Ligue 1 - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Angers - 24. ledna 2021   13:00

Bordeaux
8' Hwang Ui-jo  • 11' Hwang Ui-jo (Adli)
2:1
(2:1)
Angers
39' Fulgini
Bordeaux
Costil – Sabaly, Baysse, Koscielny (C), Benito – Bašić – Oudin (81. Poundjé), Ben Arfa (61. Lacoux), Adli, Kalu (61. de Préville) – Hwang Ui-jo (81. A. Traoré).
Batta – Danos, Aube
Matmut Atlantique, Bordeaux
Angers
Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Capelle (73. Boufal), L. Coulibaly (90. Pereira Lage), Amadou (65. Mangani), Thioub (65. Cabot) – Fulgini, Bahoken (66. Diony).
Butelle – Bamba, Bobichon, Boufal, Cabot, Diony, Mangani, Pereira Lage, Khaled.

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:20.
Fotbalisté Girondins Bordeaux zvládli souboj tabulkových sousedů, porážejí Angers 2:1 díky dvěma brankám Hwanga z úvodu zápasu a posouvají se v tabulce na sedmé místo, Angers je deváté a už za chvíli jej budou moci přeskočit méty, pokud porazí Nantes v zápase, který začíná za pět minut.
90+3'
90+3'
Nicolas de Préville vybojoval i rohový kop, do konce avizovaného nastavení už zbývá jen půlminuta.
90+2'
Adli byl faulován u rohového praporku, to jsou další desítky sekund pro Girondins.
90+2'
Bordeaux hraje s míčem na útočné polovině, domácím se daří držet hru daleko od své branky.
90+1'
Rozhodčí Batta oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.
90'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Mathias Pereira Lage.
89'
Po Manganiho centru se míč nečekaně odrazil od Baysseho, před brankou se k balónu ale neprotlačil nikdo v bílém.
89'
Sofiane Boufal byl faulován při průniku útočnou polovinou, násleovat bude standardní situace pro Angers.
87'
Coulibaly si na pravém křídle vyměnil míč s Cabotem, pak ale jeho přihrávku na Dionyho zablokoval Koscielny.
86'
Angers v posledních sedmi zápasech nevstřelilo ani jednu branku během druhých poločasů, zatím to na přerušení této série nevypadá ani v dnešním zápase.
85'
Adli byl faulován Traorém při přechodu středu hřiště.
84'
Po rohovém kopu je Romainu Thomasovi pískán nedovolený zákrok na brankáře Costila.
83'
Na přihrávku Manceaua si do pokutového území nabíhal Diony, před ním Koscielny zahrál na rohový kop.
83'
Cabot dostal od Boufala nepřesný pas na pravé křídlo, hostům se teď vůbec nedaří založit nějakou kloudnou útočnou akci.
81'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Amadou Traoré.
81'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Maxime Poundjé.
80'
Hwang Ui-jo si u rohu pokutového území našel střelecký prostor, nepovedená střela se ale dokutálela k brankáři Bernardonimu.
79'
Dva nepříliš povedené střelecké pokusy hostů, ten Dionyho byl zablokován, druhý Manganiho doskákal k brankáři Costilovi.
78'
Na Sabalyho příliš prudký centr nedosáhl de Préville.
76'
Fulgini se pokusil přenést hru doleva na Boufala, ovšem zahnal jej až k rohovému praporku.
74'
Boufal přišlápl nohu Sabalymu, za což si prohlíží žlutou kartu.
73'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Sofiane Boufal.
73'
Dionymu se otevřel prostor na pravém křídle, ovšem promeškal ideální možnost k centru, pak už o míč přišel.
72'
Cabot nepříjemným šlapákem zasáhl achillovku Bašiće, píská se proti Angers.
71'
Fulginiho centr našel jen hlavu Baysseho, hosté se ale zase ujali odraženého míče.
70'
Přihrávku Manceaua k hranici pokutového území si v zajímavé pozici nedokázal zpracovat Capelle.
69'
Hosté hrají s míčem na vlastní polovině, pomalu směřují na tu soupeřovu.
67'
Žlutou kartu dostává Laurent Koscielny (Girondins Bordeaux FC).

