Ligue 1 - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : St. Etienne - 12. září 2021   13:00

Montpellier
32' Mavididi (Savanier) • 62' Germain (Mavididi)
2:0
(1:0)
Montpellier
Bertaud – Souquet, Thuler (80. Esteve), M. Sakho, Cozza – Ferri, Chotard – Wahi, Savanier, Mavididi (90+1. Guermouche) – Germain (90+1. Leroy).
Carvalho – Ristić, Suárez, Esteve, Delaye, Leroy, Makouana, Vargas, Guermouche.
St. Etienne
Green – Maçon (46. Nokoue), Moukoudi, Nade, Kolodziejczak – M. Camara, Neyou – Nordin (60. Ramírez), Hamouma (60. M. Saban), Bouanga (77. Aouchiche) – Chazrí (77. Krasso).
Bajič – Douath, Nokoue, Aouchiche, Youssouf, Moueffek, Krasso, M. Saban, Ramírez.

Montpellier zaslouženě v tomto zápase vyhrává a získává body do tabulky. Hosté si žádnou výraznější šanci vypracovat nedokázali.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:17.
90+6'
90+5'
To už probíhá poslední minuta nastavení.
90+4'
Hosté budou rozehrávat volný kop. Yvan Neyou se rozhodl pro přímou střelu,ale brankář si v pohodě poradil.
90+4'
Hosté mají míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.
90+3'
Sledujeme hodně opatrný závěr zápasu z obou stran.
90+1'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Yanis Guermouche.
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Léo Leroy.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
88'
Žlutou kartu dostává Mathys Saban (AS Saint-Étienne).
88'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru tohoto utkání.
86'
Dimitry Bertaud rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak rychle otočil směr hry.
85'
Útočného faulu se dopustil hostující hráč, rozehrávat budou domácí poblíž poloviny hrací plochy.
84'
Po delší době se domácí dostali do střelecké pozice, Elye Wahi ale nedokázal míč trefit podle představ, rána byla zblokovaná.
83'
Saint-Étienne je aktivní, tlačí se do zakončení a pokouší se s výsledkem něco udělat. Zatím ale na nějakou šanci velkou čeká.
81'
Hostující celek vybojoval rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
80'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Matheus Thuler, přichází Maxime Esteve.
79'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, centr se snesl před branku hostů, ale obrana si rychle dokázala poradit.
77'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Jean-Philippe Krasso.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Adil Aouchiche.
75'
Hosté se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, nyní vybojovali autové vhazování.
72'
Žlutou kartu dostává Mickael Nade (AS Saint-Étienne).
72'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, více ze hry mají domácí.
70'
Dvacet minut před koncem mají hráči přestávku na pití.
69'
Žlutou kartu dostává Yvan Neyou (AS Saint-Étienne). Naprosto zasloužená karta po faulu na soupeře.
68'
Domácí měli další velkou šanci, ale zakončení hlavou postrádalo přesnost.
65'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale Arnaud Souquet inkasoval tvrdý úder. Píská se útočný faul.
64'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale obrana AS je zatím pozorná a nechce znovu inkasovat.
62'
Montpellier právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po výborné přihrávce Mavididia se z bezprostřední blízkosti prosazuje VALÉRE GERMAIN.
61'
Aktivně hraje domácí celek, tlačí se do zakončení, ale chybí mu v koncovce přesnost.
60'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Mathys Saban.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Ignacio Ramírez.
56'
Na nějakou výraznější šanci v úvodu druhého poločasu čekáme, domácí hráči stále vedou o jednu branku.
54'
Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (AS Saint-Étienne).
54'
V souboji o míč si hostující Yvan Neyou počínal nedovoleně, rozehrávat tedy budou domácí hráči.
53'
Rohový kop pro hostující celek.
53'
Yvan Neyou zakončoval z hranice velkého vápna pravou nohou. Jeho rána končí vedle.
52'
Domácí brankář bude rozehrávat od své branky. Příliš pohledný fotbal nesledujeme.
51'
Denis Bouanga se propracoval do zakončení, ale jeho rána pravou nohou končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
50'
V úvodu druhé části zápasu sledujeme hodně opatrný fotbal.
49'
Hostující celek díky faulu soupeře dostal k míči, směr hry se tedy otáčí.
46'
Aktivněji vstoupili domácí do druhého poločasu, hned z první akce se dostali do zakončení, ale brankář si poradil.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvann Maçon, přichází Bryan Djile Nokoue.
