Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Schweinfurt : Schalke - 3. listopadu 2020   16:30

Schweinfurt
Schweinfurt
38' Thomann
1:4
(1:2)
Schalke
Schalke
39' Ibiševič   • 44' Schöpf   • 81' Schöpf   • 86' Raman
Schweinfurt
Zwick (C) – Billick, Bohnlein (62. Ramser), Grözinger – Bauer, Fery (62. Cekic), Thomann (74. Pieper), Rinderknecht (78. Pfarr), Laverty – Marinkovič (62. Suljič), Jabiri
Bas, Cekic, Maier, Pfarr, Pieper, Ramser, Reichert, Suljič, Yarbrough
Jablonski – Müller, Zorn
Ventils-Arena (Gelsenkirchen)
Schalke
Fährmann – Stambouli (C) (74. Mascarell), Nastasič, Thiaw (46. Sané) – bin Tálib – Ludewig, Skrzybski, Schöpf, Mendyl (64. Oczipka) – Ibiševič (64. Paciencia), Raman (87. Harit)
Bozdogan, Harít, Mascarell, Matondo, Oczipka, Paciencia, Rönnow, Sané, Uth

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:8.
Je konec. Schalke potvrdilo roli favorita a zvítězilo nad Schweinfurtem poměrem 4:1. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a nakonec se radovali z branky, kterou dal ve 38. minutě Thomann. Ovšem už o pouhou minutu později srovnal Ibiševič. Hosté následně pokračovali ve velkém tlaku a těsně před přestávkou otočil zápas Schöpf. Druhá půle byla zajímává, neboť v 70. minutě získali domácí penaltu a jedinečnou možnost srovnat, ovšem Fahrmann pokutový kop Suljiče vychytal. V 81. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Schöpf a o pět minut později se trefil také Raman.
90+1'
90'
Schweinfurt získal míč na své polovině po faulu soupeře.
89'
Posléze sice Schweinfurt získal volný kop, ale následné zakončení hlavou Ramsera skončilo vedle.
88'
Míč skončil od domácího hráče v zámezí a následuje autové vhazování pro hosty.
87'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Raman, přichází Harit.
86'
Schalke právě vstřelilo branku!
A ještě jednu branku přidávají hosté, kteří vedou už 4:1! Schöpf byl opět uprostřed dějství, neboť si připisuje asistenci, když centr z pravé strany našel ve vápně BENITO RAMANA, jenž si ho zpracoval a následně skvěle zakončil k pravé tyči. Asistence: Schöpf.
85'
Hostující hráč Raman se dopustil faulu ve středu hrací plochy.
84'
Tentokrát přišla střela Bentaleba z velké dálky, ale Zwick jí dokázal vyrazit a následuje tak roh Schalke.
82'
Schweinfurt se sice okamžitě snažil dostat dopředu, ale ve druhém poločase jde vidět rozdíl v kvalitě mužstev a Schalke jasně dominuje.
81'
Pravděpodobně je definitivně rozhodnuto, protože hosté zvyšují své vedení na 3:1! Centr z levé strany sice Rasmer odhlavičkoval, ale pouze k nohám ALESSANDRA SCHÖPFE, který z nějakých dvaceti metrů fantasticky vystřelil přesně k levé tyči a brankář Zwick se pouze díval.
81'
Míč skončil v zámezí a prvoligový celek tak má k dispozici rohový kop z levé strany.
80'
Raman se opět dostal do zakončení, ale s jeho střelou bodlem si i tentokrát poradil brankář Zwick!
79'
Opět musí sudí krotit emoce, když Pfarr skluzem poslal k zemi Skrzybského.
78'
Střídání v týmu 1. FC Schweinfurt 1905: ze hřiště odchází Rinderknecht, přichází Pfarr.
78'
Raman mohl rozhodnout a poslat hosty do dvoubrankového vedení, ovšem jeho zakončení ve velké šanci skvěle chytil Zwick!
77'
Závěr zápasu je tak velmi nervózní a nyní se hraje hodně od podlahy.
76'
Posléze ale Paciencia celkem nesportovně poslal k zemi brankáře Zwicka a opět si to hráči vyřikávali.
75'
Hostující hráč se sice dobře dostal přes soupeře, ale následná střela skončila v moci brankáře.
74'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Stambouli, přichází Mascarell.
Střídání v týmu 1. FC Schweinfurt 1905: ze hřiště odchází Thomann, přichází Pieper.
74'
Stambouli se dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy také on.
72'
Rinderknecht poslal soupeře k zemi a i on uviděl kartu žluté barvy.
70'
Domácí velkou šanci na srovnání prováhali! K exekuci pokutového kopu se postavil Suljič, který zakončil do pravé strany po zemi, kde ovšem šel také brankář Fahrmann a penaltu chytil!
69'
Sané navíc uviděl za svůj faul a následné diskuze žlutou kartu.
