traoré, Manceau – Santamaría – Capelle, Mangani, Bobichon, Fulgini – Bahoken.
Náhradníci: Petković – Alioui, Bamba, El Mellali, Pavlović, Pellenard, Thioub.

Rozhodčí: Pignard – Luzi, Danos – El Bedoui.
Nantes má o dost lepší formu než Angers. Vyhrálo třikrát z posledních 5 duelů, kdežto Angers se podařilo vyhrát jediný, z toho jen jednou remizovat a třikrát prohrát. Oba kluby pořád mají šanci na evropské poháry. Nantes ztrácí pouhý bodík, Angers 5. Nantes letos vyhrálo 9 utkání, 2 remizovalo a 7 prohrálo. Angers vyhrálo jen 7krát, 4 remízy a 7 proher. Nantes má třetí nejhorší útok v lize, ale zase třetí nejlepší obranu, Zatímco Angers má šestý nejhorší útok a pátou nejlepší defenzívu. Takže jejich projev je podobný. Oba spoléhají na obranu. Utkání slibuje zajímavé srovnání. Kdo více vynikne defenzíva domácích Nantes nebo hostů z Angers?

Sestava z posledního utkání

Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Aït-Nouri (81. Pellenard) – Santamaría – Thioub, Fulgini, Mangani (68. Pereira Lage), Capelle – Alioui (67. Bahoken).
Náhradníci: Petković – Bahoken, Bobichon, Pajot, Pavlović, Pellenard, Pereira Lage.
FC NANTES

Nimes – Nantes 0:1

Kalifa Coulibaly – 4 branky

Moses Simon – 2 branky +4 asistence = 6 bodů

Lafont – D. Appiah, Girotto (55. Wagué), Pallois, Ch. Traoré – Bamba (75. Abíd), A. Touré (C), Louza, Simon – Blas (87. Moutoussamy), K. Coulibaly.
Náhradníci: Olliero – Abíd, Basila, Krhin, Moutoussamy, Wagué, Youan.
Vítám všechny fanoušky francouzského fotbalu, začíná nám 19. kolo Ligue 1 a vy můžete být u toho prostřednictvím našich komentovaných přenosů. Já se s Vámi zaměřím na duel mezi FC Nantes – Angers SCO. Jedná se o pátý celek tabulky proti tomu desátému. Bodový rozdíl je pouhé 4 body. To naznačuje, že by mohl být zápas zajímavý, buďte u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.