Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Reims - 25. října 2020   15:00

0:4
(0:3)
Reims
9' Dia   • 13' Dia  (Cafaro) • 31' Mbuku  (Sierhuis) • 56' Dia
Montpellier
Omlin (46. Bertaud) – Congré, Hilton (C), Cozza – Souquet, Le Tallec, Chotard (46. Ferri), Oyongo – Mollet (61. Dolly) – Laborde (80. Yun), Delort (61. Mavididi).
Bertaud – Vidal, Ferri, Benchama, Dolly, Yun, Mavididi, Škuletić, Sambia.
Reims
P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), De Smet (78. Doucore) – Munetsi (83. Maresic), Valon Beriša (83. Sakava), Cafaro (78. Doumbia) – Mbuku, Sierhuis, Dia (59. Ekitike).
Diouf – Doucore, Drameh, Maresic, Sakava, Ekitike, Doumbia.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Jasné a drtivé vítězství pro hostující Reims. Domácí tým si zápas prohrál u v prvním poločase, když se nechal vyloučit nejprve Vitorino Hilton a po něm za naprosto zbytečný a nesportovní zákrok i Damien Le Tallec. Hosté navíc v prvních pětačtyřiceti minutách vstřelili tři branky a bylo po zápase. Ve druhém dějství ještě dokonal hattrick Boulaye Dia z penalty a mohl jít v klidu střídat. Montpellier příští zápas čeká 1.11. na hřišti Saint-Étienne. Reims si příště zahrají ve stejný den doma se Štrasburkem.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:11.
90'
90'
Hosté i v poslední minutě tlačí svého soupeře.
89'
Ostrý míč z pravé strany dostal do vápna Kaj Sierhuis, který ho nedokázal usměrnit na branku.
88'
Nepřesnou rozehrávku si připsal domácí brankář Dimitry Bertaud. Míč poslal až na prázdnou tribunu.
87'
Vysoký míč za obranu dostal Nathanaël Mbuku, který ale pokračovat nemohl, byl totiž v ofsajdu.
86'
Keagan Dolly centroval od praporku a na středu vápna našel Yuna, jehož hlavička mířila hodně vysoko nad branku.
86'
Rohový kop pro Montpellier.
85'
Pouze 4 domácí hráči ze základní sestavy jsou nyní na trávníku.
84'
Centr z pravé strany si našel Wout Faes, který mířil pouze nad branku domácích.
83'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Marshall Munetsi, přichází Dario Maresic.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Valon Beriša, přichází Moise Sakava.
82'
Na středu hřiště si šikovně pokryl míč Valon Beriša a byl zezadu faulován Yunem.
81'
Hosté ho rozehráli na krátko a Valon Beriša našel centrem na zadní Faese, který mířil nad branku.
80'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Il-Lok Yun.
80'
Roh pro hostující tým.
79'
Fode Doucore si z pravé strany navedl míč na střed a pálil. Jeho přízemní pokus Dimitry Bertaud v klidu schoval ve svých rukavicích.
78'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Moussa Doumbia.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Thibault De Smet, přichází Fode Doucore.
77'
Druhý poločas už bohužel není natolik atraktivní, jako ten první. Hraje se pouze na jednu branku a ani hostům se už moc dopředu nechce.
76'
Daleký odkop předvedl domácí Oyongo. Vysoký míč našel jen hostujícího brankáře Rajkoviće.
75'
Na pravé straně měl trochu volno Thomas Foket, tak zkusil centr do vápna. Nabídka však nikoho neoslovila.
74'
Po odraženém míči se najednou ve vápně dostal k zakončení Hugo Ekitike. Jeho střela na zadní tyčku neměla potřebnou razanci a Dimitry Bertaud si pro ni došel.
73'
O rychlý brejk se snažil domácí tým, ale nahrávka Labordeho celou akci ukončila.
72'
Thibault De Smet dostal míč k levé lajně, tam na něho byli dva soupeři a dokázali ho od míče odstavit.
71'
Vstupujeme do poslední dvacetiminutovky dnešního střetnutí. Reims jasně přehrávají oslabeného soupeře. Dnes to musí být extrémně těžké utkání pro domácí hráče.
70'
Od praporku centroval Arnaud Souquet na první tyčku, kde měl jasnou převahu hostující tým.
69'
Roh pro domácí tým.
68'
Gaëtan Laborde zbytečně zezadu podkopl Mbukua a může být rád, že mu rozhodčí neukázal žlutou kartu.
67'
Z levé strany chtěl Ambroise Oyongo nahrávat na střed. Trefil pouze přesilu na straně soupeře a musí jít opět bránit.
66'
U pravé lajny obešel Nathanaël Mbuku soupeře na hned chtěl centrovat do vápna. Míč mu však nesedl ideálně a centr trefil pouze protihráče.
65'