69'
Byla nařízena penalta pro Schweinfurt. Sané poslal Jaziriho k zemi a domácí mají velkou šanci srovnat.
68'
Rinderknecht skvěle vybojoval míč jako poslední obránce, ale Schweinfurt opět směrem dopředu nic nevymyslel a nehraje tak dobře jako v první půli.
67'
Hostující útočník si nedokázal zpracovat balón ve středu hrací plochy, ovšem protiútok domácích nic vážnějšího nepřinesl.
66'
Nepřesný centr hostů skončil pouze v moci brankáře Zwicka.
65'
Skrzybski se dopustil faulu na polovině soupeře a Schweinfurt 1905 tak bude opět u balónu.
64'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Ibiševič, přichází Paciencia.
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Mendyl, přichází Oczipka.
63'
Schweinfurt získal autové vhazování na své polovině.
62'
Střídání v týmu 1. FC Schweinfurt 1905: ze hřiště odchází Marinkovič, přichází Suljič.
Střídání v týmu 1. FC Schweinfurt 1905: ze hřiště odchází Bohnlein, přichází Ramser.
Střídání v týmu 1. FC Schweinfurt 1905: ze hřiště odchází Fery, přichází Cekic.
61'
Hosté měli velké problémy s rozehrávkou a darovali aut soupeři.
60'
Hodina hry je u svého konce a Schalke vede nad Schweinfurtem poměrem 2:1.
59'
O centr z rohu se postaral Bentaleb, ovšem posléze přišel jen protiútok domácích, který ale nic nebezpečného nepřinesl.
58'
Zwick si ale nyní skvěle poradil se střelou soupeře z nějakých dvaceti metrů a následuje rohový kop.
57'
Hráči Schweinfurtu se s tím moc nemazlí a momentálně dost kosí hráče soupeře. Můžeme tak vidět čím dál větší intenzitu a také větší počet karet.
55'
Jabiri získal míč na své polovině, ovšem posléze přišel nedovolený zákrok Bohnleina, který uviděl žlutou kartu.
54'
Schalke to tentokrát zkoušelo středem hrací plochy, ale Schweinfurt se ubránil.
53'
A opět se na hrací ploše přiostřilo a hosté tak budou u balónu na své polovině.
52'
Posléze ale přišel jen další faul domácího hráče uprostřed hrací plochy, po kterém zůstal ležet Mendyl.
51'
Schweinfurt 1905 si ale se standardní situací soupeře poradil a závěrečná střela Stambouliho skončila vedle brány.
50'
Domácí se dopustili faulu na své polovině a Schalke tak získalo přímý kop.
49'
Mendyl už nezachránil míč na hrací ploše a následuje autové vhazování pro domácí mužstvo.
47'
Hostující celek nyní drží míč v defenzivní řadě, kde má ale opět problémy.
46'
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Thiaw, přichází Sané.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:33.
První poločas je u svého konce a Schalke vede nad Schweinfurtem poměrem 2:1. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a nakonec se radovali z branky, kterou dal ve 38. minutě Thomann. Ovšem už o pouhou minutu později srovnal Ibiševič. Hosté následně pokračovali ve velkém tlaku a těsně před přestávkou otočil zápas Schöpf.
45+2'
45+1'
Schalke ale standardní situace mohl nevyšla a skončila v moci gólmana.
45'
Tentokrát se domácí dopustili dalšího faulu.
44'
Hosté nakonec před přestávkou otáčejí vývoj tohoto utkání a jdou do vedení 2:1! Střelu Skrzybského nejprve ve velké šanci skvěle vychytal Zwick, ale míč se odrazil od brankové konstrukce k nohám ALESSANDRA SCHÖPFA, který se s ním na hranici malého vápna otočil a dokázal prostřelil brankáře mezi nohy.
44'
Marinkovič skluzem dohrál soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
43'
Hosté se snaží něco vymyslet středem hřiště, ale momentálně se jim to nedaří.
41'
Schweinfurt se ale následně opět dostal dopředu, ale obrana Schalke nyní dobře zapracovala a získala míč.
39'
Odpověď hostů je ale bleskurychlá a máme tedy srovnáno na 1:1! Rinderknecht se dopustil velké chyby na hranici svého vápna a míč se tak dostal k nohám Skrzybského, který z první dostal do obrovské tutovky VEDADA IBIŠEVIČE a ten si zkušeně poradil střelou k levé tyči. Asistence: Skrzybski.
38'
Schweinfurt právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo jde do vedení! Marinkovič fantasticky posunul balón na MARTIN THOMANN, který si následně skvěle poradil s obráncem a levačkou zakončil ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Marinkovič.
