Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Stade Brest - 10. září 2022   17:00

Paris SG
30' Neymar (Messi)
1:0
(1:0)
Paris SG
Donnarumma – Ramos, Danilo Pereira, Kimpembe (C), Hakimí – Vitinha (87. Marquinhos), Verratti (63. Ruiz), Bernat (78. N. Mendes) – Messi, Neymar (78. Ekitike) – Mbappé (78. Sarabia).
Navas – Mukiele, Soler, Zaire-Emery.
Stade Brest
Bizot – Fadiga (72. Uronen), Duverne, Chardonnet (C), Hérelle (63. Darí), Brassier – Camara II (63. Magnetti), Lees-Melou (72. Pereira Lage), Belqebla (87. Cardona) – Honorat, Slímání.
Blázquez – Arconte, Belaili, K. Dembélé.

Naprosto zaslouženě vyhrává domácí tým. V zápase byl aktivnější, měl převahu, snadněji se dostával do zakončení.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:16.
90+5'
90+4'
Po chybné domácí rozehrávce se hostující celek dostal do střelecké pozice, ale v rozhodující chvíli míč uskočil.
90+4'
Domácí rozehrávají na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není.
90+3'
Nuno Mendes a Sergio Ramos kombinují na polovině hrací plochy, domácí se nikam neženou a vyčkávají.
90+3'
Hraje se na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté sice mají balon pod kontrolou.
90+2'
Po faulu na polovině hrací plochy budou rozehrávat domácí. Presnel Kimpembe je hodně otřesený po souboji a bude doošetřen.
90'
PSG pokračuje v aktivní hře a snaží se navýšit své vedení. Hosté jsou pod velkým tlakem.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut nastaví sudí.
88'
Nakonec je z toho rohový kop pro domácí. Pablo Sarabia poslal centr před branku, Marquinhos hlavičkoval vedle.
87'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
ze hřiště odchází Vitinha, přichází Marquinhos.

Střídání v týmu Stade Brestois 29:
ze hřiště odchází Harís Belqebla, přichází Irvin Cardona.
86'
Domácí fotbalisté hrají aktivně, nyní se dožadují penalty po faulu hostů.
85'
Presnel Kimpembe to zkoušel individuálně, následně pálil Vitinha. Jeho rána o kousek minula branku.
84'
Harís Belqebla to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.
84'
Brestois dokázalo hru přesunout na polovinu hrací plochy, ale dlouho tam míč nebyl.
82'
Fotbalisté v bílém se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Hosté se tak tak brání.
81'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Michel Der Zakarian).
80'
Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Nuno Mendes).
79'
Poslední minuty byly výrazně ovlivněné nepřesnostmi, a delší prodlevou kvůli střídání.
78'
ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Pablo Sarabia,
ze hřiště odchází Neymar, přichází Hugo Ekitike,
ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Nuno Mendes.
77'
Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Danilo Pereira).
75'
Gianluigi Donnarumma si dokázal poradit, výborně vypálil Lilian Brassier. Jeho ránu kryje brankář.
74'
PSG se musí bránit tlaku soupeře, Brestois rozehrávalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
73'
Brestois hraje aktivně, domácí se musí bránit tlaku soupeře.
72'
ze hřiště odchází Noah Fadiga, přichází Jere Uronen,
ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Mathias Pereira Lage.
71'
Islám Slímání (Stade Brestois 29) neproměňuje pokutový kop. Domácí brankář vystihl směr střely, díky čemuž kryje míč. Hosté penaltu neproměnili.
70'
Po faulu boudou hosté rozehrávat pokutový kop.
70'
Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Presnel Kimpembe).
67'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme celou řadu nepřesností na obou stranách.
65'
Noah Fadiga se zapojil do rozehrávky na své polovině, ale následný pokus o přihrávku před branku byl zblokovaný.
64'
Nepřesná akce domácích, Sergio Ramos se s tím nerozpakoval a rychle vypálil. Jeho pokus ale končí mimo branku.
64'
PSG se usadilo na polovině soupeře, rána Vitinhy byla zblokovaná.
63'
ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Fabián Ruiz.

ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Hugo Magnetti,
ze hřiště odchází Christophe Hérelle, přichází Achraf Darí.
60'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí fotbalisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nedaří se jim přesněji vypálit.
56'
Marco Bizot po nepřesné akci rozehrává od své branky. Pokus o rychlé přenesení hry se nepodařilo.
55'
Marco Bizot rozehrává od své branky, rozhodl se pro přihrávku na spoluhráče. Následně ale míč získali domácí.
54'
Hostům se rychle podařilo otočit směr hry. Noah Fadiga to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit.
53'
PSG se propracovalo do střelecké pozice, ale nedokázalo přesněji vypálit.
52'
Hostující celek se dostal k zakončení, ale zakončení míří nad branku.
51'
Krásné Messiho zakončení hlavou do protipohybu brankáře, nechyběl moc a domácí před malou chvílí navýšili své vedení.
50'
Velmi blízko byli domácí vstřelené druhé branky. Do šance se dostal Lionel Messi, ale jeho pokus se od tyče odrazil mimo branku.
48'
Franck Honorat rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
48'
Fanoušci vytvářejí na stadionu v Paříži velmi dobrou atmosféru, která se musí líbit. Jejich oblíbenci vedou o jednu branku.
47'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Brendan Chardonnet).
46'
Presnel Kimpembe rozehrává od své branky, následně byl na polovině hrací plochy faulovaný jeho kolega Kylian Mbappé.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
45+3'
45+3'
Domácí hráč leží na hrací ploše, zdá se, že je zraněný.
45+2'
Domácí kontrolují hru a snaží se dohrát poločas na polovině soupeře. Kylian Mbappé měl další šanci, ale brankáře nepřekonal. Marco Bizot se vytáhl.
45'
Kylian Mbappé se ani neradoval ze vstřelené branky, byl totiž v ofsajdu. Branka neplatí.
45'
Jean-Kévin Duverne to zkoušel individuálně, ale nedokázal se natlačit před branku. Míč mají domácí.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, domácí Lionel Messi měl obrovskou šanci, natlačil se před branku, ale trefil jen brankáře.
43'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, po průnikové přihrávce byl u míče první brankář.
43'
Juan Bernat neměl komu přihrát před brankou, a proto musel akci svého celku poněkud přibrzdit.
42'
Domácí celek se následně dostal k míči a znovu se pokouší propracovat se do střelecké pozice. Pokus o rychlý centr před branku nebyl přesný.
41'
Ašraf Hakimí fauloval soupeře, Jean-Kévin Duverne byl tím, kdo odnesl jeho důraznou hru.
40'
Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Neymar).
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí Neymar fauloval soupeře. Pierre Lees-Melou leží na hrací ploše.
39'
Jednalo se pravděpodobně o nacvičený signál, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.
39'
Po faulu soupeře budou mít domácí fotbalisté možnost volného kopu.
37'
Hosté se usadili na polovině soupeře, ale pokus o zakončení byl zblokovaný.
36'
Islám Slímání se pokoušel dostat do šance, ale Sergio Ramos si počínal nedovoleně. Rozehrávka pro Brestois na útočné polovině poblíž rohového praporku.
35'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, Christophe Hérelle vybojoval rozehrávku pro své spoluhráče. Následně ale Brestois přišlo o míč.
33'
PSG kombinuje na polovině hrací plochy, domácí se pokouší něco vymyslet a navýšit své vedení. Franck Honorat zastavil akci soupeře.
31'
Půlhodina hry je pryč, zajímavých momentů jsme v tomto zápase viděli dost.
30'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení, po krátké akci a přihrávce Messiho se prosazuje z dobré pozice NEYMAR. Asistence: Lionel Messi.
29'
PSG se dokázalo propracovat do zajímavé pozice.
