Reprezentace U21 -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Belgie - 24. března 2023   18:00

Belgie
Belgie
Česko
Belgie

Češi v přátelském v bezbrankovém zápase remizovali s Belgií. Česko muselo navíc dohrávat od 69.minuty v deseti poté, co viděl červenou kartu za tvrdý zákrok kapitán Kaloč. Zápas nepřinesl žádnou velkou šanci.
90+3'
90+2'
Belgie bude zahrávat rohový kop.
89'
Kušej fauloval Keitu, chytře tak přerušil protiútok soupeře.
88'
Jeden z hráčů Belgie fauloval Harazima, Češi tak budou moci načerpat potřebné síly před koncem zápasu.
87'
Belgičané výborně kombinují ve středu hřiště, ale jakmile se dostanou blízko k našemu vápnu jsou bezzubí.
86'
Češi si mohou teď oddychnout, Ševčíkem vybojoval míč. V době, kdy se nebude hrát nahradí Valentu hráč Zlína, Jakub Kolář.
84'
Balikwisha posłał míč do vápna, ale míč si nikdo nenašel.
83'
Vypadá to, že v tomto zápase branka už nepadne.
82'
Ševčíkem byl seslán k zemi, ale rozhodčí faul neodpískal.
80'
Ševčík táhl po pravé straně útok Česka, ale celý útok končí odkopem Belgie.
79'
Vypadá to, že na hřiště teď přišel i Lukáš Červ a Štěpán Harazim.
78'
Vysoko si na hlavičku vyskočil De Cyuper, ale svůj pokus poslal vysoko nad bránu Matěje Kováře.
77'
Nkuba vybojoval pro Belgii rohový kop.
76'
Pech obešel několik hráčů, ale na prvním hráči v bílém dresu ve vápně selhal.
75'
Kušej je zatím velmi aktivní a dělá problémy soupeřově obraně.
73'
V zápase již proběhlo několik střídání, stream bohužel neukazuje grafiku střídajících, každopádně víme, že na české straně přišel Daněk a Kušej. Belgie poslala do druhého poločasu Keitu, Ramazaniho a De Cyupera.
72'
Baliwkwisha se nacházela ofsajdu, belgická akce tak končí přihrávkou na tohoto křídelníka.
71'
Ramazanı si rychle zaběhl za naši obranu, ale přihrávka, kterou dostal nebyla přesná.
70'
Češi budou zápas dohrávat v deseti.
69'
Belgie bude mít k dispozici přímý kop, postará se o něj Ramazani.
68'
Červená karta pro tým Česko (Kaloč).
67'
Kaloč musel zatáhnout po velké chybě v naší obraně za záchranou brzdu a po právu vidí za svůj zákrok červenou kartu.
65'
Cedidla centroval z pravé strany, ale jeho centr byl sražený na rohový kop.
64'
Češi v posledních minutách aktivněji drží míč, stále bez vyložených šancí na gól.
62'
Teď jsme měli velkou šanci, češi nedokázali potrestat chybné vyběhnutí belgického brankáře. Kušej následným centrem nenašel nikoho v červeném dresu.
60'
Zápas je často přerušovaný hlavním rozhodčím kvůli velkému počtu nedovolených zákroků, převážně ze strany Belgie.
59'
Česko bude zahrávat rohový kop.
58'
První střela na naší bránu, ale Matěj Kovář ji fantastickým zákrokem likviduje.
57'
Češi mohli jít do rychlého protiútoku, ale Daněk nedokázal ve velké rychlosti dostat míč pod kontrolu.
56'
Belgie bude mít k dispozici rozehrávku od rohového praporku.
55'
Belgie je po změně stran výrazně aktivnější, na bránu však vystřelit zatím nedokázala.
54'
Rychlý průnik Ramazaniho zastavilo až dvojení dvou českých hráčů.
53'
Pro vysoký centr z levé strany si došel brankář Kovář.
52'
Šulc tvrdě fauloval De Cyupera, Belgie bude kopat z levé stran zajímavou standardku.
50'
Belgičané z prav strany odcentrovali, Cedidla však dokázal míč včas odkopnout do bezpečí.
48'
Belgie začala druhý poločas velmi aktivně, momentálně drží míč a kombinuje.
47'
Belgický centr lapil pozorný Kovář.
46'
2.poločas přátelského zápasu mezi Českem a Belgií začne za malý okamžik.
Zápas se ze začátku odehrával ve velmi rychlém a svižném tempu, Česko si za první poločas vypracoval jednu velkou šanci, ale Valentovu střela vychytal Van der Voord. Belgie zatím nevystřelila na naší bránu.
45'
44'
První větší belgickou šanci měl Deman, jeho střelu srazil na rohový kop Eden z obránců Česka.
42'
Vaesen se uvolnil a páli kousek za vápnem, střela mu vůbec nesedla a neohrozila naší bránu.
41'
Pech byl na naší polovině faulován agresivním Engelsem.
40'
Kaloč páli z velké dálky, ale jeho střela končí vysoko nad belgickou bránou.
39'
Češi aktuálně kombinují na vlastní polovině, Belgie zatím disponuje v tomto zápase velmi kompaktní obranou.
38'
Míč do hry pošle odkopem od brány Matěj Kovář.
36'
Vranckx spadnul na zem v našem vápně, rozhodčí penaltu naštěstí neodpískal.
35'
Centr z levé strany Belgie přeletěl všechny včetně Siqueta a Kovář tak bude odkopávat od brány.
34'
Ryneš tvrdým způsobem fauloval záložníka Belgie, může být rád, že neviděl žlutou kartu.
32'
30'
Václav Sejk využil zaváhání domácí obrany a naservíroval míč Valentovi. Matěj Valenta pálil z prvního dotyku ve vápně na zadní tyč, ale Van der Voord fantastickým zákrokem likviduje první střelu na bránu.
29'
Dlouhý nákop Kaloče na Pecha odvrátila belgická obrana.
27'
Cedidla u rohového praporku útočným faulem seslal k zemi protihráče v bílém dresu.
26'
Belgičané se dokázali opět ubránit, Šulc byl v palebné pozici, ale předal míč ještě Pechovi, ten už zakončit nedokázal.
25'
Jeden z hráčů Belgie fantastickým obranným zákrokem zastavil našeho hráče.
24'
Kovář dlouhým nákopem pobídl Sejka, jablonecký útočník však prohrál souboj s urostlým stoperem soupeře.
23'
Češi budou zahrávat rohový kop.
22'
Matěj Valenta nakonec nemusel být ošetřován, český hráč je v pořádku a pokračuje ve hře.
21'
Hra je přerušena, čekáme na ošetření Matěje Valenty.
20'
Češi dokázali aktivním pressinkem donutit Belgii k nákopu a získat míč.
19'
Kaloč našel ve vápně Ryneše, českému hráči však vůbec střela nesedla a nedokázal ohrozit bránu Belgie.
18'
Belgie měla možnost jít do otevřené obrany Česka, ale Balikwisha nepřesnou přihrávkou celou akci pokazil.
17'
Pech dokázal zastavit rychlý útok Belgie.
15'
Nádherná kombinace Česka, Pudhorocký mohl z této akce vytěžit více, ale bude se kopat jen od rohového praporku.
14'
Nebezpečný centr vyprodukoval ze své kopačky belgický křídelník, celé akci však předcházel ofsajd.
13'
První zakončení v zápase obstaral Matěj Valenta, český útočník převzal míč na hraně vápna a vypálil, střela mu však nesedla a končí hodně mimo.
11'
Vaesen se k míči ve vápně soupeře po přihrávce De Wintera nedostane.
10'
Zápas se zatím hraje ve velmi rychlém a svižném tempu. Češi do zápasu vstoupili výrazně aktivněji než Belgie.
9'
Descotte přišel na české polovině o míč a Česko mohlo jít do rychlého protiútoku, Ryneš však o míč přišel.
8'
Cedidla vybojoval faul na polovině soupeře, pravděpodobně uvidíme další centr do vápna soupeře.
7'
Belgičané momentálně zakládají postupný útok z vlastní poloviny.
6'
Standardní situaci teď budou mít hráči Belgie, z pravé strany budou kopat po faulu Vlčka.
5'
Ryneš zkusil vypálit, ale trefil pouze zeď.
4'
Siquet fauloval Pecha, budeme mít zajímavou standardní situaci. Míč do vápna pošle Matěj Ryneš.
2'
Belgie nepříjemně napadala naši rozehrávku, my jsme dokázali výborně vyjet, ale vzápětí jsme o míč hned přišli.
1'
Češi budou mít hned po raketovém startu k dispozici rohový kop.
1'
Úvodní výkop obstarají hráči České Republiky.
Oba týmy už jsou na hracím poli, čeká se jen na úvodní hvizd.

