Ligue 1 - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Auxerre : Reims - 5. února 2023   15:00

Ukončeno
0:0
(0:0)
Auxerre
Sestavy:
Radu – Raveloson, Jubal, I. Touré, Mensah – Massengo (86. Sinayoko), B. Touré (C) – Hein, Autret (68. Sakhi), Da Costa (86. M'Changama) – Abline (79. S. Dembélé).
Náhradníci:
Léon – Boto, Bain, Dugimont, Niang.
Rozhodčí
Pierre Gaillouste
Stade de l'Abbe-Deschamps, Auxerre
Reims
Sestavy:
Diouf – Foket, Agbadou, Abdulhamíd (C), De Smet – Munetsi, Cajuste (72. Lopy) – Itó (82. Zeneli), K. Doumbia (63. Matusiwa), Flips (72. Maolida) – Balogun.
Náhradníci:
Olliero – Busi, Keita, Koeberle, Sierhuis.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:10.
Je konec, ani ve druhém poločase jsme se branky nedočkali. A co víc, na obou stranách ubylo i šancí. Snad jedinou zajímavou příležitost měl už v 50. minutě domácí útočník Matthis Abline, nicméně z šestnáctky nedokázal prostřelit blok. Auxerre ale i přesto bude dnes pravděpodobně šťastnější, v roli velkého kurzového outsidera získalo alespoň bod. Otázkou je, jestli mu v boji o záchranu k něčemu bude.
90+6'
Konec zápasu.
90+4'
Folarin Balogun se snažil doběhnout centrovaný míč u levé tyče, těsně před jeho kopačkami ale zasáhl Ionut Radu.
90+3'
Hamza Sakhi pálil ze zajímavé pozice v šestnáctce do bloku, celou akci ale stejně zastavil praporek pomezního arbitra.
90+1'
Arbër Zeneli z volného kopu nacentroval do vápna, míč se pak odrazil na kopačku Sinayoka, který však z voleje nedokázal propálit blok.
90'
Youssouf M'Changama od rohového praporku nacentroval na bližší tyč. Ani tento rohový kop ale žádné nebezpečí nezpůsobil.
89'
Dembélého dloubák do šestnáctky vyústil v rohový kop pro Auxerre.
86'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Youssouf M'Changama,
ze hřiště odchází Han-Noah Massengo, přichází Lassine Sinayoko.
85'
Hamza Sakhi vyslal od rohového praporku centr na bližší tyč, který však bez problémů odhlavičkoval jeden z obránců.
84'
Nuno Da Costa na pravé straně prostrčil míč na rozběhnutého Massenga, který sice nenacentroval, vybojoval ale rohový kop.
83'
Arbër Zeneli dostal míč do běhu na levé křídlo, rodící se přečíslení ale zazdil, neboť se mu hrací předmět zamotal pod nohama. Nakonec jej odzbrojil Gideon Mensah.
82'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Arbër Zeneli.
79'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Matthis Abline, přichází Siriki Dembélé.
78'
Marshall Munetsi už slavil gól, avšak zbytečně. Džunja Itó, který mu míč sklepával, se totiž nacházel v ofsajdu.
77'
A Yehvann Diouf musel znovu ven z branky. Tentokrát schoval míč do rukavic dříve, než se na něj natáhl Nuno Da Costa.
76'
Za dlouhým pasem za obranu spěchal Matthis Abline, nicméně Yehvann Diouf zachoval duchapřítomnost a vyběhl z branky vypomoci svým stoperům. Nakonec se mu podařilo včas odkopnout před dotírajícím útočníkem.
74'
Exekuce volného kopu od pravé postranní čáry se zhostil Gauthier Hein, jeho načechraný centr ale hlavou odvrátil velmi dobře hrající Júnis Abdulhamíd.
73'
Matthis Abline si pěknou kličkou udělal místo na levé straně šestnáctky a falšovanou střelou zamířil k zadní tyči, tu ale minul.
