Ligue 1 - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Montpellier - 24. října 2021   17:00

Monaco
13' Volland (Caio Henrique) • 17' Ben Yedder (Volland) • 62' G. Martins
3:1
(2:0)
Montpellier
82' Savanier
Monaco
Nübel – R. Aguilar, Pavlović, Maripán (46. Disasi), Caio Henrique (65. Jakobs) – G. Martins (75. Y. Fofana), Tchouaméni, Matazo, Diop (65. Jean Lucas) – Volland, Ben Yedder (C) (74. Boadu).
Letexier F
Stade Louis-II, Monaco
Montpellier
Omlin – Cozza (46. Wahi), M. Sakho, Esteve, Sambia (63. Souquet) – Chotard, Leroy (46. Ristić) – Mavididi (65. Makouana), Savanier (C), Mollet – Germain (65. Gioacchini).
Bertaud – Gioacchini, Guermouche, Makouana, Ristić, Wahi, Souquet.

Mockrát Vám děkuji za pozornost, doufám, že se uvidíme u dalšího kola nejvyšší francouzské soutěže. S přáním hezkého zbytku večera, Vojtěch Adamek.
V dnešním utkání jsme viděli domácí celek, který bez větších problůmů smetl hostující Montpellier. V prvním poločase si hosté nedokázali vytvořit žádnou příležitost ke skórování, v poločase druhém již pouze korigoval kapitán Savanier z pokutového kopu. Domácí byli lepší, a proto si zaslouženě připisují tři body do ligové tabulky.
90+4'
90+3'
Zvednutý praporek sudího vystavuje stopku rozvíjející se akci hostujícího celku, konkrétně si své ofsajdové postavení nepohídal Mollet.
90+2'
Dalekonosná rána Molleta končí pouze v rukavicích Nubela, ten s rozehrávkou rozhodně spěchat nebude.
90+1'
Centr Tejiho Savaniera končí v zámezí, odkop od branky bude mít na starost domácí gólman.
90'
Sudí nařizuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Teji Savanier jakoby nabral druhý dech, je ho všde plno a snaží se posílat zajímavé přihrávky svým útočníkům.
88'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině, snaží se pouze přežít utkání do závěrečného hvizdu sudího.
87'
Žlutou kartu dostává Téji Savanier (Montpellier HSC).
84'
Chotard byl faulován na polovině soupeře, sudí nařizuje nebezpečnou standartku.
83'
Dalekonosná rána Fofany zaplachtila mimo tyče Omlinovy branky, ten bude mít na starost následný odkop.
82'
Montpellier právě vstřelil branku!
Kapitán hostujícího celku, TEJI SAVANIER, ukázal, jak by se měli zahrávat penalty a s přehledem skóruje.
81'
Poněkud nešťastně zasáhl jeden z bránicích hráčů, sudí neváhá ani chvíli a přisuzuje hostujícímu Montpellieru pokutový kop. K jeho exekuci se staví kapitán Savanier.
80'
Hosté budou mít k dispozici penaltu!
79'
Z tohoto rohového kopu nakonec nebylo nic, jelikož ze všech nejvýše vyskočil Pavlović a odvrátil hrozící nebezpečí
78'
Hosté budou mít k dispozici rohový kop z levé strany hřiště, jeho exekuci se ujme kapitán Savanier.
77'
Fofana se okamžitě stal obětí faulu, sudí Letexier si všímá této situace a nařizuje standartku pro domácí.
76'
Faulem se provinil hostující Chotard, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
75'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Youssouf Fofana.
74'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Myron Boadu.
73'
Tvrdá střela kapitána Savaniera nijak neohrozila branku soupeře, jelikož mířila mimo tyče Nubelovy branky.
72'
Hosté se snaží alespoň o gól útěchy, obrana domácího celku je však i nadále koncentrovaná.
71'
Z tohoto rohového kopu nakonec branka nepadla, skvělý obranný zákrok nám ukázal Sakho.
70'
Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany hřiště.
69'
Hostující Mollet si počínal nedovoleně, sudí jasně píská útočný faul.
68'
Domácí fotbalisté i nadále kombinují na své vlastní polovině, nechtějí nechat hrát hostující celek, nejradši by dohráli tento zápas bez inkasované branky.
67'
Dalekonosná rána Ristiće končí mimo tyče Nubelovy branky, ten bude mít za úkol poslat míč zpět do hry.
66'
Žlutou kartu dostává Beni Makouana (Montpellier HSC).
65'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Beni Makouana.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Nicholas Gioacchini.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Caio Henrique, přichází Ismail Jakobs.
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Jean Lucas.
63'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Arnaud Souquet.
62'
Monaco právě vstřelilo branku!
Ze všech nejrychleji se k doraženému míči dostal GELSON MARTINS a bez větších problémů posílá míč do odkryté branky. Bez asistence
61'
Junior Sambia se necítí zrovnáa ve své kůži, nejspíše uvidíme brzké střídání.
60'
Máme za sebou dvě třetiny dnešního utkání.
59'
Jedovatý pokus Chotarda končí pouze mimo tyče Nubelovy branky, ten bude mít na starost odkop.
58'
Disasi je již opět na nohou, hra tedy může pokračovat.
57'
Jeden z domácích hráčů se ocitl na hrací ploše, sudí přerušuje hru.
55'
Dalekonosná rána Mavididiho končí pouze v zámezí, odkop od branky bude mít na starost gólman Nubel.
54'
Domcí se nyní dokázali vymanit z krátkého sevření hostujícího celku.
53'
Standartka domácího celku nijak neohrozila branku soupeře, ten se nyní chystá k rychlému brejku.
52'
Žlutou kartu dostává Mihailo Ristić (Montpellier HSC).
51'
Savanier se dopustil dalšího tvrdého zákroku, sudí i tentokrát neuděluje kapitánovi Montpellieru žluté varování.
50'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se přenést suverenitu i do druhé půle.
48'
Do zajímavé pozice se mohli v úvodu druhého poločasu dostat hosté, Mavididi ovšem nedokázal zpracovta balón.
47'
