Nantes - St. Etienne | ONLINE | 10.11.2019 17:00 | Ligue 1 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nantes : St. Etienne - 10. listopadu 2019   17:00

Ukončeno
Nantes
14' Blas (Benavente) • 26' Louza (Blas)
2:3
(2:2)
St. Etienne
22' Trauco  (Honorat) • 34' Bouanga  (Trauco) • 67' Bouanga  (Boudebouz)
Nantes
Sestavy:
Lafont – Basila, Girotto, Pallois, Ch. Traoré (78. Moutoussamy) – Louza, A. Touré – Blas (86. Youan), Benavente (70. Bamba), Simon – K. Coulibaly.
Náhradníci:
Olliero – Abíd, Bamba, Moutoussamy, Krhin, Prado Ruiz, Youan.
Rozhodčí
Turpin – Danos, Gringore
La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes
St. Etienne
Sestavy:
Ruffier – Moukoudi, Kolodziejczak, Trauco – Debuchy, Youssouf, M. Camara, Honorat – Boudebouz (68. Nordin), Bouanga (81. Dioussé) – Hamouma (56. Chazrí).
Náhradníci:
Moulin – Berić, Dioussé, Chazrí, Gabriel Silva, Nordin, Perrin.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Saint-Étienne, které svého soupeře porazilo poměrem 3:2. Druhý poločas patřil spíše domácímu celku, který měl častěji míč na kopačkách, navíc si vytvořil i několik slušných šancí. Paradoxně to ale vedlo k inkasované brance, což byla jediná branka druhého poločasu, která stačila Saint-Étienne k zisku plného počtu bodů.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 6:9.
90+3'
Konec zápasu.
90+2'
Nantes se skutečně krátí čas, na vyrovnání ho už moc nezbývá. Pallois sice zasáhl u svého pokutového území, jenomže jeho celek je daleko od vápna.
90+1'
Pokračovalo se autovým vhazováním z pravé strany, o které se postaral hostující Honorat. Krátce poté jsme sledovali nedovolený zákrok domácích.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Nantes se krátí čas na vyrovnání, ještě se bude zcela jistě něco málo nastavovat.
88'
Coulibaly se po delší době zapojil do kombinace, jenomže obrana soupeře působí velice zodpovědným dojmem, což se projevilo také při této akci domácích.
87'
Ruffier měl hodně těžkou práci, před ním totiž tečoval centr jeden z jeho spoluhráčů, přičemž se balón nakonec snesl do moci hostující brankáře.
86'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Elie Youan.
86'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Saint-Étienne stále vede o jednu branku. V posledních minutách sledujeme velkou převahu domácích.
85'
Domácí hráči opět celkem dlouho kombinovali na útočné polovině, kde se Basila dostal k centru na pravé straně, kterým trefil hned prvního z protihráčů.
84'
Hezký dloubáček měl v pokutovém území najít Simona, jenomže včas z branky se vydal pozorný Ruffier, který ihned schoval hrací předmět do rukavic.
81'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Assane Dioussé.
78'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Charles Traoré, přichází Samuel Moutoussamy.
77'
Domácí hráči se sice radovali z vyrovnávací branky, jenomže zakončující Blas se nacházel v jednoznačném ofsajdovém postavení.
76'
Ten přistál přesně na hlavě prvního z protihráčů, kterému se povedlo odehrát balón do bezpečnějšího prostoru. Na opačné straně mohl Bouanga zkompletovat hattrick.
75'
Coulibalymu se povedlo prodloužit míč za sebe, jenomže na hranici malého vápna zasahoval zkušený Debuchy. Nantes se tlačí do vápna, bude zahrávat roh.
74'
Bamba si na pravém křídle pokusil narazit s Basilou, přičemž druhý jmenovaný skončil po faulu na zemi. Nantes bude zahrávat další standardní situaci.
73'
Girotto se celkem pohodlně dostal na opačnou stranu, kde do kombinace zapojil také střídajícího Bambu, který přihrávkou našel pouze jednoho z protihráčů.
72'
Hodně odvážně šel pro volný míč brankář Lafont, který ho stihl schovat do náruče před dotírajícím protihráčem. V opačném případě by zřejmě přišla na řadu penalta.
71'
Na levou stranu si pokusil seběhnout Nordin, před kterým včas zasáhl jeden z protihráčů. Zřejmě se jednalo o Basilu, který na jistotu dopravil míč do autu.
70'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází Abdoul-Kader Bamba.
69'
Nantes se pokusí o bleskovou odpověď, bude totiž zahrávat celkem nadějnou standardní situaci. Rozehrávající Benavente to zřejmě zkusí centrem.