72'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Myziane Maolida,
ze hřiště odchází Jens Cajuste, přichází Dion Lopy.
71'
Thomas Foket spěchal za přihrávkou někam k rohovému praporku. Přes obránce se ale nedostal, a co víc, nevybojoval ani roh.
69'
Matthis Abline se jako lev dral s míčem k brance, v obležení obránců jej zvládl sklepnout alespoň na pravou stranu vápna, odkud Hein ještě našel z druhé vlny nabíhajícího Sakhiho. Ten ale z hranice velkého vápna zakončil přesně do náruče gólmana.
68'
Střídání v týmu AJ Auxerre:
ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Hamza Sakhi.
67'
Po dlouhé době jsme viděli rychlý útok, který vedl Folarin Balogun, který s míčem proběhl mezi dvěma obránci, jeden z nich jej ale zvládl odzbrojit čistým skluzem zezadu.
66'
Gideon Mensah vyslal z levé strany nepřesný centr někam na bližší tyč, který však odvrátil dobře postavený Júnis Abdulhamíd.
65'
Gauthier Hein měl na pravém křídle spoustu místa, přesto míč vrátil zpět k obráncům.
63'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Kamory Doumbia, přichází Azor Matusiwa.
61'
Oba týmy brání opravdu hodně hluboko a v případě útoku soupeře se klidně stáhnou až na velké vápno. Těžko si představit, co by se muselo stát, abychom dnes viděli branku.
60'
Hein se z pravé strany pokusil dloubáčkem vybídnout spoluhráče v pokutovém území, čímž ale spustil je protiútok Remeš, ani ten však nápadem zrovna nesršel.
58'
Munetsiho skluz poslal ve středovém kruhu k zemi Isaaka Tourého, což rozhodčí správně vyhodnotil jako faul.
57'
Adresátem prudké přihrávky za obrannou řadu Auxerre byl Folarin Balogun, který ale prohrál sprinterský souboj s Isaakem Touré.
55'
Z volného kopu vzešel dle očekávání nákop do pokutového území, který však hlavou do bezpečí odvrátil Nuno Da Costa.
54'
Han-Noah Massengo zastavil postupný útok soupeře jen za cenu faulu, Remeš bude mít k dispozici volný kop ze střední vzdálenosti.
53'
Jens Cajuste přihrával z osy hřiště na levé křídlo. Jeho pas ale nechtěně zastavil rozhodčí, který si míč vzal a vrátil jej do moci Remeše.
51'
Heinovy parádičky u pravé postranní čáry zastavil Jens Cajuste, přes kterého útočník Auxerre neprošel.
50'
Han-Noah Massengo posunul míč na Ablinea, který se z blízkosti penaltového puntíku rozhodl střílet. Jeho prudkou ránu ale na poslední chvíli zablokoval Júnis Abdulhamíd.
49'
Munetsiho centr z pravé strany gólman nešikovně podběhl, vyplynulého prostoru u levé tyče ale nedokázal nikdo z hostů využít.
48'
Gauthier Hein z pravého křídla strhnul směr na osu hřiště a z pravé strany velkého vápna střílel. Jeho ránu ale zblokoval jeden z obránců.
47'
Folarin Balogun se pěknou kličkou ve středu hřiště zbavil protihráče a překvapivě nakopl míč do vápna. Jeho pobídka ale byla tak nečekaná, že ji nečekal ani nikdo z jeho spoluhráčů.
46'
Druhý poločas zahájili svým výkopem fotbalisté Remeše, kteří začínají až od svého gólmana.
46'
Začal druhý poločas.
Nezbývá než doufat, že se obraz hry ve druhé půli zlepší. Zatím sledujeme nezáživný fotbal plný nepovedených centrů a soubojů ve středu hřiště. Mírnou územní převahu má favorizovaná Remeš, které se však nedaří projít přes hluboko postavený obranný val domácích.
