Ligue 1 - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Toulouse - 26. února 2023   15:00

Reims
4' Itó (Lopy) • 7' Munetsi (Itó) • 69' Abdulhamíd (Itó)
3:0
(2:0)
Reims
Diouf – Foket, Keita, Abdulhamíd, De Smet – Munetsi (78. Cajuste), Matusiwa – Itó (88. Sierhuis), Lopy, Flips (63. van Bergen) – Balogun (88. Maolida).
Olliero – Busi, K. Doumbia, Holm, Zeneli.
Toulouse
Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo – Dejaegere (66. Birmančević), Spierings, van den Boomen (75. Onaiwu) – Abúchlál (75. Onaiwu), Dallinga (66. Hamulic), Ratão (23. Chaibi).
Haug – L. Costa, M. Diarra, Genreau, Kamanzi.

S přehledem vyhrávají domácí fotbalisté tento zápas, byli aktivnější od první do poslední minuty a soupeře nepustili prakticky k ničemu.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:14.
90+3'
90+2'
Jens Cajuste se propracoval přes obránce do zakončení. Jeho rána jen o malý kousek minula branku.
90+1'
Domácí celek vybojoval rohový kop, rozehrál ho nakrátko.
90'
Dostáváme se do poslední minuty poločasu, uvidíme, kolik minut nastaví sudí.
89'
Domácí fanoušci už oslavnými chorály doprovází své oblíbence posledními minutami zápasu.
88'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Folarin Balogun, přichází Myziane Maolida.
88'
ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Kaj Sierhuis.
86'
Hosté se usadili na útočné polovině, ale centr před branku šikovně lapil brankář Yehvann Diouf.
85'
Reims se pokouší hrát aktivně, ale Thibault De Smet se do střelecké pozice dostat nedokázal. Akce domácích končí.
83'
Folarin Balogun hledal před brankou spoluhráče, ale jeho centr byl hodně nepovedený.
83'
Hraje se především na polovině hrací plochy a balon pod kontrolou mají domácí.
81'
Nepřesná akce hostujícího celku končí pohotovým zákrokem brankáře.
80'
Domácí hráči si vypracovali další velkou šanci, Folarin Balogun zakončoval, ale střelou z otočky minul branku.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, lze předpokládat nějaké drobné nastavení.
79'
Poslední minuty sledujeme spíše podprůměrný fotbal. Mnoho fotbalové krásy k vidění rozhodně není.
78'
ze hřiště odchází Marshall Munetsi, přichází Jens Cajuste.
76'
Dion Lopy po souboji se soupeřem zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékaři.
75'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí celek vede o tři branky, diktuje tempo hry a hraje aktivně.
75'
Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Branco van den Boomen, přichází Ado Onaiwu,
ze hřiště odchází Zakarjá Abúchlál, přichází Ado Onaiwu.
72'
Domácí brankář se zapojil do kombinace svého celku, ale rychlé přenesení hry se mu nepodařilo podle představ.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek míří za výhrou v tomto utkání.
69'
Remeš právě vstřelila branku!
Domácí celek se prosazuje po rohovém kopu. Džunja Itó poslal míč před branku, a pak hlavou pohodlně usměrnil balon do sítě JÚNIS ABDULHAMÍD. Asistence: Džunja Itó.
68'
Reims mělo dobrou příležitost, ale Džunja Itó nedokázal doběhnout míč. Nakonec domácí získali roh.
66'
ze hřiště odchází Thijs Dallinga, přichází Said Hamulic,
ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Veljko Birmančević.
65'
Domácí to zkoušeli z velké dálky, Folarin Balogun vůbec nedokázal trefit branku.
65'
Hostující celek zjednodušil hru, dlouhé balony přes obranu míří na nabíhající útočníky. Zatím tento systém Toulouse nepomohl.
63'
K prvnímu střídání přistoupil domácí trenér, hosté poprvé a zatím naposledy střídali v prvním poločase, kdy pro zranění odstoupil Rafael Ratão.
63'
ze hřiště odchází Alexis Flips, přichází Mitchell van Bergen.
60'
Krásná hostující rána, Branco van den Boomen napřáhl a málem přelomil tyč. Obrovskou příležitost Toulouse neproměnilo.
58'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí jsou lepší, mají převahu, ale na výraznější šanci čekají.
55'
Hostující celek vybojoval možnost rohového kopu, ale do výraznější šance se ani tentokrát nedostal.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a hostující celek to nebude mít vůbec snadné, pokud chce s výsledkem něco udělat.
53'
Domácí celek si po tlaku na útočné polovině vypracoval velkou šanci, ale Folarin Balogun poslal míč jen do vzdálenější tyče.
50'
Folarin Balogun se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář.
49'
Domácí celek vybojoval rohový kop. Džunja Itó poslal centr před branku, po souboji na hrací ploše zůstali dva hráči.
47'
Zdá se, že během přestávky ani jeden z trenérů nestřídal, pokračují totožné jedenáctky.
46'
Utkání, které v prvním poločase vyšlo jednoznačně lépe domácím, pokračuje druhým poločasem.
46'
45+2'
45+2'
Hra je přerušena, domácí se dopustili útočného faulu. Folarin Balogun byl moc aktivní.
45+2'
Hostující celek se usadil na útočné polovině, výsledkem tlaku je přetažený centr do pokutového území.
45'
Fares Chaibi se dostal do zakončení, jeho ránu celkem snadno zastavil domácí brankář.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Folarin Balogun vedl zajímavou domácí akci, ale přes obranu soupeře se do střelecké pozice nedostal.
42'
Rasmus Nicolaisen se po pěkné individuální akci na středu uvolnil, ale do výraznější šance se následně jeho tým nedostal.
40'
Mnoho šancí nebo zajímavých momentů aktuálně zápas nenabízí, hraje se především na půlce.
39'
Thibault De Smet se propracoval do zajímavé pozice. Mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, která nebyla přesná.
38'
Hosté sice kombinovali nebezpečně blízko domácí branky, ale k zakončení se nedostali. Stijn Spierings nezpracoval míč podle představ.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, domácí celek drží dvoubrankový náskok a nyní se brání.
34'
Následně akce pokračovala dál a k zakončení hlavou se dostal Rasmus Nicolaisen. S jeho ránou si branář poradil.
34'
Toulouse vybojovalo volný kop. Branco van den Boomen poslal míč před branku,ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
31'
Fares Chaibi pokračoval v kombinaci, hosté se dostali delší čas na útočnou část, jenže rána z velké dálky do středu branky neudělala brankáři moc starostí.
30'
Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Zatím Toulouse doplácí na špatnou finální fázi.
28'
Centr se sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Hostující celek tento moment celkem snadno přečkal.
27'
Domácí hráč zůstal po souboji ležet na hrací ploše. Reims získalo volný kop na útočné polovině.
25'
Pětadvacet minut hry je pryč, obrázek hry je stále stejný. Domácí mají převahu, hrají aktivně a snaží se své vedení navýšit.
23'
ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Fares Chaibi.
23'
Tak to nepůjde a bude muset střídat.
22'
Rafael Ratão je ošetřovaný na hrací ploše, uvidíme, zda bude moci po souboji se soupeřem pokračovat.
21'
Sledujeme pasáž hry, ve které jsou domácí sice aktivnější, ale jejich hru kazí celá řada nepřesností.
19'
Toulouse se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím tým na výraznější šanci čeká.
16'
Reims vybojovalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
15'
Reims diktuje tempo hry, hraje aktivně, tlačí se do zakončení. Hosté se především jen brání.
14'
Thijs Dallinga se dsotal do zakončení, jeho dobrou ránu vytáhl brankář na rohový kop.
13'
Domácí rozehrávají od své branky, Thomas Foket na dlouhou spoluhráčovu přihrávku nedosáhl.
12'
Hraje se především na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
10'
Úvod zápasu vyšel jednoznačně lépe domácím, dokázali se prosadit hned dvakrát.
9'
Thibault De Smet vybojoval autové vhazování na své polovině, následně ale jeho tým přišel o míč.
7'
V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení. Po šikovném pasu se tvrdou ránou prosazuje MARSHALL MUNETSI. Od břevna se jeho projektil dostal do brány. Asistence: Džunja Itó.
5'
Autor úvodní branky leží na hrací ploše po tvrdém souboji se soupeřem.
4'
Po konzultaci s VAR branka platí a domácí jsou do vedení. Po přihrávce do běhu a oklamání brankáře se poměrně snadno prosazuje DŽUNJA ITÓ. Asistence: Dion Lopy.
3'
Domácí Thomas Foket posílal centr před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit. Brankář bude rozehrávat.
2'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do nějaké výraznější šance.
1'
Hned v úvodní minutě se do šance dostal Thijs Dallinga. Jeho rána končí vedle.
1'

