Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Prostějov - 31. července 2020   17:00

Uničov
Uničov
50' Komenda
1:1
(0:1)
Prostějov
Prostějov
44' Omale
Prostějov
Mucha – Šmehyl, Bialek, Bala, Sečkář – Omale – Fokaidis, Langer – Matoušek, Sedlák, Jurásek
Pitroň – Machynek, Pernatskyi, Píchal, Sklenář, Spáčil, Stříž, Šteigl, Zapletal

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec! V tomto přípravném utkání remizoval Uničov s Prostějovem poměrem 1:1. Moc pohledný zápas to rozhodně nebyl. První branky jsme se dočkali ke konci prvního poločasu, když se ve 44. minutě prosadil z penalty Omale a poslal Prostějov do vedení. Do druhé půle vstoupil velice dobře Uničov, jelikož srovnal v 50. minutě Komenda. Následně jsme se ale už branky nedočkali.
90'
90'
Ale také další míč dostala obrana Uničova do bezpečí.
90'
Posléze byl centr Prostějova rovněž zblokován a následuje další roh.
89'
Hosté se ke konci utkání dostali ke střele, která byla zblokována a následuje tak rohový kop.
87'
Ovšem pro následný míč z centru si vyskočil domácí gólman a zažehnal tak nebezpečí.
86'
Faul uničovského hráče znamená standardní situaci pro Prostějov a to z levé strany hrací plochy.
85'
Následně ale přišla jen nepřesná přihrávka Prostějova.
84'
Opět je míč v zámezí a hostující celek tak získal další autové vhazování.
83'
Hostující mužstvo získalo volný kop, ale následný centr skončil zblokován do zámezí.
81'
Začátek druhé půle sice patřil Uničovu, ale nyní už je to opět Prostějov, který se snaží něco vymyslet.
80'
Prostějov se sice dostal do zajímavé šance, ale míč skončil opět pouze v zámezí.
78'
Bohužel nám toho ale momentálně zápas moc nepřináší a pomalu se tak schyluje k remíze.
77'
Faul domácího hráče přerušil hru a Prostějov bude opět u míče a pokračovat tak v útočném snažení.
75'
Nyní už se opět hraje, ale faul hostujícího hráče hru znovu přerušil a Uničov tak může něco vymyslet.
74'
Hra je přerušená, protože jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetření.
73'
Posléze přišel protiútok Uničova, ale následný centr skončil jen v zámezí.
72'
Po rozehrání nakrátko přiletěl centr, ovšem ten odklidil hlavou domácí obránce.
71'
Tentokrát hosté získali rohový kop z pravé strany.
70'
Následný centr z pravé strany ale nic vážnějšího nepřinesl a skončil jen v rukou gólmana.
69'
Následně přišel faul domácího hráče na své polovině a Prostějov bude opět u balónu.
68'
Hostující mužstvo poslední minuty převzalo iniciativu a chce rozhodnout toto utkání.
66'
Posléze hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.
65'
Netrvalo to ale dlouho a Prostějov to rovněž zkusil znovu po levém křídle, ale i tentokrát bez úspěchu.
63'
Prostějov se dostal k míči na polovině soupeře, ale po levé straně nakonec nedokázal nic vymyslet.
61'
Další střela Uničova, ovšem ta skončila rovněž vedle prostějovské brány.
60'
Máme před sebou poslední půl hodinu hry. Zatím je utkání vyrovnané a to 1:1.
59'
Další střela domácího hráče, ale ta letěla jen vedle brány soupeře.
58'
Ve druhé půli zatím je domácí mužstvo lepším týmem a můžeme se tak těšit na zajímavou podívanou.
56'
Následná střela z přímého kopu sice letěla před zeď, ale skončila nad horní tyčí prostějovské svatyně!
55'
Tentokrát přišel faul hostů a Uničov získal přímý kop z velice dobré pozice!
53'
Nakonec se domácí celek dostal k centru z pravé strany, ovšem ten obrana soupeře odvrátila do zámezí.
52'
Tentokrát se hostující celek dopustil útočného faulu a Uničov bude rozehrávat na své polovině.
50'
Uničov právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! Domácí mužstvo se postupným útokem z levé strany dostalo až do vápna, kde si míč přebral TOMÁŠ KOMENDA a jeho pokus nedokázal brankář Mucha, ani po sáhnutí na míč, vyrazit!
49'
No a málem z toho byla druhá branka, neboť domácímu brankáři vypadl míč z rukou, ale obrana Uničova míč odkopla.
48'
Posléze ale Prostějov na druhé straně získal rohový kop z levé strany.