Domácí kapitán ve středu hřiště podkopl Capella.
66'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.
65'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Thomas Mangani.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Jimmy Cabot.
65'
Bahokenovi se teď nepovedlo zpracovat přihrávku na útočné polovině, vhazovat budou domácí.
63'
Domácí mohl uklidnit střídající Nicolas de Préville, jenž celkem snadno obešel Thomase a ocitl se před Bernardonim, branku ale přestřelil.
63'
Thioubova prudká rána trefila hlavu bránícího Baysseho.
61'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Nicolas de Préville.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Tom Lacoux.
60'
Další velká šance Angers! Doumbia pronikl po levém křídle, pak přihrával před branku, kde Bahoken netrefil odkrytou svatyni!
60'
Ben Arfa se pokusil vysunout Hwanga do úniku, Korejcovi se ale nepovedlo zpracovat prudkou přihrávku.
59'
Thioub po pravém křídle vnikl do pokutového území, pak jeho prudkou ránu z ostrého úhlu Costil vykopl.
58'
Oudin potáhl míč po pravé straně, pak si ale hostující defenziva poradila s jeho přihrávkou do předbrankového prostoru.
57'
Neúspěšná souhra domácích, Hwangova přihrávka doputovala do zámezí, vhazovat může Angers.
55'
Ben Arfovi nevyšel pokus o průnik do pokutového území, u jeho rohu jej obral o míč Coulibaly.
54'
Kalu se prokličkoval do pokutového území přes dva protihráče, proti třetímu, kterým byl kapitán Traoré, už neuspěl.
53'
Manceau ve středu hřiště fauloval Kalua, rozehrávat mohou domácí.
52'
Capellova střela zpoza pokutového území byla zablokována, dopředu mohou domácí.
51'
Doumbiův nepovedený centr doletěl za domácí branku, odkopu se ujme Benoit Costil.
50'
Hwang byl faulován u postranní čáry, Bordeaux se poprvé ve druhém poločase podívá na polovinu soupeře.
50'
Hosté už mají míč zase na svých kopačkách, úvod druhého poločasu je zatím v jejich režii.
48'
Thioubův centr byl prodloužen ke vzdálenější tyči, kde Bahoken volejem napálil pravou tyč domácí branky!
47'
První roh pro Angers ve druhém poločase, centr na přední tyč se ale neujal.
46'
Po změně stran se pokračuje v zahajovacích sestavách.
46'
Je za námi zajímavý první poločas, v němž se Bordeaux ujalo rychlého vedení díky dvěma brankám Korejce Hwanga, hostům se pak povedlo snížit díky brilantnímu volnému kopu Fulginiho.
45+3'
45+3'
Thioubovi je pískán faul u postranní čáry, první poločas během několika sekund skončí.
45+1'
Domácí sehráli pohlednou akci na pravém křídle, Oudin pak ale nepřesně přihrával před branku.
45+1'
K úvodním pětačtyřiceti minutám rozhodčí Batta přidává tři nastavené minuty.
44'
Stéphane Bahoken se v „šestnáctce“ dostal ke šťastně odraženému míči, jeho ránu ale brankář Costil vykopl, pak zachytil i Bahokenovu dorážku hlavou.
43'
Po Thioubově pasu je máván ofsajd Bahokenovi.
42'
Bahoken si nabíhal do pokutového území na průnikovou přihrávku Manceaua, na míč ale ve skluzu nedosáhl.
41'
Oudin se u postranní čáry neprosadil v souboji proti dvěma protihráčům, pak nechápavě sledoval pomezního rozhodčího, který přisoudil aut hostům.
39'
Angers právě vstřelilo branku!
Sám faulovaný ANGELO FULGINI se trefil parádně přes zeď do horního rohu, brankář Costil zůstal jen stát na místě!
38'
Angelo Fulgini byl sražen Adlim před pokutovým územím, to bude velmi nebezpečná standardní situace pro hosty.
37'
Neúspěšná souhra hostů na pravém křídle, Manceau dostal příliš prudkou přihrávku a už ji nedostihl na hrací ploše.
36'
Po nedovoleném zákroku Coulibalyho bude Bordeaux hrát na útočné polovině.
34'
Na trávníku se přiostřuje, tentokrát se těžce zvedá na nohy Fulgini.
33'
Yacine Adli musí být po předchozím zákroku Amadoua ošetřen, už je na nohou, ovšem výrazně kulhá.
32'
Ibrahim Amadou ostrým skluzem vletěl pod nohy Adliho a prohlíží si žlutou kartu.
30'
Hostům teď pomohl ofsajd Oudina od vlastní branky, neboť Doumbia ukopl míč Oudinovi tak nešťastným způsobem, že jej nasměroval do branky zaskočeného Bernardoniho. Skutečně se ale jednalo o ofsajd domácího hráče.
29'
Rémi Oudin se neprosadil na pravém křídle, Doumbia navíc zahrál tak dobře, že vybojoval odkop od branky.
28'
Angers teď napadá rozehrávku soupeře u jeho pokutového území ve třech hráčích, domácí se ale zpod tlaku dostali bez větších potíží.
27'
Coulibaly velmi nepřesně centroval do pokutového území, volného míče se zmocnil brankář Costil.
25'
Angers se usadilo na útočné polovině poblíž pokutového území soupeře, zatím se ale hosté nemohou dostat do zakončení.
23'
Ani tentokrát Angers nedokázalo z rohového kopu nijak zahrozit, alespoň už hosté nepustili soupeře do brejku.
22'
Hosté na levém křídle vybojovali rohový kop, z toho prvního sami inkasovali.
21'
Hwang Ui-Jo byl faulován na útočné polovině, domácí rychle rozehráli z místa přestupku.
20'
Série soubojů u postranní čáry, po odrazu míče do zámezí může vhazovat Loris Benito.
18'
Nakrátko rozehraný roh domácím teď vůbec nevyšel, Hatem Ben Arfa byl při zpětné přihrávce spoluhráče přistižen v jasném ofsajdu.
18'
Bordeaux nadále na trávníku zcela kraluje, po Sabalyho přihrávce tentokrát střílel oudin, jeho rána je sražena na rohový kop.
17'
Po rohu se do odraženého míče opřel Yacine Adli, jeho rána proletěla vedle hostující branky.
16'
Benito adresoval přízemní centr před branku Angers, hosté odehráli míč na rohový kop.
14'
Bordeaux hraje s míčem ve středu hřiště, hosté se snaží vysouvat presink dopředu, ovšem nedaří se jim dostat se k míči.
12'
Hostující trenér Stéphan Moulin vypadá dost zasmušile, takový start do zápasu neočekával ani v nejhorším snu.
11'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Senzační start Bordeaux do tohoto utkání! HWANG UI-JO dostal kolmici do volného prostoru, pak celkem jednoduše obešel Traorého a pod padajícím brankářem Bernardonim skóroval v dnešním zápase už podruhé!
10'
Nakonec je vše v pořádku a branka je regulérní!
9'
U videa se ale ještě řeší postavení Korejce a je dost možné, že branka bude odvolána kvůli ofsajdu.
8'
Bordeaux se ujímá vedení! Hostům nevyšel rohový kop, Bordeaux pak vyrazilo do rychlého brejku, Oudin zprava přihrával před branku, kde se v pádu ještě neprosadil Samuel Kalu, míč však dorazil do sítě HWANG UI-JO!
7'
Hosté sehráli pohlednou kombinaci na levém křídle, následná Fulginiho přihrávka je sražena na rohový kop.
6'
Kalu ve středu hřiště fauloval Coulibalyho, hosté se budou moci přesunout na soupeřovu polovinu.
4'
Angelo Fulgini se opřel do míče z dálky, mířil ale do připraveného brankáře Costila.
3'
Po přetaženém centru Manceaua se do zakončení tlačil Stéphane Bahoken, z ostrého úhlu ale nedokázal vtěsnat svoji střelu na branku.
2'
Domácí zaútočili do otevřenější obrany soupeře, Hwang se ale na pravém křídle nedostal do zakončení, navíc se míč za brankovou čáru odrazil od něj a odkopu od branky se ujme Paul Bernardoni.
1'
Rozehráno! Úvodního výkopu se ujali v tradiční modré soupravě hrající fotbalisté Bordeaux, hosté oblékli bílou sadu.
1'
Fotbalisté už jsou na trávníku, utkání bude brzy zahájeno.