Česko: Kovář – Hranáč, Pech, Pudhorocký, Sejk, Šulc, Cedidla, Ryneš, Vlček, Valenta, Kaloč (K).
Náhradníci: Jaroš (B), Kinský (B), Harazim, Pojezný, Beran, Červ, Karabec, Daněk, Kolář, Koubek, Ševčíkem, Kušej.
Trenér: J. Suchopárek.

Belgie: Van der Voord – Riquet, Vranckx, Balikwisha, De Winter, Vaesen, Engels, Al-Dakhil, Van der Brempt, Deman, Descotte.
Náhradníci: Lammens (B), Delanghe (B), Keita, Pletinckx, De Cyuper, Matazo, Ramazani, Vertessen, Nkuba, Patris, Sardella, Samoise.
Trenér: J. Matthijsen.
Belgie U21

Brankáři: Delanghe, Lammens, Vandevoordt.
Obránci: De Cyuper, De Winter, Deman, Engels, Matazo, Tschiend, Samoise.
Záložníci: Ange, Keita, Patris, Pletinckx, Ramazani, Raskin, Sardella, Vaesen.
Útočníci: Al-Dakhil, Bakayoko, Van Der Brempt, Vertessen,
Česká Republika

Brankáři: Jaroš, Kinský, Kovář.
Obránci: Cedidla, Gabriel, Hranáč, Kolář, Pech, Prebsl, Vlček.
Záložníci: Červ, Daněk, Karabec, Kaloč, Pachlopník, Pudhorocký, Ryneš, Ševčík, Šulc.
Útočníci: Valenta, Koubek, Kušej, Sejk.
Česká lvíčata se v pátek od 18:00 utkají s výběrem Belgie do 21 let. Od zápasu se dá očekávat, že bude velmi vyrovnaný, Češi si z posledních 5 zápasů připsali 2 výhry, 1 remízu a 2 prohry. Belgičané hned třikrát z posledních pěti zápasů remizovali, jednou vyhráli a jednou prohráli. Velmi mírnými favority na vítězství jsou Belgičané v kurzu 2.3 na výhru.