To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Ve skvělém utkání si spolehlivým výkonem "došli" pro tři body hosté, kteří dnes dokázali trestat chyby defenzivy Newcastle. United domácí zápas totálně nezvládli a prohra 0:4 je až příliš zdrcující.
Zákroky brankáře Tima Krula – 4.
Zákroky brankáře Hugo Llorise – 5.
90+3
Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání.
90+2
Andros Townsend měl na noze pátý gól Tottenhamu, ale Krul se blýskl parádním zákrokem proti jeho střele.
90+1
Ještě tři minuty nastavil sudí Swarbrick nad rámec základní hrací doby.
90
Poslední minuta řádné hrací doby a na Krula se "valí" další útok hostů.
88
Tottenham právě vstřelil branku!
Parádní střelou z levé strany, z hranice pokutového území, se nyní prezentuje čtyřiadvacetiletý Belgičan ve službách Tottenhamu, NACER CHADLI, míč "zaplul" ke vzdálenější tyči a hosté vedou již 4:0.
87
Andros Townsend pálí z nějakých třiadvaceti metrů, ale přímo do míst, kde je připraven Krul.
86
Lloris odkopává od své branky, utkání se již pouze dohrává.
84
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Emmanuel Adebayor, přichází Roberto Soldado.
83
Domácí dnes dostali tři góly a všechny byly vstřeleny dorážkou vyraženého míče, tam má velké problémy obrana United!
82
Paulinho přihrává na hranici vápna, po střele Andros Townsenda se odražený míč opět dostává k EMMANUELU ADEBAYOROVI, který si v takových situacích ví rady a dává třetí gól Hotspur.
82
Hraje se ve středu hřiště, uvidíme, co nyní vymyslí Paulinho na levé straně.
80
V osmnácté minutě hlavičkuje Cissé, Lloris opět skvělým reflexivním zákrokem vyráží!
79
Hosté již hrají to, co potřebují, domácí marně hledají cestu k brance Hugo Llorise.
77
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
75
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Aaron Lennon, přichází Nacer Chadli.
74
Ten domácí rozehráli z pravé strany a vypadá to na další roh. Tak nikoliv, rozhodčí je jiného názoru, odkop od branky.
74
Debuchyho pokus také Lloris vyráží skvělým zákrokem na roh.
73
Na druhé straně pálí z levé strany Gouffran, Lloris se musel "vytáhnout" a vyrazit míč alespoň na roh.
72
Protiútok hostů, ale Paulinho ztrácí míč před vápnem United.
71
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Sammy Ameobi, přichází Sylvain Marveaux.
69
Další útok Newcastelu končí neúspěchem, před vápnem Hotspur je to hodně přehuštěné a domácí si s tím nevědí rady.
68
Tottenham se nyní soustředí hlavně na pozornou defenzivu, hosté se již tolik neženou dopředu, což je, vzhledem ke skóre zápasu, pochopitelné.
67
A Ben Arfa již nedokázal odcentrovat z levé strany, bude to odkop Llorise.
66
Ale obrana Hotspur odvrací, přesto domácí zůstávají s míčem na polovině hostů.
66
Rohový kop pro Newcastle, domácí rozehrají z levé strany.
65
Lloris chytá dlouhý nákop domácích a vzápětí vykopává až na polovinu soupeře.
64
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Andros Townsend.
63
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Hatem Ben Arfa.
62
A nakonec vše končí faulem na domácího Debuchyho.
61
Již se hraje, míč létá přes půlící čáru ze stranu na stranu.
60
Kaboul je viditelně otřesený, to mohl být úder do hlavy.
60
Asi to nebude nic vážného, přesto k němu musí lékaři týmu.
59
Kaboul zůstává ležet po jednom z hlavičkových soubojů na trávníku.
59
Před nabíhajícím Lennonem odkopává Krul.
57
Již pátá rohový kop rozehráli hosté z levé strany, ale obrana United odvrací míč do bezpečí.
56
Dembélého střela byla zablokována a bude z toho rohový kop pro Hotspur.
56
Na branku United se valí další útok hostů.
54
Tak i ve druhém poločase dokázali hosté skórovat v prvních dvaceti minutách, to může být rozhodující okamžik zápasu!
53
Adebayor vypálil z nějakých pětadvaceti metrů, Krul jeho střelu pouze dokázal vyrazit, ale znovu přímo na nohu soupeře, kdy tentokrát zakončuje z dorážky PAULINHO.
52
Ve druhém poločase sledujeme spíše opatrný fotbal, v podání obou týmů.
51
Jenže standardky dnes domácím příliš nejdou.
51
Volný kop se nyní nabízí domácím na polovině Hotspur.
50
Lennonovi odskočil míč od nohy a tím skončila ambice Hotspur o rychlý brejk.
49
Hugo Lloris má míč ve své moci a rozehrává, míč míří na polovinu soupeře.
48
Rozhodčí musí nyní domlouvat hráčům po jednom z hlavičkových soubojů na polovině hostů.
46
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Davide Santon, přichází Paul Dummett.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:47 hodin.
