Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nîmes : Amiens - 19. října 2019   20:00

Nîmes
41' P. Martinez (Philippoteaux)
1:1
(1:0)
Amiens
90+5' Calabresi
Nîmes
Dias – Alakouch (51. Sarr), P. Martinez, Briancon, Paquiez – Philippoteaux, Fomba, Duljević (65. Buadés), Valls (90+3. Valério) – Ripart, Denkey.
Buadés, Ben Amar, Landre, Sainte-Luce, Sarr, Valério.
Stinat J.
Stade des Costières, Nîmes
Amiens
Gurtner – Aleesami, Dibassy, Chedjou, Calabresi – Gnahoré, Blin (85. Bodmer) – Mendoza (90+7. Talal), G. Kakuta, Otero (66. Diabaté) – Guirassy.
Dreyer – Gendrey, Lefort, Talal, Diabaté, Bodmer.

Velice dramatické utkání! Amiens bylo po celý druhý poločas lepším týmem, ale nedokázalo si vypracovat gólovou příležitost, nejdříve v 92. minutě rozhodčí odpískal penaltu, kterou následně po zásahu VAR odvolal, ale v 94. minutě po rohovém kopu se nejrychleji zorientoval Arturo Calabresi a srovnal stav utkání. Dělba bodů je naprosto zasloužená.
90+8'
90+8'
Žlutou kartu dostává Bakaye Dibassy (Amiens SC).
90+7'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Mahdi Talal.
90+5'
Amiens právě vstřelilo branku!
V nepřehledné situaci ve vápně se k odraženému míči dostal ARTURO CALABRESI a srovnává na poslední chvíli stav utkání.
90+5'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
90+5'
Rozhodčí nastavuje 6minut nad rámec základní hrací doby.
90+4'
Další dlouhý odkop Diase až k bráně Gurtnera.
90+3'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Theo Valls, přichází Antoine Valério.
90+2'
Rozhodčí své rozhodnutí odvolává a penaltu nepíská!
90+1'
Rozhodčí si jde zkontrolovat tento zákrok k videu.
90'
Rozhodčí píská pokutový kop pro hostující celek!
89'
Amiens neustále dobývají bránu Nimes, ale nedokáží se dostat skrz obrannou formaci domácích.
87'
Dlouhý nákop Diase až na druhý konec hřiště ke Gurtnerovi.
86'
Valls fauloval u postranní čáry hostujího celku, rozehrává Gurtner.
85'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Mathieu Bodmer.
85'
Útočný faul vystavil stopku akci hostujícího celku.
84'
Na hřišti začíná být divoko, hráči hostujícího celku stále kombinují a vyčkávají na svou šanci.
81'
Další parádní zákrok jednoho z domácích obránců, následuje odkop od brány Diase.
80'
Průnikovou přihrávku zastavil pozorný domácí obránce.
79'
Trenér hostujícího družstva – Luka Elsner, napomínán žlutým kartónkem.
78'
Penalta se nepíská, rozehrávat bude domácí tým na půli soupeře.
77'
Hráči Amiens se dožadují penalty! Rozhodčí probírá danou situaci s VAR.
76'
Žlutou kartu dostává Haitam Aleesami (Amiens SC).
75'
Pěkná střela Kakuty, Dias ovšem tuhle střelu zneškodňuje, následuje rohový kop.
74'
Dlouhý odkop jednoho z domácích hráčů až k bráně Gurtnera.
72'
Hosté se opět snaží kombinací dostat do nějaké gólové akce, ta ovšem stále nepřichází.
71'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů.
70'
Valls nedokázal ohrozit bránu Gurtnera, ten bezpečně sbírá míč do svých rukavic a snaží se urychlit rozehrávku.
68'
Denkey si počínal nedovoleně, jeho zákrok byl odpískán pozorným rozhodčím.
67'
Gnahoré nedokázal prostrčit míč do běhu jednoho ze svých spoluhráčů, míč opět na kopačkách domácího celku.
66'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Fousseni Diabaté.
65'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Haris Duljević, přichází Lucas Buadés.
64'
Nepřesný centr na jednoho z hráčů hostí, následuje odkop od brány Diase.
63'
Hostující celek je momentálně daleko aktivnější, ale nedokáže se dostat do gólové příležitosti.
61'
Sarr téměř z poloviny hřiště napřáhl a vypálil pumelici, Gurtner ovšem byl v pozoru a bezpečně chytá míč do svých rukavic.
59'
Hostující celek kombinuje na vlastní polovině a snaží se dostat skrz pozornou obranu domácích.
57'
Denkey leží na zemi a žádá ošetření.
56'
Z bezprostřední blízkosti jeden z hostujících útočníků napálil tyč brány Diase.
55'
Jeden z domácích hráčů nám ukázal své technické dovednosti, nejdříve skvěle zpracoval letící míč, následně předvedl pár přešlapovaček a s lehkostí přešel přes bránícího hráče, vše pokazil svým špatným centrem do náručí Gurtnera.