46'
45+3'
45+3'
Romain Hamouma mohl vyrovnat, ale jeho zakončení hlavou končí vedle.
45+2'
Domácí si vypracovali zajímavou šanci, ale k zakončení se nedostali.
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
44'
Montpellier vybojoval další rohový kop, ale i tentokrát si obrana v pohodě dokázala poradit.
43'
Hostující hráč fauloval, u balonu dál zůstanou domácí fotbalisté.
43'
Mnoho šancí k vidění není v závěru poločasu. Domácí Arnaud Souquet vybojovali vhazování.
42'
Domácí vybojovali rohový kop, ale výraznější šanci si vypracovat nedokázali.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, stále platí těsné vedení Montpellieru.
40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí brankář nyní rozehrává až od své branky.
37'
Po vstřelené brance se tempo hry poněkud snížilo, nyní se hodně bojuje o míč na polovině hrací plochy.
36'
Vahbí Chazrí se dostal do zakončení, jeho rána ale končí vedle branky. Vykopávat bude gólman.
35'
Volný kop rozehrávali hosté, obrana si poradila. Následná rána byla nepřesná. Balon končí nad.
34'
Žlutou kartu dostává Elye Wahi (Montpellier HSC).
32'
Rychlá akce domácích končí gólem. Povedenou ránou na vzdálenější tyč se tvrdou ránou prosazuje STEPHY ALVARO MAVIDIDI. Asistence: Téji Savanier.
30'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
30'
Romain Hamouma po dlouhé době ukončil fotbalovou nudu. Jeho rána přes obránce udělala velké problémy brankáři domácích, který tak tak vytáhl míč na roh.
27'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, fanoušci nyní sledují hodně podprůměrný fotbal.
25'
Hráči mají krátkou přestávku na doplnění tekutin.
24'
Volný kop pro domácí, rozhodli se pro přímou ránu. Míč ale po střele Téji Savaniera končí výrazně vedle branky. Vykopávat bude gólman.
22'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy a velkých šancí je k vidění velmi málo.
20'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.
20'
Joris Chotard měl domácí šanci, ale jeho pokus končí zblokovaný. Uvidíme rohový kop.
19'
Blesková akce hostů, Mahdi Camara po výborné přihrávce spoluhráče zakončoval. Jeho rána ovšem z dobré pozice ve vápnu končí výrazně vedle.
18'
Denis Bouanga a Jordan Ferri se dostali před brankou hostů do souboje, ale bránící se hráč situaci zvládl.
17'
Denis Bouanga získal míč a rychle vypálil. Jeho rána končí výrazně vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
16'
Fotbalisté ve tmavém, tedy domácí, rozehrávají od své branky. Nikam se neženou.
14'
Domácí vybojovali nyní volný kop z dobré pozice. Téji Savanier se rozhodl pro přímou střelu, se kterou si v pohodě poradil brankář Etienne Green.
13'
Další rohový kop pro Montpellier.
12'
Jordan Ferri se rozhodl pro jeho exekuci. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. K dorážce se už domácí nedostali.
11'
Domácí hráči díky dobré hře vybojovali rohový kop.
10'
Mnoho šancí jsme v úvodní desetiminutovce tohoto zápasu zatím neviděli.
8'
Gaëtan Laborde to zkoušel individuálně, ale k zakončení se tento domácí hráč nedostal.
7'
Téji Savanier vybojoval rozehrávku na své polovině po útočném faulu soupeře.
6'
Denis Bouanga se propracoval k zakončení, po pěkné individuální akci vypálil mimo branku.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, o míč se bojuje na polovině hrací plochy.
3'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Mickael Nade, ale jeho hlavička končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
2'
Domácí vstoupili do zápasu aktivně, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
1'
Romain Hamouma si nabíhal před branku, ale obrana si s centrem spoluhráče dokázala poměrně snadno opravit.
1'
Poslední vzájemný zápas se odehrál 2. května a hostující Saint-Étienne vyhrálo 2:1.
Montpellier HSC má odehrané čtyři zápasy s bilancí výhra, remíza a dvě porážky. Tým nestačil na Marseille 2:3 a na Lille 1:2. HSC porazilo Lorient 3:1 a remizovalo s Reims 3:3.
AS Saint-Étienne v tomto ligovém ročníku na výhru stále čeká. V úvodních třech zápasech remizovalo, ale v posledním kole prohrálo. Remizovalo s Lorientem 1:1, Lens 2:2 a Lille 1:1. V zatím posledním zápase tým nestačil na Marseille 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Montpellier HSC a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.