MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : D. Benešov - 4. října 2019   18:00

Kroměříž
Kroměříž
17' Silný  • 20' Jeleček  • 38' Fládr
3:2
(3:2)
D. Benešov
D. Benešov
39' Gomola   • 44' Romaněnko
Kroměříž
Toman – Šmerda (65. Marčuk), Zavadil, Pančochář, Cupák, Machálek (46. Berčík) (84. Mlčoch), Silný, Matoušek (C), Fládr (89. Fládr), Masař (73. Votava), Jeleček
Kofroň – Votava, Mlčoch, Marčuk, Chytil, Berčík
Slabý – Silný, Kotala
198 diváků
D. Benešov
Lasák – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas, Trajkovski (70. Labuda), Karčmář, Gomola
Chvěja – Herich, Labuda, Skroch, Foitzik, Baránek

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Kroměříže, která svého soupeře porazila poměrem 3:2. Domácí dokonce vedli už o tři branky, přičemž se o zisk tří bodů pořádně strachovali. Soupeř totiž do konce prvního poločasu snížil na rozdíl jediné branky, přičemž pět minut před koncem zahrával pokutový kop, který ale Gomola neproměnil. Domácí si tak přeci jenom zajistil zisk plného počtu bodů.
90+3'
90+2'
Velice zkušeně to před malým momentem provedl Jeleček, kterému se povedlo vybojovat autové vhazování. Dolní Benešov se nemůže dostat k míči.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Filip Labuda (FC Dolní Benešov).
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Zdeněk Fládr, přichází Daniel Chytil.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Dolnímu Benešovu nezbývá moc času. Dost možná se dočkáme nastaveného času.
88'
Do rozhozené obrany se pokoušel proniknout hostující Labuda, avšak včasným zákrokem ho zastavil jeden z protihráčů. Sledujeme rychlou protiakci.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, domácí i nadále vedou o jednu branku. V posledních minutách sledujeme vyrovnanou podívanou.
84'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Ondřej Berčík, přichází Erik Mlčoch.
84'
To jsou věci! K rozehrávce pokutového kopu se postavil Gomola, který to zkusil tvrdou ránou k levé tyči, kam se fantasticky vrhl také Toman.
83'
Je tu pokutový kop pro Benešov!
83'
Další protiútok domácích opět přinesl ofsajd, už třetí v krátkém časovém sledu. Tentokráte se jednalo o těsnou záležitost, i tak Lasák rychle rozehrál.
82'
U středového kruhu jsme sledovali celkem důrazný souboj, ze kterého vítězněji vyšel domácí Fládr. Krátce poté ale Jeleček nenačasoval svůj náběh.
81'
Další pas se pro změnu měl dostat na Berčíka, avšak ten byl přistižen v ofsajdovém postavení. Dolní Benešov bude rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.
77'
Žlutou kartu dostává Tomáš Jeleček (SK HS Kroměříž).
76'
Nekompromisním způsobem před malým momentem jednal Býma, který poslal míč do bezpečí. Posléze se domácí dostali zpět, střela ale vyletěla vysoko nad.
75'
Marčuk se u postranní lajny pokoušel dostat kolem protihráče, ten ale zasáhl velice zodpovědně. Kroměříž i přesto udržela míč na hrací ploše.
74'
Jeden z hostujících hráčů si v pokutovém území soupeře pomohl nedovoleným zákrokem, což uviděl také hlavní sudí. Toman se tak postaral o rozehrávku.
73'
Žlutou kartu dostává Jakub Býma (FC Dolní Benešov).
73'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Masař, přichází Matěj Votava.
Dnešní utkání sleduje 198 diváků.
73'
Cupák se pokoušel o tvrdou ránu pravou nohou, která směřovala pouze do zad protihráče. Posléze si obrannou povinnost splnil Býma, který zastavil Fládra.
72'
Gomola se uvnitř pokutového území pokoušel najít Gebauera, avšak ten na centr nakonec nedosáhl. I tak si hosté vybojovali rohový kop, který se stočil za čáru.
71'
Dalekonosný pas měl na pravém křídle najít domácího Jelečka, jenomže jako první byl u balónu Býma, který odvracel do moci brankáře Lasáka.
70'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Dino Trajkovski, přichází Filip Labuda.
69'
Zdravotní problémy měl jeden z hostujících hráčů, avšak o nic vážnějšího se nakonec nejednalo. Toman tak rozehrál od své branky, vybral si volného Marčuka.
68'
I tentokráte se k rozehrávce postavil aktivní Trajkovski. Jeho prudká nabídka nepřinesla nic nebezpečného, jeden z jeho spoluhráčů sám fauloval.
67'
Na opačné straně se Pecuch pokoušel probojovat do pokutového území, jenomže se nedostal přes jednoho z protihráčů. Následovat bude rohový kop.
66'
Z druhé vlny si pro nahrávku seběhl domácí Fládr, který krátce poté zkoušel vypálit na branku soupeře, jenomže jeho projektil byl hodně nepovedený.
65'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Daniel Šmerda, přichází Vladyslav Marčuk.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, ve druhém dějství sledujeme nesmírně vyrovnanou podívanou. Před malým momentem se hosté málem radovali.
60'
Pecuch si dokázal zpracovat neposedný míč, načež ho centrem poslal do pokutového území. Tam jeden ze spoluhráčů nebezpečně zakončoval, Toman svůj celek podržel.
59'
Sympatickým řešením to zkoušel Silný, který propouštěl míč za sebe. Tam se bohužel pro Kroměříž nenacházel nikdo v bílém, k míči se tak dostal Býma.
58'
Na útočnou polovinu se vydal domácí Matoušek, který po souboji s Trajkovskim skončil na zemi. Hlavní sudí se nakonec rozhodl přerušit hru.
57'
Šance domácích! První střelu dokázal Lasák zneškodnit, poté se k dorážce ze slibné pozice dostal Masař, jehož obstřel putoval kousek vedle branky.
56'
Sledovali jsme velice nepovedenou nahrávku z kopačky Romaněnka, kterému se povedlo najít pouze protihráče. Poté si nedovoleně pomohl Haas.
55'
