Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Sokolov - 29. února 2020   10:30

Žižkov
Žižkov
35' Vůch  • 57' Batioja  • 65' Batioja
3:3
(1:1)
Sokolov
Sokolov
36' Yu   • 52' Kovář   • 71' Kovář
Žižkov
Švenger – Řezáč (63. Dudl), Antl, Žežulka, Tusjak – Nešický, Gil, Bazal – Vůch, Diviš (77.Čapek), Bezdička
Sokolov
Fryšták – Krátký, Tkadlec (46.Čihák), Hasil, Vondra – Ruml (78.Šmehyl), Skopec, Machuča (68. Štursa), Vávra (46.Kovář) – Manzia, Yu

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy příště na shledanou.
Přípravné utkání mezi Viktorii Žižkov a Baníkem Sokolov je u konce. Zápas skončil po napínavé přestřelce 3:3, když v druhém poločase za domácí dvakrát skóroval Augusto Batioja a za hosty dvakrát Daniel Kovář.
90+2'
90+2'
Tusjak nacentroval míč na hlavu Nešického, který míč posílá nepřesně mimo bránu.
90+1'
Luboš Tusjak byl faulován kousek od pomezní čáry. Uvidíme tak asi poslední akci utkání.
90'
Kovář hledal centrem do vápna svého spoluhráče. Našel však jen hlavu Opluštila, který hlavičkou dopravuje míč do bezpečné vzdálenosti od své brány.
89'
Augusto Batioja volil tvrdou přihrávku do vápna Sokolova. Přihrávka ale nenašla správného adresáta a míč končí u Tomáše Fryštáka. Ten s míčem nikam nespěchá a šetří čas.
88'
Střídající Čapek se řítil do zajímavé šance, zpracoval si míč a chtěl směřovat na bránu Fryštáka. Jeho počínání však přerušuje rozhodčí, který píská ofsajd.
87'
Útočný faul Marka Červenky na Dudla znamená míč pro Viktorii Žižkov.
86'
Nešického přímý kop našel na hranici vápna hlavu Batioji, který spíše hlavu nastavil, než s ní hledal bránu. To také dopadlo nepřesností v podobě míče daleko za bránou Fryštáka. Sokolov se tak bez problému ubránil.
85'
Nepřesný centr Luboše Tusjaka na Augusto Batioju končí za brankovou čárou Sokolova. Odkopu od brány se zmocní Tomáš Fryšták.
83'
Nešický nepřesně přihrával na Súkenníka a vybídl tak hostujícího Kanghyuna k založení rychlé akce. Centr jednoho z hostů do vápna však bezpečně odkopl pozorný Žežulka.
81'
Dudl centroval do vápna kde našel Batiojou, ten si však neporozuměl se svým spoluhráčem. Následně však zcela nepochopitelně hostující obránce odkopl míč za brankovou čáru a Žižkov tak bude zahrávat rohový kop.
80'
Luboš Tusjak se dostal s míčem až na střed hřiště a z nějakých 25 metrů zvolil tvrdou střelu. Ta Fryštáka pořádně protáhla a nadělala mu problémy.
79'
Centr Vůcha nastřelil jen prvně stojícího obránce Vondru, který následně znovu nastřelil Vůcha a od něj jde míč do zámezí. Nadějná akce Žižkova tak končí vhazováním Sokolova.
78'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Ruml, přichází Šmehyl.
77'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Diviš, přichází Čapek.
76'
Kovářův nadějný centr z rohového kopu našel jednoho ze spoluhráčů. Tento hráč byl výborně pohlídán dvojicí obránců, kteří jej dokázali připravit o míč v rámci pravidel.
75'
Batioja založil nadějnou akci Žižkova. Jeho přihrávka našla Súkenníka, ten dále hledal Nešického. Akce však byla překombinována a sokolovská obrana si se šancí domácích poradila.
74'
Nepřesná útočná akce domácích končí za brankovou čárou. Odkopu od brány se zmocní Tomáš Fryšták.
71'
Sokolov právě vstřelil branku!
Sokolov zahrával rohový kop, který našel ve vápně jednoho ze spoluhráčů. Ten prodloužil hlavou na zadní tyč, kde se ocitl včas a na správném místě DANIEL KOVÁŘ a hlavičkou k tyči srovnává skóre zápasu na 3:3.
71'
Rohový kop pro Sokolov.
70'
Aktivní napadání Manzii donutilo domácího stopera Žežulku jen k razantnímu odkopu za pomezní čáru.
69'
Vondra se řítil středem hřiště do brejku a viděl že je po jeho levé ruce volný Ondřej Ruml. Zvolil tak přihrávku na jeho osobu, která však byla příliš razantní a končí v zámezí. Zbytečná chyba v přechodové fázi tak může hosty mrzet.
68'
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Machuča, přichází Štursa.
67'
Bidje Manzia se dopustil útočného faulu a následně se diví. Není však čemu, zákrok byl zcela evidentní a u míče tak bude znovu domácí Viktoria Žižkov.
