Ligue 1 - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Angers - 8. srpna 2021   15:00

0:2
(0:0)
Angers
57' I. Traoré  (Mangani) • 81' Bahoken  (Pereira Lage)
Štrasburk
Sels – Caci, Djiku, Bellegarde (84. Aholou) – Fila (75. Chahiri), Liénard, Sissoko, Thomasson – Waris, Diallo (61. Gameiro) – Ajorque.
Kawašima – Perrin, Gameiro, Ahmed, Seneya, Chahiri, Siby, Aholou, Prcić.
Stinat – Jeanne, Mouysset
Stade de la Meinau, Štrasburk
Angers
Bernardoni – Manceau, Thomas, I. Traoré, Doumbia (78. Pereira Lage) – Taïbi (78. Bobichon), Mangani – Cabot, Cho (88. Thioub), Boufal (68. Bahoken) – Fulgini (88. Ninga).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:18.
Je konec, překvapivé tři body si odváží hosté, kteří odehráli na hřišti soupeře velice zdařilou taktickou partii. Nepouštěli se s domácími do nějakého útočného fotbalu, spíše dobře bránili a vyčkávali na tu správnou příležitost k rychlému brejku. O osudu zápasu a o třech bodech rozhodli hosté po přestávce, kdy se dokázali prosadit dvakrát.
90+4'
90+3'
Štrasburk se ještě snaží, ale už je to viditelná křeč, kdy ani přihrávky nejdou do těch správných prostorů.. ligová premiéra se Štrasburku hodně nepovedla.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Po dlouhém autovém vhazování sbírá míč ze vzduchu gólman Paul Bernardoni (Angers).
88'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Casimir Ninga.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Sada Thioub.
85'
Rohový kop pro domácí, Dimitri Liénard rozehrává z levé strany, ale je pískán ofsajd, takže z toho ani tentokrát nic nebude, z pohledu domácích.
84'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Ricner Bellegarde, přichází Jean-Eudes Aholou.
83'
Pro Štrasburk, i proto, co zatím v zápase předvádí, je toto již neřešitelná situace, naopak Angers je blízko nesmírně cenným bodům.
81'
Angers právě vstřelilo branku!
Zajímavá akce vede k druhé brance hostů, kdy šel míč v podstatě ťukecem před malé vápno, kde pohotově a neomylně zakončil STÉPHANE BAHOKEN.
80'
Útočný faul odpískal sudí útočícímu Gameirovi, diváci pískají, navíc Paul Bernardoni (Angers) se ani nějak nemá k rozehrávce, šetří čas.
79'
Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO).
79'
Rozehrávka od branky Štrasburku, míč končí v autu, po zákroku gólmana Bernardoniho.
78'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Waniss Taïbi, přichází Antonin Bobichon.
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Souleyman Doumbia, přichází Mathias Pereira Lage.
77'
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině Štrasburku, zatím ale v uctivé vzdálenosti od branky Selse.
75'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Karol Fila, přichází Mehdi Chahiri.
74'
Domácí v podstatě nepůjčují soupeři míč, ale je to stále takové platonické, po vápno a konec.
72'
Paul Bernardoni (Angers) volí tentokrát místo výkopu rozehrávku na krátko, po které se jeho spoluhráči dostali alespoň k půlící čáře.
71'
Mohamed-Ali Cho (Angers) se dral mezi dvojicí bránících hráčů do vápna Štrasburku, na centr z pravé strany, ale upadl a míč nezasáhl.
70'
Souleyman Doumbia (Angers) nezachytil míč při výkopu Bernardoniho, další lehká chyba hostujícího gólmana.
69'
Hraje se u půlící čáry, opět mají míč na svých kopačkách domácí.
68'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Stéphane Bahoken.
67'
A byla z toho šance, kdy se Adrien Thomasson dostal k vápnu Angers, vypálil, branku ale těsně minul.
67'
Hosté připravují první změnu v sestavě, mezitím ale sledujeme kombinaci domácích na polovině Angers.
66'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině Štrasburku... ale hodně nepřesná akce, míč získávají vzápětí domácí.
65'
Paul Bernardoni (Angers) opět v akci, tentokrát lapil přízemní střelu Warise, která nebyla nijak nebezpečná.
64'
Jenže i gólman Paul Bernardoni (Angers) pokazil odkop od branky, míč dolétl do autu, domácí tak zůstávají v útoku.
63'
Domácí mají míč ve svém držení, Ibrahima Sissoko rozehrává na pravou stranu, ale nepřesně.
62'
Bude zajímavé sledovat Kévina Gameira, který je velkou letní posilou Štrasburku, jestli dokáže přispět alespoň k vyrovnání.
61'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Habib Diallo, přichází Kévin Gameiro.
60'
Útočná akce Štrasburku končí faulem na gólmana Bernardoniho, diváci bouřlivě pískají.
59'
Rázem se tak domácí dostávají do nepříjemné situace, kdy sice měli výtečný vstup do druhé půle, ale ani ne po hodině hry prohrávají o gól.
