Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Rennais - 25. srpna 2019   17:00

0:2
(0:1)
Rennais
16' Grenier   • 54' Niang  (H. Traoré)
Štrasburk
Sels – L. Koné, Djiku, Ndour – Simakan, Martin (C) (68. Zemzemi), Corgnet, Bellegarde (79. Lebeau), Carole (58. Lala) – Mothiba, Da Costa.
Kamara – Lala, S. Mitrović, Zemzemi, Botella, Ajorque, Lebeau.
R. Buquet – G. Debart, J. Pacelli (všichni FRA)
Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk
Rennais
Mendy – H. Traoré, Da Silva (C), Gelin, Morel, Maouassa (46. Nyamsi) – Bourigeaud (75. Siliki), Camavinga, Grenier – Niang, Del Castillo (46. Siebatcheu).
Salin – Doumbia, Nyamsi, Gboho, Johansson, Siliki, Siebatcheu.

Dnešní zápas je u konce, Rennes vítězí 0:2. Domácí se sice po prvním poločase dost zvedli, ale jejich produktivita byla mizerná, z několika příležitostí se nedokázali prosadit a navíc neproměnili ani pokutový kop. Hosté tak zcela zaslouženě vyhráli, mizerný útok domácích podtrhlo ještě vyloučení po druhé žluté v 84 minutě Ndoura. To je pro dnešek vše, loučím se a přeji příjemný zbytek dnešního večera.
90+5'
90+5'
Mendy poslal dlouhý nákop na soupeřovu půlku.
90+4'
Mothiba se ukopl a míč poslal mimo tři tyče.
90+3'
Lala poslal dlouhý míč na Simokena, aut pro hosty.
90+2'
Přenesení hry se domácím nepovedlo.
90+1'
Nastavuje se stejně jako v prvním poločase pět minut.
90'
Hosté drží míč na svých kopačkách.
89'
Pro centr z rohu si došel Mendy.
89'
Centr před branku odvracel Traoré na roh.
88'
Domácí získali faul na půlce.
87'
Niang už je zpátky na hřišti, ale kulhá.
86'
Siliki se prezentoval hodně špatnou střelou. Sels bez problémů chytá.
85'
Niang po zákroku opouští hřiště na nosítkách.
84'
Ndour vidí svoji druhou žlutou a to znamená jediné, Štrasburk bude dohrávat v deseti.
83'
Koné poslal dobrou přihrávku na Mothibu, jenže Mendy byl ryhlejší a zasáhl.
82'
Tak bohužel pro domácí jsou opět u míče hosté.
81'
Hosté vhazovali na soupeřově polovině, ale domácí rychle míč získali a zkusí rozjet další akci.
79'
Střídání v týmu Štrasburk: Domácí také vystřídali třetího hráče a tím je Bellegarde, který přepustil své místo Lebeauovi.
79'
Z rohu hlavička, která mířila pouze nad branku.
78'
Corgnet zkoušel najít po zemi někoho v modrém, obrana opět odkopla na roh.
77'
Ndour odcentroval pouze na tribunu.
77'
Ani z další střely domácí neohrozili brankáře Mendyho.
76'
Domácí to zkouší po levé straně. Získali standardní situaci.
75'
Střídání v týmu Rennes: Poslední střídání hostů je tu, Bourigeaud míří do šaten a nahrazuje ho Siliki.
74'
Centr z rohu se dostal k Bellegardemu, kterému rána nesedla.
73'
Lala trefil pouze zeď, je tu roh pro domácí celek.
72'
Přímý kop pro domácí z dobré vzdálenosti.
71'
Zblokovaná střela hostů končí v autu, ale tečoval ji spoluhráč, takže hrát budou domácí.
69'
Pauza na občerstvení skončila a utkání může pokračovat.
68'
Střídání v týmu Štrasburk: Martin opouští hřiště a s výsledkem jde něco udělat Zemzemi.
68'
Hlavičkoval Mothiba pouze mimo branku.
67'
U míče jsou ale znovu domácí a postupují dopředu.
66'
Po delší době se hosté dostali na soupeřovu polovinu.
65'
Průniková přihrávka domácích skončila až v zázemí, odkopávat bude Mendy.
64'
Da Costa opět zamířil nad branku.
64'
Domácí nyní delší dobu drží míč a snaží se o vyrovnaní.
63'
Da Costovi rána nesedla a poslal míč někam hodně pryč.
63'
Dobrý centr od jednoho z domácích, obrana hostů však připravena.
62'
Autové vhazování pro domácí.
61'
Mothiba netrefil míč mezi tři tyče.
60'
Hráči Štrasburku u míče.
59'
Rohový kop domácích skončil odkopem obrany Rennes.
58'
Střídání v týmu Štrasburk: Ze hřiště odchází Carole a nahrazuje ho Lala.
57'
Hosté hrají s míčem na soupeřově polovině.
56'
Ndour za svůj ostrý zákrok vidí žlutou kartu.
54'
Rennes právě vstřelilo branku!
Traoré poslal přihrávku do vápna, kde číhal M´BAYE NIANG a míč uklízí za záda bezmocného gólmana.
53'
Příliš dlouhá přihrávka pro Da Costu.
52'
Da Costova rána zablokována obranou.
52'
Míč často mění majitele, chvíli hrají domácí a chvíli hosté.
51'
Niang přenesl hru na druhou stranu.
50'
I tentokrát hosté vše zvládli bez problému.
50'
Volný přímý kop znovu pro domácí.
49'
Djiku zakončil nad branku, odkopávat bude Mendy.
49'
Střela zblokovaná, rohový kop pro Štrasburk.
48'
Zajímavá standardní situace pro domácí.
46'
Siebatcheu ihned v obrovské šanci! Míč ale trefuje mimo bránu.
46'
Střídání v týmu Rennes: Hned dvojité střídání o pauze, Maouassa je druhý, kdo vystřídal, Nyamsi už běhá po trávníku.
46'
Střídání v týmu Rennes: O pauze došlo ke střídání, z hřiště odešel Del Castillo a nahradil ho Siebatcheu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:10.
První poločas nám nabídl řadu zajímavých věcí, hra byla velmi vyrovnaná a často jsme byli svědky tvrdých zákroků. Jako první se prosadili hosté po krásné práci Greniera. Domácí mohli vyrovnat, když jim videorozhodčí potvrdil penaltu. Jenže míč si postavil kapitán Martin a neproměnil. Mendy pak ještě vytáhl další zákrok a drží svůj tým ve vedení.
45+5'
45+5'
Špatná rozehrávka a dopředu šel Del Castillo, míč neudržel a hrají opět domácí.
45+5'
Domácí budou vhazovat u brany soupeře.
45+4'
Grenier fauloval také, ale ten kartu nedostal.
45+3'
Bourigeaud uviděl žlutou kartu za svůj tvrdý zákrok.
45+2'
Obrovská šance domácích nekončí gólem. Mendy vytáhl zákrok proti střele Corgneta a hosté přežili další nebezpečnou situaci.
45+1'
Nastavuje se ještě pět minut.
45'
Autové vhazování pro Štrasburk.
44'
Del Castillo se těžce zvedá ze země.
43'
Jenže centr byl špatný a hráči tak další příležitost nevyužili.
42'
Domácí získali míč a postupují dopředu.
41'
Niang přišel o míč, ale hosté pokračují v akci.
40'
Martin poslal penaltu téměř do středu hřiště a Mendy chytá!
38'
Video ukázalo, že se o penaltový zákrok jedná!
37'
Žlutá karta pro trenéra domácích Laureyho.
36'
Rozhodčí jde penaltový zákrok zkontrolovat na video.
35'
Simakan byl faulován ve vápně, ale rozhodčí penaltu nepíská, uvidíme co na to video.
34'
Přízemní centr domácích nikoho nenašel.
33'
Hráči Rennes přešli rychle do protiútoku, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
32'
Koné zabránil útoku hostů.
30'
Corgnet to zkusil z voleje, branku přestřelil.
29'
Už se pokračuje, u míče jsou domácí borci.
28'
Nyní je opět hra přerušena z důvodu občerstvení.
27'
Střela z přímého kopu končí hodně mimo branku.
27'
Djiku vidí žlutou kartu za řeči.
25'
Simakan už je zpátky na hřišti, ovšem došlo k faulu na druhé straně, tentokrát je na zemi Del Castillo.
24'
Hra může pokračovat, Martin si postavil míč a nacentroval, ovšem našel pouze hráče hostů.
23'
Simakan stále leží na zemi po zákroku Maouassi, hra je přerušena.
22'
Maouassa ostře zajel do protihráče a vidí žlutou kartu.
21'
Rohový kop byl příliš přetažený. Štrasburk zůstává u míče.
20'
Da Costa vyzkoušel parádní střelou pozornost Mendyho, ten vyráží na roh.
19'
Hosté přenesli hru z pravé strany na levou, ale nedokázali si míč pohlídat, hrát budou domácí.
18'
Domácí nyní u míče, musí dotahovat jednobrankové manko.
16'
CLÉMENT GRENIER obdržel nádhernou přihrávku, kterou si zpracoval, udělal kličku a posílá svůj tým do vedení.
15'
Centr tentokrát odvrátila obrana.
14'
Koné si počínal nedovoleným způsobem a je potrestán žlutou kartou, navíc budou hosté zahrávat další přímý kop.
13'
Střela z přímého kopu mířila jen těsně vedle tyče!
12'
Volný přímý kop pro Rennes.
11'
Hosté po faulu získali míč a mohou znovu zaútočit.
10'
Camavinga po samostatném úniku napálil míč pouze do boční sítě. Následuje odkop od brány.
10'
Rennes nyní kombinuje s míčem.
8'
Hosté získaný míč pouze nakopli dopředu.
7'
Centr domácích skončil na hlavičce prvního obránce.
6'
Ošetření u konce a hra může pokračovat.
5'
Del Castillo zůstává po souboji ležet na zemi.
3'
Simakan posla míč do vápna, Da Costa hlavičkoval mimo.
3'
Rennes získalo aut u soupeřovi branky.
2'
Hraje se okolo půlící čáry.
1'
První faul na půlce od hostů, domácí zůstanou u míče.
1'

