Ligue 1 - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Bordeaux - 8. března 2020   15:00

St. Etienne
68' Bouanga (Boudebouz)
1:1
(0:0)
Bordeaux
65' Maja
St. Etienne
Moulin – Debuchy, Saliba, Fofana, Kolodziejczak – Aholou (63. Nordin), M'Vila, M. Camara – Boudebouz (83. Dioussé), Diony (55. Abi), Bouanga.
Bajič – Dioussé, Trauco, Nordin, Macon, Abi, Honorat.
Léonard – Lang, Hebrard
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Bordeaux
Costil – Sabaly, Koscielny, Mexer, Benito – Aït Binnásir (63. Pardo), Otávio – Oudin, Kalu (72. Hwang Ui-jo), Adli (82. Kamano) – Maja.
Poussin – Pardo, Kamano, Jovanović, Hwang Ui-jo, Kwateng, Poundjé.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což není kdovíjaký výsledek hlavně pro domácí mužstvo, které potřebuje body, jako sůl. Dnes se však dlouho nic nedělo, pak v 65. minutě udeřili hosté, na což domácí zareagovali hned v 68. minutě vyrovnávacím gólem a pak už se znovu nic nedělo. Bod pro ASSE je málo, Girondins, po vedoucím gólu a poté i po vyloučení domácího Camary, sahalo po vítězství, takže ani hosté moc konečnou remízu neslaví.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Charles Nathan Abi (AS Saint-Étienne).
90+3'
Útočným faulem končí akce domácích, rozehrává z vlastního vápna gólman Benoît Costil.
90+2'
Žlutou kartu dostává Youssouf Sabaly (Girondins Bordeaux FC).
90+1'
Girondins tak má dost času na vstřelení rozhodujícího gólu.
90'
Nastavuje se šest minut.
88'
Jessy Moulin (Saint-Étienne) vykopává od své branky, nespěchá, viditelně šetří čas.
87'
Girondins s míčem na polovině ASSE, hosté nyní mohou, proti oslabenému soupeři, usilovat o vstřelení rozhodujícího gólu.
85'
Centr zamířil na bližší tyč, kde míč vybojoval bránící hráč Bordeaux a útočit mohou hosté.
84'
Rohový kop pro ASSE, domácí rozehrají z levé strany.
83'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Assane Dioussé.
83'
A znovu se nehraje, Arnaud Nordin (Saint-Étienne) padá na trávník poté, co ho zezadu podrazil Loris Benito.
82'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Yacine Adli, přichází François Kamano.
81'
Bylo by zajímavé spočítat, kolik času dnes hráči obou týmů proleželi na trávníku...
80'
Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) leží na trávníku, v pokutovém území soupeře, zřejmě bude muset být ošetřován.
79'
Standardka domácích, z levé strany, na polovině soupeře... hodně nevydařená, míč pro Girondins.
78'
Hwang Ui-jo (Bordeaux) rozehrál z levé strany, domácí se ale ubránili.
77'
Rohový kop pro Girondins, hosté rozehrají z levé strany.
76'
Saint-Étienne tak bude dohrávat zápas pouze o deseti, to bude těžká práce.
75'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).
75'
Jessy Moulin (Saint-Étienne) chytá míč a bude moci rozehrát od domácí branky.
74'
Otávio (Bordeaux) faulován u půlící čáry, míč pro Girondins.
72'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Hwang Ui-jo.
72'
Následoval další roh domácích, kdy už ale domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
71'
Otávio (Bordeaux) odkopává míč před brankovou čárou, to byla gólová šance domácích!
70'
69'
Situaci ještě prověřuje VAR, ale vypadalo to, že vše bylo v souladu s pravidly a o ofsajd se nejednalo...ano, je to tak, gól platí!
68'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
DENIS BOUANGA si naběhl za obranu Girondins, kam přišel pas z pravé starny. Domácí útočník poslal míč nechytatelně hlavou do branky.
67'
ASSE čeká těžká práce, po chybě v defenzivě domácí prohrávají a nyní budou muset převzít aktivitu oni.
65'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Zaváhání defenzivy ASSE, kdy Timothée Kolodziejczak nedokázal odehrát míč z malého vápna. Míč se tak dostal před JOSHE MAJU, který ho nekompromisně poslal do branky.
