Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bologna : Lazio - 25. října 2017   20:45

50' Lulić(vl.)
1:2
(0:2)
Lazio
4' S. Milinković-Savić  (Lulić) • 29' Lulić  (Alberto)
Bologna
Mirante – Krafth, De Maio, Helander, Masina – Donsah (42. Á. Nagy), Crisetig (70. Falletti), Pulgar – Verdi, Destro, Krejčí (80. Okwonkwo).
Massa – Lo Cicero, Fiorito (vš. ITA)
Stadio Renato Dall'Ara, Boloňa
Lazio
Strakoša – Bastos, de Vrij, Radu – Marušić (89. Patric), Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić (64. J. Lukaku) – Alberto (73. Nani) – Immobile.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí a hosté se radují z dalšího vítězství! Nicméně v závěru to, z pohledu hostů, byly docela nervy... Boloňa se hnala do útočení a domácí nakonec nebyli od vyrovnání daleko, což se jim ale nepodařilo a dnes jsou tak bez bodů. Lazio dnes dominovalo zhruba prvních 50 minut, pak ale, po vlastním gólu hostů, převzali aktivitu domácí. Lazio tak potvrzuje výbornou formu v této sezóně a připisuje další tři body.
90+4'
90+2'
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, domácí nyní zahrávali dva rohové kopy, oba dokázali hosté ubránit.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, Lazio ztrácí míč na polovině soupeře a rychle se musí vracet na svou polovinu.
89'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází Patric.
87'
Boloňa opět na polovině Lazia, které se v závěru zápasu soustředí jen na pevnou defenzivu, hosté se spoléhají na rychlý brejk.
85'
Jenže domácím se znovu nevedlo, jejich akce končí jen rychlým protiútokem Lazia, který musel faulem zastavit César Falletti, který za svůj zákrok dostává žlutou kartu.
84'
Roh domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
82'
Boloňa se dostává na polovinu Lazia, akce po levé straně je ale neúspěšná, míč získávají hosté.
80'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Orji Okwonkwo.
79'
Lazio vybojovalo volný kop na polovině soupeře, je to ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů.
78'
César Falletti (Bologna) fauluje na útočné polovině, byť se diví a s udiveným výrazem hledí na sudího.
76'
Míč dolétl do vápna, kde ale Sergej Milinković-Savić (Lazio) odvedl dobrou práci, kdy odhlavičkoval míč před naskakujícím Helanderem.
75'
Rohový kop pro domácí tým, šance na vyrovnání!
73'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Nani.
73'
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).
72'
Lazio nyní opět drží míč déle na svých kopačkách, hostům se tak podařilo otupit aktivitu soupeře.
71'
Simone Verdi (Bologna) v defenzivě splnil úkol, kdy odvrátil míč do autu, hosté vhazují na polovině domácího týmu.
70'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Lorenzo Crisetig, přichází César Falletti.
68'
Míč letí před branku, přesněji do malého vápna, kde hlavičkuje Marco Parolo, který ale branku domácího týmu netrefuje.
67'
Sergej Milinković-Savić (Lazio) si nabíhá na levém křídle na centr, jenže míč před ním odhlavičkoval na roh obránce domácího týmu, roh pro Lazio.
66'
Odkop od branky domácího týmu, u půlící čáry se ale míč zmocňují hosté.
65'
Jordan Lukaku (Lazio) si hned po svém příchodu bere míč a vhazuje z levé strany na útočné polovině.
64'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Jordan Lukaku.
63'
Lorenzo Crisetig (Bologna) se zvedá na nohy a snaží se zranění rozhýbat, mezitím získávají míč hosté.
62'
Další útočný faul hostů, Lorenzo Crisetig (Bologna) leží na trávníku po zákroku Lucase a drží se za pravé koleno.
60'
Hodina hry za námi, hosté se dostávají na polovinu soupeře, ale akce končí tak, že míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany.
59'
Také akce Lazia končí útočným faulem, míč má Antonio Mirante, který rozehrává od vlastního vápna.
57'
Po prvním gólu se domácí začali více tlačit do vápna Lazia, Bastos nyní ale padá po útočném faulu Destra, míč pro Lazio.
56'
Domácí rozehráli volný kop z levé strany, míč ale prolétl pokutovým územím Lazia, aniž by ho někdo stihl zasáhnout.