47'
Uničov vstoupil do druhé půle aktivně, ale následná střela skončila vedle brány.
46'
Máme za sebou první poločas. Prostějov vede na půdě Uničova 1:0. Moc pohledné utkání to zatím není, ale branky jsme se nakonec těsně před odchodem do šaten dočkali, když se ve 44. minutě prosadil z penalty Omale.
45'
44'
Prostějov právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! K exekuci pokutového kopu se postavil SOLOMON OMALE, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil na druhou stranu k pravé tyči. Prostějov tak vede v Uničově poměrem 1:0.
43'
Byla nařízena penalta pro Prostějov. Hostující útočník to udělal velice chytře, když se na nakopnutý míč dostal za obránce, který jej pak poslal k zemi.
42'
Po dlouhé době jsme viděli střelu, která přišla ze strany hostů, ale šla hodně hodně hodně mimo.
40'
Míč skončil jen v zámezí a Uničov má k dispozici autové vhazování na své polovině.
38'
Hosté si poradili s další standardní situací soupeře, který se následně dopustil faulu.
37'
Posléze domácí získali další rohový kop a následně ještě jeden, neboť obrana Prostějova je jistá.
36'
Domácí mužstvo následně získalo také rohový kop a třeba se konečně dočkáme šance.
35'
Následně ale přišel brejk Uničova a faul hostujícího hráče, který uviděl žlutou kartu.
35'
Poté hosté rozehráli standardní situaci nakrátko a domácí se dopustili faulu. Uvidíme tak další volný kop hostů.
34'
Uničovský obránce svým čistým skluzem přerušil útok soupeře, ale Prostějov získal alespoň rohový kop.
32'
Následná střela z přímého kopu ale trefila pouze hráče v bránící zdi a domácí gólman tak nemusel zasahovat.
31'
Možná nyní nám Prostějov ukáže gólovou šanci, jelikož získal standardní situaci z nějakých pětadvaceti metrů.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a stále jsme se nedočkali nějaké větší šance, nýbrž branky.
29'
Po chvíli hosté získali autové vhazování na pravé straně a mohou tak něco vymyslet směrem do vápna.
28'
Znovu je k vidění velice pomalá kombinace ze strany Prostějova, který si posouvá míč v obranné řadě.
26'
Špatná přihrávka hostů na pravé straně znamená míč pro Uničov. Hosté navíc posléze zatáhli za záchranou brzdu v podobě faulu.
24'
Střed zálohy hostů odebral míč soupeři, ale místo rychlého protiútoku si Prostějov stáhl balón do obrany.
23'
Uničov na Prostějov zrovna neumí, jelikož mu už sedm zápasů v řadě nedal ani gól. Naposled se tak stalo v roce 2014, kdy Uničov vyhrál 2:0.
21'
Uničov se sice dostal do nebezpečného útoku, ale následný centr zavítal jen za svatyni Muchy.
20'
Následně jsme byli svědky faulu uprostřed hřiště jednoho z hostujících hráčů. Máme tak za sebou dvacet minut tohoto zápasu, který zatím nepřinesl takřka nic.
18'
Míč opět skončil pouze v zámezí a Uničov se tak postará o jeho vhození do hry.
15'
Míč posléze ale skončil jen u domácího gólmana.
13'
Opět skončil míč pouze v moci brankáře Muchy a Prostějov tak bude moct rozjet další útočnou akci.
12'
Zatím se hraje toto přípravné utkání v celkem dobrém tempu, ale především uprostřed hrací plochy bez nějakých šancí.
11'
Poté byl k vidění centr z levé strany, ovšem ten skončil jen v moci gólmana Muchy.
10'
Tentokrát se sice dopředu dostal Uničov z levé strany, kde ale získal alespoň autové vhazování.
8'
Posléze ale skončil míč v moci brankáře, který byl navíc zfaulován soupeřem.
7'
S následným centrem si ale domácí obrana poradila, ale Prostějov ještě bude zahrávat rohový kop.
6'
Obrana domácího mužstva se dopustila faulu a následuje tak volný kop pro Prostějov.
5'
Ovšem následný nákop skončil pouze v zámezí vedle domácí svatyně.
4'
Hostující hráč si dokázal poradit s dotírajícím se domácím útočníkem a Prostějov tak může založit svůj útok.
2'
Rozhodčí nyní zapískal faul domácímu hráči a Prostějov tak bude u míče ve středu hrací plochy.
1'
V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy SK Uničov a 1. SK Prostějov. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu, kdy ovšem Prostějov zvítězil 1:0. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.