65'
Statistika držení míče – 57% : 43%.
63'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Júsuf Aït Binnásir, přichází Rubén Pardo.
63'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Arnaud Nordin.
62'
Zraněným je nyní jeden z hostujících hráčů, ale nakonec odkulhal i domácí Jean-Eudes Aholou, který kulhá z hřiště.
61'
Utkání opět přerušeno, další ošetřování jednoho z borců...
59'
Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).
58'
Youssouf Sabaly (Bordeaux) se zranil, po souboji s Timothée Kolodziejczakem.
57'
Z ničeho nic první gólová šance zápasu, kdy Jean-Eudes Aholou (Saint-Étienne) vypálil z hranice vápna a Benoît Costil (Bordeaux) musel předvést výtečný zákrok, aby tuto střelu zneškodnil.
56'
ASSE s míčem na své polovině, domácí se těžko dostávají na polovinu Girondins.
55'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Charles Nathan Abi.
55'
Ofsajdem končí akce Girondind, defenziva ASSE si tak oddechla, domácí jsou zatím pod tlakem.
54'
Domácí jsou pod tlakem pod při rozehrávce, Girondins znovu s míčem na polovině soupeře.
53'
Jessy Moulin (Saint-Étienne) rozehrává od své branky, trochu riskantní rozehrávka.
51'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se v úvodu druhé půle snaží a hosté jsou o něco aktivnější.
49'
Wesley Fofana (Saint-Étienne) faulován a tím končí útočná snaha hostů, Jessy Moulin rozehrává.
48'
Malá domů v podání hostů, Benoît Costil bude vykopávat od své branky.
47'
Do druhého poločasu nastoupili oba týmy ve stejném složení, v jakém dokončili poločas první.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
Utkání začalo velmi dobře, hrál se svižný a pohledný fotbal, což trvalo možná tak prvních dvacet minut. Poté se z toho stal spíše průměrný duel, kdy se hodně bojovalo, k vidění bylo hodně faulů a zbytečných ztrát míčů, takže není divu, že gól nepadl.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jediná minuta, první půle tak za malý okamžik končí.
45'
Jessy Moulin (Saint-Étienne) se zapojuje do rozehrávky, domácí se dostávají po pravé straně na polovinu Bordeaux.
44'
Youssouf Sabaly (Bordeaux) ubránil Bouangu, dobrá defenzivní práce.
43'
Hosté odkopávají míč na polovinu soupeře... následuje faul Júsufa Aït Binnásira (Bordeaux) u půlící čáry.
42'
Samuel Kalu (Bordeaux) padá na trávník, po souboji s bránícím hráčem ASSE, penalta se ale nepíská.
41'
Nikoliv, míč se z pravé strany dostal do malého vápna, kde ho chytá gólman Benoît Costil.
40'
Rohový kop pro ASSE, bude z toho v závěru první půle první gól zápasu?
38'
Domácí mají viditelně více ze hry, ale na první gólovou situaci si musíme počkat.
36'
Míč se dostává až k brance ASSE, Jessy Moulin rychle rozehrává na pravou stranu.
35'
Benoît Costil (Bordeaux) vykopává od své branky, míč končí v autu.
34'
Špatnou finální přihrávkou končí akce domácích, další z řady množství chyb, které jsou zatím k vidění.
32'
Z rychlého protiútoku Girondins vybojovalo roh, ten již hosté rozehráli z levé strany, ale znovu nic moc...
31'
Domácí již rozehráli, ale míč končí na bránícím hráči ve zdi.
30'
Přímý kop po ošetření Bouangy rozehrají domácí ze vzdálenosti 26,2 metru.
29'
Faulovaný Denis Bouanga (Saint-Étienne) musí být ošetřován u hranice šestnáctky Girondins.
28'
Žlutou kartu dostává Laurent Koscielny (Girondins Bordeaux FC).
28'
Ryad Boudebouz (Saint-Étienne) se dostal s míčem do vápna Girondins, ale branku míjí.
27'
Centr z levé strany míří na vzdálenější tyč, kde ale nebyl vůbec nikdo, odkop od branky.
26'
Rohový kop vybojovali také hosté, kteří ho rozehrají z levé strany.
25'
Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.
24'
Další akci ASSE zastavují hosté pouze za cenu faulu, domácí rozehrávají od levé postranní čáry.
23'
Po levé straně sprintuje s míčem Jean-Eudes Aholou (Saint-Étienne), kterého ale zastavil bránící Laurent Koscielny.
22'
Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).
21'
Znovu se ale domácí prosadit z rohu nedokázali, další nezvládnutý roh domácích.
20'
Roh pro Saint-Étienne, domácí opět rozehrají z levé strany.
19'
Míč se ani nedostal do vápna Girondins, hosté se v pohodě ubránili.
18'
Rohový kop pro domácí, kteří budou rozehrávat z levé strany.
17'
Znovu míč v držení domácích, kteří se pomalu dostávají na polovinu soupeře.
16'
Statistika držení míče – 58% : 42%.
15'
Rémi Oudin (Bordeaux) nedostihl pas na levém křídle, míč získávají domácí.
14'
Youssouf Sabaly (Bordeaux) nedokázal prostřelit bránící hradbu těl domácího týmu.
13'
Domácí s míčem na polovině soupeře, následuje centr do vápna Girondins, hosté míč odvrací.
12'
Denis Bouanga (Saint-Étienne) je tím, kdo byl faulován a kdo se těžce zvedá z trávníku.
11'
Po dalším faulu je hra přerušena, jeden z domácích borců končí na trávníku.
10'
Úvodní desetiminutovka hry za námi, zatím je to velmi pohledný zápas, rychlý, čekáme na první gól.
8'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce Bordeaux.
7'
Yacine Adli (Bordeaux) opět v akci, tentokrát je u půlící čáry faulován.
6'
Yacine Adli (Bordeaux) se prodral do zakončení, ale z levé strany míjí branku.
5'
Útočný faul domácích, u půlící čáry, míč pro Bordeaux.
4'
Denis Bouanga (Saint-Étienne) poslal centr z levé strany, ve vápně propadl míč, který pohotově odehrál z malého vápna obránce Bordeaux.
3'
Po volném kopu vybojovali domácí roh, který rozehrají z levé strany.
2'
Loïs Diony (Saint-Étienne) padá k zemi, po úderu do obličeje, na polovině Bordeaux.
1'

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Saliba, Fofana, Kolodziejczak – Aholou, M'Vila, M. Camara – Boudebouz, Diony, Bouanga.
Náhradníci: Bajič – Dioussé, Trauco, Nordin, Macon, Abi, Honorat.

Girondins Bordeaux FC: Costil – Sabaly, Koscielny, Mexer, Benito – Aït Binnásir, Otávio – Oudin, Kalu, Adli – Maja.
Náhradníci: Poussin – Pardo, Kamano, Jovanović, Hwang Ui-jo, Kwateng, Poundjé.

Rozhodčí: Léonard – Lang, Hebrard.
GIRONDINS BORDEAUX
Bordeaux nepřicestovalo k souboji v Saint-Étienně také v kdovíjakém herním rozpoložení. Na svém kontě má totiž Girondins pouze o jednu výhru více, než ASSE. Ve prospěch Girondins ale svědčí počet remíz, kdy, zejména díky posledním zápasům (čtyři remízy od 2. února), nasbíralo již devět remíz a bodově se tak zatím drží relativně v pásmu klidu.
AS SAINT-ÉTIENNE
Saint-Étienne se pomalu, ale jistě, potápí... pokles začal od února, od kdy prohrálo ze sedmi ligových duelů hned šest! Během této hodně špatné série vybojovalo pouhý bod za domácí remízu 1:1 s Remeší. Úspěšné je naopak v Coupe de France, kde, po semifinálové výhře 2:1 nad Rennes slavilo postup do finále! Co je to ale platné, když v lize se nepříjemně namáčí do sestupových vod a pokud nezačne urychleně sbírat body, bude v závěru ligy bojovat o holé setrvání v Ligue 1.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 28. kola francouzské Ligue 1, v němž AS SAINT-ÉTIENNE přivítá na svém stadionu GIRONDINS BORDEAUX.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.