57'
Hosté se po rohovém kopu z levé strany přece jenom prosazují, když první centr Manganiho ještě domácí odvrátili, jenže míč se k němu znovu vrátil a tentokrát to Mangani zkusil takovým jemným lobem do vápna, kde se hlavou dokázal gólově prosadit ISMAËL TRAORÉ.
57'
Z nacvičeného signálu vytěžili hosté pouze roh, ten následně rozehrál Sofiane Boufal z pravé strany... a po zblokované střele mají hosté další roh.
56'
Nyní již domácí dostali příležitost rozehrát roh, ale centr z levé strany nebyl vůbec povedený, naopak z něho mohli jít do brejku hosté... Mohamed-Ali Cho byl nedovoleně atakován a tím končí brejk Angers.
55'
Paul Bernardoni (Angers) si bere míč a bude moci rozehrát od své branky.
54'
Tak nakonec to není roh, ale autové vhazování, Karol Fila (Štrasburk) vhazuje z pravé strany.
53'
Po zákroku bránícího Souleymana Doumbii (Angers) získávají domácí rohový kop.
52'
Míč totiž putuje až k brankáři Selsovi, po nepřesném pasu hostů, domácí tak rozehrávají.
51'
Angers pod tlakem při rozehrávce z vlastní poloviny, hosté to zkouší po pravé straně, tudy se dostávají na polovinu Štrasburku, pak ale nic.
50'
Štrasburští jsou v úvodu druhé půle aktivnější a znovu se ženou do útoku.
48'
Aktivita domácích končí až po odpískaném útočném faulu Djikua, který zatáhl za dres bránícího hráče Angers.
47'
Souboj ve vápně Angers, ale domácí se nedokázali prosadit, bránící Souleyman Doumbia odkopává míč.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas končí bezbrankovou remízou, ovšem k vidění byly již dva góly. Nejprve s krátce radovali hosté, jenže gól nebyl uznán pro útočný faul. Poté přišli na řadu i domácí, kdy se z hranice vápna prosadil Diallo, který byl ale předtím v ofsajdu, takže ani tento gól nemohl být uznán.
Jinak se ale hraje poměrně zajímavý a hlavně svižný fotbal, kterému ale chybí trochu více kvality v kombinaci.
45+2'
45+1'
Po levé straně zkouší zaútočit domácí, jenže Jean-Ricner Bellegarde nepřešel přes protihráče a hosté získali míč.
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Paul Bernardoni (Angers) rozehrává od své branky, vypadá to, že skóre se již do konce poločasu měnit nebude.
43'
Domácí se po volném kopu dostali do koncovky, ale vzrušení na tribunách bylo zbytečně, byl pískán ofsajd.
41'
Žlutou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO).
41'
Za hustého deště rozehrál Thomas Mangani (Angers) volný kop z levé strany, odkud poslal míč pouze do náruče gólmana Selse.
40'
Žlutou kartu dostává Dimitri Liénard (RC Štrasburk).
40'
Poslední pětiminutovka první půle, v níž stále čekáme na regulérní gól, dočkáme se v samém závěru poločasu?
39'
Oba týmy zatím vystřelily sedmkrát (3x domácí, 4 x hosté), ale na branku nešla ani jedna střela!
38'
Po akci na pravé straně to vypadalo na roh pro Štrasburk, ale sudí rozhodl, že se bude odkopávat od branky Angers.
37'
Hra je nyní taková neurovnaná, oběma mužstvům se příliš nedaří kombinace, takže míč létá ze strany na stranu...
35'
Žlutou kartu dostává Waniss Taïbi (Angers SCO).
35'
Matz Sels (Štrasburk) bude rozehrávat od své branky... následuje dlouhý výkop, kdy ale míč získává u půlící čáry hosté.
34'
Hlavičkový souboj u půlící čáry vyhrávají domácí, jenže kombinace směrem dopředu se nepovedla.
33'
Na druhé straně k hlavičce dostal, po centru z pravé strany, Angelo Fulgini, jenže branku přestřelil.
32'
Karol Fila (Štrasburk) nepřešel na pravé straně přes bránícího hráče Angers a navíc i přišel o míč.
30'
První půl hodina nabídla zajímavý fotbal, hraje se hodně rychle, padly dokonce i dva góly, ovšem oba nebyly vzápětí uznány, takže skóre tak zůstává bezbrankové.
29'
Sofiane Boufal (Angers) se snažil dostat míč z pravé strany do vápna Štrasburku, na nabíhajícího spoluhráče, ale tento úmysl vystihl bránící hráč.
28'
Statistika držení míče – 57% : 43%.
27'
A tuto snahu málem hosté korunovali gólem, který vstřelil z hranice vápna Habib Diallo, jenže ten stál předtím v ofsajdu, takže ani tento gól platit nebude.
26'
A nakonec hosté posouvají míč až na polovinu Štrasburku, který má v tuto chvíli mírnou územní převahu.
25'
Středem to zkouší domácí, nákop ale hosté odvrací.
23'
Dlouhý nákop dopředu v podání Angers vede k autovému vhazování, hosté vhazují z levé strany.