55'
Ladislav Krejčí (Bologna) faulován na polovině soupeře, bránící Bastos dostává žlutou kartu.
54'
Antonio Mirante lapil míč, mířící k brance domácího týmu, jednoduchý zákrok.
53'
Ádám Nagy (Bologna) se provinil útočným faulem, míč tak získávají hosté.
51'
Pohled k postranní čáře dává tušit, že oba týmy chystají střídání.
50'
Bologna právě vstřelila branku!
První gól domácích si museli hosté vstřelit sami, konkrétně ve skluzu SENAD LULIĆ, který se snažil míč odehrát mimo branku, což se mu ale vůbec nepodařilo, naopak, míč nasměroval do vlastní branky.
50'
Centr domácích letí před branku Lazia, na hranici malého vápna ale dobře zapracovala dvojice obránců, přesto u míče zůstávají domácí.
49'
Od Tomase Strakoši začíná kombinační akci Lazia.
48'
Nyní to zkusí domácí, po levé straně, ale Ádám Nagy se „blýskl“ špatnou přihrávkou, čímž akce Boloně končí.
47'
Lazio s míčem u půlící čáry, hosté zatím moc míč soupeři nepůjčují.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
První poločas končí a domácí odchází se svěšenými hlavami do šatny. Lazio dnes na hřišti vyučuje, hosté hrají maximálně efektivně, není to v jejich podání bezhlavé útočení, každá akce Lazia je tak hodně nebezpečná. Defenziva Boloni je pod obrovským tlakem a nakonec mohou být domácí ještě rádi, že prohrávají „pouze“ o gól.
45+1'
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí se snaží něco vymyslet na útočné polovině.
44'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
42'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Godfred Donsah, přichází Ádám Nagy.
42'
Míč z levé strany zamířil na bližší tyč, kde hosté dokázali odvrátit, následnou snahu domácích přerušil útočný faul Ladislava Krejčího.
41'
Tečovaná střela Verdiho končí vedle branky Lazia, roh pro domácí tým.
40'
Bude to přímý kop z blízkosti vápna Lazia, z této vzdálenosti se dá ohrozit branka.
39'
Erick Pulgar (Bologna) faulován na polovině Lazia a domácím se nabízí možnost volného kopu.
37'
Následný roh Lazia dokázali domácí, s vypětím všech sil, ubránit.
36'
Domácí sice rozehráli roh, ale byla z toho jen velká šance hostů, kdy se Ciro Immobile (Lazio) dostal před Miranteho, kterého zkoušel prostřelit, míč se otřel o tyč a skončil vedle branky.
36'
Mattia Destro (Bologna) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
35'
Míč nakonec končí nad brankou Boloně, domácí defenziva si může oddechnout.
34'
Rohový kop pro Lazio, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
32'
Ofsajd Lazia, v němž se ocitá Marco Parolo, Antonio Mirante rozehrává od domácí branky.
31'
Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou již 2:0 a Lazio zatím jasně dominuje.
29'
Lazio právě vstřelilo branku!
Hosté jsou neskutečně efektivní! Každá útočná akce Lazia je nesmírně nebezpečná a nyní podruhé končí gólem, když SENAD LULIĆ na levé straně přehlavičkoval vyběhnuvšího Miranteho a míč se dokutálel do branky.
28'
Domácí nakonec rozehráli dva rohové kopy, z levé a poté z pravé strany, akci však přerušil odpískaný útočný faul.
27'
Diváci tleskají, Boloňa totiž získala svůj první rohový kop v zápase.
26'
Lazio na polovině soupeře, ale míč získávají domácí.
24'
Centr z pravé strany letí před branku Boloně, kde ale úřadují obránci domácího týmu.
23'
Rohový kop pro Lazio, další nebezpečí pro branku Boloni?
22'
Hraje se ve středu hřiště, domácí se zkouší prosadit nakopávanými míči.
20'
Úvodní dvacetiminutovka byla nesmírně bohatá na události, Lazio má zápas zatím pevně ve své moci.
19'
K míči se postavil Ciro Immobile (Lazio), který vyslal dělovou ránu, ale pouze do tyče domácí branky!
18'
Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).