Je za námi první poločas, v němž se z gólu radovali pouze hosté, které dostal do vedení v 19. minutě Adebayor. Hned od úvodních vteřin se na stadionu St James' Park hraje skvělý fotbal, obě mužstva se tlačí do útoku a kdyby oba týmy proměnily své vyložené šance, vypadalo by skóre úplně jinak. Každopádně je dosavadní hra příslibem i pro druhý poločas!
45+1
45+1
Ne, odkop od branky, do konce poločasu zbývají poslední vteřiny.
45+1
Pomoci by jim k tomu mohl rohový kop, který nyní rozehrají z pravé strany.
45
Poslední minuta prvního poločasu, domácí se snaží ještě do konce poločasu vyrovnat.
43
Bude z toho pouze odkop od branky Hotspur.
42
Cissé nyní nedokázal lépe zpracovat míč v blízkosti půlící čáry, škoda, domácí mohli přejít do rychlého brejku.
40
A nakonec se ke střele dostává Sissoko, z pravé strany, z hranice vápna, ale míč směřuje vedle branky.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí jsou na polovině soupeře.
39
Z rychlého protiútoku se hosté dostávají také k centru z pravé strany, tentokrát končí v rukavicích zasahujícího Krula.
38
Santon posílá centr na bližší tyč, přímo na hlavu bránícího Paulinha.
38
A domácí vybojovali rohový kop, rozehrají z pravé strany.
37
Paulinho v nouzi vrací Llorisovi, ten pohotově odkopává.
36
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině domácího týmu.
34
Hodně málo času na kombinaci měli nyní domácí fotbalisté na hranici pokutového území soupeře, i proti nakonec o míč přišli.
32
Hosté rozehráli z levé strany, ale vše končí střelou vysoko nad branku, odkop od branky.
31
Rohový kop pro Tottenham.
30
Volný kop mají nyní k dispozici i hosté, v blízkosti půlící čáry.
29
Obrana Hotspur v pohodě tuto standardku ubránila.
28
Walker fauluje a domácí rozehrají volný kop, téměř z postranní lajny, na levé straně, v blízkosti rohového praporku.
28
Byl z toho rychlý kontr domácích, který končí dobrým obranným zákrokem Capoueho.
28
Adebayor postupuje z levé strany do vápna, ale jeho přihrávka nebyla přesná.
27
Skvělý fotbal v St James' Parku!
26
Těsně mimo branku Hotspur poslal nyní míč obloučkem Sammy Ameobi, který tak zkoušel překonat vyběhnuvšího Llorise, což se mu podařilo, ale míč skončil vedle.
25
Hosté rozehráli z levé strany, ale byl to přetažený centr, odkop od brány United.
24
A hosté se tam dostali do další dobré šance, znovu u toho byl Adebayor, naštěstí pro Newcastle, tam ale bránící Kyle Walker včas zasáhl a odehrál na roh.
21
Adebayor nyní na půlící čáře trochu zazmatkoval a ztratil míč.
20
Tak hostům se vstup do zápasu povedl a dokonale tak zatím naplňují předzápasové prognózy.
19
Domácí obrana naopak nyní propadla, skvělou přihrávku za obranu ještě dokázal Krul vyrazit, ale přímo před EMMANUELA ADEBAYORA, kterému stačila nastavit "placírka" a míč se odráží od jeho nohy do sítě.
18
Taylor dlouhým nákopem vybízí Debuchyho na půli Hotspur, ale obrana soupeře zapracovala na jedničku.
16
Není z toho ale žádná šance domácích, Lloris bude vykopávat.
15
Domácí se v pohodě ubránili a míč se bleskově přesouvá k brance Hotspur.
14
Santon fauluje Walkera na vlastní polovině, volný kop pro Tottenham.
13
Hosté se až nyní dokázali dostat z černobílého sevření a domácí se nyní formují před vlastním vápnem.
12
Domácí rozehráli z levé strany a drží se u míče.
11
První rohový kop pro Newcastle.
10
Jenže hosté bleskově získávají míč zpět na své kopačky.
10
Davide Santon si staví míč na půlící čáře a bude rozehrávat.
9
Krul vykopává až na polovinu Tottenhamu, kde bránící Kaboul fauluje.
9
Tak utkání nám začalo hodně zostra, parádní fotbal, skvělé šance, co víc si přát!
8
A také domácí ve velké šanci, Anita sám před Llorisem, ale ten ho vychytal!
7
Ani z tohoto rohového kopu se hosté neprosazují, přesto si vytvořili již dvě gólové šance.
6
A hned další velká šance, z pravé strany, uvnitř vápna, pálí Paulinho, Krul se "vytasil" se skvělým zákrokem a vyráží na roh!
6
Byl z toho rohový kop pro Tottenham, ale domácí se ubránili, přesto zůstal míč na kopačkách hostů.
5
Mousa Dembélé získal míč na pravé straně a postupuje do vápna, kde přihrává Adebayerovi, který pálí "z první", míč letí těsně vedle branky!
4
Od de Jonga se míč odráží do autu a hosté na své polovině vhazují.
3
Hosté aktivnější v úvodních minutách.
2
Pulinho zkoušel přejít přes dvojici bránících hráčů, ale neuspěl.
1
Oba týmy na hrací ploše, utkání každým okamžikem začne.

