Ligue 1 - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Reims : Montpellier - 21. dubna 2024   15:00

Reims
66' Agbadou (Teuma)
1:2
(0:1)
Montpellier
26' Sagnan  (Chotard) • 87' Al-Taamari
Reims
Y. Diouf – Koudou (67. Diakhon), Agbadou, Abdulhamíd, Akieme (79. De Smet) – Itó, Munetsi, Richardson (56. Teuma), Nakamura (56. Stambouli) – Khadra – O. Diakité (79. Bojang).
Olliero – Foket, Orazi, Tchaptcher.
Montpellier
Lecomte – Hefti (90. Tchato), Kouyaté, Sagnan, I. Sylla – Omeragić – T. Coulibaly (72. Al-Taamari), Savanier, Chotard, Nordin (72. Chazrí) – Adams (85. Karamoh).
Bertaud – Fayad, Jullien, Leroy, Mincarelli Davin.

Musa Al-Taamari rozhodl o výhře hostujícího celku na půdě Reims. Mnoho fotbalové krásy fanoušci v tomto nedělním zápase neviděli.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 11:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:10.
90+4'
90+3'
Domácí fotbalisté se pokouší vyrovnat, ale obrana Montpellieru hraje velmi dobře.
90+2'
Boubakar Kouyaté byl hodně důrazně dohraný soupeřem, za což domácí hráč vidí žlutou kartu.
90+2'
Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Adama Bojang).
90'
Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí bude nastavovat.
90'
Střídání v týmu Montpellier HSC:
ze hřiště odchází Silvan Hefti, přichází Enzo Tchato.
88'
Domácí fotbalisté se pokouší v posledních minutách zápasů s výsledkem něco udělat a srovnat.
87'
Montpellier právě vstřelil branku!
Thibault De Smet nebyl dostatečně důrazný, nechal hrát soupeře, a tak mohl MUSA AL-TAAMARI doběhnout až k brance a poměrně snadno překonat padajícího brankáře.
85'
Yehvann Diouf se rozhodl pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu, tam však jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.
85'
ze hřiště odchází Akor Adams, přichází Yann Karamoh.
83'
Teddy Teuma rozehrál volný kop z ostré pozice. Obrana HSC byla pozorná a dokázala si snadno poradit s touto akcí.
82'
Hodnující hráč hodně důrazně dohrál souboje u rohového praporku, za což uvidí kartu.
82'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Wahbí Chazrí).
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stav je stále vyrovnaný a nic na to nemění střelecký pokus Teddy Teumy.
79'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Sergio Akieme, přichází Thibault De Smet,
ze hřiště odchází Oumar Diakité, přichází Adama Bojang.
78'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, mnoho příležitostí k vidění aktuálně není.
77'
Že bychom viděli nějakou ofenzivní smršť v tomto zápase, to se napsat nedá, střely na branku 4:4.
76'
Joris Chotard se propracoval do prostoru, kam se odrazil míč. Jeho rána byla dobře umístěná, ale dobře si počínal také brankář Yehvann Diouf.
74'
Montpellier drží míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Domácí se tak tak brání.
72'
ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Musa Al-Taamari,
ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Wahbí Chazrí.
71'
Yehvann Diouf vytáhl skvělý zákrok proti akci soupeře. Téji Savanier zakončoval, ale Diouf se vyznamenal.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, skóre je aktuálně vyrovnané a uvidíme, zda se ještě některý z hráčů prosadí.
69'
Modibo Sagnan dostává žlutou kartu po faulu na soupeře, Oumar Diakité odnesl jeho důraznou hru.
68'
Reims zaslouženě dokázalo vyrovnat, nyní bylo lepším týmem a diktovalo tempo hry.
67'
ze hřiště odchází Therence Koudou, přichází Mamadou Diakhon.
66'
Remeš právě vstřelila branku!
Teddy Teuma rozehrával rohový kop, centr poslal před branku, a pak hlavou usměrnil míč k tyči EMMANUEL AGBADOU. Asistence: Teddy Teuma.
64'
Montpellier hraje velmi dobře před svou brankou, a soupeři nedává mnoho prostoru.
63'
Fotbalisté v červeném, tedy domácí, se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
61'
Arnaud Nordin měl další zajímavou střeleckou pozic, ale ani tentokrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
60'
Yehvann Diouf kryje balon po centru soupeře před branku. Snadné čtení hry pro brankáře domácích.
60'
Silvan Hefti fauloval domácího hráče. Reda Yousef Khadra odnesl jeho důraznou hru.
59'
Arnaud Nordin hledal spoluhráče před brankou, následně zakončoval Akor Adams. Jeho rána míří vedle.
57'
Dvě střídání provedl domácí trenér, uvidíme, jak se tyto dvě změny projeví na obrazu hry.
56'
ze hřiště odchází Keito Nakamura, přichází Benjamin Stambouli,
ze hřiště odchází Amir Richardson, přichází Teddy Teuma.
53'
Arnaud Nordin zkoušel přenést hru na druhou stranu, ale jeho akci chyběla přesnější přihrávka.
52'
Reda Yousef Khadra rozehrával volný kop, centr se sice snesl před branku, nicméně k šanci to nevedlo.
52'
Fotbalisté v červeném sice rozehrávali rohový kop, ale obrana si s jejich akcí dokázala velmi snadno poradit.
50'
Sledujeme v úvodu poločasu především souboje o balon, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na polovině soupeře.
49'
Marshall Munetsi oprávněně vidí žlutou karu po faulu na soupeře. Přidržel ho a poslal ho k zemi. Arnaud Nordin byl tím, kdo se poroučel na trávník.