18'
Byla nařízena penalta ve prospěch Lazia, po zákroku Adama Masiny, který ve skluzu podrazil Milinkoviće-Saviće.
17'
V hledišti to nyní jen zahučelo, hosté se totiž znovu dostali do šance, Senad Lulić (Lazio) trefil z levé strany poté, co udělal kličku Mirantemu, jen tyč domácí branky'
15'
Diváci pískají, domácí borci zatím marně hledají cestu k pokutovému území soupeře.
14'
Nyní hra trochu postrádá tempo, míč se často dostává až k oběma brankářům, kteří ale nemusí řešit nějaké zapeklité akce.
13'
Antonio Mirante (Bologna) lapil míč, který se k němu odrazil a přerušil tak útočnou akci Lazia.
12'
Ale jen na chvíli, nyní se již dostávají k míči domácí, kteří se po levé straně dostávají na polovinu soupeře.
11'
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč.
10'
Máme za sebou první desetiminutovku, v níž hosté ukázali, jak jsou směrem dopředu nebezpeční.
9'
Také Antonio Mirante (Bologna) si zahraje, rozehrávka od branky Boloni.
8'
Nepřesný pas domácích na levé křídlo, míč se tak dostává k brance Lazia, Tomas Strakoša vykopává.
6'
Ne, tentokrát se domácím podařilo akci Lazia ubránit.
5'
A pozor, je tu další útočná akce Lazia, druhá v tomto zápase, bude z toho druhý gól?
4'
Naproti tomu se dokázali prosadit ze své první útočné akce, kdy si ve vápně seběhl na přihrávku Luliće, z levé strany, SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ, který jen lehce tečoval míč, na který Antonio Mirante nedosáhl.
4'
Další centr zkouší domácí z pravé strany, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
3'
Míč letí z pravé strany k vápnu Lazia, kde ale hrají hosté.
2'
Stefan Radu (Lazio) faulován v souboji s útočícím hráčem soupeře.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník, utkání tak začne s mírným zpožděním.

Bologna FC: Mirante – Krafth, De Maio, Helander, Masina – Donsah, Crisetig, Pulgar – Verdi, Destro, Krejčí.
Náhradníci: A. Da Costa, Ravaglia – Á. Nagy, Petković, A. Poli, Di Francesco, Brignani, Valencia, Falletti, Maietta, Okwonkwo.

S. S. Lazio: Strakoša – Bastos, de Vrij, Radu – Marušić, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić – Alberto – Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Vargić – J. Lukaku, Patric, Nani, F. Caicedo, Luiz Felipe, Jordao, Di Gennaro, Murgia.

Rozhodčí: Massa – Lo Cicero, Fiorito (vš. ITA).
LAZIO
Jestliže je Boloňa v dobré herní pohodě, totéž platí i pro Lazio. Pro něj navíc platí, že je zatím ve výtečné herní pohodě! Díky výtečným výsledkům se Lazio drží v letos silné čtyřce – Neapol, Inter a Juventus. O výtečné formě svědčí poslední výsledky – po výhře 6:1 nad Sassuolem přišla senzační výhra 2:1 na hřišti Juventusu, kterou Lazio potvrdilo následně v Nice, utkání zákl. skupiny Evropské ligy, kde Lazio dominovalo a vyhrálo jasně 3:1. Ani v posledním ligovém kole Laazio neklopýtlo, když doma smetlo Cagliari výsledkem 3:0.
BOLOGNA FC
Bologna vstoupí do zápasu v dobré herní pohodě. Po prohře 1:2 ve Fiorentině, v půlce září, přišla cenná domácí remíza 1:1 s letos výtečně hrajícím Interem a pak byla před Boloňou těžká zkouška v podobě dvou venkovních zápasů za sebou na hřišti Sassuola a Janova. Oba zápasy, v rozmezí šesti dnů, Boloňa zvládla parádně – dvě výhry 1:0! Následovala domácí výhra 2:1 nad SPAL a i v posledním ligovém kole si Boloňa právem dělala zálusk na body. Na hřišti Atalanty ale nevstřelila gól a nakonec prohrála 0:1. I tak je ale dosavadní průběh této sezóny pro Boloňu velmi dobrý – osmé místo se ziskem 14. bodů.
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí BOLOGNA FC přivítá na svém stadionu S.S. LAZIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62