37'
Znovu si obrana Schweinfurtu poradila s nákopem soupeře a získala balón na kopačky.
35'
Hosté se vydali dopředu po pravé straně, ale následný centr byl zblokován a odkopnut do zámezí.
34'
Domácí hráč Jabiri velice tvrdě atakoval Stambouliho uprostřed hrací plochy a Schalke tak má k dispozici volný kop.
33'
Hosté ale nyní zvýšili obrátky a snaží se o vstřelení branky. Tlak domácích z úvodu utkání už vyhasl.
32'
Chvíli po zahrání standardní situace hostů se odpískal ofsajd.
31'
Ibiševič se opět dostal ke střele, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop pro Schalke.
30'
Máme za sebou půl hodiny utkání, ve kterém jsme se zatím bohužel nedočkali žádné branky. Domácí celek Schweinfurt ze 4. nejvyšší soutěže, ale zatím trápí prvoligové mužstvo víc, než se očekávalo.
29'
Ibiševič se po zákroku soupeře rychle zvedl a šel si to vyříkat. Sudí ale uklidnil hru a kartu zatím neukázal.
28'
Schweinfurt sice vybojoval míč, ale vzápětí o něj přišel a Schalke tak má k dispozici autové vhazování.
26'
Ibiševič mohl rozvlnit síť domácí svatyně, ale po přihrávce do vápna z levé strany měl míč na dlouhou nohu a zakončil tak vedle.
25'
Faul domácího hráče uprostřed hrací plochy a Schalke tak bude mít míč na svých kopačkách.
24'
Domácí celek si sice chtěl vymodlit rohový kop, ale rozhodčí Jablonski ukázal na odkop od brány.
23'
Nyní ale musel být hostující brankář znovu ve střehu, aby si poradil se střelou ze střední vzdálenosti.
22'
Skrzybski se už tlačil do zakončení před brankářem, ale Fahrmann byl u míče první a ukončil tak velkou příležitost Schweinfurtu na gól!
21'
Schalke ovšem nyní ukázalo dobrou útočnou akci, ale centr z levé strany skončil u obránce soupeře.
20'
Úvod utkání je ale zatím zcela nečekaný, neboť tým ze 4. nejvyšší německé ligy přehrává prvoligového soupeře, který se tak i nadále trápí ve velmi mizivé formě.
19'
Hostující mužstvo tentokrát získalo autové vhazování na polovině soupeře.
18'
Z ničeho nic přišla velká chyba domácích, když se obránci Bauerovi nepodařilo odkopnout přihrávku do běhu, ale brankář Zwick si na poslední chvíli poradil.
17'
Nakonec ale sudí odpískla nedovolený zákrok Jabirimu a Schalke bude rozehrávat na své polovině hrací plochy.
15'
Standardní situace se ale bílomodrým moc nevydařila a do protiútoku už jde Schweinfurt.
14'
Nyní ovšem přišel faul domácího hráče a Schalke tak získalo volný kop z levé strany.
13'
Prvoligový celek se snažil projít po pravém křídle, ale následný pas zachytila domácí obrana.
12'
Další akce Schweinfurtu byla zakončená střelou, ovšem tentokrát letěla pouze daleko vedle hostující svatyně.
11'
Skrzybski si sice zpracoval míč při náběhu za obranu, ale zahrál také rukou, což sudí viděl a odpískal.
10'
Schalke se snaží něco vymyslet ve středu hrací plochy, ale rozhodně nečekalo takový nápor a presink soupeře, se kterým má problémy.
9'
Opět byli domácí velice nebezpeční směrem dopředu, ale střela Jabiriho skončila v moci gólmana Fahrmanna.
8'
A znovu problémy Schalke při rozehrávce u své šestnáctky, neboť Marinkovič okamžitě napadal obránce soupeře a zblokoval jeho přihrávku, nicméně míč se odrazil jen do zámezí.
7'
Opět se domácí celek dostal ke střele, ovšem pokus Lavertyho letěl vysoko nad bránu.
6'
Opět bylo hostující mužstvo ve velkých problémech při defenzivní činnosti, ale přihrávka domácího útočníka Jabiriho skončila jen v moci brankáře Fahrmanna.
5'
Po rohu se dostal do zakončení hlavou Bohnlein, ale míč namířil pouze do boční sítě! Schalke tak mělo velké štěstí.
4'
Dlouho ovšem domácí mužstvo u balónu nezůstalo a Schalke tak začíná útočnou akci ze své poloviny. Tam ale mělo velké problémy a gólman Fahrmann raději zakopl míč do zámezí.
3'
Raman vyvezl míč ze své poloviny na levé straně, ovšem posléze jej hráči Schweinfurtu vybojovali zpět na své kopačky.
2'
Míč skončil pouze v zámezí a hostující celek tak získal autové vhazování.
1'