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
45+3'
První poločas skončil.
45+1'
Remeš zahrávala v rychlém sledu dva rohové kopy, ani jeden nezpůsobil pro branku Auxerre výraznější nebezpečí.
45'
Jens Cajuste z rychlého protiútok vyslal míč za obranu na nabíhajícího Ita, přihrávku ale obrana domácích odvrátila na rohový kop.
44'
Matthis Abline si ve vápně zpracoval prudký centr z levé strany, který mu ale odskočil od kopačky. V časovém presu pak Abline zakončil nepřesně.
42'
Zatím nesledujeme bůhvíjak záživné utkání. Krom pár zajímavých šancí se míč jen překopává ze strany na stranu, minimum útoků je vedeno po zemi.
40'
Volný přímý kop z hranice velkého vápna rozehrál Alexis Flips. Jeho střela sice na branku mířila, byla ale tak pomalá, že to Ionut Radu ke své levé tyči v klidu stihl.
39'
Žlutá karta pro tým AJ Auxerre (Jubal).
38'
Nuno Da Costa na levém křídle spěchal za dlouhou přihrávkou, u kterého byl ale první bránící hráč. Toho pak Da Costa i přes značnou snahu nedokázal odzbrojit.
35'
Největší šanci zápasu měl Matthis Abline, který si zpracoval Ravelosonův centr a ocitl se v bezprostřední blízkosti branky. Yehvann Diouf mu ale skvělým zákrokem doslova ukradl gól z kopačky!
34'
Po centru z pravé strany se k míči dostal z druhé vlny nabíhající Rayan Raveloson, který z hrany pokutového území střílel, jeho přízemní projektil ale minul levou tyč.
33'
Auxerre chvíli kombinovalo na útočné polovině, nakonec se z levé strany rozkolíbal k centru Rayan Raveloson, nicméně ve vápně nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
32'
Alexis Flips zůstal po ostrém skluzu Ravelosona ležet na trávníku, jeho pokračování v dnešním zápase je s otazníkem.
31'
Kamory Doumbia vyslal centr z pravé strany, který se z osy hřiště dostal na Baloguna, ten se z ostrého úhlu snažil přelobovat gólmana, což se mu ale nepodařilo.
29'
Džunja Itó vyslal z rohového kopu centr na bližší tyč, který hlavou trefil Emmanuel Agbadou, ten ale nedokázal vměstnat míč mezi tři tyče.
28'
Džunja Itó si na pravé straně velkého vápna zpracoval dalekonosný centr a z nadějné střelecké pozice minul přední tyč.
26'
Dnes velice aktivní Hein vyslal z levé strany střílený centr na nabíhajícího spoluhráče, jeho záměr ale dobře vystihl Yehvann Diouf, který si proti míči včas vyběhl.
25'
Na Heinův centr z levé strany si naskočil Mathias Autret, nicméně míč netrefil. K Heinovi se pak hrací předmět dostal ještě jednou, to už ale útočník Auxerre jen zakopl za brankovou čáru.
24'
Folarin Balogun rozehrál volný kop nečekaně nakrátko, avšak Remeši se pak nepodařilo propracovat do střelecké pozice.
24'
Žlutá karta pro tým AJ Auxerre (Gideon Mensah).
23'
Gauthier Hein byl při napadání až příliš aktivní a rozehrávajícího stopera zboural nedovoleným zákrokem.
22'
Marshall Munetsi si na hraně velkého vápna narazil s Balogunem, který mu ale míč poslal příliš dopředu, tady neměl Munetsi sebemenší šanci zpracovat.
20'
Thomas Foket nakopl míč do vápna, kde se snažil najít jednoho ze svých spoluhráčů, jeho pobídku ale zastavila obrana Auxerre.
17'
Po centru z pravé strany Jubal hlavou odvrátil míč je na kopačku Flipse, jehož ránu do horní poloviny branky vytěsnil gólman.