Girondins Bordeaux FC: Costil – Sabaly, Baysse, Koscielny (C), Benito – Bašić – Oudin, Ben Arfa, Adli, Kalu – Hwang Ui-jo.
Náhradníci: Poussin – Briand, de Préville, Maja, Lacoux, Mexer, Poundjé, A. Traoré, Kwateng.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Capelle, L. Coulibaly, Amadou, Thioub – Fulgini, Bahoken.
Náhradníci: Butelle – Bamba, Bobichon, Boufal, Cabot, Diony, Mangani, Pereira Lage, Khaled.

Rozhodčí: Batta – Danos, Aube.
Angers SCO

Zatímco Bordeaux vyhrálo své poslední dva zápasy, tak Angers v tomto období vyšli bodově i střelecky naprázdno, když prohráli 0:3 v Monaku a 0:1 s PSG. Nutno však dodat, že se jednalo o těžké zápasy s týmy z první čtyřky.

Celkově má Angers po 20 zápasech bilanci 9-3-8 a je o bod před svým dnešním soupeřem. Rovněž v tabulce zápasů na hřištích soupeřů je Angers osmé, dosud tam získalo 17 bodů, což je dokonce více než ze zápasů na svém stadiónu.
Girondins Bordeaux FC

Fotbalisté Bordeaux vstupují do zápasu z deváté přičky, když v dosavadních dvaceti kolech získali 29 bodů za 8 výher, 5 remíz a 7 porážek. V novém kalendářním roce hraje Bordeaux velmi dobře, když ze tří zápasů uhrálo sedm bodů, přičemž dva z těch zápasů hrálo na hřištích soupeřů. Naposledy vyhrálo v Nice hladce 3:0.

Na domácím trávníku má Bordeaux bilanci 4-3-3, a také v minitabulce domácích zápasů je na devátém místě. Naposledy z Bordeaux odjeli s prázdnou fotbalisté Lorient, kteří tu prohráli 1:2.

Bordeaux zatím nemá nějakého pravidelného střelce, po čtyřech brankách vstřelili Oudin s Chorvatem Bašićem, třikrát skórovali Korejec Hwang.
Hezké nedělní odpoledne, dnešní program jednadvacátého kola francouzské Ligue 1 startuje soubojem sousedů v tabulce, deváté Bordeaux přivítá osmé Angers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.