65'
Žižkov právě vstřelil branku!
Viktoria Žižkov se dostává do vedení. Aleš Nešický se skvěle zbavil svou rychlostí hostujícího Vondry a odcentroval do vápna na zcela volného AUGUSTO BATIOJU, který povedenou hlavičkou z bezprostřední blízkosti překonává Tomáše Fryštáka.
63'
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Dudl.
62'
Nyní přebírá otěže utkání domácí Viktoria, která dělá obraně Sokolova velké problémy, hlavně zásluhou Luboše Tusjaka na levé straně hřiště. Ten svými rychlými nohami dělá Krátkému velké problémy.
60'
Luboš Tusjak znovu skvěle nacentroval z levé strany. Ve vápně však našel jen protihráče, který odhlavičkoval míč k Nešickému. Ten nahrál spoluhráči, jenž znovu hledal centrem svého adresáta, a však našel jen rukavice Tomáše Fryštáka.
59'
Ondřej Ruml dokázal ve složité situaci na autové čáře vybojovat vhazování pro svůj celek.
57'
A je opět srovnáno 2:2. AUGUSTO BATIOJA si došel pro odražený míč ve vápně Sokolova a následně levačkou přes jednoho z obránců dostal míč za záda Fryštáka k jeho levé tyči. Hostující brankář měl zakrytý výhled a s tímto pokusem nemohl nic udělat.
56'
Luboš Tusjak chtěl obelstít Rumla, to se mu však nepovedlo.
55'
Taktický faul nyní předvedl Aleš Nešický, který zkušeně zastavil hostujícího Kováře, který by postupoval do poměrně zajímavého úniku.
54'
Aleš Nešický kroutil míč z přímého kopu do šestnáctky Sokolova. Jeho pokus ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů a míč končí v rukavicích pozorného Fryštáka.
52'
Sokolov se dostává zaslouženě do vedení. Domácí Opluštil chyboval v rozehrávce a toho využil střídající DANIEL KOVÁŘ, který střelou z hranice vápna levačkou dostal míč za záda Švengera.
51'
Kovář si počínal při snaze získat míč proti pravidlům a rozhodčí píská jeho útočný faul.
49'
Tusjak nyní kombinoval na levé straně s Žežulkou a Batiojou. Tusjak nechtěl centrovat míč do vápna svou slabší pravou nohou, zvolil tak přihrávku na Žežulku. Ten se odhodlal k spíše stříenému centru, který končí těsně nad bránou Fryštáka.
47'
Igor Súkenník unikal s míčem od středu hřiště až k vápnu soupeře. Snažil se o průnikovou přihrávku na spoluhráče, která však skončila jen na jeho patách a rychlá akce je tak zastavena.
46'
Opluštil hledal na středu hřiště Batioju. Druhý jmenovaný byl však včas připraven o míč pozorným hostujícím hráčem.
46'
První poločas je za námi. Po velkém tlaku Sokolova v úvodu utkání to byli domácí, kteří se zásluhou Egona Vůcha z pokutového kopu v 35. minutě ujali vedení. Do minuty však bylo srovnáno. Kanghyun Yu se dostal k míči před vápnem a překonal Švengera. Stav utkání je po poločase nerozhodný 1:1. Druhý poločas začne přibližně v 11:31.
45'
44'
Vávra na levé straně obelstil Řezáče, následně však váhal příliš dlouho co s míčem a po chvíli se rozhodl ke střele. Ta však byla zblokována právě Řezáčem.
43'
Bazal nacentroval do vápna na Nešického. Ten se nedokázal odvážit ke střele a hledal tak spoluhráče pod sebou, který ale z první vysoko přestřeluje bránu Fryštáka.
42'
Kanghyun si narazil na levé straně s Vávrou, následně zvolil centr šajtlí, který však končí nepřesně v rukavicích Švengera.
40'
Bezdička hledal na pravé straně nabíhajícího Vůcha. Jeho pas byl ale zastaven jedním z obránců Sokolova. Sokolov se ihned hnal do útoku, jenže rozhodčí po chvíli zastavuje hru kvůli zraněného Bezdičky.
38'
Sokolov je po rychlém srovnání aktivnější. Nyní je to hlavně levá strana hřiště v podání Vondry s Vávrou, kteří motají hlavy domácím obráncům.
36'
A máme srovnáno. Neuběhla ani minuta hrací doby a Sokolov zásluhou YU KANGHYUNA srovnává. Hostující útočník se dostal k míči na hranici vápna a povedenou střelou překonal Milana Švengera.
35'
Pokutového kopu se ujal EGON VŮCH a prudkou přízemní střelou poslal míč nekompromisně k pravé tyči Fryštákovy brány.
34'
Luboš Tusjak si obhodil Rumla, hostující hráč se však k němu stihl vrátit a následně jej stáhl k zemi. Rozhodčí neváhá a nařizuje pokutový kop.