68'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Arnaud Nordin.
67'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Paradoxně je tu vedoucí branka hostujícího celku, který přečkal krušné momenty! Traoré chyboval na vlastní polovině, což vedlo ke smrtícímu protiútoku. Boudebouzovi se povedlo načasovat nahrávku na DENISE BOUANGU, který i díky teči protihráče překonal brankáře.
66'
Aby toho nebylo málo, tak si hostující obrana nepohlídala náběh Simona, který se natlačil až před brankáře, jenomže Ruffier dokázal střelu zneškodnit.
65'
Rozehrávku si nakonec vzal na starost Blas, který svůj centr zakroutil na přední tyč. Tam se do vzduchu dostal Pallois, jehož hlavička skončila na břevnu.
64'
Ven z branky se musel vydat Lafont, kterému se poté výhozem povedlo na levém křídle oslovit Simona, jenž svému celku vykřesal zisk rohového kopu.
61'
Je za námi více než hodina hry, stav je i nadále nerozhodný. O něco aktivnější je Nantes, nicméně i přesto platí, že sledujeme celkem vyrovnanou partii.
60'
Louza v tísni přeci jenom přeposlal nahrávku na levou stranu, kde se Simon přeci jenom protáhl k centru, který si našel cestičku do rukavic brankáře Ruffiera.
59'
Kolodziejczak zkoušel oslovit střídajícího Chazrího, který se prosmýkl kolem protihráče, jenomže pád na zem nepřinesl zisk standardní situace pro hosty.
58'
Bouangovi se nepovedlo udržet míč na hrací ploše, nicméně i přesto se jeho celek bleskově dostal zpět k balónu, avšak Girotto zablokoval pokus o střelu.
57'
Boudebouz se protáhl kolem Traorého, což přineslo zpětnou nahrávku na Honorata. Rána druhého jmenovaného nebyla přesná, Lafont tak nezasahoval.
56'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Vahbí Chazrí.
55'
Pallois možná až příliš naivně přenášel hru na obsazeného Simona, což dokonale hrálo do karet Honoratovi, který poté nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
54'
Louza si vzal na starost rozehrávku volného kopu, kterým oslovil vedle stojícího Benavanteho. Saint-Étienne se snaží aktivním způsobem napadat rozehru.
53'
Za volným míčem se pokusil seběhnout Hamouma, který sice otřel hrací předmět o nohu protihráče, nicméně i přesto z toho bude odkop od branky Nantes.
52'
Louzovi se nepovedlo ve vzduchu trefit míč, což nakonec nemuselo zas tak vadit. Za ním totiž číhal jeden z kolegů, kterému se povedlo odklidit balón.
51'
Pallois si připsal snadné odehrání míče, které se mu povedlo poslat ke středovému kruhu. Následná kolmice měla směřovat na Simona, což se nepovedlo.
50'
Odkopu od své branky se ujal brankář Ruffier, který vyhnal své spoluhráče na opačnou stranu, kde se navíc Honoratovi povedlo prodloužit na Boudebouze.
49'
Po pravém křídle si to namířil na opačnou polovinu Honorat, který byl sice povalen k zemi, nicméně sudí nechává pokračovat ve hře, což se Nantes nelíbí.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si u postranní lajny počínal důrazně domácí Basila, který jako první trefil míč. Následovat bude autové vhazování.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl velice atraktivní podívanou. Nantes se hned dvakrát dostalo do vedení, jenomže soupeři se v obou případech podařilo srovnat krok, což znamená poločasový výsledek 2:2. Navíc sledujeme nesmírně vyrovnanou podívanou, což se zcela jistě přesune i do druhého poločasu.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
Žlutou kartu dostává Andrei Girotto (FC Nantes).
43'
Zpětná nahrávka oslovila brankáře Lafonta, který celkem dlouho zkoušel rozehrát, což málem bylo fatální. Nakonec se jeho odkop odrazil od soupeře do autu.
42'
Nantes bude moci zahrozit prostřednictvím volného kopu, nedovoleně si totiž počínal hostující Honorat. Standardní situace bude provedena z velké vzdálenosti.
41'
Podél autové lajny si to namířil domácí Blas, který hodně ostře narazil do Debuchyho, jenž zasáhl čistým způsobem. Bude se odkopávat od branky soupeře.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
36'
Nantes se rozhodlo rozehrát rohový kop urychleným způsobem, nicméně nic nebezpečného jsme nakonec nesledovali. Ruffier bude moci uklidnit hru.
35'
Ruffier musel zasahovat, jednalo se o hodně složitý zákrok. Z pravé strany to technickým projektilem zkoušel Louza, který si nakonec na brankáře nepřišel.