Dalekonosný výkop Nubela byl odvrácen hostujícím Estevem, u míče jsou i nadále domácí fotbalisté.
46'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Elye Wahi.
46'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Guillermo Maripán, přichází Axel Disasi.
46'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Léo Leroy, přichází Mihailo Ristić.
46'
V prvním poločase jsme viděli naprostou dominanci domácího celku, ten si dokázal vytvořit několik příležitostí k zakončení a hned dvě z nich dokázal proměnit. O první branku se postaral Kevin Volland, tu druhou následně připravil kapitánu Benu Yedderovi, ten se chladnokrevně trefil hlavou. Hosté si prakticky nic nepřipravili, proto bude zajímavé sledovat, zda trenér vymyslí nějaké personální změny.
45+3'
45+2'
Z rohového kopu se hosté nedokázali prosadit, sudí za chvíli ukončí první poločas dnešního klání.
45+2'
Ze standartky nakonec bude rohový kop z pravé strany hřiště.
45+1'
Nedovoleným zákrokem si pomohl Mazato, hosté budou mít k dispozici standartku.
45'
Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Maripán ani ve svém výskoku nedosáhl na nadýchaný centr, který mířil do vápna soupeře ze standartní situace.
43'
Žlutou kartu dostává Nicolas Cozza (Montpellier HSC).
42'
Hostům se nedaří vymanit ze sevření domácího Monaca, to naopak i nadále zesiluje tlak na branku svého soupeře.
41'
Savanier byl v souboji příliš pozdě a svým faulem složil na zem Aureliena Tchouameniho, ten se nyní svíjí v bolestech na trávníku.
40'
Centr Molleta nenašel adresáta ve vápně Moncaca, kterým měl být nejspíše hrotový útočník Germain.
39'
Domácí příznivci jsou nadšeni z předvedené hry svého celku, i ten nejoptimističnější fanoušek určitě nečekal dvougólové vedení po neúplných dvaceti minutách.
38'
Na malou chvíli se dostali k míči hosté, ale po nepřesné přihrávce Savaniera se balón opět dostal do moci domácího celku.
36'
Fotbalisté Monaca nakonec nedokázali ohrozit branku soupeře, jelikož Kevin Volland podržel míč příliš dlouho a následně již nedokázal propálit obránce Montpellieru.
35'
Ani na straně druhé nemusel Omlin ukázat nějaký zázračný zákrok, na střelu Vollanda mu stačilo nastavit ruce.
34'
Domácí fotbalisté pokračují ve své kombinace, i nadále se snaží navýšit své dosavadní dvougólové vedení.
33'
Dalekonosná rána Mavididiho příliš neohrozila branku Monaca, jelikož se gólman Nubel nemusel hnout z místa.
32'
Dalekonosná rána Aureliena Tchouameniho byla zblokována na rohový kop.
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání.
29'
Dalekonosny pokus Vollanda končí pouze v zámezí, odkop od branky bude mít na starost Omlin.
28'
Fotbalisté Monaca kombinují na své vlastní polovině, snaží se proniknout skrz bránicí řadu hostujícího mužstva.
27'
Včasný výběh domácího Nubela vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícíhé Montpellieru.
26'
Mollet se pokusil ohrozit přímou střelu branku Monaca, jeho rána ovšem byla tečovaná, a proto to byl snadný kousek pro domácího brankáře.
25'
Hosté budou zahrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
24'
Žlutou kartu dostává Guillermo Maripán (AS Monaco FC).
22'
Hostující fotbalisté se nyní snaží získat míč pomocí agresivní rozehrávky, ani to ovšem domácím fotbalistům příliš nekomplikuje život.
21'
Domácí fotbalisté i nadále kombinují na své vlastní polovině, nepouští svého soupeře do jakékoliv kombinace.
19'
Wissam Ben Yedder byl nyní v samostatném úniku, skvělým výběhem jej zastavil gólman Omlin.
18'
Domácí Matazo se provinil nedovoleně, hosté tedy budou mít k dispozici standartku.
17'
Nádherná šajtle z pravé strany hřiště od Kevina Vollanda našla zcela uvolněného WISSAMA BEN YEDDERA a ten hravě hlavičkou překonává hostujícího gólmana. Asistence: Kevin Volland
16'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině a snaží se nalézt skulinku v obranných řadách svého soupeře.
15'
Nadýchaný centr z pravé strany hřiště mířil do vápna Montpellieru, kde si pro něj hravě došel gólman Omlin.
14'
Po inkasování branky jsou hosté poněkud nejistí, uvidíme, co brzká branka udělá s jejich psychikou.
13'
Po nádherném přízemním centru od Caia Henriqua z levé strany hřiště se k zakončení dostal KEVIN VOLLAND a chladnokrevně posílá míč za záda hostujícího gólmana a tím otevírá gólový účet v dnešním klání. Asistence: Caio Henrique
11'
Ben Yedder se svíjí v bolestech na hrací ploše, sudí přerušuje hru svým hvizdem.
10'
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím jsou o něco nebezpečnější fotbalisté domácího celku.
9'
Domácí fotbalisté dostali míč do své moci a snaží se prokombinovat skrz zahuštěný střed hřiště.
8'
Skvělý průnik hostujícího Molleta, nakonec byl zastaven až bránicím Maripánem.
7'
Dalekonosná rána Mataza končí v zámezí, odkop od branky bude mít na starost Omlin.
6'
Poprvé v dnešním utkání se k míči dostávají také fotbalisté hostujícího celku, ti pomocí krátkých přihrávek se snaží překonat bránicí vál Monaca.
5'
Trenér domácího celku, Niko Kovač, může být zatím spokojený s prezentací svých svěřenců, fotbalisté Monaca se snaží aktivně tvořit hru.
4'
Fotbalisté Monaco i nadále více na míči, snaží se nalézt skulinku v obranných řadách svého soupeře.
3'
Ze standartky nakonec nebylo nic, jelikož skvělým způsobem odvrátil míč do bezpečí stoper Sakho.
2'
Domácí fotbalisté hned v úvodu budou mít velmi zajímavou standartní situaci.
1'
Domácí fotbalisté se ujali úvodního výkopu.
1'

