To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Skončilo dnešní "divoké" utkání v němž hosté v průběhu vedli již 2:0, ale domácím se podařilo vrátit do zápasu díky dvěma brankám v rozmezí dvanácti minut. Nejprve v 53. minutě snížil Tachtsidis a v 65. minutě vyrovnával Ionita. Vzhledem k průběhu zápasu je konečná remíza spravedlivá.
90+5
90+5
Poslední vteřiny dnešního utkání, domácí drží míč.
90+4
Nepřesný pas Morase na Toniho, Perin má míč a bude rozehrávat.
90+2
Sudí nastavil ještě pět minut, čas na vstřelení rozhodujícího gólu tedy rozhodně ještě je.
90
To se již ale rozběhla poslední minuta dnešního zápasu, stav stále nerozhodný, hosté v průběhu druhé půle promarnili dvoubrankový náskok!
88
V závěrečných minutách se konečně začalo na hřišti něco dít a oba týmy jako by chtěly strhnout vedení na svou stranu.
87
Kucka znovu pálí zpoza vápna, ale trefit branku, to je zatím nad síly bývalého hráče pražské Sparty, tentokrát míč končí nějaké dva metry vedle.
86
Hosté s míčem na polovině Verony, Kucka hledá Matriho, ale posílá nepřesnou přihrávku, odkop od branky domácího týmu.
85
Odkop od branky Janova, gólman Mattia Perin si nyní pohrál s nervovou soustavou fanoušků v hledišti a neměl se k odkopu od branky.
83
Veronští to zkouší po pravé strany, střelu Morase musel gólman Perin vytěsnit na roh.
82
Kucka nedokázal překonat Perina v brance Janova, jeho střela zpoza vápna končí v rukavicích pozorného gólmana.
80
Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, hosté by si již jistě přáli závěrečný hvizd sudího, což by znamenalo zisk alespoň jednoho bodu, domácí se snaží o obrat.
78
Tachtsidis odvrací nákop soupeře do vlastního pokutového území.
77
Kucka fauluje na polovině soupeře a tím celá útočná snaha hostů končí, hrát mohou domácí.
76
Po delší odmlce se hosté dostávají do blízkosti branky Verony, Sturaro zkouší trefit branku z ostrého úhlu, ale trefuje pouze do boční sítě.
74
Hosté se po dvou inkasovaných gólech dostali trochu pod tlak, domácí jsou nyní aktivnější.
73
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Aleandro Rosi, přichází Mauricio Pinilla.
70
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Gustavo Campanharo, přichází Mounir Obbadi.
70
Domácí se ubránili a mohou rozehrát od vlastní branky.
69
Z volného kopu vybojovali hosté rohový kop.
68
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Javier Saviola, přichází Lazaros Christodulopulos.
67
Tachtsidis fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Janov, ale nejdříve střídání domácích.
65
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Domácí zůstali po rohovém kopu u míče, Toni ustál souboj ve vápně, posléze přesně přihrává na ARTURA IONITA, který přesně hlavičkuje a vyrovnává na 2:2.
64
Rohový kop Verony, domácí rozehráli z pravé strany, Toni se však k hlavičce nedostal.
63
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Maxime Lestienne, přichází Juraj Kucka.
60
Je za námi hodina hry, domácím se podařilo snížit opět na rozdíl jediného gólu, dokáží do konce zápasu vyrovnat?
58
Přibývá faulů, je vidět, že hra se nám trochu přiostřila, což se, bohužel, podílí i na její úrovni.
56
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Tomás Rincón.
56
Rafa Marques dnes nehraje dobrý zápas a moc se mu na trávníku nedaří, právě jeho vinou padl druhý gól do sítě Verony, nyní nesmyslně ostře fauluje na polovině soupeře.
55
Žlutou kartu dostává Rafael Marques (Hellas Verona FC).
53
PANAGIOTIS TACHTSIDIS dostává přesnou přihrávku od Ionity z levé strany a "z první" pálí na branku, přesná střela, míč končí v síti!
53
Další útočná akce Verony, ale je to všechno bez pohybu, hodně statické.
52
Domácí nepřesně rozehrávají, přesto však vzápětí získávají míč zpět na své kopačky.
50
Výtečný vstup hostů do druhého poločasu, domácí se tak dostávají pod velmi nepříjemný tlak!
48
Janov právě vstřelil branku!
Rafael Márquez nepochopitelně chybuje při rozehrávce a tohoto zaváhání dokázal ALESSANDRO MATRI dokonale využít, obral ho o míč a po pár krocích se dostal do úniku, který gólově zakončuje.
47
Střela Savioly nemohla zaskočit gólmana Janova, který v pohodě chytá.
46
46
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ivan Martić, přichází Taleb Gomez.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:53 hodin.
A ihned poté sudí Tommasi ukončil první poločas, který končí vítězstvím Janova 1:0. Domácí se až příliš spoléhají na útočnou hvězdu Toniho, kterému se zatím tolik v souboji s bránícími hráči soupeře nedaří, jak by si představoval.
45+5
45+4
Toni hlavičkuje v pokutovém území, ale posílá míč pouze nad branku Janova, Mattia Perin vykopává.
45+3
Sudí nechává pokračovat ve hře díky ošetřování Tachtsidise, hraje se již třetí minuta nastaveného času, domácí budou vhazovat ve středu hřiště.
45+2
Ano, vypadá to tak, Tachtsidis je odnášen na nosítkách a je jasné, že dnešní utkání pro něho opravdu končí.
45+1
Domácí Tachtsidis musí být ošetřován na hrací ploše a je otázkou, jestli to nejsou jeho poslední vteřiny v dnešním utkání.
45
Poslední minuta prvního poločasu, rozhodčí Tommasi nastaví ještě dvě minuty.
42
Hraje se ve středu hřiště, opatrný závěr poločasu.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté hájí jednobrankový náskok a zatím docela v pohodě, domácí toho moc dopředu nepředvedli.
38
Rohový kop domácích, z levé strany směřuje míč do vápna Janova, hosté odvrací.
36
Sturaro faulován na vlastní polovině, hosté tak získávají míč.
34
Na přesný centr Marchese z levé strany si ve vápně naskočil ALESSANDRO MATRI, který přesnou hlavičkou dává první gól utkání.
33
Domácí u pokutového území soupeře, nic z toho není, pouze odkop od branky.
32
Saviola spěchá s míčem po pravém křídle, ale je faulován Marchesem.
30
Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání bez výraznějších šancí.
28
Míč směřuje na zadní tyč, tam ale není nikdo v bílém, kdo by mohl zakončit.
27
Gollini vyráží střelu Matriho nad branku, rohový kop pro Janov, z pravé strany.
25
Žlutou kartu dostává Iago Falqué (Janov CFC) za stažení Campanhara.
25
Míč směřuje z levé strany na bližší tyč, kde hrají domácí.
24
Lestienne se dostává do zakončení z levé strany, jeho střelu z ostrého úhlu vyráží Gollini na roh.
24
Hosté kombinují na polovině Verony, zatím na nějakou vyloženou šanci čekáme.
23
Tentokrát je to již faul, domácí rozehrají volný kop na polovině Janova, z velké dálky od branky.
22
Hosté si žádají odpískání pokutového kopu poté, co útočící Sturaro padá po zákroku Tachtsidise, ale sudí je jiného názoru a nechává pokračovat ve hře.
20
Andrea Bartolacci opět na trávníku, na trávník musí lékařský tým Janova.
19
Toni bojoval o míč v pokutovém území Janova s bránícím De Maiem, který souboj ustál a nepustil domácího střelce do zakončení.
19
Jenže ten vzápětí končí nepřesnou přihrávkou z levé strany.
18
Toni ztrácí míč na polovině soupeře a Janov okamžitě přechází do rychlého brejku.
17
Pas z levé strany na Toniho, který ale byl v ofsajdu, hosté mohou rozehrát.
17
Saviola a Toni zatím dělají trochu rozruch v defenzivě soupeře, nyní prvně jmenovaný vybojoval autové vhazování pro Veronu, z levé strany.
16
Saviola fauluje uprostřed hřiště, míč pro Janov, ale hosté se dostávají až k vlastnímu vápnu.
15
A nakonec musel odkopávat Collini.
14
Pas na Luca Toniho, ten ale nedokázal míč zpracovat a zaútočit tak mohou hosté.
13
Tachtsidis sice kulhá, ale zůstává na hřišti, nežádá ani ošetření.
12
Ve středu hřiště zůstává ležet domácí Panagiotis Tachtsidis, ale sudí nepískal faul.
10
Bertolacci centruje do vápna soupeře, z levé strany, tam jeden z jeho spoluhráčů zakončuje, ale nepřesně, Gollini bude moci rozehrát.
9
Andreal Bertolacci tentokrát fauluje na polovině soupeře, ostrým "šlapákem" zastavil Vangelise Morase.
8
Ale Bertolacci tam neúspěšně zkouší "vymodlit" faul, odkop od branky Verony.
7
Hosté postupují po pravé straně a drží se zatím před pokutovým územím Verony.
6
Míč se dostává k Martićovi, který střílí z voleje, zpoza vápna, ale nepřesně.
5
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany.
3
Matri se ocitl v dobré pozici, jeho střela však končí pouze mimo branku Verony.
2
Bertolacci faulován ve středu hřiště, hosté získávají míč.
1