22'
Roh domácích opět rozehrál Dimitri Liénard, jehož centr ale postrádal potřebnou přesnost.
21'
Rohový kop pro Štrasburk, tentokrát z pravé strany.
19'
Pozor, hosté vstřelili gól, který však neplatí pravděpodobně pro útočný faul, který gólové akci předcházel.
18'
Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (RC Štrasburk).
18'
Roh i v podání Angers, hosté rozehráli z pravé strany a ve vápně zajímavě hlavičkoval Ismaël Traoré, jenže ani on branku netrefil.
17'
Z levé strany rozehráli domácí roh, míč ale skončil v náruči Bernardoniho.
16'
Bránící Souleyman Doumbia (Angers) odkopl míč nad vlastní branku, to byl nebezpečný zákrok, každopádně domácí mají roh.
15'
Statistika držení míče – 62% : 38%.
14'
Z rohového kopu se hosté dostali do koncovky, gólman Matz Sels byl ale pozorný a včas zasáhl.
13'
Sofiane Boufal (Angers) poslal centr do vápna, hosté ale branku ohrozit nedokázali, vybojovali však roh.
12'
Další faul přerušuje hru, tentokrát ale fauloval domácí borec, takže rozehrávat mohou hosté, jmenovitě Boufal.
11'
Mohamed-Ali Cho (Angers) fauluje na útočné polovině, trochu zbytečně ostrý zákrok v souboji o míč.
10'
Domácí rozehráli roh z levé strany, bránící Angelo Fulgini odhlavičkoval míč pouze před vápno, odkud to zkusil ranou z voleje Majeed Waris, jenže branku netrefil.
9'
Budeme svědky prvního rohového kopu, který vybojoval Dimitri Liénard (Štrasburk).
8'
Míč u půlící čáry, hosté se snaží o aktivní napadání rozehrávky domácích.
7'
Karol Fila (Štrasburk) nenašel míč, který vykopl gólman Sels, ale protihráč ho poslal hlavou pouze do autu, takže vhazují domácí.
6'
Zatím je k vidění poměrně rychlý fotbal v podání obou mužstev, rozhodně je na co se dívat v samém úvodu zápasu.
5'
Nepřesnou finální přihrávku do vápna končí rychlá akce hostů.
4'
Romain Thomas (Angers) s míčem na své polovině, hosté zkouší rozehrát na pravou stranu, tudy ale v tuto chvíli cesta nevede.
3'
A hned z protiútoku zahrozili hosté, Mohamed-Ali Cho posílal míč z levé strany před branku, kde ale v tu chvíli nebyl vůbec nikdo z jeho týmu.
2'
Na levé straně se zkoušel uvolnit Majeed Waris (Štrasburk), ale o míč přišel v souboji s obráncem Angers.
1'

RC Štrasburk: Sels – Caci, Djiku, Bellegarde – Fila, Liénard, Sissoko, Thomasson – Waris, Diallo – Ajorque.
Náhradníci: Kawašima – Perrin, Gameiro, Ahmed, Seneya, Chahiri, Siby, Aholou, Prcić.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, Thomas, I. Traoré, Doumbia – Taïbi, Mangani – Cabot, Cho, Boufal – Fulgini.
Náhradníci: Petković – Bamba, Bahoken, Ninga, Alioui, Thioub, Bobichon, Pereira Lage, Fatar.

Rozhodčí: Stinat – Jeanne, Mouysset.
ANGERS SCO
Teprve 13. července se definitivně rozhodlo o tom, že si Angers zahraje i v nové sezóně 2021/2022 nejvyšší francouzskou soutěž. Tento den totiž Angers (a i Bordeaux) uspělo u DNCG s odvoláním proti dočasnému přeřazení o soutěž níže! Tam byl klub přeřazen rozhodnutím úřadů kvůli nedobré finanční situaci...
V přípravě bylo Angers přece jenom o něco úspěšnější, než Štrasburk, když z pěti duelů dva vyhrálo (3:0 nad Châteauroux a stejným výsledkem i nad Troyes). V atraktivním souboji se Sportingem Lisabon prohrálo 0:2, stejně jako v ligové generálce s Lorientem (prohra 0:1).
RC ŠTRASBURK
Štrasburk v přípravě na novou sezónu rozhodně nezářil. V prvním utkání podlehl 0:1 švýcarské Basileji. V souboji s Young Boys uhrál remízu 2:2, aby následně z dalším švýcarským týmem Sionem prohrál 0:1. Po švýcarských týmech poměřil své síly Štrasburk s dvěma bundesligovými týmy, konkrétně s Eintrachtem Frankfurt a Freiburgem. V prvním duelu poprvé (a naposledy) Štrasburk vyhrál nad Eintrachtem 3:2, ale poté opět prohrál s Freiburgem 1:2.
Kádr v létě posílil čtyřiatřicetiletý Kévin Gameiro, kterému nebyla po sezóně 2020/2021 prodloužena smlouva ve Valencii, bude to ten správný lídr kabiny?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 1. kola francouzské Ligue 1, v němž RC ŠTRASBURK přivítá na svém stadionu ANGERS SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.