Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Angers - 28. srpna 2022   15:00

Troyes
12' Ripart (Rony Lopes) • 62' M. Baldé (Kouamé) • 82' Odobert (Yade)
3:1
(1:0)
Angers
68' Diony  (Salama)
Troyes
Gallon – Balde, Rami, Palmer-Brown, Salmier, Larouci (69. Dingomé) – Ripart (69. Yade), Kouamé, Tardieu (84. Chavalerin), Rony Lopes (59. Odobert) – Ugbo (59. M. Baldé).
Moulin – Porozo, Zoukrou.
Angers
Bernardoni – Camara III, Blažič (46. Šettí), Hountondji, S. Doumbia (46. Bamba I) – Capelle (68. Taïbi), Ba. Mendy – Thioub (81. Sima), Únáhí, Búfál (68. Salama) – Diony.
Ya. Fofana – Abdelli, Bobichon, Hunou.

Angers hráli od dvacáté minuty bez vyloučeného hráče, domácí fotbalisté dokázali tento zápas proti oslabenému soutěži vyhrát 3:1. Od první do poslední minuty byli lepším týmem.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:12.
90+3'
90+2'
Domácí rozehrávali rohový kop, ale následný pokus o zakončení byl zblokovaný.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, Tristan Dingomé trefil jen brankáře.
88'
Domácí rozehrávali rohový kop, ale následné zakončení míří mimo branku.
87'
Dostáváme se do posledních minut hry v tomto zápase, domácí míří za výhrou.
86'
Z ničeho nic měli hosté velkou šanci, ale zakončení míří jen do boční sítě. Amine Salama to zkoušel individuálně.
85'
Domácí hráči kombinují na polovině soupeře, jsou aktivnější a dělají maximum pro výhru v tomto zápase.
84'
Střídání v týmu ESTAC Troyes:
ze hřiště odchází Florian Tardieu, přichází Xavier Chavalerin.
83'
Nechybělo moc a domácí přidali další branku. Tristan Dingomé z druhé vlny vypálil a jeho rána tak tak mířila nad.
82'
Troyes právě vstřelilo branku!
Hodně podobná branka té předchozí, kterou dali domácí. Po výborném Yadeho pasu dostal míč do protipohybu brankáře WILSON ODOBERT. Asistence: Papa Ndiaga Yade.
81'
Střídání v týmu Angers SCO:
ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Abdallah Sima.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté proti oslabenému soupeři drží těsný jednobrankový náskok.
79'
Iljás Šettí rozehrává od své branky, domácí rychle přistupují k soupeřů, kteří tak nemají mnoho času na kombinační hru.
79'
Hostující celek vybojoval vhazování na útočné části hrací plochy, do výraznější šance se tým nedostal.
77'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, od kontaktního gólu jsou aktivnější fotbalisté Angers.
76'
Hostující hráč se dopustil útočného faulu, byl to Amine Salama, kdo byl příliš důrazný.
75'
Adil Rami to vzal na sebe. Jeho krásná rána se od spojnice odrazila mimo branku. Nechybělo moc a domácí navýšili své vedení.
75'
Yoann Salmier připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, následná rána byla zblokovaná.
74'
Domácí celek rychle přenesl hru a dostal se do střelecké pozice. Rána však končí vysoko na tribuně.
71'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Waniss Taïbi).
71'
Hostující celek po vstřelení kontaktní branky cítí šanci, že by mohl s výsledkem něco udělat.
69'
ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Papa Ndiaga Yade.
ze hřiště odchází Yasser Larouci, přichází Tristan Dingomé.
68'
Angers právě vstřelilo branku!
Domácí hráči nedokázali balon odehrát, což se jim vymstilo. K míči se dostal LOÏS DIONY, který uspěl zakončením na vzdálenější tyč. Asistence: Amine Salama.
68'
ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Waniss Taïbi.
ze hřiště odchází Sufján Búfál, přichází Amine Salama.
66'
Nyní se hosté propracovali do šance a dávají gól.
65'
Domácí fotbalisté vedou o dvě braky a pokračují v dobré hře. Erik Palmer-Brown centroval ze strany před branku, ale u míče byl první Paul Bernardoni. Ten následně rozehrál.
62'
Krásná a rychlá domácí akce. Přímá akce byla korunovaná přihrávkou na nabíhajícího spoluhráče. Tím byl MAMA BALDÉ, který v pohodě zakončoval. . Asistence: Rominigue Kouamé.
