Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Kroměříž - 16. května 2020   11:00

Zlín
Zlín
25' Fantiš  • 30' Fantiš  • 43' Hlinka  • 49' Nečas
4:1
(3:1)
Kroměříž
Kroměříž
36' Berčík
Zlín
1. poločas: Rakovan – Cedidla, Buchta, Simerský, Jiráček – Fantiš, Hlinka,Conde, Čanturišvili – Poznar, Janetzký

2. poločas: Dostál – Ngimbi, Bačo, Azatskyi, Bartošák – Džafić, Matejov, Martinez, Nečas – Chwaszcz, Ikaunieks
Kroměříž
1. poločas: Kofroň – Šmerda, Fládr, Zavadil, Cupák, Berčík, Plecitý, Votava, Kovář, Tiahlo, Pančochář

2. poločas: Toman – Matoušek, Machálek, Chytil, Červenka, Tiahlo, Masař, Vyhlíd, Vasiljev, Mlčoch, Pospíšil

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce. Spokojenějším trenérem bude zřejmě trenér Pánik. Jeho tým porazil soupeře hrajícího MSFL 4:1. Dvě branky dal Fantiš, po jedné se trefil Berčík, Hlinka a Nečas. Lepší byl rozhodně zlínský tým, ale Kroměříž nezaostávala o tolik, jak by se papírově zdálo. Zlín bude v přípravě na ligu pokračovat 20.5., kdy si zahraje v Brně. Program Kroměříže na následující dny a týdny známý není.
90'
90'
Začíná poslední minuta z devadesáti. Moc se nastavovat nebude, a tak zápas pravděpodobně skončí 4:1.
88'
K míči se postavil hostující Červenka, jeho levačka poslala míč přes zeď a následně do rukavic brankáře Dostála.
88'
Přímý kop pro Kroměříž z nějakých 28 metrů.
87'
Džafić si vzal roh znovu na starost a chtěl centrovat do vápna, to se mu ale nepovedlo a míč poslal mimo hřiště.
86'
Džafićův centr zblokovaný a Zlín bude mít další rohový kop.
85'
Opět si míč postavil Džafić, tentokrát centroval do vápna, ale našel jen dvojici soupeřů.
84'
Další roh pro Zlín.
83'
Míč si narovnal Džafić, ale rozehrál na krátko. Nakonec z toho nebylo žádné ohrožení branky Tomana.
83'
Roh pro domácí tým.
82'
Faulu se dopustil i útočící Vasiljev, ten zatáhl a poslal k zemi Azatskyiho.
81'
Faulem si pomohl u pravé lajny domácí obránce Ngimbi, hrát bude soupeř.
80'
Velkou chybu ukázal domácí Džafić, který ve skluzu nahrál soupeři přímo do brejku a mohl jít sám na branku. Dobrou obrannou práci ukázal Bačo a chybu spoluhráče smazal.
79'
Kroměříž měla k dispozici aut z levé strany, naložila s ním však neslavně, když po nedohodě skončil míč u brankáře Dostála.
78'
K ohrožení branky se dostal také hostující tým. Za vápnem se do míče opřel hostující Masař, ale trefil jen prostor brankář Dostála.
77'
Matejov dostal míč a prostor na pravé straně a rozhodl se pro přízemní centr do vápna. Ten se mi vůbec nepovedl a trefil prvního soupeře, který mu v cestě stál.
76'
Domácí Džafić našel centrem z pravé strany ve vápně Chwaszcze. Jeho nedůrazná hlavička skončila v rukavicích Tomana.
75'
Martinez se ze strany snažil na středu hřiště najít Ikauniekse, ale neúspěšně.
73'
Tiahlo napadal moc důrazně, dopustil se faulu a ve hře bude pokračovat Zlín.
72'
Martinez nacentroval míč z levé strany do vápna, tam si však dávali dva spoluhráči přednost a o míč přišli.
71'
Hra se v posledních pěti minutách dost kouskuje, také se hodně přiostřilo.
70'
Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).
70'
Hosté se dostali do dobrého protiútoku dva na jednoho, ale zastavila je vlastní nešikovnost a ofsajd.
69'
Žlutou kartu dostává Machálek (SK HS Kroměříž).
69'
Dlouho čekat nevydržel Bačo a poslal vysoký nákop dopředu. Nenašel ani jednoho útočníka a míč se dostal k hostům.
68'
Domácí se nikam neženou, kombinují na vlastní polovině.
67'
Domácí Chwaszcz našel ve vápně úplně volného Nečase, který ze dvou metrů střílel na branku. Trefil jen tyčku kroměřížské branky.
66'
Pospíšil centroval z místa přestupku do vápna, kde ale našel jen hlavu Bača, jenž míč odpravil do bezpečí.
66'
Faul domácích neunikl pozornosti rozhodčí Adámkové. Přímý kop pro hosty z pravé strany hřiště.
65'
Přímý kop rozehrál Matejov a hodně překvapivě, když rychle vystřelil přes stavějící se zeď. Branku ale netrefil.
64'
Nečas si u pravé lajny věřil mezi tři soupeře, vysvobozením mu byl hvizd rozhodčí, který signalizoval faul.
63'
Matejov opět centroval. Tentokrát to byl centr z levé strany, který ale Nečase nenašel.