29'
Domácí pokračují v aktivní hře, PSG se tlačí do zakončení, ale hostující celek se musí bránit.
25'
Christophe Hérelle dostal nejprve červenou kartu za faul na Neymara, ale sudí odhalil, že akci předcházel ofsajd, takže karta neplatí.
25'
Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Pierre Lees-Melou).
24'
Islám Slímání to zkoušel individuálně, ale nepodařilo se mu projít přes obránce do střelecké pozice.
24'
Brestois rozehrává rohový kop, centr před branku byl zblokovaný, a pak se už hosté k zakončení nedostali.
23'
Na nějakou výraznější šanci čekáme, stále platí bezbrankový stav, ale aktivnější jsou hráči PSG.
22'
Domácí celek přišel na útočné polovině o balon, Harís Belqebla zkoušel najít spoluhráče, ale Islám Slímání byl abosazený.
21'
Presnel Kimpembe hledal před brankou spoluhráče, ale jeho střílená přihrávka byla před brankou zblokovaná.
20'
Lionel Messi vypálil z dobré pozice, jeho rána však byla zblokovaná spoluhráčem. Kylian Mbappé zblokoval střelu spoluhráče.
19'
Domácí se prosadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Sledujeme taktickou hru PSG, které se snaží něco vymyslet.
19'
Pierre Lees-Melou zkoušel najít dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale nedokázal vypálit.
18'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
15'
PSG se usadilo na útočné polovině, kde kombinuje. Hostující defenziva musí být pozorná.
15'
PSG hraje aktivně, snadněji se dostávají do střeleckých pozic, ale na gól zatím čekáme.
14'
Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky.
13'
Kylian Mbappé si vypracoval výbornou akci, ale jeho rána bez přípravy končí nad brankou. Marco Bizot zasahovat nemusel.
12'
Marco Bizot nyní rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale nedokázal založit rychlý protiútok.
11'
Neymar se po krásné akci dostal do střelecké pozice, ale z bezprostřední blízkosti minul.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, na úvodní branku čekáme.
9'
Sergio Ramos vybojoval autové vhazování na své polovině, následně se do šance dostali hosté. Nabíhající Islám Slímání se k míči nedostal.
8'
6'
Brestois rychle přeneslo hru, ale kontr nedokázalo představit ve střelecký pokus.
6'
Lionel Messi poslal centr před branku, domácí reklamovali hru rukou, ale sudí nechává hru plynout.
5'
Kylian Mbappé se dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná, následovat bude rohový kop.
4'
Sergio Ramos rozehrává od své branky, domácí celek postupně přenesl hru, ale Juan Bernat nedokázal nic vymyslet.
2'
Gianluigi Donnarumma rozehrává od své branky, míč přenechal spoluhráčům. Následně se směr hry otáčí a domácí se snaží dostat se do zakončení.
1'
Utkání začalo, domácí hrají v bílém, hosté v červeném.
1'

Paris Saint-Germain FC: Donnarumma – Ramos, Danilo Pereira, Kimpembe (C), Hakimí – Vitinha, Verratti, Bernat – Messi, Neymar – Mbappé.
Náhradníci: Navas – Ekitike, Marquinhos, N. Mendes, Mukiele, Sarabia, Soler, Zaire-Emery.

Stade Brestois 29: Bizot – Fadiga, Duverne, Chardonnet (C), Hérelle, Brassier – Camara II, Lees-Melou, Belqebla – Honorat, Slímání.
Náhradníci: Blázquez – Arconte, Belaili, Cardona, Darí, K. Dembélé, Magnetti, Pereira Lage, Uronen.
Paris Saint-Germain FC s vede soutěž, z šesti zápasů ztratilo jen dva body za remízu. Poradilo si s Montpellierem 5:2, Lille 7:1, Toulouse 3:0 a Nantes 3:0. Tým remizoval s Monakem 1:1.
Stade Brestois 29 je v tabulce na sedmnácté pozici. Z šesti zápasů má pět bodů. V posledním utkání vybojoval bod za remízu 1:1 se Štrasburkem.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Paris Saint-Germain FC a Stade Brestois 29.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.