Ligue 1 - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Reims - 14. prosince 2019   20:00

0:1
(0:1)
Reims
9' Oudin
Toulouse
Reynet – Issiaga Sylla, Rogel, Amian, Moreira – Boisgard (66. Koulouris), I. Sangaré, Kone – Saïd (70. Makengo), Sanogo, Dossevi (82. Ngoumou).
Goicoechea – Vainqueur, Diarra, Makengo, Koulouris, Ngoumou.
Turpin – Gringore, Ocak, Vernice (všichni Francie)
Stadium Municipal, Toulouse
Reims
P. Rajković – Kamara, Disasi, Abdulhamíd, Foket – Romao, Chavalerin – Cafaro (83. Sissoko), Dingomé (71. Doumbia), Oudin – Dia (43. Suk Hjun-Čun).
Lemaitre – Doumbia, Kutesa, Mbuku, Munetsi, Sissoko, Suk Hjun-Čun.

Já děkuji za pozornost a těším se u příštích zápasů na počtenou!
Utkání skončilo pro domácí neslavně a prodloužili sérii proher na sedm za sebou, už dvanáctá prohra v této sezóně. Když prohráváte domácí zápasy s mužstvy, které máte porážet, tak se pak nemůžete divit, že jste poslední v tabulce. Toulouse dnes nepředvedlo špatný výkon, chyběla tomu větší přesnost, kvalita ve finální fázi a vůbec víc zakončovat. Toulouse se málokdy dostane do tutové šance, je málo produktivní. 19 branek za 18 utkání je strašně málo, to vám každý potvrdí.