62'
Matejov centroval do vápna, našel na přední tyčce Nečase, ten dobře prodloužil míč za sebe, kde ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
62'
Nečasův centr z levé strany zblokovaný, roh pro žluté.
61'
Dlouho se domácí na míči neohřáli. Hosté ho získali do své moci a zprava centroval do vápna Mlčoch. Našel Vasiljeva, jehož akrobatické zakončení skončilo nad brankou.
60'
Dlouhý nákop hostujícímu týmu nevyšel, a tak hraje Zlín.
59'
Matejov si vzal na starost rozehrávku rohu a centroval na hranici vápna pro spoluhráče, který se pokusil vystřelit, ale trefil jen Ngimbiho.
59'
Roh pro čtrnáctý tým ligové tabulky.
58'
Červenka ze středu hřiště se snažil najít spoluhráče vepředu, ale to se mu úplně nepovedlo, nahrál totiž moc tvrdě. Míč skončil v Dostála.
57'
Nepřesnou rozehrávku si připsal brankář Dostál, když jeho výkop skončil o dost v autu.
56'
Do rychlého brejku se dostal domácí tým, z čehož rezultovalo zakončení Matejova v šestnáctce soupeře. Domácí záložník levačkou poslal míč jen do tyčky.
55'
Následuje ale horší moment pro beka Zlína. Nezvládl totiž zpracování dlouhého míče u pravé lajny.
54'
Hostující Vasiljev dostal aut do vápna soupeře a mířil k brance Dostála. Poslední překážka byl Ngimbi, který dokázal soupeře zastavit.
53'
Střelec branky Nečas dostal míč na polovinu soupeře a hned byl poslán k zemi.
52'
Zlín evidentně nikam dopředu moc nespěchá, protože momentálně si jen nahrává u své branky.
51'
Domácí tým posílal dlouhý nákop dopředu na Ikauniekse, ten však nakonec sprinterský souboj s hostujícím obráncem prohrál.
50'
Nepřesnost v rozehrávce domácího týmu a hrát bude ten hostující.
49'
Zlín právě vstřelil branku!
Je to o tři branky. Martiinez vystihl rozehrávku soupeře našel Matějova, který z voleje dokázal nahrát na střed vápna pro MARTINA NEČASE, jenž poslal míč z vně šestnáctky do sítě.
48'
Martinez zkoušel kolmou nahrávku dopředu, ale našel jen kopačky soupeře.
47'
Domácí tým se opět snaží hodně držet míč a zatím se nikam moc netlačí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 12:00.
První poločas je u konce a nabídl celkem čtyři branky, což je hodně solidní počin. Byl to zajímavý fotbal, který nebyl moc svázaný taktikou, hrálo se hodně u obou branek. Jasně lepším týmem byl ten domácí ze Zlína. Fastav byl daleko lepším týmem, byl častěji na míči a o hodně víc tvořil vepředu. Za domácí dal dvě branky Fantiš a následně se prosadil Hlinka. Jedinou branku třetiligového soupeře vstřelil Berčík.
45'
43'
A je to využito. Čanturišvili se postavil k rozehrávce a našel na hranici vápna MARKA HLINKU, ten z voleje poslal míč po zemi přímo k tyčce a jeho tým vede o dvě branky.
43'
Domácí Janetzký dostal míč těsně vedle vápna a hned byl faulován. Přímý kop z pravé strany hřiště pro domácí.
42'
Míč do vápna dostal domácí Janetzký, byl sám proti brankáři, který na něho vyběhl a domácí borec se ho snažil přelobovat, ale o kousek skončil míč nad brankou.
41'
Na středu hřišti si snažil Poznar narazit s Hlinkou, ale první jmenovaný nahrávku pokazit.
40'
Fantiš dostal míč na pravou stranu a centroval do vápna. Hodně nepovedený centr to byl, když míč podkopl a poslal ho za branku soupeře.
39'
Střelu z velké dálky zkusil hostující Berčík, ale jeho rána skončila o hodně na tribuně.
38'
Čanturišvili od praporku centroval do vápna, ale pozorná hostující obrana míč odpravila do bezpečí.
37'
Následuje rohový kop pro domácí celek.
36'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Sníženo. Na levou stranu vápna dostal míč hostující Plecitý, rozhlédl se a našel před brankou nabíhajícího ONDŘEJE BERČÍKA, který míč jen lehce posunul do branky.
36'
Odvážně si míč do vápna dal jeden z hostů, ale dobrý obranný zákrok předvedl Simerský.
35'
Kovář dostal nahrávku do pravé lajny, ale pokračovat už nemohl, protože se předtím nacházel v ofsajdu.
34'
Čanturišvili dostal míč do vápna, dal si ho na pravačku a poslal k bližší tyčce do branky. Rozhodčí však následně signalizuje ofsajd, takže branka neplatí.
33'
Nepovedený centr si do statistik připsal Jiráček, když centroval zleva do vápna, ale trefil jen soupeře.
32'
Na levé straně měl volný prostor Čanturišvili a centroval do vápna. Jeho centr skončil jen na hlavě soupeře.
31'
Zlín nyní lehce zatažený a kombinuje u vlastní branky.
30'
K rohovému kopu se postavil Vachtang Čanturišvili a centroval do vápna. Míč poslal na zadní tyčku, kam si naběhl ANTONÍN FANTIŠ a z voleje poslal míč do branky.
29'
Jiráčkův centr zablokován a Zlín bude rozehrávat roh.
28'
Opět rozehrával Fládr a posílal ostrý centr do vápna, který však dokázala domácí obrana odvrátit.
27'
K míči se postavil Fládr a levačkou mířil na přední tyčku. Míč sice zakroutil hezky, ale branku o kousek netrefil. Bude následovat roh.
26'
Jeden z hostů byl faulován těsně za vápnem. Přímý kop pro Kroměříž.
25'
Velká chyba v obraně hostů a skóre je otevřeno. Kofroň se snažil rozehrát konstruktivně a hledal ve vápně Fládra, jehož dokázal předskočit ANTONÍN FANTIŠ, pak už to měl lehké, jen udělal dva kroky a poslal míč do prázdné klece.
24'
Po delší době se hostující tým dostal k brance soupeře, Berčík se ale rozhodl jít do tří soupeřů, což znamenalo ztrátu míče.
23'
Opět to byl roh rozehraný na krátko, ale Čanturišvili nedokázal projít přes soupeře a musel poslat míč dozadu.
23'
Na pravé straně zabojoval domácí Fantiš a vybojoval roh pro svůj tým.
22'
Roh byl rozehrán na krátko a záložník z Gruzie centroval do vápna. Míč jen proletěl pokutovým územím a nikdo se ho ani nedotkl.
21'
Zblokovaná nahrávka Čanturišviliho, následuje roh pro domácí.
20'
Jiráček centroval od praporku do vápna, kde našel Poznara, ten v pádu dokázal zakončit, ale trefil jen tyčku hostující branky.
20'
Rohový kop pro domácí celek.
19'
Druhá velká šance domácích. Po nádherné průnikovce byl sám před brankou Janetzký, ale z parádní pozice branku netrefil.
18'
Míče se na hranici vápna soupeře zmocnil domácí Hlinka a snažil se nahrát do středu. Hodně předvídatelná nahrávka skončila na kopačkách soupeře.
17'
Domácí tým to znovu zkoušel centrem dopředu. Poznar se k míči dostat ani nemohl, protože tam byl dřív brankář Kofroň.
16'
Zlín rozehrál na krátko a byla z toho střela Cedidly za vápnem. Pomalá střela skončila jen v rukavicích brankáře.
16'
Roh pro Zlín.
15'
Conde našel kolmou nahrávkou na hranici vápna Fantiše, ten si dal míč do běhu a mířil k brance. Poslední obránce soupeře mu dokázal míč vypíchnout.
14'
Z poloviny hřiště poslal důraznou přihrávku na hrot Hlinka, našel jí Poznara, který však zpracoval míč jen pro soupeře.
13'
Fantiš dostal kvalitní nahrávku na pravou stranu a ihned z prvního doteku poslal míč do vápna. Tam tím způsobil zmatek, nakonec ale hosté odkopli.
12'
K odraženému míči se za vápnem dostal hostující Pančochář a hned ho zkusil poslat na branku. Jeho rána skončila až na prázdné tribuně.
11'
Další míč dostal na levou stranu Petr Jiráček a znovu zkoušel v pokutovém území někoho najít. Jeho centr však vylétl mimo hřiště.
10'
Na levou stranu hřiště dostal míč Jiráček a z druhého doteku centroval do vápna. Po jeho pasu levačkou se ve vápně natahoval Fantiš, který však o kousek nedosáhl.
9'
Z pravé strany centroval do vápna Fantiš. Ten sice našel hlavu Poznara, ale jeho hlavička mířila pouze od branky Kroměříže.
8'
Dlouhý hostující nákop mířil dopředu na Kováře, ale ten znovu míč neudržel, protože prohrál souboj s Buchtou.
7'
Velká šance domácích. Kroměříž na středu hřiště ztratila míč a domácí šli dopředu. Míč do vápna dostal osamocený Fantiš, ale sám proti brankáři trefil jen právě Kofroně.
6'
Na středu hřiště měl míč domácí Hlinka a snažil se přenést hru na bývalého reprezentanta Jiráčka. Centr se mu však nepovedl a trefil jen soupeře.
5'
Hostující Fládr získal míč na vlastní polovině a hned se snažil centrovat dopředu na útočníky. Jeho pas však byl moc dlouhý na jeho spoluhráče.
4'
Z rohu centroval do vápna Ondřej Berčík, ale jeho centr nikoho v bílém ve vápně nenašel.
4'
Rohový kop pro hostující tým.
3'
Zlín udělal na středu hřiště kombinaci na jeden dotyk, kterou ale překazil hostující Pančochář.
2'
Od úvodu je na míči domácí tým, který se snaží v úvodu držet míč.
1'

