A. Gomis – H. Traoré (C), Badé, Aguerd, Meling – Ugochukwu (86. Diouf), Camavinga (69. Guirassy) – Sulemana (58. Doku), Tait, Bourigeaud (85. Del Castillo) – Terrier (86. Abline).
Leca – Boura, Wooh (85. Danso), Fortes – Machado (66. Frankowski), Fofana (C), Ch. Doucouré, Clauss – G. Kakuta (82. Cahuzac) – Banza (66. Sotoca), Ganago (82. Jean).
Faríñez – Costa, Sotoca, Jean, Cahuzac, Cissé, Varane, Frankowski, Danso.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:14.
Druhý poločas přinesl ještě méně fotbalu než první půle. Důležité situace včetně branek připravil v gifech Jan Hochman. V nastaveném čase sice skóroval Danso, ale jen díky své ruce a branka nebyla správně uznána. Oba týmy tedy berou z tohoto utkání po bodu za remízu 1:1! Mějte hezký zbytek dne.
90+4'
90+4'
Poté co se míč ocitl ve středovém kruhu, sudí tento duel končí.
90+3'
První střelu brankář Gomis po přímém kopu pouze vyrazil a dorážející Kevin Danso dostal míč do sítě, ale pouze díky nedovolenému zpracování pomocí ruky!
90+2'
Fofanu k zemi silovým způsobem odhodil kapitán stade Rennes Hamari Traoré.
90+1'
Obránce Briger Meling si pod tlakem atakujícího protihráče si poradil na výtečnou.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Guirassy míč přeskočil v rámci domluvené finty, nicméně střílející Del Castillo přestřelil břevno branky Racingu Lens.
88'
Rozhodčí dlouze rovná neposednou zeď v pokutovém území.
87'
Na hranici pokutového území fauiloval Fortes protivníka Jeremy Doku.
86'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Matthis Abline.
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Lesley Ugochukwu, přichází Andy Diouf.
85'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Christopher Wooh, přichází Kevin Danso.
85'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Romain Del Castillo.
83'
Tempo hry nadále klesá a hra se odehrává pouze ve středu hrací plochy.
82'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Yannick Cahuzac.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Corentin Jean.
81'
Rohový kop Racing Lens byl rozehrán pouze nakrátko.
80'
VAR systém ještě řeší tento souboj. Při kterém doku uklouzl na míči a až následně byl trefen soupeřem.
78'
Doku se ukázkově ukličkoval sám v souboji jeden na jednoho aj eště hloupě si žádá odpískání pokutového kopu.
77'
Střela Flaviena Taita ze dvacetitří metrů postrádala umístění a důraz, proto končí pouze u brankáře Lensu.
75'
Fofana vyslal nepřesný nákop, který končí opět pouze u brankáře Stade Rennes.
74'
lKakutův centr opustil hrací plochu dříve než měl technicky založený hráč v úmyslu.
72'
Kakutovo zakončení z vnitřku pokutového území našla pouze místo v brance, kde stál a měl to pohlídané Gomis.
71'
Centr Ganaga od koncové čáry velmi snadno ze vzduchu uzmul do svých rukavic brankář Gomis.
70'
Tait vletěl mezi dva protihráče a utržil četné šrámy. Kvůli tomu, že zůstal ležet na trávníku, byla hra nakonec přerušena.
69'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Sehrou Guirassy.
67'
Kakutova střela byla sražena na rohový kop, jehož centr na vzdálenější tyč byl doprovázen útočným faulem v souboji.
66'
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Deiver Machado, přichází Przemysław Frankowski.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Simon Banza, přichází Florian Sotoca.
65'
Po ubráněném rohovém kopu z voleje velmi nepřesně zakončoval obránce Ismaël Boura.
64'
A následně kapitán Fofana vytěžil z céle situaci rohový kop pro Racing Lens.
64'
Racing Lens je na delší návštěvě své útočné poloviny hřiště.
63'
Změnu ve svém kádru chystá také lavička Racingu Club de Lens.
62'
Obránce Birger Meling nadále drží balon na útočné polovině Stade Rennes.
61'
Po zásahu bránícího hráče Machada to bude další roh pro tým Stade Rennes.
61'
Rohový kop zprava pro Stade Rennes.
60'
Kakutův skvěláý centr nedokázal umístit za záda brankáře Banza, co by si měl přát více.
59'
Terrier se ve ztraceném souboji přeci jen na poslední chvíli dostal k míči, jenže jeho těžké zakončení přeletělo branku Lens.
58'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Kamaldeen Sulemana, přichází Jeremy Doku.
57'
Centr zprava neprošel do pokutového území Stade Rennes.
55'
Žlutou kartu dostává Deiver Machado (Racing Club De Lens) za faul v podobě strčení rukou do spoluhráče.
55'
Traorého, který byl rychlejší ve sprintérském souboji poslal jasným strčením k zemí Machado.
54'
Míč má pod kontrolou ve svých rukavicích brankář Alfred Gomis.
53'
Centr zprava nečekanou hlavou při podklouznutí odvracel Bourigeaud a příliš nechybělo, aby míč zamířil do vlastní branky – rohový kop pro Racing Lens.