Na stadionu už navíc vládne špatná nálada, bylo to vidět když se blížil konec zápasu. NErvózní fanoušci dělali bengál v hledišti. Toulouse na tom není dobře a musí se zvednout. Reims přijelo pro výhru a tu má, takže u nich vládne spokojenost, splnilo cíl a může se těšit z páté příčky, na kterou teď poskočilo, má však zápas navíc, nicméně drží krok s těmi, co bojují o evropské poháry.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:14.
90+5'
90+5'
As je to nikdy, protože míč vyboxoval Rajkovič a sudí pískl dnes do píšťalky naposled a Reims is veze domů tři body.
90+5'
Další odvrácená šance, ale bude to roh. Tak teď nebo nikdy.
90+5'
Reims odvrací centr.
90+4'
Ti samozřejmě nepospíchají, ale u praporku neúčinkovali, naopak poslali míč na brankáře, ten ho vykopává dopředu. Ještě žije šance pro domácí.
90+4'
Roh pro hosty.
90+4'
Rajkovič těžko rozdýchává jeden ze soubojů po rohovém kopu. Možná jen tahá čas.
90+3'
Zblokovaný centr domácích zleva.
90+3'
Rajkovič si připisuje další z lehčích zákroků.
90+2'
Hráči si už nevěří, nevěří v bod a to je špatně.
90+1'
Toulouse je ale hodně nemotorné. Je to pomalé a neohrabané přecházení do útočné fáze.
90'
Nastaveno bude 5 minut nad rámec.
90'
Hosté nepouštějí soupeře z kleští. Hrají u něj na půlce, ba co víc, u něj ve vápně.
89'
Mezitím zaútočilo Reims, ale gólu se nedočkalo.
89'
Teď musí být první myšlenka míč dopředu, nic jiného.
89'
Toulouse už je trochu v křeči.
88'
Hlavičkující hráč sestřelen nešetrně k zemi hráčem Reims, ale sud nechává pokračovat, píšťalka zůstala němá a do protiútoku se hnali hosté.
88'
Moc času už nezbývá, domácí určitě myslí alespoň na bod. Ten je ale furt daleko.
86'
Reims se řítilo na branku a mohlo rozhodnout utkání, na poslední chvíli se domácí ubránili.
85'
Roh Toulouse v poklidu likviduje Rajkovič.
84'
Nepokoje se stupňují, v hledišti zasahuje pořádková služba a možná i policie.
83'
Obrovská šance hostů!!! Únik až ke gólmanovi, toho si útočník položil a od gólu domácí zachránil jen odkop míče, který mířil do brány.
83'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Sambou Sissoko.
82'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Nathan Ngoumou.
82'
V hledišti panují nepokoje, domácí fanoušci nejsou vůbec spokojeni, jejich tým prohrává a je poslední v tabulce, to kouše jen velmi těžko.
80'
Toulouse ví, že nemá mnoho času a tak zrychluje vědomě akce a pasy, střela se ale nepovedla, má jí brankář.
80'
Žlutou kartu dostává Xavier Chavalerin (Stade de Reims).
77'
V šanci poslední celek francouzské ligy, míč neměl potřebnou razanci a skončil v rukavicích Rajkoviče.
77'
Vědomá, součinná kombinace hostů, nevedla ke gólu, poslední obránce míč odrazil mimo.
76'
Standardka pro Reims, z velké dálky, a dopadla mizerně, přímo do hrudního koše brankáře Reyneta.
75'
Zase nic světoborného, míč jim ukradla defenzíva soupeře.
74'
Domácí opět jdou dopředu, co vymyslí teď?
74'
Reims odkopává 30 metrů daleko.
74'
Toulouse ale zkouší štěstí.
74'
Taktika vládne na hřišti, obrany hrají prim.
72'
Hlavičkový souboj odnesl Suk Hjun Čun šrámem na hlavě, bude však pokračovat ve hře.
71'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingomé, přichází Moussa Doumbia.
70'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Jean-Victor Makengo.
68'
S míčem na kopačkách hosté a už jsou v šestnáctce, ale tam míč blokuje obránce Toulouse.
68'
Rajkovič má míč, pošle ho do hry.
67'
Hra trpí na kvalitě, kombinace je na minimu, spousta soubojů a fotbal je k vidění jen málo.
66'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Efthimis Koulouris.
65'
Toulouse teď vázne kombinace, jsou schopni se dostat ze své poloviny, dál už ne.
64'
Faul domácích na polovině soupeře, rozehrají hosté.
63'
Akce Reims končí, odkopávat bude Reynet.
62'
Nebyla, pokračuje se dál.
62'
Video pravděpodobně zkoumá jednu ze situací ve vápně, jestli tam nebyla ruka.
61'
Máme tu slibovaný roh. Hosté ho zahráli báječně, na hlavu jednoho z nich a Reynet se blýskl parádním zákrokem na poslední chvíli, roh se bude opakovat. DRuhý už tak úspěšný nebyl.
60'
Útočníka Reimsu vyblokoval levý obránce a nepustil ho k centru, bude to roh.
59'
Míč stahuje ze vzduchu Rajkovič a ukončuje snažení domácích.
58'
Domácí se otočili a upalují dopředu, to je rychlý protiútok, forvard je už ve vápnu a kličkuje, ale ke střele se nedostal, prováhal šanci na ní a pak už neměl šanci, byl obrán o míč.
57'
Hosté kombinují, ale chybí tomu rychlejší rozhodování, Toulouse kombinaci narušuje.
57'
Kontr vedený nalevo od Reims, ale zastaven v zárodku.
56'
Reims na vlastní polovině jen uklízí do autu.
55'
Toulousští stupňují tlak.
54'
Krásný ťukes a narážečky hráčů Toulouse, ale hráč ve finální fázi selhal, možná byla faulován, ale sudí nechal hru pokračovat. Škoda pro domácí.
49'
Krásný čistý zákrok skluzem hráče Reims znemožnil akci domácích.
48'
Hosté si přihrávají na vlastní půlce a nechávají soupeře běhat.
47'
Teď míč střídá každou chvilku majitele.
46'
Toulouse se osmělilo a vyrazilo rychle kupředu, šanci si ale nevytvořilo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
Jsme svědky vyrovnaného utkání, Toulouse to jen nedokázalo vyjádřit gólově. Zato soupeř ano. To když se v 9. minutě trefil přesně po velké individuální chybě Oudin. Toulouse pak na chvíli převzalo otěže, každý chvilku tahal pilku, nicméně další branky už jsme neviděli a tak skončila půlka 1:0 pro hosty.