AS Monaco FC: Nübel – R. Aguilar, Pavlović, Maripán, Caio Henrique – G. Martins, Tchouaméni, Matazo, Diop – Volland, Ben Yedder (C).
Náhradníci: Majecki – B. Badiashile, Boadu, Disasi, Y. Fofana, Golovin, Jakobs, Jean Lucas, Sidibé.

Montpellier HSC: Omlin – Cozza, M. Sakho, Esteve, Sambia – Chotard, Leroy – Mavididi, Savanier (C), Mollet – Germain.
Náhradníci: Bertaud – Gioacchini, Guermouche, Makouana, Ristić, Wahi, Souquet.

Rozhodčí: Letexier F.
Do dnešního utkání nenastoupí žádní Češi ani Slováci.
Vzájemná utkání v loňské sezóně:
AS Monaco FC : Montpellier HSC 1:1
Montpellier HSC : AS Monaco FC 2:3
MONTPELLIER HSC
13.místo, 10 zápasů, 13 bodů, skóre 17:16

Od domácího celku se rozhodně neočekává žádné atakování pohárových příček, ale rozhodně se budou snažit umístit v horní polovině ligové tabulky, což se jim zatím víceméně daří.

V posledním utkáním si dokázali poradit s Lens (1:0), které se nachází v ligové tabulce na druhém místě. Domácí byli daleko lepším celkem v tomto utkání, což před zápasem rozhodně nikdo nečekal.

Velkým pilířem domácího celku je kapitán Teji Savanier, na kterém je postavena hra Montpellieru v záložních řadách. Tento francouzský záložník tvoří hru a zároveň splní trenérovy požadavky směrem do defenzivy a to nejdůležitější, v očích svých spoluhráčů je lídrem, který táhne své mužstvo vpřed.
AS MONACO FC
10. místo, 10 zápasů, 14 bodů, skóre 14:13

Domácí celek má rozhodně pohárové ambice, bohužel se jim to v zápase zkrátka nedaří prodat. Po naprosto zpackaném úvodu sezóny se Monaco snaží vyzdvihnout v ligové tabulce, zatím ovšem bez úspěchu.

V posledním zápase chtěli navázat na své skvělé výkony z předchozích duelů, kdy dokázali získat 14 bodů z 18 možných. Bohužel byl pro ně Olympique Lyon velkým soustem a po gólech Ekambiho a Denayera prohráli 0:2.

I v letošní sezóně je největším tahounem domácího celku Wissam Ben Yedder, který vstřelil 5 branek a k tomu si připsal i 2 asistence. V loňské sezóně dokázal branek vstřelit 20, uvidíme, na jakých číslech se zastaví v letošní sezóně.
Bonjour, zdravím všechny fotbalové fanoušky. Dnes se podíváme na 11. kolo nejvyšší francouzské soutěže. AS Monaco FC bude hostit Montpellier HSC. Utkáním Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.