32'
Po delší době se dostali ke kratšímu tlaku domácí. Dobývání zatím zcela jisté obrany Sokolova však bylo marné. Sokolov je opět u míče a zakládá útočné počínání.
31'
Centr Ondřeje Rumla zblokoval Žežulka a zažehnal tak tlak Sokolova alespoň na chvíli.
30'
Řezáč byl nyní Vávrou poměrně nebezpečně atakován. Prvně jmenovaný zůstává ležet mimo hrací plochu.
28'
Centr jednoho z hostujících hráčů našel ve vápně hlavu Bidje Manzii. Ten zakončil razantní hlavičkou doprostřed brány, kde však reflexivním zákrokem dokázal vyškrábnout míč na roh Milan Švenger.
27'
Ondřej Machuča se uvolnil na pravé straně hřiště a zvolil razantní centr do vápna Žižkova. Centr ale přeletěl celou obranu domácích až k Vávrovi, který se zbavil jednoho z obránce a zakončil. Jeho střelu ale lapil připravený Švenger.
25'
Další zajímavá akce hostů. Ve vápně Žižkova vznikla skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval Kangyun. Jeho střela z otočky však končí vedle levé tyče Švengerovy brány.
24'
Bazalova střela ze střední vzdálenosti byla při jeho smůle zblokována hostujícím obráncem. Míč se po chvíli tak dostal jen k Fryštákovi.
22'
Bidje Manzia se nyní dopustil ve snaze získat míč útočného faulu. Následně se rozehrávky ujal Švenger, který rychle hledal Bazala na pravé straně a ten okamžitě zakládal útok.
20'
Egon Vůch se krásně zbavil Vávry s Vondrou a založil tak zajímavou akci Žižkova. Míč se po chvíli dostal až na pravou stranu hřiště, odkud jeden z domácích hráčů nacentroval míč na Bezdičku, který byl však výborně bráněn dvojicí obránců Sokolova a následně se k míči dostal Fryšták.
19'
Po delší době znovu možnost Sokolova ke kombinační hře.
17'
Teď poměrně nebezpečnou přihrávku na Švengera zvolil Řezáč, na brankáře Žižkova dotíral Yu a tak prvně jmenovaný volil raději odkop do autu.
16'
Žežulka zcela bez přemýšlení nakopl míč na útočnou polovinu, kde byl sice dobíhán jedním ze svých spoluhráčů. Blíže k tomuto pokusu měl však Krátký, který hlavičkou uklízí míč k Fryštákovi, jenž bezpečně a s klidem zakládá útok Sokolova.
15'
Bezdička se dostal k odraženému míči po střele Diviše. Následně zvolil střelu z voleje, která ještě za pomoci Rumla končí v zámezí a Žižkov tak bude zahrávat rohový kop.
13'
Ondřej Ruml dokázal společně s Krátkým obelstít obranu Žižkova. Následný centr Rumla však neměl žádného svého adresáta a míč končí jen u Švengera.
12'
Hostující útočník Yu fauloval na polovině hřiště a domácí budou moci alespoň na chvíli uklidnit hru.
11'
Ondřej Machuča se dostal k odraženému míči a zvolil razantní střelu z první. Jeho pokus ale končí vysoko nad bránou Švengera a ten bude moci v klidu rozehrávat od své brány.
10'
Vávra hledal Vondru na levé straně hřiště. Druhý jmenovaný se snažil odcentrovat, jeho pokus však zblokoval jeden z obránců domácí Viktorie.
9'
Žežulkův pas končí až v rukavicích Tomáše Fryštáka.
8'
Bidje Manzia byl faulován kousek od vápna Žižkova. Sokolovští rychle rozehráli. Míč se dostal do šestnáctky k Vávrovi, jenž však nepřesnou střelou míjí bránu Švengera.
7'
Jeden z domácích vybídl dlouhou přihrávkou na pravou stranu Egona Vůcha, který ale nedokázal míč včas doběhnout a odkopávat bude Tomáš Fryšták.
6'
Aktivnějším týmem na hřišti je zatím Sokolov. Ten zakládá protiútoky hlavně po své pravé straně, kde skvěle operují Ruml s Manziou a zavařují tak domácí obraně.
5'
Vondra směřoval míč na přední tyč. Zde však rybičkou dokázal odhlavičkovat míč Bezdička.
4'
Jan Vondra se ujme prvního rohového kopu.
3'
Luboš Tusjak nepřesně přihrál na střed hřiště, kde hledal Bazala, dříve byl však u míče Bidje Manzia, který dostává míč znovu na kopačky Sokolova.
2'
Domácí Řezáč nacentroval míč z pravé strany hřiště do vápna Sokolova. Hostující stoper David Skopec však míč bezpečně odkopává do zámezí. Vhazovat bude Viktoria Žižkov.
1'
Výborný vstup do utkání hostujícího celku. Bidje Manzia obdržel skvělý míč na hranici vápna. Zpracoval si míč, připravil si jej na pravou nohu a jeho přízemní pokus končí na levé tyči Švengrovy brány.