Do utkání vstoupili lépe hosté, soupeř pak hru dorovnal, ale gól nevstřelil, domácím vázne produktivita a efektivita, hosté velkou šanci, kterou jim nabídl soupeř na podnose využil, a tak se může radovat z prozatímního výsledku 1:0 na půdě nejhoršího celku Ligue 1.
45+1'
45+1'
Není to pěkný fotbal jako mezi 20. a 30. minutou, hra je kostrbatá, nepřesná.
45'
Nastavena bude jedna minuta nad rámec.
45'
Domácí fanoušci zahalekali a nejsou moc spokojeni se hrou svých miláčků.
44'
Aut pro domácí, míč se dostává až na polovinu hřiště, pak ke gólmanovi, ale tomu žádné nebezpečí od Toulouse nehrozilo, obránci akci zneškodnili.
44'
DOmácí jsou těmi, kdo obehrává val nyní, hosté brání v bloku.
43'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Suk Hjun-Čun.
42'
Hra se zklidnila.
41'
Reimšští přihrávali kolmě dopředu, ale forvard míč nedoběhl a ten tak získávají domácí.
40'
V držení míče domácí a to se fanouškům líbí. Ještě toho více vymyslet dopředu.
39'
Faulovaný křídelník Toulouse, standardka z dané pozice. Nebezpečí pro branku Rajkoviče. Ten boxuje daleko od branky a zachraňuje situaci.
37'
Hosté kují pikle, útočí, obehrávají obranný val, ale zatím marně. Toulouse zlepšilo od inkasovaného gólu obranu a nyní si dává pozor na vlastní vrátka.
36'
Dossevi byl toho dojmu, že vybojoval roh, to mu ale nepotvrdil sudí u lajny a tak bude odkopávat brankář Reims Rajkovič.
35'
Tým z jihozápadu Francie se valí na branku Rajkoviče, střela ze střední vzdálenosti, tečována bekem Reimsu a ztečovaná vedle, ale na stadionu to jen zahučelo.
34'
Toulouse u balónu a útočí, ale postupným útokem jim to zatím moc nevychází.
33'
Po velkých šancích tu máme klidnější pasáž hry.
32'
Velká chyba obránce Reimsu, míč odhlavičkoval špatně a nabídnul šanci domácím, ti s ní ale pohrdli.
31'
Obrovská šance hostů!!! Vybojovaný balón ve středu hřiště, další dlouhý pas za obranu a střela, která jen těsně minula pravou tyčku brankáře Reyneta.
30'
Zajímavá standardka pro domácí po faulu se zde rýsuje. Naprosto překopnuto, špatně zahrané.
29'
Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Stade de Reims).
28'
Další standardka kroucená před bránu, skončila však na hlavě protihráče.
27'
Sanogo se ocitl před Rajkovičem, ale selhal, Rajkovičovi pomohli obránci. Sanogo to však měl hodně z úhlu, to je potřeba říct na jeho obranu.
26'
Hosté na míči, vymýšlejí chytré přihrávky za obranu, ale nyní jim to nevyšlo.
25'
Roh skončil v rukavicích Reyneta.
24'
Další dlouhý balón hostů za obranu, tam byl osamocen útočník, ale zpracování mu zabránilo lepšímu zakončení. Bude to roh.
23'
Po souboji zůstal na trávníku ležet Sanogo, křísí ho tam lékaři, ten ale odchází ze hřiště následně, avšak za velké pomoci lékařů, kulhá pryč.
22'
Hra ubrala na tempu a u míče je každou chvíli někdo jiný.
21'
Kombinaci hostů pokazili domácí a vyrážejí na zteč, přišli o balón až ve vápně, velká škoda, že se nedostali do koncovky.
20'
Toulouse vědomi si své situaci v tabulce přidali a útočí více než zpočátku zápasu.
20'
Domácí se vzpamatovali a začali podnikat rejdy do obrany protivníka, zatím se žádný neujal.
19'
Rychlý kontr Toulouse, zastaven na polovině hostů.
18'
Domácí toho zatím moc nepředvedli, koresponduje to s jejich umístěním v tabulce. Nyní je i fanoušci vypískávají, poněvadž hrají dlouhona své polovině.
17'
Další volný přímý kop pro domácí, centr dopředu, ale do vápna to domácí nedotáhli.
16'
Obrovskou šanci Reims přerušuje zdvihnutý praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
15'
Poměrně zajímavá standardka z pravého křídla, sice daleko od branky, ale dá se dobře kroutit před bránu, to se také stalo, ale míč propadl až za všechny přítomné.
14'
Hosté faulovali na polovině soupeře a míč rozehrají domácí, dlouze až na útočníka, ten sklepává, ale hra je opět přerušena kvůli faulu, zase faulovali hosté.
13'
Toulouse také vystrčilo růžky, ale moc z toho nevytěžilo.
12'
Víc náběhů a větší hlad po gólech teď ukazuje tým Reims.
12'
Reims hraje s větším sebevědomím a klidem na nohách.
9'
Reims právě vstřelilo branku!
Přihrávka domácích na stopera a ten nechtěně a nešťastně přenechal míč protihráči, obrovská chyba, ten už pak uplaovla sám na brankáře a nemýlil se, podstřelil ho a Reims vede 1:0 na hřišti Toulouse. Autorem branky je REMI OUDIN. Bez asistence.
9'
Obrovská šance hostů, centr za obranu, únik po pravém křídle a střela kolem brankáře na vzdálenější tyč, těsně vedle.
8'
Rajkovič neměl mnoho práce, to byla lahůdka. Rutinní práce.
7'
Hosté se snaží zaútočit po levé straně, tam je však pravý bek, který situaci s přehledem zvládl.
5'
9. celek tabulky přetáhl centr a odkopávat bude Reynet.
5'
Reims uklízí balón do míst, kde nikdo není.
4'
Faul na unikajícího domácího plejera, pokračuje se rozehrou.
4'
Domácí v problémech, které hasí poslední možný hráč.
3'
Toulouse vybojovalo balón na své půlce a vede ho kupředu.
3'
Pěkný křižný pas na útočníka, ten ale odpálil do autu obránce hostů.
2'
Poslední celek tabulky vede míč po levém křídle, akce končí těsně za půlkou.
1'
Rozehrávka od beků, hezky pomalu a přesně.
1'
Reims rozehrálo a začíná postupným útokem, žádný nakopávaný balón.
1'
U zápasu je připraveno i video jako pomocník při sporných situací.

