MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mohelnice : Líšeň - 19. srpna 2017   16:30

Mohelnice
Mohelnice
2' Woitek  • 37' Šichor  • 90+1' Pezzotti
3:4
(2:2)
Líšeň
Líšeň
11' Frimmel   • 23' Pašek   • 64' Frimmel   • 89' Machálek
Mohelnice
Hora – Hlavsa, Ivan, Kuba (C), Knýř – Fišara, Šichor, Woitek, Bača, Palatický – Pospíšil.

Náhradníci: Skýva, Pezzotti, Kotůlek, Svoboda, Vokoun
Líšeň

Náhradníci: Čampa, M. Machálek, T. Machálek, Smrčka, Sedláček

90+4'
Utkání sleduje 210 diváků.
90+1'
Mohelnice právě vstřelila branku! Domácí se ovšem nevzdávají a zásluhou GIANPAOLA PEZZOTTIHO jsou v kontaktu!
90'
Žlutou kartu dostává Tadeáš Zezula (SK Líšeň).
89'
Líšeň právě vstřelila branku!
V samotném závěru přidává jistící gól TOMÁŠ MACHÁLEK.
88'
Žlutou kartu dostává Vlastimil Knýř (FK Mohelnice).
78'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Michal Bednář, přichází Milan Machálek.
76'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Daniel Ivan, přichází Martin Kotůlek.
72'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Václav Minařík, přichází Rudolf Čampa.
64'
Hráči Líšně opět získávají vedení, když se podruhé v zápase trefil DENIS FRIMMEL.
63'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Ladislav Hanuš, přichází Tomáš Machálek.
61'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Tomáš Pospíšil, přichází Martin Vokoun.
49'
Žlutou kartu dostává Miroslav Minárčik (SK Líšeň).
46'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Milan Palatický, přichází Gianpaolo Pezzotti.
46'
45'
37'
Mohelnice právě vstřelila branku!
Stejně jako hráčům hostí se podařilo srovnat stav utkání i Mohelnici. Autorem vyrovnávající branky je MAREK ŠICHOR.
25'
Běží pětadvacátá minuta prvního poločasu.
23'
Hosté otáčí stav utkání pro svůj prospěch. Třetí branku utkání si připisuje DAVID PAŠEK.
11'
Máme vyrovnáno. Vedení domácím dlouho nevydrželo a DENIS FRIMMEL vyrovnává.
2'
Domácí celek otevírá na samotném začátku utkání brankový účet a ujímá se tak vedení. Autorem branky je LUKÁŠ WOITEK.
1'

FK Mohelnice: Hora – Hlavsa, Ivan, Kuba (C), Knýř – Fišara, Šichor, Woitek, Bača, Palatický – Pospíšil

SK Líšeň: Kotnour – Bednář, Minařík, Krška, Pašek, Minárčik, Zezula (C), Ovsepjan, Hanuš, Fall, Frimmel.
Vítám Vás u dalšího ligového kola MSFL, ve kterém se střetnou domácí FK Mohelnice s celkem z SK Líšeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.