15'
Nyní měla k dispozici svůj první rohový kop i Remeš, avšak dopadla stejně jako domácí před malou chvílí.
13'
Z následného rohového kopu se domácím branku ohrozit nepodařilo.
12'
Hein si natáhl míč na hranici velkého vápna, odkud vystřelil do levého dolního rohu. Yehvann Diouf ale lvím skokem jeho ránu vytěsnil.
11'
Džunja Itó se u levé postranní čáry snažil obejít obránce, což se mu sice nepodařilo, vybojoval ale alespoň aut z blízkosti rohového praporku.
10'
První rohový kop dnešního zápasu mělo k dispozici Auxerre, které jej rozehrálo nakrátko. Do střelecké pozice se pak dostal Birama Touré, který však ještě hledal spoluhráče ve vápně, tam se k němu ale nikdo z domácích nedostal.
9'
Džunja Itó se na pravé straně snažil uvolnit a najít si prostor na centr, ale seběhlo se k němu hned několik protihráčů, přes které se neprotáhl.
7'
Obránci Remeše si už dlouho přihrávají na vlastní polovině, což domácí očividně nijak nezneklidňuje. Auxerre dnes očividně nebude napadat.
6'
Po chybě v domácí rozehrávce se míče zmocnil Džunja Itó, jenž se snažil míč prostrčit do úniku na Baloguna, nadějný pas ale na poslední chvíli zlikvidoval obránce.
5'
Adresátem dlouhé přihrávky na hranu pokutového území byl Folarin Balogun, avšak míče si dobře všiml gólman Radu, který jej schoval do rukavic.
3'
Nuno Da Costa dostal z pravé strany nadýchaný centr k pravé tyči, který se mu však nepodařilo ideální trefit. Jeho zakončení mezi tři tyče nemířilo.
2'
Volný kop ze střední vzdálenosti rozehrál Jubal, nicméně jeho nákop bez větších potíží odvrátila remešská obrana.
1'
Jako první zaútočilo domácí Auxerre, které se ujalo i úvodního výkopu. Prudký pas na levé křídlo dostal Mathias Autret, nicméně s těžkým míčem si neporadil.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

AJ Auxerre: Radu – Raveloson, Jubal, I. Touré, Mensah – Massengo, B. Touré (C) – Hein, Autret, Da Costa – Abline.
Náhradníci: Léon – Boto, Bain, M'Changama, Sinayoko, S. Dembélé, Sakhi, Dugimont, Niang.
Trenér: Christophe Pélisier

Stade de Reims: Diouf – Foket, Agbadou, Abdulhamíd (C), De Smet – Munetsi, Cajuste – Itó, K. Doumbia, Flips – Balogun.
Náhradníci: Olliero – Busi, Keita, Lopy, Koeberle, Zeneli, Matusiwa, Maolida, Sierhuis.
Trenér: Will Still

Rozhodčí: Pierre Gaillouste.
Stade de Reims

Remeš se záchranářskými boji trápit nemusí. V posledních 13 utkáních nepoznala chuť porážky a zisk 29, bodů ji řadí na klidné 11. místo. Naposledy se svěřenci kouče Willa Stilla představili doma, kde v přestřelce 4:2 zdolali Lorient. Remeš má ve svém kádru mimo jiné i nejlepšího střelce celé soutěže, kterým je Folarin Balogun, ten ke svým 14 přesným zásahům přidal ještě jednu asistenci.
AJ Auxerre

Nováček v nejvyšší sezony Auxerre bojuje o holé přežití, nicméně zatím vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat o marný boj. Svěřenci kouče Pelissiera prohráli už 7 ligových utkání v řadě a s 13. body jim patří až předposlední 19. místo. Naposledy se Auxerre představilo na hřišti Monaka, odkud si odvezlo porážku 3:2. Nejlepším střelcem týmu je Nuno da Costa, jenž ke svým třem brankám přidal i jednu asistenci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud