Mannone – Le Goff (C), Meité, Tálbí, Kalulu – Makengo, Le Fée – Faivre (80. Doucouré), Ponceau (61. Cathline), Dieng (73. S. Diarra) – I. Koné (81. Aouchiche).
Bernardoni – Šettí (67. Ghoulam), Blažič, Hountondji, Valery – Abdelli, bin Tálib (C), B. Mendy, Salama (66. Sima) – Hunou (87. Khaled), Niane (70. Capelle).
Borne – Amadou, Ousm. Camara II, Šabanović, Thioub.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:16.
Více spokojené s bodem je Angers SCO. tento tým je velmi slabý v koncovce a dnes jelikož hraje s velkou tvrdostí až surovostí měl přijít o vyloučené Mendyho a Abdelliho. FC Lorient si s houževnatě bojujícím soupeřem nevěděli rady po celých devadesát minut a proto připisují na své konto důležitou bodovou ztrátu.

Po odehraných padesátisedmi minutách dobrý pokus bín Táliba zneškodnil brankář Mannone a ještě lepší zásah předvedl proti zakončení Abdelliho osmnáct minut před koncem utkání.
90+6'
90+5'
Ještě proběhne rohový kop pro Lorient z pravé strany hřiště.
90+4'
Cathlineho střela z dobré pozice minula branku soupeře.
90+3'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Himad Abdelli) za faul.
90+3'
Velmi ostrý faul na domácího hráče končí opět pouze žlutou kartou, no nevím přišlápnutí oběma nohama svelkou razancí, klidn ěmohla být i rovnou červená.
90+1'
Hráči Angers marně dobývají pokutové území soupeřže z levé strany hřiště.
90'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Miha Blažič) za zdržování hry.
89'
Žlutá karta pro tým FC Lorient (Gédéon Kalulu) za faul.
89'
Faul na bín Tálíba se ještě obešel bez žluté karty, další faul na Ghoulama již nikoliv.
88'
Vzápětí se právě Siriné Cjene Doucouré dopustil faulu.
87'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Zinedine Ould Khaled.
85'
Centr z rohového kopu hráčů Lorientu byl přetažený.
85'
Po střele Doucourého, která končí pouze rohem marně reklamovali u rozhodčího hráči Lorientu hru rukou v pokutovém území.
84'
Kapitán Le Goff po předchozím osobním souboji, kdy se srazil se svým spoluhráčem hlásí drobné zdravotní problémy.
83'
Brankář Bernardoni má přehled a včas odkopl míč mimo dosah atakujícího protihráče.
82'
Střela z dálky byla včas zablokována bránícím hráčem Lorientu na hranici pokutového území.
81'
Ve středu hřiště byl opět odpískán faul, tentokráte se ho dopustil jeden z domácích hráčů.
81'
Střídání v týmu FC Lorient:
ze hřiště odchází Ibrahima Koné, přichází Adil Aouchiche.
80'
ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Siriné Ckene Doucouré.
80'
Záložník Cathline byl u levé postranní čáry dobře pokryt protivníkem.
79'
Lavička Lorientu chystá další změnu ve svém kádru.
78'
Sima je sice po svém příchodu na hřiště dost vidět, ale ani tento pokus nekončí mezi třemi tyčemi.
77'
Po rohovém kopu bín Talíba nebyla branka Mannoneho přímo ohrožena.
76'
Exslávistický Abdallah Sima neuspěl při pokusu obejít obránce soupeře.
75'
Žlutá karta pro tým FC Lorient (Enzo Le Fée) za faul.
75'
Při poskytnuté výhodě od rozhodčího hráči Lorientu ztratili nejprve míč a následně ještě navíc zezadu Le Fée fauloval unikajícího protihráče.
74'
Presink hráčů Angers při rozehrávce soupeře příliš nefunguje.
73'
ze hřiště odchází Bamba Dieng, přichází Stéphane Diarra.
72'
Výtečně sehráli hráči Angers brejk po situaci, kdy sudí neocenil pád hráče Lorientu v pokutovém území jako penaltový a po pasu z leva povedenou střelu Abdelliho musel vyrážet na rohový kop brankář Mannone!
71'
Rohový kop Angers SCO tentokráte s přehledem ubránila obrana Lorientu.
70'
ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Pierrick Capelle.
69'
Střela bín Tálíba nebyla ani důrazná, ani přesná.
67'
ze hřiště odchází Iljás Šettí, přichází Faouzi Ghoulam.
66'
ze hřiště odchází Amine Salama, přichází Abdallah Sima.
65'
Centr Le Féé velmi brzy opustil hrací plochu.
64'
Cathline vyškolil Mendyho a ten ho pouze jasným držením za dres zastavil, zde měla být druhá žlutá a následně červená karta, bohužel sudí k tomuto nenašel odvahu.
63'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Iljás Šettí) za faul.
63'
Pronikajícího Romaina Faivreho ukázkově sestřelil Šettí, opravdu se s tím nepáral.
62'
Cathline po hezké zasekávačce posílá po zemi míč pouze do boční sítě.
61'
ze hřiště odchází Julien Ponceau, přichází Yoann Cathline.
60'
Po centru Valeryho zprava sice důrazně hlavičkoval nabíhající Hunou, ale zcela mimo tři tyče.
59'
Makengo výtečně našel v pokutovém území Ibrahimu Koné jehož akrobatické zakončení neskončilo mezi třemi tyčemi.
58'
Míč z levé strany pokutového území mířící před branku vyrazil Bernardoni do bezpečné zóny.
58'
Bernardoni přečetl s přehledem pas od Le Goffa mířící za obranu Angers.
57'
Nabíhající bín Tálíb vyslal z velké dálky velmi povedenou střelu mířící pod břevno, kterou vyškrábl svou rukou brankář Mannone na rohový kop!
56'
A o chvíli později si o moc lépe z podobné situace nevedl ani jeho spoluhráč Romain Faivre.
55'
Rohový kop Le Goffa nebly zrovna z nejpovedenějších.
54'
Aktivita Lorient prozatím končí v důsledku nepřesného centru Gedeona Kalulu.
53'
Centr Kalula přímo před branku musel obránce Angers srazit hlavou na rohový kop pro Lorient.
52'
Centr kapitána Vincenta Le Goffa nenašel v pokutovém území nikoho ze svých spoluhráčů.
51'
Tentokráte je pískáno proti domácímu týmu k nelibosti fanoušků FC Lorient.
50'
Velmi důrazným způsobem byl faulován hráč Lorientu již na útočné polovině hřiště.
49'
Po rozehraném centru Angers z rohu byl vzápětí odpískán útočný faul v pokutovém území vůči bránícímu mužstvu.
48'
Centr z kopačky Šettího musela obrana Lorientu hasit za cenu rohového kopu pro Angers SCO.
47'
Kalulu se dopustil nedovoleného zásahu vůči protihráči za hranicemi fotbalových pravidel.
46'
Propagační střela po zemi končí pouze v náručí brankáře Mannoneho.
46'
Statistika:

Držení míče: 57%:43%
Střely na branku: 2:2
Střely mimo branku: 3:0
Rohové kopy: 3:1
Fauly: 7:7
Těžko vybrat nějaké důležité momenty z celkem nezáživné první půle. Po půlhodině hry nebezpečné zakončení vyrazil jistý Bernardoni. Gólovou šanci měl na hlavě Niane, ale brankář Mannone doslova čaroval!
45'
44'
Centr Lorientu z rohu hráči protivníka dostali svým zásahme mimo své vlastní pokutové území.
43'
Další pas velmi aktivního Gedeona Kalululu hatí obrana soupeře sražením pouze na rohový kop.
42'
Centr Nianeho končí pouze v rukavici připraveného brankáře Vita Mannoneho.
41'
Po sérii dlouhých autových vhazování klub nosící černobílé barvy nic vyjímečného nevytěžil.
40'
Hráči Angers operují s míčem na kopačkách na své útočné polovině hřiště.
39'
Kalulu v pravý čas posunul míč na Faivreho, který technickým pokusem o několik decimetrů minul levou šibenici branky soupeře.
38'
Hra se opět odvíjí pouze v oblasti středového kruhu.
37'
Zahrání rohového kopu se již hráčům Angers SCO již tolik nepovedlo.
36'
Po skvělém centru Mendyho zprava se do výšky v pokutovém území nejlépe vyšrouboval Ibrahima Niane a jeho gólovou hlavičku skvěle vyrazil na rohový kop brankář Mannone!
34'
S velkou časovou prodlevou odpískal rozhodčí Delajod přeci jen nedovolený zákrok na Adriena Hunou.
33'
To nemělo dlouhého trvání a opět se hraje před jejich pokutovým územím.
32'
Hráči Angers se momentálně snaží o větší herní aktivitu.
31'
Přímý kop ze středu hřiště rozehrají fotbalisté Angers SCO.
30'
I další pokus Dienga byl tablokován obranou pozorného a houževnatě hrajícího soupeře.
28'
Další střela byla zablokována obranou Angers.
28'
Proti nebezpečné střele soupeře výborným zásahem a vyražením míče se prezentoval brankář Bernardoni!
27'
Dieng se sice individualisticky dostal až do pokutového území, kde se s míčem zamotal a nedokázal pozdním pasem najít někoho ze svých spoluhráčů.
27'
Pas Faivreho marně hledal své spoluhráče v pokutovém území soupeře.
25'
Technicky zahraný přímý kop končí po zásahu hlavy obránce pouze rohovým kopem pro FC Lorient.
24'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Batista Mendy) za faul.
24'
Kalulu podnikl povedený, útočný výlet, který zastavil pouze držením nestíhající Mendy.
23'
Bín Tálíbova rozehrávka přímého kopu doprava na spoluhráče byla opravdu nepovedená.
22'
Ani tento průnik hráčů Lorientu nekončí rohovým kopem.
21'
Střela z přímého kopu zamířila pouze přímo do rukavic brankáře Mannoneho.
20'
Sudí rovná ještě tříčlennou zeď.
20'
Exmétský útočník Niane vybojoval pro svůj tým Angers přímý kop ze solidní pozice.
19'
Několik prodloužení ve vzduchu míče hráčů Angers končí pouze u připraveného obránce Kalula.
18'
Následná akce domácích končí pouze za koncovou čárou, tudíž pokračovat bude brankář Bernardoni odkopem od své branky.
17'
Průnikem podél levé postranné čáry se Makengo opravdu slavným nestane.
15'
Akce Lorientu začíná až od obránce Meitého.
14'
Nečekané rozehráni přímého kopu formu přihrávky po zemi na poslední chvíli odhalila obrana v bíločerných dresech.
12'
Ale projít hradbou FC Lorient se nepovedlo ani středem hřiště.
11'
Hráč Angers sice prošel přes čtyři protihráče, následně poslla nepřesný pas doprava, což vedlo trenéra Bouhazamu opravdu k ďábělské grimase ve které byla zobrazena veškerá nepsokojenost s řešením celé situace.
9'
Velmi časté nepřesnosti na obou stranách zatím určují nepříliš vysokou úroveň tohoto utkání.
8'
Po ubráněném rohovém kopu zpackal možný brejk nepovedenou přihrávkou Hunou.
7'
Míč po zemi mířící před branku rázně odkopl obránce Angers na rohový kop pro FC Lorient
6'
Obránce Valery velmi nehezky poslal k zemi unikajíícho protihráče Agmadou Bambu Dienga.
5'
Zatím je to velmi sveřepý boj především ve středu hrací plochy o každý metr hřiště.
4'
Přenesení hry zprava doleva ovlivnil vítr a také obrácená faleš míče, tudíž postup Angers byl velmi zjevně zpomalen.
3'
Hráči Lorientu zatím nedokáží postupným útokem přejít přehuštěný střed hřiště.
2'
Bín Tálib dobře vedl akci svého týmu, ale následný centr Blažiće do pokutového území postrádal patřičnou kvalitu.
1'
Ve vzduchu si sice lépe vedli zástupci Angers SCO, ale nic užitečného z této převahy nedokázali vytěžit.
1'