Toulouse FC: Reynet – Issiaga Sylla, Rogel, Amian, Moreira – Boisgard, I. Sangaré, Kone – Saïd, Sanogo, Dossevi.
Náhradníci: Goicoechea – Vainqueur, Diarra, Makengo, Koulouris, Ngoumou.

Stade de Reims: P. Rajković – Kamara, Disasi, Abdulhamíd, Foket – Romao, Chavalerin – Cafaro, Dingomé, Oudin – Dia.
Náhradníci: Lemaitre – Doumbia, Kutesa, Mbuku, Munetsi, Sissoko, Suk Hjun-Čun.

Rozhodčí: Turpin – Gringore, Ocak, Vernice (všichni Francie).
STADE DE REIMS

Devátý tým francouzské ligy. Má dvakrát tolik bodů co Toulouse, tedy 24. 6 vítězství, 6 remíz a 4 prohry řadí Reims mezi průměrné týmy ligy. Má třetí nejhorší útok v lize, ale zase nejlepší defenzívu spolu s prvním PSG. Z posledních pěti duelů remizovalo hned 3. Zajímavá statistika. Moc gólů nedává ani nedostává. V posledním duleu porazilo St. Etienne 3:1. Nejlepším střelcem je Boulayed DIa s 5 brankami. V posledních dvou utkáních se trefil v každém jedenkrát. Reims ztrácí na evropské poháry 3 body, přesněji na čtvrté Stade Rennes. Nic co by se nedalo dohnat. Francouzská liga je až na první PSG, které má velký náskok vyrovnaná a bude se asi bojovat až do konce, jak na spodku, tak i na vrchu tabulky.
FC TOULOUSE

Poslední celek francouzské Ligue 1 doma přivítá deváté Stade de Reims a pokusí se o vítězství. Jestli mu to vyjde, to je ve hvězdách. Z posledních 8 zápasů prohrál 7, takže forma není valná. Navíc umístění nemůže být horší, ale pokud se chce odpoutat ode dna musí začít vítězit. Povede se mu to už v sobotu? Nejlepším střelcem je řecký útočník Efthymios Koulouris, který vsítil 4 branky. Tým postrádá zraněné Dikaiteho, Goncalvese, Shojiho, Gradela a Sidibeho. Obrovské ztráty pro Toulouse. Má 14. nejlepší útok a nejhorší obranu v lize.

Na nesestupové vody ztrácí 4 body, nic nedosažitelného. Běží teprve první polovina soutěže a kdo sestoupí se dozvíme až na jaře. Toulouse je velký adeptem, ale jistého nic není.
Hezký den, je sobota a s ní i pravidelný nášup ligového fotbalu. Hraje se napříč Evropou a já Vám představím zápas mezi Toulouse a Reims. Bude úspěšný domácí tým či hosté? To se dozvíte z našeho přenosu. Utkání začíná ve 20:00.Příjemné čtení
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.