Hellas Verona FC: Gollini – Márquez, Marques, Moras – Martić, Ionita, Campanharo, Tachtsidis, Agostini – Saviola, Toni.
Náhradníci: Benussi – Rodríguez, Sörensen, Brivio, González, Obbadi, Christodulopulos, Valoti, Janković, López, Gomez, Nenê.

Janov CFC: Perin – Rosi, De Maio, Roncaglia, Marchese – Sturaro, Antonini, Bertolacci – Falqué, Lestienne – Matri.
Náhradníci: Eugenio, Daniele – Edenilson, Izzo, Antonelli, Perotti, Greco, Kucka, Rincón, Pinilla, Mussis.

Janov CFC
Janovští se mohou pochlubit velmi cennou výhrou z posledního ligového kola nad Laziem Řím, které doma porazili 1:0. Vzhledem k velmi těžkému losu (v prvním kole Neapol – prohra 1:2, ve druhém kole Fiorentina – venku remíza 0:0) je aktuální pozice Janova více, než dobrá – dělené osmé místo se ziskem čtyř bodů může být dobrým odrazovým můstkem pro dnešní utkání a i do dalších zápasů.
Hellas Verona FC
Loňský nováček Serie A, který v sezóně 2013/2014 obsadil solidní desáté místo, prožívá velmi povedený start do této sezóny, v níž je zatím po třech kolech na skvělém čtvrtém místě! Navíc aktuálně třetí AC Milán má již svůj zápas čtvrtého kola odehrán a na svém kontě má stejný počet bodů, jako Hellas.
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola italské Serie A, v němž domácí HELLAS VERONA FC přivítá JANOV CFC. Utkání se odehraje na Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Dino Tommasi a asistenti Andrea Stefani a Alessandro Lo Cicero.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62