RC Štrasburk: Sels – L. Koné, Djiku, Ndour – Simakan, Martin (C), Corgnet, Bellegarde, Carole – Mothiba, Da Costa.
Náhradníci: Kamara – Lala, S. Mitrović, Zemzemi, Botella, Ajorque, Lebeau.

Stade Rennes FC: Mendy – H. Traoré, Da Silva (C), Gelin, Morel, Maouassa – Bourigeaud, Camavinga, Grenier – Niang, Del Castillo.
Náhradníci: Salin – Doumbia, Nyamsi, Gboho, Johansson, Siliki, Siebatcheu.

Rozhodčí: R. Buquet – G. Debart, J. Pacelli (všichni FRA).

Stade Rennes FC

Rennes opustil v létě český brankář Tomáš Koubek, který zamířil do Augsburgu. Přesto se však klubu daří nadstandardně. Ze dvou zápasů má Rennes na kontě šest bodů za dvě výhry. První přišla na hřišti Montpellieru. Druhá výhra se cení o dost víc, protože se jednalo skalp slavného PSG. Díky tomu patří Rennes třetí příčka a před ním je pouze Nice a Lyon o lepší skóre. V neděli nás čeká třetí kolo, ve kterém budou chtít hráči z Rennes potvrdit svoji formu. Čeká je Štarsburk, který v týdnu bude muset odehrát ještě předkolo Evropské ligy.
RC Štrasburk

Domácí neprožívají dobrý vstup do nové sezony. Ze dvou zápasů získali dva body za dvě remízy. Nejprve to byla domácí remíza s klubem Méty 1:1. Ve druhém kolem pro změnu nepadl ani gól a s Reims to skončilo 0:0. Domácí by chtěli ve třetím kole protrhnout střeleckou bídu a proti Rennes se prosadit a třeba získat i tři body. To bude ovšem těžké, protože půjde o hodně vyrovnané utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.