61'
Renaud Ripart zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že po krátkém ošetření bude moci pokračovat ve hře.
60'
Hodina hry je pryč, domácí Troyes vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře. Hosté hrají v deseti od dvacáté minuty.
59'
ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Wilson Odobert.
ze hřiště odchází Ike Ugbo, přichází Mama Baldé.
58'
Rominigue Kouamé vybojoval pro svůj tým rohový kop.
58'
Troyes se protlačilo na útočnou polovinu, ale pokus o zakončení nevyšel.
57'
Dvě velké šance nyní neproměnili domácí. Renaud Ripart zakončoval a výborně jeho ránu vytáhl brankář, následná dorážka končí vedle.
56'
Volný kop rozehrávají Angers. Centr se snesl před branku, ale nikdo ze zakončujících hráčů se nedokázal zakončit.
55'
Nechybělo moc a hosté se dostali do střelecké pozice a zakončovali do prázdné branky. Domácí obrana si tak tak poradila.
54'
Hraje se především na polovině hrací plochy. Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není.
53'
Troyes se vrací k aktivní hře, kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se finální rozehrávka.
52'
Azzáedín Únáhí se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil končí vedle branky. Následně brankář vykopává od své branky.
51'
Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Domácí svou šanci neproměnili, mohlo by je to mrzet.
50'
Yoann Salmier se marně natahoval na centr od spoluhráče, zakončit nedokázal. Navíc by byl v ofsajdu.
49'
Mohlo to být už od dva góly, domácí Renaud Ripart výborně vypálil a jeho pokus tak tak vytáhl brankář.
47'
Domácí celek pokračuje i ve druhém poločase v aktivní hře, hosté se musí bránit.
46'
ze hřiště odchází Miha Blažič, přichází Iljás Šettí.
ze hřiště odchází Souleyman Doumbia, přichází Abdoulaye Bamba.
46'
45+5'
45+3'
Hosté budou rozehrávat volný kop, poslední akce poločasu.
45+2'
THIERNO BALDE sice po pěkné akci dostal balon do branky, ale po rychlém zásahu VAR gól pro ofsajd neplatí.
45+1'
Hosté rozehrávají po faulu domácích na své polovině a chtějí dohrát poločas daleko od vlastní branky.
45'
Žlutá karta pro tým ESTAC Troyes (Adil Rami).
43'
Troyes se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Sufján Búfál vedl zajímavou akci, ale před brankou se zastavil. Následná střela hostů byla zblokovaná.
41'
Azzáedín Únáhí byl v souboji na polovině hrací plochy tvrdě dohraný soupeřem, ale sudí nechává hru plynout.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí hráči vedou o jednu branku a hrají proti deseti soupeřům.
39'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč se odehrávají především na půlce.
38'
Hostující Angers rozehrávají od své branky, složitou kombinací se propracovali k polovině hrací plochy. Následně centr na nabíhajícího hráče nebyl povedený.
36'
Centr se snesl před branku, následovala hlavička. Míč se od tyče odrazil zpět do hry, Yoann Salmier byl tím, kdo hlavou poslal balon do tyče.
35'
Přímá rána na branku, Rony Lopes vyslal dobrou ránu, Paul Bernardoni tak tak vytáhl míč na rohový kop.
34'
Yasser Larouci to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice. Soupeř si pomohl faulem. Volný kop pro domácí.
33'
Angers se propracovalo na útočnou polovinu, kde kombinuje. Následný centr před branku byl hodně nepovedený.
32'
Pierrick Capelle zůstal po souboji se soupeřem ležet na hrací ploše. Zdá se, že bude v pořádku a bude moci pokračovat.
31'
Žlutá karta pro tým ESTAC Troyes (Yoann Salmier).
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté mají zápas dobře rozehraný.
29'
Angers není v dobré pozici, prohrává o jednu branku, navíc hraje bez vyloučeného hráče. Batista Mendy dostal dvě žluté a šel ven.
28'
Hráči mají krátkou pauzu na občerstvení.
27'
Domácí měli další dobrou příležitost, ale rána z hranice vápna končí nad.
26'
Velkou šanci měli domácí fotbalisté, ale Paul Bernardoni vytáhl velmi dobrý zákrok. Dokázal skočit k tyči a míč vyrazil.