54'
Gnahoré diskutuje s rozhodčím kvůli neodpískanému faulu na půli soupeře.
52'
Až teď se hostující celek osvobodil od tlaku domácích.
51'
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Sidy Sarr.
49'
Domácí tým se dostal do skvělé příležitosti, ale střela letěla daleko od pravé tyče.
48'
Alakouch po dlouhém ošetření stále není zcela v pořádku.
47'
Hned zkraje druhého poločasu probíhá ošetření na hrací ploše.
46'
V prvním poločase jsme viděli fotbal na obě dvě brány. Možná trošku nebezpečnější hosté si vytvořili hned několik situací, ale nedokázali je vyřešit správně. Domácí, kteří obstřelují bránu Gurtnera i z dálky jsou spíše pasivní, ale dobře zahraný rohový kop znamená vedení v jejich prospěch.
45+2'
45+1'
Ofsajd vymezil stopku skvěle vypadající akci hostujícího celku.
45'
Hostující celek drží míč na svých kopačkách.
43'
Duljevič vypálil z úctyhodné vzdálenosti, tahle střela nemohla ohrozit bránu Gurtnera.
41'
Nîmes právě vstřelil branku!
Po zajémavě kopnutém rohovém kopu se k zakončení dostává PABLO MARTINEZ a posílá svůj tým do vedení!
41'
Denkey prověřil dalekonosnou střelou Gurtnera, ten míč odráží na rohový kop.
39'
Faulem se provinil jeden z domácích hráčů, Gnahoré rozehrává standartní situaci ze zajímavé pozice.
38'
Dias vyběhl a předvedl skvělé čtení hry.
37'
Domácí obránce, díky skvělé reakci, zabránil průnikové přihrávce do gólové šance.
36'
Domácí celek se vyprostil ze sevření soupeře a kombinuje na vlastní půli.
34'
Hostující tým se snaží dostat skrz dobře postavenou obranu soupeře.
32'
Ofsajd, ve kterém se ocitl jeden z hostujících hráčů, byl odmáván a odpískán, míč na půli Nimes.
31'
Žlutou kartu dostává Sehrou Guirassy (Amiens SC).
30'
Nedovoleným zákrokem na půli hřiště se provinil Gnahoré.
29'
Žlutou kartu dostává John Stiven Mendoza (Amiens SC).
29'
Další rohový kop hostujícího celku.
27'
Gurtner pohodleně sbírá míč do rukavic, s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
26'
Rohový kop hostí nijak neohrozil bránu soupeře.
25'
Parádní zákrok vytasil Dias a zachraňuje svůj tým již od druhé gólové šance, hosté budou kopat rohový kop.
23'
Další zbytečný faul na půli soupeře, rozehrávat bude domácí celek.
22'
Hra se nám přiostřuje, příjdou i žluté karty?
19'
Ani Duljevič nedokázal přesně zamířit, jeho střela míjí bránu o několik metrů.
17'
Dlouhé vhazování vysvobozuje Amiens.
15'
Další faul jednoho z hostujících hráčů, domácí budou rozehrávat na půli soupeře.
14'
Útočného faulu se dopustil jeden z hráčů hostujícího týmu.
13'
Druhý rohový kop pro hostující Amiens.
12'
Dalekonosná střela Fomby nijak neohrozila bránu Gurtnera, následuje odkop od brány.
10'
Odkop od brány Diase, jelikož útočíci hráč se nacházel v ofsajdu.
9'
Domácí hráči nedokáží kombinovat, tlak Amiens je veliký.
7'
Bravurním zákrokem se blýskl gólman Dias, který vychytal hostujícího hráče v samostaném úniku.
4'
První rohový kop v zápase obstaral hostující celek, brankář Dias si s tímto centrem hravě poradil.
3'
Amiens se ubránili první útočné akci domácích.
1'

Nîmes Olympique: Dias – Alakouch, P. Martinez, Briancon, Paquiez – Philippoteaux, Fomba, Duljević, Valls – Ripart, Denkey.
Náhradníci: Buadés, Ben Amar, Landre, Sainte-Luce, Sarr, Valério.

Amiens SC: Gurtner – Aleesami, Dibassy, Chedjou, Calabresi – Gnahoré, Blin – Mendoza, G. Kakuta, Otero – Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Gendrey, Lefort, Talal, Diabaté, Bodmer.

Rozhodčí: Stinat J..
Amiens SC
Amiens z posledních tří zápasů získalo čtyři body, po remíze v Angers (1:1) fantasticky vyhrálo proti trápící se Marseille (3:1). V reprezentační přestávce se odehrálo přátelské utkání proti belgickému Mouscronu, utkání skončilo 1:1 a většina opor nenastoupila.
Nîmes Olympique
Domácí celek vůbec nezažívá dobrou formu, z posledních třech zápasů dokázal vytěžit pouhý bod v posledním zápase na půdě Lille (2:2). Nutno dodat, že v tomhle zápase se Nîmes prezentovalo fantastickým výkonem a nechybělo málo k senzaci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.