FC Lorient: Mannone – Le Goff (C), Meité, Tálbí, Kalulu – Makengo, Le Fée – Faivre, Ponceau, Dieng – I. Koné.
Náhradníci: Pollersbeck – Yongwa, Silva, Wackers, S. Diarra, Innocent, Aouchiche, Doucouré, Cathline.
Trenér: Régis Le Bris

Angers SCO: Bernardoni – Šettí, Blažič, Hountondji, Valery – Abdelli, bin Tálib (C), B. Mendy, Salama – Hunou, Niane.
Náhradníci: Borne – Amadou, Ousm. Camara II, Capelle, Šabanović, Sima, Khaled, Thioub, Ghoulam.
Trenér: Abdelaziz Bouhazama

Rozhodčí: Delajod – Jeanne, Favre.
FC Lorient nastoupí k utkání ve své tradiční kombinaci barev oranžovočerné. Angers SCO bud ehrát také v klasických barvách bíločerné.
Předpokládané absence:

FC Lorient

Mvogo (poraněné koleno)

Angers SCO

Diony, Eneme-Ella, Fofana, Kalla (všichni poraněné koleno)
Šettí (nezpecifikované zranění)
FC Lorient hraje velmi nevyrovnaně a střídá rovnoměrně prohry a vítězství. Po výhře nad Stade Rennes 2:1, přišla porážka se Stade Remeš 2:4. nicméně i tento tým s eprobil do osmifinále Coupe de France díky zdolání korsické Bastie.
Deprese beznadějného Angers SCO nezná mezí. Tým čeká na ligovou výhru od poloviny září a na místo, které zaručuje účast i v dalším ročníku Ligue 1 ztrácí již 11 propastných bodů. Jediné malé pozitivum je, že Angers se přes Štrasburk Koenigshoffen 1:0 po brance Blažiće dostalo v Coupe de France do osmifinále, kde se utká proti favorizovanému FC Nantes.
FC Lorient (7) na domácím hřišti uvítá s vidinou tří bodů trápící se Angers SCO (20). Lorient nahrálo o plných 27 bodů více než soupeř.