Hugo Ekitike dostal hodně těžký míč na levou stranu hřiště, kde ho následně také ztratil a pak fauloval soupeře.
64'
Nyní už je hra zpět v zajetých kolejích. Hosté drží míč okolo poloviny a čekají na mezeru v obraně soupeře.
63'
Po delší době se na míč dostalo i Montpellier a Arnaud Souquet zkusil vypálit zpoza vápna. Nedůrazná střela skončila na střed branky.
62'
Nathanaël Mbuku si sběhl pro míč až na vlastní polovinu, kde byl také faulován.
61'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Keagan Dolly.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Stephy Alvaro Mavididi.
60'
Dlouhý míč až do vápna letěl na Ekitikeho. Brankář Dimitry Bertaud včas vyběhl a pro míč si došel.
59'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Hugo Ekitike.
58'
Hosté stále drží svého soupeře na jeho polovině. Ten to má v devíti hráčích hodně složité.
56'
Reims právě vstřelilo branku!
Debakl domácích pokračuje. K puntíku se postavil BOULAYE DIA a vybral si pravý dolní roh domácí klece, kam také bez problému míč poslal. Dimitry Bertaud mířil na druhou stranu branky. Hostující křídlo tak kompletuje hattrick.
56'
Žlutou kartu dostává Ambroise Oyongo (Montpellier HSC).
55'
Byla nařízena penalta. Druhá penalta pro hosty v dnešním zápase. Nathanaël Mbuku dostal míč do vápna, Ambroise Oyongo na jeho rychlé nohy nestačil, tak ho postrčil k zemi, rozhodčí neváhal ani chvilku.
55'
Na pravou stranu dostal nahrávku Beriša, který zkoušel míč dále rozdat patičkou, jež byla hodně nepřesná.
54'
Za hranicí pokutového území dostal míč právě Cafaro a z voleje pálil na branku. Mířil pouze na střed branky, kde byl Dimitry Bertaud připraven.
53'
Aktivní Mathieu Cafaro se protáhl z levé strany až do vápna. Tam však nedokázal navázat přesnou přihrávkou a míč tak ztratil.
51'
Na levé straně se uvolnil hostující Thibault De Smet. Následoval pouze nepřesný centr do vápna.
50'
Utkání po změně stran ztratilo slušné tempo z první půle. Hosté drží míč, ale dopředu se moc neženou.
49'
Na hrot útoku dostal míč domácí Gaëtan Laborde, který ho nedokázal udržet a znovu hraje hostující tým.
48'
Za vápnem se k míči dostal hostující Mathieu Cafaro a nebál se vystřelit. Jeho pokus však skončil hodně nad brankou.
47'
Reims drží míč i po změně stran. Zatím se ale dopředu moc nežene.
46'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jonas Omlin, přichází Dimitry Bertaud.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Jordan Ferri.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
Máme za sebou hodně divoký první poločas. Montpellier do zápasu rozhodně nevstoupilo dobře, když v sedmé minutě fauloval soupeře ve vápně Vitorino Hilton, domácí kapitán byl trochu přísně vyloučen a Dia pokutový kop proměnil. Ten samý hráč se prosadil ještě ve třinácté minutě po nádherné nahrávce od Cafara. A třetí branku přidal po půlhodině hry Nathanaël Mbuku nádherným akrobatickým zakončením. Ještě do poločasu stihl svůj tým poslat Damien Le Tallec, ten totiž nakopl spoluhráče mezi nohy a oprávněně zamířil do sprch.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 34%:66%
Střely na branku: 0:4
Rohy: 1:7
Ofsajdy: 0:1
45+2'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty-
45'
Roh v poslední minutě prvního poločasu zahrával Valon Beriša, jehož centr na přední tyčce našel pouze soupeře.
44'
Roh z levé strany pro hostující tým.
43'
Damien Le Tallec se ještě chvilku vztekal, ale musel opustit hřiště a domácí hrají v devíti.
42'
Smolný zápas z domácího pohledu pokračuje. Damien Le Tallec v souboji spadl na zem a pak naprosto nesmyslně a nesportovně nakopl soupeře mezi nohy. Toto opravdu do fotbalu nepatří.
41'
Reims drží svého soupeře na jeho vlastní polovině, když si v klidu kombinují.
40'
Domácí útočník Delort si šel trochu níže a nahrávkou středem hřiště hledal spoluhráče na lajně. Nahrávka ale byla až moc důrazná.
39'
Cafarův centr z levé strany hřiště lehce hlavou tečoval Wout Faes. Míč nakonec skončil jen kousek vedle domácí branky.
38'
Valon Beriša si postavil míč v rohu hřiště a centroval na přední tyčku. Dia tam ve výskoku nedokázal zakončit pořádně.
37'
Rohový kop pro Reims.