1. FC Schweinfurt 1905: Zwick (C) – Billick, Bohnlein, Grözinger – Bauer, Fery, Thomann, Rinderknecht, Laverty – Marinkovič, Jabiri
Náhradníci: Bas, Cekic, Maier, Pfarr, Pieper, Ramser, Reichert, Suljič, Yarbrough

FC Schalke 04: Fährmann – Stambouli (C), Nastasič, Thiaw – bin Tálib – Ludewig, Skrzybski, Schöpf, Mendyl – Ibiševič, Raman
Náhradníci: Bozdogan, Harít, Mascarell, Matondo, Oczipka, Paciencia, Rönnow, Sané, Uth

Rozhodčí: Jablonski – Müller, Zorn.

1. FC Schweinfurt 1905
Schweinfurt hraje regionální ligu Bavorsko, ve které se drží v předních pozicích tamní tabulky. Liga byla načas kvůli koronaviru přerušená a Schweinfurt toho využíval k sehrání několika přátelských zápasů, aby měl alespoň nějakou zápasovou vytíženost. Během srpna a září sehrál celkem šest přípravných zápasů a ani v jednom neprohrál. Následně sehráli v listopadu jeden ligový zápas, ve kterém padli 2:0 a Aschaffenburgem, vedoucím celkem tamní ligy.

FC Schalke 04

Hosté hrají první ligu, ale zatím je jejich forma velmi žalostná. Po šesti odehraných kolech nového ročníku Bundesligy jsou na sestupové sedmnácté pozici se žalostným počtem dvou bodů! Zatím ani jednou nevyhráli a body vydřeli za remízu 1:1 se Stuttgartem a 1:1 s Union Berlín. Schalke zatím nedokáže střílet branky, počet tří vstřelených branek je zkrátka na první německou ligu hodně málo, zatímco 20 inkasovaných branek naopak příliš mnoho. Schalke tedy nezažívá vůbec dobrý start a již minulá sezóna napovídala, že se dříve věhlasný celek, bude trápit i v sezóně nadcházející, což se zatím potvrzuje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.