34'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté se podruhé dostávají k vyrovnávací brance! Pohledná akce u středového kruhu nakonec přinesla roztažení hry na levou stranu, odkud do pokutového území přiletěl nesmírně nebezpečný centr, na který si dokázal naskočit DENIS BOUANGA, který zamířil mimo dosah brankáře.
34'
Saint-Étienne opět navštívilo polovinu soupeře, kde se po střetu ocitl na zemi Bouanga, což sudího nedonutilo odpískat faul. Pokračuje se tak ve hře.
33'
S rozehrávkou se rozhodl vypomoci Camara, který dlouhým pasem zkoušel najít naběhnuvšího Hamoumu, se kterým si poradila hned dvojice domácích hráčů.
32'
Je za námi více než třetina zápasu, domácí hráči stále vedou o jednu branku. V tuto chvíli se k provedení autového vhazování staví aktivní Traoré.
31'
Jenomže ani tentokráte se nejednalo o nic světoborného, míč totiž odhlavičkoval hned první protihráčů. Nantes tak přežilo další krušný moment.
30'
Vzápětí si hlavní sudí všiml nedovoleného zákroku, po kterém skončil na zemi právě Boudebouz. Tentýž hráč se posléze chopí získané standardní situace.
29'
Saint-Étienne se pokoušelo odpovědět prostřednictvím rohového kopu. Boudebouzovi se rozehrávka moc nepovedla, dopadla pouze na hlavu protihráče.
28'
Traoré se v krátkém časovém sledu opět dostal k provedení autu, který v tomto případě zkoušel najít Coulibalyho, jenomže ve vzdušném souboji kraloval soupeř.
27'
U postranní lajny si zodpovědně počínal Trauco, kterému se povedlo propasírovat nahrávku na opačnou polovinu, kde měl Hamouma příliš daleko k míči.
26'
Nantes právě vstřelili branku!
Jenomže hodně rychle se domácí dostávají zpět do vedení! Saint-Étienne chybovalo při rozehrávce na vlastní polovině, což mělo fatální následky. Pro zpětnou nahrávku za pokutové území si seběhl IMRAN LOUZA, jehož placírka zapadla přesně k tyči.
25'
Domácí hráči se dožadovali autového vhazování, nicméně sudí ukázal na opačnou stranu. Dle verdiktu se jako poslední dotkl balónu právě Benavante.
22'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Zničehonic se také hosté radují z prvního zásahu! Saint-Étienne se povedlo vybojovat míč uvnitř pokutového území, načež měl hodně prostoru na vzdušnou nabídku Honorat. Na jeho centr si dokázal naskočit MIGUEL TRAUCO, který velice přesným zakončením poslal míč do branky.
19'
Boudebouz se prodral přes Basilu, který velice chytře nefauloval. Hosté se pokoušeli prokombinovat až do vápna, jenomže finální nahrávku přečetl Pallois.
18'
Saint-Étienne má problém s přechodem na útočnou polovinu, což se potvrdilo také nyní. Dalekonosný pokus o přenesení hry skončil pouze daleko v autu.
17'
Kolodziejczak si poradil s těžkou nahrávkou, jenomže poté celkem dlouho hledal vhodného adresáta nahrávky, načež se mu ke spolupráci nabídl Camara.
16'
Na první branku tohoto zápasu jsme nečekali vůbec dlouho, do vedení se dostal favorit duelu. Saint-Étienne má na případné vyrovnání hodně času.
15'
Po delší době jsme sledovali souvislejší pasáž s míčem v podání Nantes. Pallois nakonec přenášel hru na volného Traorého, který ustrážil míč před Honoratem.
14'
Nantes právě vstřelili branku!
Domácí hráči se dočkali kýžené vedoucí branky! Hostující obrana vůbec nedokázala zachytit náběh v podání Benaventeho, který měl hodně času na ideální řešení nadějné akce. Nakonec jsme sledovali zpětnou nahrávku na LUDOVICE BLASE, který doslova prostřelil brankáře Ruffiera.
14'
Hostující hráči si vyzkoušeli rozehrávku volného kopu, který nebyl zas tak povedený. Naopak se nejvýše do vzduchu dostal Louza, který odvracel do autu.
13'
Nakonec to bylo bez teče domácího Coulibalyho, rohový kop se tak opakovat nebude. Místo toho rozehrával brankář Lafont, který si vybral kolegu Girotta.
12'
Saint-Étienne si vybojovalo vůbec první rohový kop tohoto zápasu. Z pravé strany se o rozehrávku postaral Bouanga, po jehož centru hlavičkoval vedle Debuchy.