26'
Tempo hry poněkud opadlo, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí k vidění není.
23'
Akce Troyes končí pro ofsajd. Rozehrávat bude od své branky hostující brankář. Balon přenechal obráncům.
22'
Florian Tardieu bude doošetřen mimo hrací plochu. Zdá se, že by mohl být v pořádku a pokračovat pak v zápase.
21'
Velká komplikace pro hosty, prohrávají, hrají o deseti.
20'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Angers SCO (Batista Mendy).
20'
Hosté se nyní probojovali do dobré střelecké pozice, ale na poslední chvíli si dokázala poradit obrana SCO.
19'
Yasser Larouci doběhl míč, následně vylepšil pozici pro spoluhráče. Domácí se však vinou špatné přihrávky připravili o útočné počínání.
18'
Troyes se po nepříliš povedené přihrávce připravilo o míč. Hosté však rychlou možnost na útočnou akci nedokázali proměnit v konstruktivnější útok.
16'
Rony Lopes to vzal na sebe. Vylepšil si střeleckou pozici. Jeho pokus ovšem o malý kousek minul branku.
16'
Úvodní čtvrthodina hry vyšla lépe domácím. Dokázali se prosadit a jsou dál aktivní.
14'
Po vstřelené brance pokračují domácí fotbalisté v aktivní hře, tlačí se do zakončení. Obrana Angers musí být pozorná.
12'
Domácí celek se dostává do vedení, Rony Lopes poslal centr před branku, na míč si dobře vyskočil RENAUD RIPART. Jeho zakončení hlavou přelobovalo brankáře. Pěkný úvodní gól zápasu. Asistence: Rony Lopes.
11'
Žlutá karta pro tým Angers SCO (Batista Mendy).
8'
Hraje se nyní především na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není, gólmani práci nemají. Fotbal kazí celá řada nepřesností.
7'
Sledujeme atraktivní fotbal, první výraznější šanci měli hosté, ale domácí zadní řada si dokázala poradit.
6'
Obrovskou šanci nyní neproměnil hostující celek. Loïs Diony udělal kličku brankáři, ale odkrytou branku trefit nedokázal. Míč zblokoval obránce. Uvidíme rohový kop.
5'
Rominigue Kouamé to zkoušel individuálně, ale nedokázal přetlačit obránce. Následně jeho spoluhráč centroval před branku, ale tam úřadoval gólman Paul Bernardoni.
4'
Od prvních minut je patrné, že domácí fotbalisté budou hrát aktivně a tlačí se za vstřelením úvodní branky.
3'
Domácí celek se prokombinoval na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Následně Thierno Balde pronikal do zakončení, ale obrana ho nenechala.
2'
Hned ve druhé minutě uvidíme úvodní rohový kop. Pierrick Capelle jej rozehrál. Poslal centr před branku, ale obrana si poradila.
1'
Fanoušci od první minuty vytváří velmi dobro atmosféru, Florian Tardieu fauloval soupeře. Hrát budou hosté. Pierrick Capelle byl tím, kdo byl faulovaný.
1'
Utkání začalo, sledujeme klidnější úvod utkání.
1'

ESTAC Troyes: Gallon – Balde, Rami, Palmer-Brown, Salmier, Larouci – Ripart, Kouamé, Tardieu, Rony Lopes – Ugbo.
Náhradníci: Moulin – Dingomé, Chavalerin, Porozo, Zoukrou, Odobert, M. Baldé, Yade.

Angers SCO: Bernardoni – Camara III, Blažič, Hountondji, S. Doumbia – Capelle, Ba. Mendy – Thioub, Únáhí, Búfál – Diony.
Náhradníci: Ya. Fofana – Abdelli, Bamba I, Bobichon, Hunou, Šettí, Salama, Sima, Taïbi.
ESTAC Troyes zažil ještě horší vstup do sezony. Z úvodních třech zápasů nezískal jako jediný klub ani bod a v tabulce soutěže je na posledním místě. Nestačil na Montpellier 2:3, Toulouse 0:3 a Lyon 1:4.
Angers SCO prožívají nepříliš povedený vstup do sezony. Úvodní dva zápasy tým remizoval, a pak prohrál. Remizoval s Nantes 0:0 a Auxerre 2:2. Tým nestačil na Brest 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského klubového fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí ESTAC Troyes a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.