51'
Rohový kop byl rozehrán na bližší tyč, odkud nepřesně zakončoval hlavou mimo branku Ganago.
50'
Kakuta přesným pasem našel spoluhráče a ten nakonec přeci jen vybojoval rohový kop pro Racing Club De Lens.
48'
Nepřesná kombinace červenočerných dostává balon na kopačky soupeře z Lens.
47'
Sulemana přišel o míč, ačkoli se nejprve zdálo, že čistým způsobem sudí nakonec odpískal faul.
46'
První popločas otevřelo zakončení Sulemany o tyč, jenže o čytři minuty později srovnal po chybě obránce přímo před brankou z druhé vlny Fofana! Druhý poločas začne cca ve 14:01 hodin.
45'
43'
Házenkářské obléhání pokutového území Racingu Lens trvá i v tomto momentu hry.
42'
Kakuta si připravoval pozici pro zakončení nůžkami, když byl zády k brance, nicméně jeho úmysl obrana soupeře odhalila a překazila.
41'
Sražený míč za koncovou čáru značí rohový kop pro Racing Club de Lens.
40'
Tým Stade Rennes je opět nastěhováno na útočné polovině hřiště.
39'
Kakuta se u rohového praporku dostal do rozporu s kapitánem Stade Rennes Traorém.
38'
Hra se po gólovém úvodu velmi zklidnila dostala se do konstantní podoby.
36'
Nakopávaný míč končí pouze u brankáře Jeana-Louise Lecy.
35'
Žlutou kartu dostává Seko Fofana (Racing Club De Lens) za faul ve vzdušném souboji.
35'
Velmi tvrdáý souboj svedli ve vzduchu Fofana s Eduardem Camavingou.
34'
Christopher Wood si výborně pokryl míč tělem a byl faulován.
33'
Machado velmi špatně zpracoval těžký míč a následně tak musel tvrdě faulovat Traorého ze Stade Rennes.
32'
Benjamin Bourigeaud nestíhal a tak stáhl protihráče k zemi rukou a může být rád pouze za slovní domluvu od rozhodčího.
30'
Rychle rozehraný přímý kop končí po rychlém brejku pouze zablokovanou střelou Sulemana.
29'
Doucouré se dle sudího nedovoleně provinil v souboji těsně v jeho blízkosti ve středu hřiště.
28'
Centr zleva odvrátila obrana Racingu Lens pouze k Traorému, který z voleje posílá míč vysoko nad branku soupeře.
26'
Tait šikovně kličkoval v pokutovém území soupeře, nicméně ho pozičně ubránil Steven Fortes.
25'
Banza dohrál v osobním souboji velmi tvrdým způsobem kapitán Stade Rennes Traoré.
23'
Tentokráte Flavien Tait řeší drobné, zdravotní problémy.
22'
Nakopávaný míč byl příliš dlouhý na nabíhajícího Martina Terriera a končí mimo hrací plochu.
20'
Úvodní dvacetiminutovka přinesla dvě branky, po jedné na každé straně.
18'
Lens právě vstřelilo branku!
Aguerd prohrál v osobním souboji těsně před brankou, Banza se vyhnul brankáři Gomisovi a volný míč z druhé vlny do prázdné branky zavěsil kapitán Racing Lens SEKO FOFANA a srovnává na 1:1! Asistence: Simon Banza.
16'
Kakuta vystrčil růžky mííč však končí mimo branku.
14'
Rennes právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KAMALDEEN SULEMANA, který po individuálním sólu v akci dva na tři přesprintoval nestíjhajícího Fortese a stpřesnou střelou ke vzdálenější tyči skóruje – 1:0! Asistence: Flavien Tait.
13'
Kakuta vzal pod svá křídla útočnou snahu Racingu Lens, je to tvůrce hry tohoto týmu.
12'
Vzdušný prostor pro tuto chvíli hry zcela ovládli hráči v červenočerných dresech.
11'
Stade Rennes i nadále obléhá pokutové území Racing Club de Lens.
10'
Narážečka na Melinga v pokutovém území nebyla vůbec špatná, nicméně vše výborně přečetl a následně i vyřešil brankář Leca.
9'
Hráči Stade Renne sse nemohou dostat přes přehuštěný střed hřiště a tak kombinují spíše na své vlastní polovině.
8'
Po velké chybě v rozehrávce domácích, nedokázal udržet zbrklost na uzdě Simon Banza a svým ukvapeným pokusem poslal míč daleko na tribunu za brankou.
7'
Aktivita je v úvodu utkání jasně na straně hráčů Stade Rennes.
6'
Sulemana šikovně pronikl po levé straně hřiště až do pokutového území , ale následné zakončení Melinga bylo zablokované bránícími hráči.
5'
Hráči Stade Rennes kombinují dlouze ve středu hřiště s míčem na kopačkách.
3'
Na hrací ploše v nefotbalové pozici zůstal sedět kapitán Stade Rennes Hamari Traoré.
2'
Následně se útočného faulu dopustil Ugochukwu.
2'
Rohový kop zprava Stade Rennes byl přetažený a končí mimo pokutové území.
1'
Stade Rennes bude hrát v červenočerné kombinaci, Racing Lens ve žlutých dresech s červeným, příčným pruhem.