48'
Domácí sice rozehrávali volný kop, ale následné zakončení, jehož autorem byl Therence Koudou, bylo hodně slabé.
47'
Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Issiaga Sylla). Domácí hráč fauloval soupeře, byl to Therence Koudou, kdo odnesl jeho tvrdou hru.
47'
Podle všeho pokračují stejné sestavy, které zápas začínaly.
46'
Zdá se, že během poločasové přestávky nedošlo k žádnému střídání.
46'
45+2'
45+1'
Téji Savanier rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Reims si dokázala poradit.
45'
Arnaud Nordin se dostal do dobré střelecké pozice, ale obránce míč tečoval na rohový kop.
44'
Sledujeme závěr prvního poločasu, uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké velké šance.
43'
Domácí hráč po faulu na soupeře dostává zcela zaslouženě žlutou kartu.
43'
Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Júnis Abdulhamíd).
40'
Sergio Akieme se pokoušel prosadit hlavou, ale jeho akci zastavil skvělý zákrok brankáře.
37'
Optickou převahu mají dál domácí, Sergio Akieme poslal balon před branku, ale obrana HSC byla pozorná.
36'
Reims rozehrávalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, Reims se znovu propracovalo do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.
34'
Souboje o balon probíhají na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
33'
Džunja Itó rozehrává volný kop domácích, centr se sice snesl před branku, ale na poslední chvíli si obrana poradila. Je z toho roh.
31'
Amir Richardson se dostal ke střele z velké dálky, jeho projektil míří vysoko nad branku.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté byli sice poněkud aktivnější, ale inkasovali jako první.
28'
Hosté měli další zajímavou šanci, ale tentokrát si brankář dokázal poradit.
26'
Hostující celek se dostává do vedení, po centru před branku se hlavou prosadil MODIBO SAGNAN. Vypadalo to, že brankář míč udržel před brankovou čárou, ale nakonec ne, byl to gól. Asistence: Joris Chotard.
25'
Brankář domácích vyboxoval míč na rohový kop.
25'
Silvan Hefti byl faulovaný na polovině soupeře, rozehrávat tak budou hostující hráči.
22'
Bećir Omeragić leží na hrací ploše, absolvoval tvrdý souboj, zdá se, že má nějaké problémy v oblasti hlavy.
22'
Emmanuel Agbadou hledal centrem před brankou spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit celkem snadno.
20'
Téji Savanier rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale nikdo z jeho kolegů nedokázal přesněji zakončit.
19'
Arnaud Nordin si nabíhal do centru spoluhráče, ale balon byl tečovaný na rohový kop.
18'
Sledujeme zajímavou hru ze strany Reims, domácí se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení, ale mají problémy s přesností finální fáze.
15'
V posledních minutách hry se dost přerušuje kvůli ofsajdům, mnoho fotbalové krásy aktuálně k vidění není.
13'
Fotbalisté v červeném, tedy hosté, se snadněji dostávají přes polovinu hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.
11'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Oba kluby se pokouší hrát aktivně.
10'
Další rohový kop pro domácí, Džunja Itó rozehrává znovu nakrátko. Pak se centr snesl před branku, ale znovu si poradila obrana.
10'
Reims rozehrával nakrátko rohový kop, ale následně si obrana dokázala velmi snadno poradit.
9'
Keito Nakamura se dostal do střelecké pozice. Zkusil to z velké dálky, ale jeho pokus byl tečovaný na rohový kop.
7'
Benjamin Lecomte rozehrává od své branky, našel spoluhráče, kteří kombinují na polovině hrací plochy. Pokus o rychlý přechod před branku se nepovedl.
5'
Yehvann Diouf rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do střelecké pozice.
3'
Hostující brankář rychle rozehrál od své branky, následně mohl Arnaud Nordin pokračovat v akci, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.
2'
Velkou šanci měli hosté, ale Akor Adams nedokázal z hranice vápna hlavou poslat míč do branky. Nakonec je z toho jen rozehrávka od branky.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté mají světle modré dresy. Zápas začal.
1'

Stade de Reims: Y. Diouf – Koudou, Agbadou, Abdulhamíd, Akieme – Itó, Munetsi, Richardson, Nakamura – Khadra – O. Diakité.
Náhradníci: Olliero – Bojang, De Smet, Diakhon, Foket, Orazi, Stambouli, Teuma, Tchaptcher.

Montpellier HSC: Lecomte – Hefti, Kouyaté, Sagnan, I. Sylla – Omeragić – T. Coulibaly, Savanier, Chotard, Nordin – Adams.
Náhradníci: Bertaud – Al-Taamari, Fayad, Jullien, Karamoh, Chazrí, Leroy, Mincarelli Davin, Tchato.
Ačkoliv se Reims nachází na osmém místě a Montpellier na třináctém, tak mají oba kluby z posledních pěti zápasů hned čtyři, v nichž bodovaly. Reims třikrát remizovalo, jednou vyhrálo, Montpellier třikrát vyhrál a jednou si připsal remízu. Favoritem zápasu bude domácí celek, který však naposledy vstřelil Štrasburku jedinou branku a prohrál 1:3. Montpellier remizoval s Clermontem 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Stade de Reims a Montplellier HSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.