K míči se dostal také domácí brankář Toman, kterému se povedlo rozehrát na levou stranu, kde číhal Cupák. Jeho dalekonosný pas poslal do autu Romaněnko.
54'
Ani do třetice to nevyšlo. Po rohovém kopu ještě došlo k roztažení hry zpět na Trajkovskiho, jehož teatrální pád na zem nepřinesl zisk standardní situace.
53'
I tak jsme sledovali další rohový kop hostů. Trajkovski tentokráte centroval k přední brankové konstrukci, kde před Býmou odvracel na další rohový kop Cupák.
52'
Na pořadu dne byl rohový kop pro Dolní Benešov. Nakonec jsme sledovali hodně vysoký centr, který si na malém vápně našel domácí obránce Šmerda.
51'
Na opačné straně to ještě lepším způsobem udělal Fládr, který se prohnal až k hranici pokutového území, odkud zamířil pouze do rukavic brankáře Lasáka.
50'
Sympatickým způsobem se do míče opřel hostující Trajkovski, jehož rána pravou nohou směřovala vedle branky. Toman nakonec nemusel zasahovat.
49'
Berčík se po svém příchodu na hrací plochu poprvé setkal s hracím předmětem, avšak jeho nahrávka nebyla přesná. Navíc to bylo s faulem domácích.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali boj o balón u pravé autové lajny. Nakonec byl úspěšnější domácí tábor, o autové vhazování se postará Zavadil.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, jenž budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Milan Machálek, přichází Ondřej Berčík.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hned pět přesných zásahů. O poznání aktivnějším celkem je domácí Kroměříž, která se prosadila již třikrát, nicméně soupeř dokázal reagovat hned ve dvou případech. Ofenzivní podívaná tak bude ještě hodně zajímavá.
45'
44'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN ROMANĚNKO.
39'
Autorem branky je TOMASZ GOMOLA.
38'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Autorem branky je ZDENĚK FLÁDR.
Dostavily se technické problémy, v tuto chvíli budeme informovat pouze o změnách stavu.
28'
Hlavní sudí přisoudil autové vhazování Kroměříži. Ke středu hrací plochy si navíc dokázal seběhnout středopolař Silný, který se tak stará o rozehrávku.
27'
Dolní Benešov dokázal odrazit další výpad domácích, do akce se dostal také brankář Lasák, který zakročil hokejovým způsobem. U balónu je Cupák.
26'
Hosté se dožadovali nedovoleného zákroku, nicméně sudí nechal pokračovat ve hře. Toman tak mohl výhozem rozehrát do volného prostoru hřiště.
25'
Za prudkou nabídkou se pokusil doběhnout domácí Machálek, avšak míč nakonec skončil za postranní lajnou. Dolní Benešov bude moci vhazovat.
24'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, ve které jsme se dočkali hned dvou branek. Kroměříž vede o dvě branky, což bude pro soupeře těžký úkol.
23'
Další útočný výpad domácích tentokráte přinesl pouze ofsajd, ve kterém se nacházel Jeleček. V tomto případě se jednalo o hodně těsnou záležitost.
20'
V krátkém časovém sledu tady máme druhou branku domácích! Ti totiž zahrávali rohový kop, který byl rozehrán nakrátko. Krátká kombinace nakonec přinesla střelecký pokus levačkou v podání TOMÁŠE JELEČKA, který pálil velice přesně.
17'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Domácí hráči se bleskovým způsobem dostali k pokutovému území, tak se do palebné pozice prodral JAN SILNÝ, jehož zakončení směřovalo mimo dosah hostujícího brankáře Lasáka.
16'
Jenomže téměř záhy jsme sledovali rychlý protiútok domácích. Ten se pokusil táhnout Machálek, avšak skončil zhruba na hranici pokutového území.
15'
O nedovolený zákrok se postaral jeden z hráčů Kroměříže, bylo tomu tak kousek od půlící čáry. Dolní Benešov bude zahrávat standardní situaci.
14'
Do pokutového území se pokoušel proniknout Fládr, avšak k němu se bleskovým způsobem dostal jeden z protihráčů, který zasahoval čistě.
13'
V ofsajdovém postavení se zjevil Trajkovski, což uviděl také pomezní sudí. Jednoznačný ofsajd, mezitím domácí bleskovým způsobem rozehráli volný kop.
12'
Snad poprvé se k míči dostal domácí brankář Toman, kterému se povedlo rozehrát na pravou stranu. Kroměříž to zkouší velice poklidnou kombinací.
11'
Poté to zpoza pokutového území zkoušel domácí Silný, jehož pohotové zakončení bylo až příliš nepřesné. Lasák tak nemusel ani v tuto chvíli zasahovat.
10'
Zdravotní problémy měl jeden z hostujících hráčů, avšak nakonec to nevypadá na nic vážnějšího. Přeci jenom se ošetřuje, chvíli se hrát nebude.
9'
Machálek si to namířil podél autové lajny, kde byl nakonec zastaven čistým způsobem. Míč skončil v zámezí, domácí si vyzkouší další autové vhazování.
8'
Hostující brankář Lasák raději rozehrál po zemi, nicméně Haasovi utekl míč daleko do zámezí. To vedlo k zakončení domácích, které putovalo vysoko nad.
7'
Ten se nakonec snášel směrem od branky, nicméně žádné zakončení jsme nakonec neviděli. Kroměříž je i nadále u balónu, v tuto chvíli bude vhazovat.
6'
Kolmice nakonec na levém křídle našla domácího Jelečka, ke kterému se bleskovým způsobem dostal jeden z protihráčů. Následovat bude rohový kop.
5'
O autové vhazování se tedy postaral Haas, který si pro spolupráci vybral Býmu. Nahrávka druhého jmenovaného byla skutečně hodně nepřesná.
4'
Jako první se k míči dostal hostující Romaněnko, který to udělal hodně zkušeně. Tělem se dostal před hrací předmět, načež byl zezadu faulován.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali střelecký pokus v podání domácího Matouška, jehož střelecký projektil proletěl daleko vedle branky.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