Newcastle United: Krul – Santon, Taylor, Williamson, Debuchy – Gouffran, Anita, Sissoko, Sa. Ameobi – de Jong, Cissé.
Náhradníci: Elliot – Yanga-Mbiwa, P. Dummett, Gosling, Marveaux, Ben Arfa, Sh. Ameobi.

Tottenham Hotspur: Lloris – Naughton, Vertonghen, Walker, Kaboul – Capoue, Dembélé, Bentaleb, Lennon, Paulinho – Adebayor.
Náhradníci: Friedel – Dawson, Townsend, Chadli, Eriksen, Soldado, Kane.

Rozhodčí: Neil Swarbrick – Lee Betts, John Brooks.
Utkání v St James' Parku začíná ve 20:45, takže rozhodně si na tento čas nic neplánujte a sledujte s námi Premier League. Jste zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Neil Swarbrick, kterému budou na pomezí pomáhat Lee Betts a John Brooks.
Poslední vzájemný zápas

Tottenham má svému soupeři co vracet, neboť v listopadu Newcastle dobyl White Hart Lane a odvezl si výhru v poměru 1:0. Jaká bude odveta?

Tottenham Hotspur

Hosté jsou na tom o čtyři příčky a deset bodů lépe a bojují tak o účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Po slabším období si o víkendu připsali domácí výhru proti Evertonu, když jedinou branku utkání dal v 65. minutě Adebayor. Naváže Tottenham na tuto výhru a přiveze si body i z výletu do Newcastlu?

Newcastle – Manchester City 0:2
West Ham – Newcastle 1:3
Norwich – Newcastle 0:0
Newcastle – Sunderland 0:3
Chelsea – Newcastle 3:0
Newcastle United

Domácí jsou zatím na devátém místě tabulky s 37 body a určitě budou chtít zastavit třízápasovou sérii bez výhry a také bez vstřelené branky. Naposledy se Newcastle představil v Londýně na Chelsea, odkud si odvezl porážku 3:0, když hosty sestřelil hattrickem Hazard. Ukončí tyto nelichotivé série v utkání proti dalšímu týmu z hlavního města?
Dobrý středeční večer u sledování Premier League. Ta dnes pokračuje dalšími zápasy 26. kola a jedním z nich bude i utkání mezi týmy Newcastle United a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.