Stade de Reims: Diouf – Foket, Keita, Abdulhamíd, De Smet – Munetsi, Matusiwa – Itó, Lopy, Flips – Balogun.
Náhradníci: Olliero – Busi, Cajuste, K. Doumbia, Holm, Maolida, Sierhuis, van Bergen, Zeneli.

Toulouse FC: Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Suazo – Dejaegere, Spierings, van den Boomen – Abúchlál, Dallinga, Ratão.
Náhradníci: Haug – Birmančević, L. Costa, M. Diarra, Genreau, Hamulic, Chaibi, Kamanzi, Onaiwu.
Poslední vzájemný zápas se v rámci ligy odehrál 11. září a domácí Toulouse vyhrálo 1:0.
Hostující Toulouse má bilanci 9-5-10 a z posledních pěti zápasů vyhrálo tři, dvakrát prohrálo. Nestačilo na PSG 1:2 a na Marseille 2:3. Rozdíl mezi oběma kluby jsou dva body, takže se bude hrát o důležité body a výsledek zápasu je pro oba kluby podstatný.
Utkají se spolu dva sousedé v tabulce. Lepší výchozí pozici má domácí Reims, které má bilanci 7-13-4 a získalo 34 bodů. V tabulce je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů bodovalo ve všech a ani jednou neprohrálo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase 25. kola proti sobě nastoupí Stade de Reims a Toulouse FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.