SK HS Kroměříž: Toman – Šmerda, Zavadil, Pančochář, Cupák, Machálek, Silný, Matoušek (C), Fládr, Masař, Jeleček
Náhradníci: Kofroň – Votava, Mlčoch, Marčuk, Chytil, Berčík

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas, Trajkovski, Karčmář, Gomola
Náhradníci: Chvěja – Herich, Labuda, Skroch, Foitzik, Baránek

Rozhodčí: Slabý – Silný, Kotala.
FC Dolní Benešov

Pro Dolní Benešov by byl jakýkoliv bod z tohoto utkání jako ze zlata. Benešov získal v deseti utkáních pouhé dva body a krčí se na posledním místě tabulky MSFL. Dva body přišly po dvou remízách, zatímco hned osmkrát vyšel Dolní Benešov v zápase jako poražený. Skóre je vysoce negativní, a to rovnou -20. V posledním zápase se Benešov utkal na svém hřišti, kde remizoval s Velkým Meziříčím 0:0.

Nejlepší střelec – Matyáš Blahuta (3)
SK HS Kroměříž

Kroměříž bude rozhodně favoritem tohoto utkání. Po deseti zápasech má na svém kontě šestnáct bodů, které ji řadí na průběžné šesté místo. Domácí fotbalisté pětkrát vyhráli za tři body, jednou remizovali a čtyřikrát padli. Jejich skóre je pozitivní +6. V posledních utkání se Kroměříž vydal na hřiště Zlína, kde po velkém boji nakonec vyhrála 2:1. Uvidíme, jestli potvrdí roli favorita v dnešním utkání.

Nejlepší střelec – Jan Silný (12)
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního utkání v rámci MSFL, ve kterém se spolu utkají Kroměříž a Dolní Benešov. Úvodní výkop je naplánován na osmnáctou hodinu.