11'
Domácí celek si míče moc dlouho neužil, naopak se hrací předmět dostal zpět za brankovou čáru. To znamená odkop od branky v podání brankář Ruffiera.
10'
Do kombinace byl zapojen domácí brankář Lafont, který na jistotu zvolil přihrávku na obránce Palloise, jenž pro změnu hledal své spoluhráče na druhé straně.
9'
Simon si na levém křídle hledal prostor k centru, jenomže ten lehce zablokoval pozorný Trauco, od kterého se míč odrazil do moci brankáře Ruffiera.
8'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další autové vhazování Nantes. Traorého nabídka propadla až ke Coulibalymu, kterého včas odzbrojil Kolodziejczak.
7'
Coulibalymu se povedlo zpracovat velice těžkou nahrávku, jenomže pokus o roztažení hry na Simona bylo hodně nepřesné. Saint-Étienne bude vhazovat.
6'
U postranní lajny se povedlo včas zakročit Honoratovi, který dopravil balón pouze do zámezí. K následnému autovému vhazování se postavil zadák Basila.
5'
Ruffier si tak vyzkoušel první dalekonosný odkop od své branky, kterým se na opačné straně pokoušel najít Hamoumu, jenž vyhrál v souboji s Girottem.
4'
Nantes se sice radovalo z úvodní branky, jenomže se jednalo o jednoznačný ofsajd, ve kterém se zjevil zakončující obránce Pallois.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se k míči dostal brankář Lafont, který rozehrával do strany na volného Palloise, jenž pro změnu vybojoval autové vhazování.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Nantes: Lafont – Basila, Girotto, Pallois, Ch. Traoré – Louza, A. Touré – Blas, Benavente, Simon – K. Coulibaly.
Náhradníci: Olliero – Abíd, Bamba, Moutoussamy, Krhin, Prado Ruiz, Youan.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Moukoudi, Kolodziejczak, Trauco – Debuchy, Youssouf, M. Camara, Honorat – Boudebouz, Bouanga – Hamouma.
Náhradníci: Moulin – Berić, Dioussé, Chazrí, Gabriel Silva, Nordin, Perrin.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore.
AS Saint-Étienne

Na opačné straně stojí nevyzpytatelné Saint-Étienne, kterému pro změnu patří průběžná osmá pozice, což znamená horní polovinu tabulky. Saint-Étienne má na svém kontě osmnáct bodů, i tento celek se v případě výhry klidně může prokousat na druhou pozici. Hostující tým tohoto zápasu se naopak nachází v ideálním herním rozpoložení, navíc neprohrál v posledních pěti případech. Jediná ztráta bodů přišla v souboji proti Amiens, přičemž tento zápas nakonec skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Saint-Étienne toto zaváhání napravilo, v minulém kole se mu povedlo porazit Monako 1:0.
FC Nantes

Fotbalisté Nantes se po dvanácti kolech nacházejí na sympatické čtvrté pozici, což by v konečném důsledku znamenalo skupinovou fázi Evropské ligy. Nantes má na svém kontě devatenáct bodů, nicméně manko mezi druhým a patnáctým celkem tabulky je pouze pětibodové. Domácí celek tohoto zápasu se v případě výhry klidně může vyškrábat na druhou příčku za PSG. Nantes se v posledních týdnech výsledkově nedaří, tento celek totiž prohrál ve třech zápasech v řadě. Poslední porážka se urodila proti třetímu Bordeaux, který na svém stadionu dokázal vyhrát poměrem 2:0.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Francouzská Ligue 1 má na programu sedmé kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Nantes a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 27 22 2 3 75:24 68
2. Marseille 28 16 8 4 41:29 56
3. Rennais 28 15 5 8 38:24 50
4. Lille 28 15 4 9 35:27 49
5. Reims 28 10 11 7 26:21 41
6. Nice 28 11 8 9 41:38 41
7. Lyon 28 11 7 10 42:27 40
8. Montpellier 28 11 7 10 35:34 40
9. Monaco 28 11 7 10 44:44 40
10. Angers 28 11 6 11 28:33 39
11. Štrasburk 27 11 5 11 32:32 38
12. Bordeaux 28 9 10 9 40:34 37
13. Nantes 28 11 4 13 28:31 37
14. Stade Brest 28 8 10 10 34:37 34
15. Metz 28 8 10 10 27:35 34
16. Dijon 28 7 9 12 27:37 30
17. St. Etienne 28 8 6 14 29:45 30
18. Nîmes 28 7 6 15 29:44 27
19. Amiens 28 4 11 13 31:50 23
20. Toulouse 28 3 4 21 22:58 13
Články odjinud