36'
Ambroise Oyongo našel výborným nákopem na polovině soupeře Delorta, který ovšem nedokázal míč udržet.
35'
Z pravé strany zkusil Nathanaël Mbuku obejít dva soupeře, což se mu také povedlo, od míče ho oddělil až následně brankář Jonas Omlin.
34'
Až moc důrazný byl při napadání Andy Delort (Montpellier), a tak se píská faul.
33'
Po pravé straně se dopředu protáhl Foket, následný centr se mu už nepovedl a pouze nahrál soupeři.
31'
Parádní poločas hostujícího týmu pokračuje. Po centru do vápna dokázal hlavou míč ve hře udržet Kaj Sierhuis pro NATHANAËLA MBUKUA, který nejprve pálil do soupeře, ale pak předvedl parádní kop přes hlavu, který skončil až v síti.
30'
Hosté nyní uklidňují tempo hry. Kombinují na polovině hřiště.
29'
Dia nakonec centroval do vápna. Centr levačkou nikoho v pokutovém území nenašel.
29'
Zpoza vápna pálil hostující Thibault De Smet. Jeho pokus byl tečovaný a Reims si tak kopne roh.
28'
O dlouhý aut do vápna se pokusil domácí Arnaud Souquet. Míč daleko neposlal a nyní ho mají hosté.
27'
Zajímavý míč po pravé lajně dostal domácí Delort, pokračovat však nemohl, nacházel se v ofsajdu.
26'
Míč si vzal Damien Le Tallec a centroval do vápna. Našel pouze jednoho z hostů a ten míč odhlavičkoval do bezpečí.
25'
Přímý kop z pravé strany pro domácí tým.
24'
Nathanaël Mbuku byl podle videa v ofsajdu, takže branka neplatí a pokračuje se za stavu 0:2.
23'
Rozhodčí se jde ještě poradit s kolegou u videa.
22'
Domácí obrana sice odvrátila centr z levé strany, ale odvrátila ho pouze za vápno, kde dostal míč Boulaye Dia a hned pálil na branku. Cestou se jeho projektil ještě otřel o paty Nathanaëla Mbukua, čímž dokonale změnil směr a zaplula přímo do sítě.
21'
Na pravou stranu hřiště dostal míč hostující Thomas Foket a centroval z prvního doteku do vápna. Tam našel pouze hlavu Congrého.
20'
Penalta to nebude. Hra může pokračovat.
19'
Rozhodčí celou situaci raději řeší s kolegou u videa.
18'
Po dlouhém autu z pravé strany spadl v pokutovém území Delort a dožadoval se penalty. Na nedovolený zákrok to nevypadalo.
17'
Míč si postavil Florent Mollet a centroval na přední tyčku, kde míč odklidil Mbuku.
17'
Střela Delorta zblokovaná a roh si kopne domácí tým.
16'
Vysoký míč podél pravé lajny zkusil Daniel Congré. Pas byl nepřesný a na míči je opět Reims.
15'
Hosté drží míč na svých kopačkách. Jejich soupeř vypadá hodně otřeseně.
13'
Už je to o dvě branky. Na střed hřiště dostal míč hostující Mathieu Cafaro, který z voleje vymyslel parádní nahrávku do vápna na nabíhajícího BOULAYEHO DIU, střelec první branky si míč zpracoval do protipohybu brankáře a zakončil do prázdné branky.
12'
Montpellier se snažilo dostat dopředu dlouhým nákopem středem hřiště. Ten byl nepřesný a míč skončil u brankáře Rajkoviće.
11'
Vstřelená branka rozhodně dodala hostům sebevědomí. Nyní kombinují s míčem na polovině soupeře.
9'
Hosté jsou hned v úvodu do vedení. K penaltovému puntíku se postavil BOULAYE DIA, který míč poslal přesně do levého dolního rohu domácí branky. Jonas Omlin sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.
9'
Rozhodčí to ještě konzultoval s videem a vše platí.
8'
Dvojí trest pro domácí fotbalisty. Za penaltový zákrok byl Vitorino Hilton vyloučen.
7'
Byla nařízena penalta. Na středu hřiště se uvolnil hostující Mathieu Cafaro a narýsoval kolmici do vápna pro Diu, ten si míč v klidu převzal a poté ho k zemi stáhl Vitorino Hilton.
7'
O dlouhý míč se pokusil Júnis Abdulhamíd. Centr byl ale nepřesný a skončil u brankáře Omlina.
6'
Z levé strany šel na střed hostující Dia a chtěl nahrávat do vápna. Nahrávka trefila pouze běžícího soupeře.
5'
Exekuce se tentokrát ujal Beriša, jehož centr našel na zadní tyčce Mbuka, který si v souboji pomohl faulem.
5'
Další roh pro hostující tým.
4'
Míč si u praporku postavil Nathanaël Mbuku a centroval do vápna. Tam na středu odvrátila míč pozorná obrana Montpellier.
4'
Roh pro Reims.
3'
Dia tentokrát dostal míč na pravou stranu hřiště a zkusil se kličkou uvolnit. Míč mu ovšem utekl do autu.
2'
Velká šance hned v úvodu. Z pravé strany vápna pálil hostující Dia pouze do postranní sítě.
1'