SK HS Kroměříž

Kroměříž hrající MSFL má již po sezoně. Ve třetí nejvyšší soutěži skončil tým na sedmém místě, v osmnácti zápasech posbíral 30 bodů se skóre 31:23. Nejlepší střelec týmu byl Jan Silný, který byl zároveň i nejlepším střelcem soutěže. Kroměříž však bude svého nejlepšího střelce v budoucnu postrádat, protože Jan Silný odešel do druholigové Líšně.

Poslední tři zápasy

Hlučín VS. Kroměříž 0:1
Kroměříž VS. Dubnica 2:1
Kroměříž VS. Skaštice 4:0

FC Fastav Zlín

Zlínský Fastav nezažívá dobrou sezonu. Ve Fortuna lize se nachází až na 14. místě, získal pouze 22 bodů ve čtyřiadvaceti zápasech se skóre 22:40. Nejlepší střelec týmu je Tomáš Poznar, vytáhlý útočník se prosadil celkem pětkrát a jednu branku připravil pro spoluhráče. Tým trenéra Pánika již odehrál jeden přípravný zápas, a to duel s Třincem, který dokázal ve středu porazit 3:1. Prosadil se Ikaunieks a dvě branky střelil Antonín Fantiš. Zlín má v programu ještě zápas s Brnem, ten by se měl konat ve středu 20.5. Pak by měla následovat obnovená ligová premiéra v podobě zápasu na jablonecké Střelnici.

Zlín VS. Třinec 3:1
Zlín VS. Bohemians 2:3
Sparta VS. Zlín 2:2
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci přípravy se v přátelském zápase utkají týmy Zlína a Kroměříže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.