Montpellier HSC: Omlin – Congré, Hilton (C), Cozza – Souquet, Le Tallec, Chotard, Oyongo – Mollet – Laborde, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Vidal, Ferri, Benchama, Dolly, Yun, Mavididi, Škuletić, Sambia.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), De Smet – Munetsi, Valon Beriša, Cafaro – Mbuku, Sierhuis, Dia.
Náhradníci: Diouf – Doucore, Drameh, Maresic, Sakava, Ekitike, Doumbia..

Stade de Reims

Hostům se vstup do nového ročníku francouzské nejvyšší vůbec nepovedl. V úvodních sedmi zápasech totiž získali pouze dva body a patří jim předposlední příčka tabulky se skóre 6:13. Nejlepším střelcem týmu je Senegalec Boulaye Dia, který se prosadil hned třikrát, na asistenci stále čeká. Reims také hrálo předkola Evropské ligy, kde ve druhém předkole porazilo Servette 1:0, ale v tom třetím prohrálo na hřišti maďarského Fehérváru 0:1 po penaltách, za poražený tým nedal Dia a Abdelhamid.

Poslední tři zápasy

Reims VS. Lorient 1:3
Rennes VS. Reims 2:2
Reims VS. PSG 0:2

Montpellier HSC

Montpellier je na sedmém místě tabulky, v dosavadních sedmi zápasech získalo 11 bodů se skóre 13:9. Na pohárové příčky ztrácí domácí tým dva body. Nejlepší střelec týmu je Alžířan Andy Delort, který dal 3 branky a na další dvě nahrál. Montpellier sice zažilo dobrý vstup do sezony, ale v posledních zápasech je to horší, z posledních čtyřech totiž tým vyhrál jen jednou a přidal dvě nerozhodná utkání s Dijonem a Monakem.

2016 Reims VS. Montpellier 2:3
Zdravím všechny fanoušky nejvyšší francouzské soutěže. V rámci 8. kola Ligue 1 se utkají týmy Montpellier a Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.